Setari Cookie-uri

Cum sa slabesti sanatos si sigur

HERBALIFE este o companie recunoscuta la nivel mondial si vinde produse naturale bogate in proteine fibre vitamine care te ajuta sa slabesti, sa iti mentii greutatea ideala sau chiar sa te ingrasi. rezultatele sunt garantate si apeland la aceasta metoda veti avea consultanta permanenta din partea distribuitorului dv-cel de la care cumparati produsele.

mama e consultant si va poate ajuta pe toti cei interesati din constanta, va asigur ca rezultatele sunt foarte bune si greutatea se mentine in timp.......trimiteti-mi un email pe bad_kitty_1992@yahoo.com dak vreti sa participati la o evaluare gratuita pt sanatate si pt a afla programul ideal de slabit

daca aveti intrebari legate de aceasta tema scrieti in acest topic


Va doresc o zi buna, multa sanatate si pofta de viata!
badkitty
Postat pe 29 Martie 2010 21:19
De la: badkitty, la data 2010-03-29 21:19:42HERBALIFE este o companie recunoscuta la nivel mondial si vinde produse naturale bogate in proteine fibre vitamine care te ajuta sa slabesti, sa iti mentii greutatea ideala sau chiar sa te ingrasi. rezultatele sunt garantate si apeland la aceasta metoda veti avea consultanta permanenta din partea distribuitorului dv-cel de la care cumparati produsele.

mama e consultant si va poate ajuta pe toti cei interesati din constanta, va asigur ca rezultatele sunt foarte bune si greutatea se mentine in timp.......trimiteti-mi un email pe bad_kitty_1992@yahoo.com dak vreti sa participati la o evaluare gratuita pt sanatate si pt a afla programul ideal de slabit

daca aveti intrebari legate de aceasta tema scrieti in acest topic


Va doresc o zi buna, multa sanatate si pofta de viata!

eu slabesc la comanda
GYPSI
Postat pe 4 Aprilie 2010 22:05
De la: GYPSI, la data 2010-04-04 22:05:08
De la: badkitty, la data 2010-03-29 21:19:42HERBALIFE este o companie recunoscuta la nivel mondial si vinde produse naturale bogate in proteine fibre vitamine care te ajuta sa slabesti, sa iti mentii greutatea ideala sau chiar sa te ingrasi. rezultatele sunt garantate si apeland la aceasta metoda veti avea consultanta permanenta din partea distribuitorului dv-cel de la care cumparati produsele.

mama e consultant si va poate ajuta pe toti cei interesati din constanta, va asigur ca rezultatele sunt foarte bune si greutatea se mentine in timp.......trimiteti-mi un email pe bad_kitty_1992@yahoo.com dak vreti sa participati la o evaluare gratuita pt sanatate si pt a afla programul ideal de slabit

daca aveti intrebari legate de aceasta tema scrieti in acest topic


Va doresc o zi buna, multa sanatate si pofta de viata!

eu slabesc la comanda


as fi vrut si eu sa slabesc usor si repede.....din fericire exista si produse care ma ajuta
badkitty
Postat pe 7 Aprilie 2010 18:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Angajari salon de infrumusetare 3 De la: nanci_05 6 Februarie 2011 23:32
Pentru femei adevarate 14 De la: carmen_natural 23 Decembrie 2010 23:53
drawefshsz 4 De la: Dontyyy 23 Aprilie 2010 10:07
test funny 1 De la: GKitty 26 Aprilie 2010 18:01
BANII SUNT O SURSA DE FRUMUSETE !!! 37 De la: Le_petit_perce_neige 17 Februarie 2012 08:42