Setari Cookie-uri

Cum sunt tratate amantele la turcii musulmani?

pacat k exista asemenea femei care mai devreme sau mai tarziu ne poate destrama tot ce am construit noi in cativa ani buni.....
zyzyka
Postat pe 8 Mai 2010 13:14
sunt doua solutii, cred eu, nu pot da un sfat, dar pot sa-mi expun parerea doar...dar sa alegi calea corecta- este doar alegerea ta...... in primul rand, sunt de acord, sau esti prea tanara si naiva, i inca nu stii ce vrei in viata.....da de te-ar scoate in lume, de te-ar imbraca in aur si matasuri, si te-a purta prin calatorii.....doar asa mai inteleg ca te tine ceva...ma scuzi de sinceritate, dar suntem toate fete, si stim, ca mai poate sa mai inchidem uneori ochii la posturi si stari... ;) si in 2 rand.....sau esti prea batrana, si toata viata s-a terminat, te temi sa ramai singura si de aceea rabzi.....ok si ce ramana cu celelalte 6 zile din saptamana????? kiar nu iti vine sa ai un barbat pentru dragoste sau sex????? ceva nu e in regula...... zic ca, puna nu e obisnuinta inradacinata......face sa te desparti, cat de greu nu va fi in primele momente, iar pt asta de va ajuta, vecinul sau colegul tau, care e nebun dupa tine, permitei lui sa fie alaturi si sa te iubeasca, sa simti ce inseamna dragoste zi de zi......si chiar de nu iti place de el.....acordai o sansa....o saptamana in forta ta, si in placerea lui, si vei simti o mare diferenta......da cu o conditie, ca nu te vei vedea cu turcul in acea saptamana......fie ca ii dai liber pe acea zi ;)....succes....si gandestete la tine.....
kudika144433
Postat pe 8 Mai 2010 13:22
DESPARTE-TE DE EL SI INCETEAZA SA-I PONEGRESTI ATAT PE TURCI...TU ESTI NEVINOVATA SI VAI DOAMNE TURCUL TE RAPESTE SI DEVII SCLAVA LUI....FEMEIE TREZESTE-TE....DACA TI-E FRIK ATAT DE MULT DE EL FA-I VANT....NU NE MAI ABURI ATAT CU PROSTIILE ASTEA....IN PRIMUL RAND AR TREBUI SA-TI FIE RUSINE K ESTI AMANTA SI APOI SA-TI FIE FRIK DE SCLAVIE....TURCII FAC...TURCII DREG...UITE-TE FEMEIE LA TINE K NE FACI DE RAS....
kudika132245
Postat pe 8 Mai 2010 13:31
De la: kimmy_kim, la data 2010-04-17 14:13:10M-am indragostit foarte tare de un turc musulman acum 2 ani de zile pe internet!!!apoi am hotarat sa ne vdm...am petrecut 2 nopti alaturi de el timp in care nu sa intamplat nimic deoarece eram virgina!!!el nu stia asta...dar daca a vazut ca numi doresc sa ma culc cu el nu ma mai cautat!!!!apoi dupa 2 ani de zile ma cautat din nou pe acelasi forum dar avea alt nume...acum eu nu mai eram virgina si gandul imi ramasese la el de acum 2 ani!!!si mi-am zis ca mai bine incerc si cu asta basta..nu mai vroiam sa pierd ocazia asta deoarece imi placea prea mult!!!!si a am inceput sa ma vad cu el si asa am devenit amanata lui pt ca mia marturisit ca are nevasta!!!!dar nu sunt singura lui amanta...mai are si alte relatii pe langa mine....foarte multe chiar....noi nu vb decat cand ma suna el si are nevoie de mine o data pe saptamana ATAT!!!mie frica sa nu se plictiseasca de mine si sa ma lase sau mie frica sa nu devin sclava la turcii...prietenii lui...se poate intampla multe...nu poti avea inceredere in turci...ce as putea sa fac sa tin relatia aprinsa ???sau sa ma despart de el ...???ce sa fac cine ma poate ajuta cu un sfat???tin sa precizez ca imi place de el foarte mult!!!prea mult chiar .....si el stie asta;)




Tot timpul am fost de parerea ca femeile sunt cele mai rele animale,nu stiu de ce trebuie sa critice atat de mult o alta persoana cand si ele poate au gresit la fel de mult.Scumpa mea cand iubim nu mai tinem cont de nimic,de aceea facem mari greseli,nu trebuie sa ne lasam duse de val,trebuie sa gandim bine inainte sa facem ceva.Important e ca ai fost cu el pentru ca asta ti-ai dorit foarte mult,este mai bine asa decat sa traiesti toata viata cu gandul ca nu ai fost a lui.Oricate sfaturi si pareri ai primii numai tu stii ce este mai bine pentru tine,dar gandeste-te ca vei ajunge la o varsta cand iti vei dorii o familie,vei vrea ca persoana iubita sa iti apartina doar tie,nu sa o imparti cu altcineva.Stiu ca iti este greu sa renunti la el,poate il placi prea mult sau chiar il iubesti,dar gandeste-te bine daca asta iti doresti de la o relatie,daca iei o hotarare pune piciorul in prag si nu te da batuta.Eu iti urez mult noroc in viata si astept vesti de la tine.Pupici.
HaselnuBchen
Postat pe 8 Mai 2010 13:43
De la: delicacy, la data 2010-05-01 13:15:58kimmy, cati ani ai, ca nu ne-ai spus? vb ca o copila de 15 ani maxim. cum poti sta intr-o relatie bazata doar pe sex, sa fii a nu stiu cata amanta a unui turcalete? stima ta de sine s-a dus naibii, sorry. ce sa mentii aprinsa? asta e relatie? esti o bucata de carne pt el si nici macar singura. of...unde nu e cap...
Draga mea,se deschid picioarele.....atit o duce capul,de ce va chinuiti sa dati sfaturi prostilor.E plina lumea de ei.Respectul de sine e absent la cineva,care stie adevarul,dar crede ca fericirea ei se poate cladi pe nefericirea altora.Pe linga asta nici nu respecta una din cele 10 porunci spune "sa nu prea curvesti".Lasati-o in treaba ei
kudika080970
Postat pe 8 Mai 2010 13:47
Draga mea ti-a mai zis cineva ca esti o tampita ? Cum sa accepti toate astea ?! Si inca ti-e frica sa nu te paraseasca ?
borodimonica
Postat pe 8 Mai 2010 13:47
Ce relatie dezastruoasa! Scapa in p**a mea de turcul ala, tu nu vezi ca esti presul lui de sters pe jos?! Sau daca ai chef sa ti-o tragi cu el din cand in cand de placere, nu o face doar cand pofteste el, mai da-i si cate un "reject"! Iar in al doilea rand... individul trebuie sa inteleaga ca nu-i apartii, deci poti sa mai gusti si alte bunatati daca ai tu chef... daca-i convine bine, daca nu, si mai bine, ca doar n-ai nici o obligatie fata de el! Acuma, tu stii ce o sa faci...
darksukkubus69
Postat pe 8 Mai 2010 14:00
De la: daniella_s, la data 2010-04-28 17:43:46
De la: Shhh, la data 2010-04-17 16:48:45hai ca am ras cu gura pana la urechi. esti proa_sta de bubui.


SUBSCRIU!


Si eu!
deana222
Postat pe 8 Mai 2010 14:15
De la: kimmy_kim, la data 2010-04-17 14:13:10M-am indragostit foarte tare de un turc musulman acum 2 ani de zile pe internet!!!apoi am hotarat sa ne vdm...am petrecut 2 nopti alaturi de el timp in care nu sa intamplat nimic deoarece eram virgina!!!el nu stia asta...dar daca a vazut ca numi doresc sa ma culc cu el nu ma mai cautat!!!!apoi dupa 2 ani de zile ma cautat din nou pe acelasi forum dar avea alt nume...acum eu nu mai eram virgina si gandul imi ramasese la el de acum 2 ani!!!si mi-am zis ca mai bine incerc si cu asta basta..nu mai vroiam sa pierd ocazia asta deoarece imi placea prea mult!!!!si a am inceput sa ma vad cu el si asa am devenit amanata lui pt ca mia marturisit ca are nevasta!!!!dar nu sunt singura lui amanta...mai are si alte relatii pe langa mine....foarte multe chiar....noi nu vb decat cand ma suna el si are nevoie de mine o data pe saptamana ATAT!!!mie frica sa nu se plictiseasca de mine si sa ma lase sau mie frica sa nu devin sclava la turcii...prietenii lui...se poate intampla multe...nu poti avea inceredere in turci...ce as putea sa fac sa tin relatia aprinsa ???sau sa ma despart de el ...???ce sa fac cine ma poate ajuta cu un sfat???tin sa precizez ca imi place de el foarte mult!!!prea mult chiar .....si el stie asta;)


fata scumpa...calaraste-l pana-i sare basca! Incarca-ti bateriile cu el...profita de tot ce ai cum de la el...ca asta e cam tot ce-o sa capeti de la el!
cristinarudi
Postat pe 8 Mai 2010 14:33
De la: Anya27, la data 2010-05-08 10:13:01De cativa ani primesc periodic mailuri cu diverse subiecte abordate pe acest forum, dar niciodata nu am avut curiozitatea sa citesc vreunul. Astazi, din lipsa de activitate, am zis sa citesc primul topic, care intamplator a fost acesta, si nu pot sa spun decat ca ma bucur teribil ca nu fac parte din comunitatea voastra. Pe langa faptul ca vorbiti oarecum singure, pt ca cea care a deschis topic-ul nu a mai postat nimic, lasati-ma sa va spun ca sunteti incredibile/incredibili [am vazut ca sunt si cateva aparitii masculine]. Fata a cerut un sfat, v-a relatat o situatie pe care asa o vede ea cu mintea pe care o are si la varsta pe care o are, iar voi toti [cu putine exceptii] nu stiti decat sa o jigniti... Cred ca nu am citit niciodata mai multe apelative intr-un singur topic pe alt forum. Cine sunteti voi sa ii vorbiti asa? Ar trebui sa imbratisati diversitatea umana, pt ca si voi, cu siguranta aveti unele defecte pe care altii le considera inacceptabile.

O zi de sambata frumoasa sa aveti.


Bravo Anya !
Si pentru mine este pentru prima oara cand intervin si postez pe acest forum. Poate ca nu as fi facut-o nici acum daca nu m-ar fi oripialt atata rautate . Of Doamne cat de usor este sa judeci si sa arunci cu piatra !
Si in alta oridine de idei...oare de ce ne este atat de greu sa pricepem ca niciun om nu-i ca altul si ca nimeni nu ne da dreptul nici sa jignim si nici sa judecam pe altul ?
In ceea ce ma priveste sunt de religie crestin ortodoxa, n-am sa imi schimb niciodata religia, insa cunosc destul de multe despre religia musulmana. Am un sfat; nu judecati si nu condamnati pana nu cunoasteti ! Lasati ideile preconcepute si daca tot faceti parada de romanism, respectiv crestinism, INVATATI SA IERTATI . Inclusiv pe amarata asta care si-a deschis sufletul ca o prostuta si nu a facut altceva decat sa fie tinta atator rautati.
dias141
Postat pe 8 Mai 2010 14:36
pina unde poate merge prostia? Doamne,,,,"" gaseste fata un barbat ca lumea si lasa turci
athos21
Postat pe 8 Mai 2010 14:38
1:fiecare are dreptul sa-si aleaga partenerul de viata,indiferent de rasa sau nationalitate
2:mai informeaza-te,nu au dreptul prin lege sa-si ia 7 neveste cum spui tu, legal au voie numai 1,iar in coran cand se face referire la mai multe neveste nu e de actualitate,se preta la acea perioada de timp cand se duceau multe razboaie si ramaneau multe vaduve.
aphrodisiac22
Postat pe 8 Mai 2010 14:46
Nu crezi k ar fi mai bine sa vb cu el depre asta? Si dak iti da de inteles k nu te iubi asa cum credeai u mai bine face ti o pauza . Bafta poooooooooop
kudika169248
Postat pe 8 Mai 2010 14:55
kudika148877
Postat pe 8 Mai 2010 15:01
vei un raspuns sincer sau......................?
uite um sta treaba....................
papai banii................fati o situatie,si dupa asta dai drumul in lume................ca asa fac toate cu el sa stii
dragostea nusi mai are locul...........................
pune i cauta unul singur ,fa un copil,sa ai si tu o bucurie,nui mai umple patu lu efendi.
kudika119277
Postat pe 8 Mai 2010 15:05
jhui
kudika148877
Postat pe 8 Mai 2010 15:05
Din moment ce expui problema asta pe forum,mergi in continuare.
Eumi
Postat pe 8 Mai 2010 15:22
..nu pot sa cred cata prostie incape in fetitele din ziua de azi...cel mai bine ar fi ca in primul rand sa inveti sa scrii corect romaneste...sa mai inveti si tu cate ceva si pe urma sa te gandesti la amanti...esti foarte jos..
LINDA_35
Postat pe 8 Mai 2010 15:25
esti tanara, trebuie sa-ti cauti o relatie serioasa, ei au ritualurile lor, au alte vederi fata de noi, tu nu ai sa poti sa tii pasul cu el, tot ce pot sa-ti spun ca am avut si eu o relatie cu un turc, stiu ce implica o astfel de relatie, dupa o perioada ai sa vezi ca el crede ca totul i se cuvine, chiar daca acum este tandru si bun, te invat sa termini cu relatia asta, sa nu fie prea tarziu, oricum el nu va fi stabil niciodata. Cauta-ti unul stabil , dupa o astfel de relatie sigur iti vei gasi perechea potrivit. Bafta, si inceteaza cu prostiile, este ceva efemer.
kudika123276
Postat pe 8 Mai 2010 15:26
De la: yocorrina22, la data 2010-04-17 14:23:21
De la: kimmy_kim, la data 2010-04-17 14:13:10M-am indragostit foarte tare de un turc musulman acum 2 ani de zile pe internet!!!apoi am hotarat sa ne vdm...am petrecut 2 nopti alaturi de el timp in care nu sa intamplat nimic deoarece eram virgina!!!el nu stia asta...dar daca a vazut ca numi doresc sa ma culc cu el nu ma mai cautat!!!!apoi dupa 2 ani de zile ma cautat din nou pe acelasi forum dar avea alt nume...acum eu nu mai eram virgina si gandul imi ramasese la el de acum 2 ani!!!si mi-am zis ca mai bine incerc si cu asta basta..nu mai vroiam sa pierd ocazia asta deoarece imi placea prea mult!!!!si a am inceput sa ma vad cu el si asa am devenit amanata lui pt ca mia marturisit ca are nevasta!!!!dar nu sunt singura lui amanta...mai are si alte relatii pe langa mine....foarte multe chiar....noi nu vb decat cand ma suna el si are nevoie de mine o data pe saptamana ATAT!!!mie frica sa nu se plictiseasca de mine si sa ma lase sau mie frica sa nu devin sclava la turcii...prietenii lui...se poate intampla multe...nu poti avea inceredere in turci...ce as putea sa fac sa tin relatia aprinsa ???sau sa ma despart de el ...???ce sa fac cine ma poate ajuta cu un sfat???tin sa precizez ca imi place de el foarte mult!!!prea mult chiar .....si el stie asta;)
Iubita,eu traiesc cu un turc de 1 an,si cred k eu iti pot da un sfat,dar acelasi sfat o sa il primesti de la toate kudicele:lasa-l.Inteleg k iti place de el,dar nu se merita.Nu o sa-si lase nevasta pt tine si nici pt alta.Scuze sinceritatea dar ori esti foarte tanara ori esti naiva,ca sa nu spun altfel.Tu nu vezi k te foloseste?
sory_ralf
Postat pe 8 Mai 2010 15:35
De la: inamina, la data 2010-04-28 18:54:30Nu stiam ca musulmanii is asa mari Don Juani! E plin forumul de fete casatorite/indragostite/amante/parasite de turci, arabi si alti supusi de a lui Mohamed. S-au terminat romanii, italienii sau alte neamuri de care e plina Romanica, si care nu au prin lege dreptul la 7 neveste?


Pai daca sunt multe ca fatuscana de aici, ce sa faca si supusii lui mohamed cum zici tu??? Le fu-te si sar de la o zdrean-ta la alta... Si dupa aia se mai mira unele dece zic toti k romancele sunt cu-rve

Daca sunt Italieni sunt mai schmeicheri, nu? Astia oare sunt cei mai schmeicheri??? Sau mai sunt si alte natii de doni???
shadow80
Postat pe 8 Mai 2010 15:36
mda ,,e jale cu turcu evreu
thadoogback
Postat pe 8 Mai 2010 15:36
Hey ! Trezeste-te ! Amanta !? Nici macar statutul asta nu il ai ! Esti...naiva ! Nu religia este de vina pt ceea ce face ci faptul ca poate avea "la liber" femei ca tine care ii accepta mojiciile ! Cu ce te tine langa el? Cu o partida de sex pe saptamana? Wow ! Da' nu esti pretentioasa defel !Lucreaza la stima de sine ! Klary
kudika082948
Postat pe 8 Mai 2010 15:41
Buna!Eu nu vreau sa ma bag in relatile tale,dar eu zic sati vezi de treaba ta ca o sati treaca
dragostea asta pt el o sa gasesti pe alt cineva si o sal uiti,ca alt fel ai sa ramai si insarcinat si are sati ia copilu si nai sal vezi niciodata ,cu cunosc pe cineva care a fost in situatia ta si a patito.A ramas insarcinata dupa ce a nascut a mai cautato pana ce avea copilu un an si dupa aia ia luat copilu la dus in tara lui si de 2 ani nu a vazut copilu si pe el de loc a pierdut orice modalitate de corespondenta cu el.Si e pacat ca e copilu tau,si eu am un copilas si as inebuni samil ia cineva.Sfatu meu e sa te feresti de asa ceva .Sper sa reusesti
sory_ralf
Postat pe 8 Mai 2010 15:42
daca Stefan i-a alungat pe turci de ce sabia lui este la Topkapi?
ezra
Postat pe 8 Mai 2010 16:13
claaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar lasa-l .doamne ca e turc sau ca e vreun ratat de pe-aici care-i diferenta? fata sunt multi baieti care sa-ti placa in lume multi si sunt sinceri si devotati.nu-ti trebuie un nesimtit care vrea doar sex de la tine.cum doamne sa te mai gandesti la el? nu te-ai simtit jignita ca daca n-ai vrut sa te culci cu el nu te-a mai cautat?????????????
kudika049852
Postat pe 8 Mai 2010 16:15
De la: sory_ralf, la data 2010-05-08 15:42:57
"ce as putea sa fac sa tin relatia aprinsa ???"

dai drumu la gaz in bucatarie, timp de jumate de ora cu usa si geamurile inchise, apoi aprinzi lumina, daca iti apare numele lui pe tavan insemna ca esti pe drumul cel bun.
in alta ordine de idei, nu vezi ca te trateaza ca pe o sclava sexuala, cu care si-o pune o data pe saptamana. probabil in fiecare seara are pe alta....treaba ta, cauta-ti un baiat care sa te iubeasca cu adevarat, nu care sa te foloseasca si care sa te trateze ca pe o curva, si pt un "futai" de calitate nu trebuie s amergi la turci, gasesti si in romania
o zi buna
prozatos
Postat pe 8 Mai 2010 16:16
fata lasa-l. iti place sa fii folosita? probabil evreun coate goale care profita de fetele naive. turcii sunt turci. cauta pe cineva sa te iubeasca nu sa te foloseasca
asiandra
Postat pe 8 Mai 2010 16:24
fata lasa-l. iti place sa fii folosita? probabil evreun coate goale care profita de fetele naive. turcii sunt turci. cauta pe cineva sa te iubeasca nu sa te foloseasca
asiandra
Postat pe 8 Mai 2010 16:25
Nu stiu daca este vreo diferenta intre turci si romani dar cred ca amanta tot amanta ramane pt barbati .
geanygeany70
Postat pe 8 Mai 2010 16:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
concurs charm 2 De la: Full_Metal_Jacket 25 Septembrie 2009 13:19
Propunere dezbatere 23 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 12 Septembrie 2010 23:29
rugagiune catre PRUNCUL ISUS 12 De la: one_size 15 Decembrie 2009 09:32
Cum te imbraci cand mergi la teatru? 81 De la: pity_82 4 Martie 2010 06:40
Un an de casnicie 146 De la: AnotherWay 11 Septembrie 2010 16:28