Setari Cookie-uri

Cum sunt tratate amantele la turcii musulmani?

Dar un barbat are nevoie de o amanta ca altfel nu sar duce la ea si invers
geanygeany70
Postat pe 8 Mai 2010 16:27
tine-o tot asa domnisoara!!! nu-l lasa!!!!cine si-a mai bate bula de tine???? ai mare nevoie de cineva sa-si bata joc????leaga-te de careva pe strada si o sa-ti iei si de-nvartit
doruka89
Postat pe 8 Mai 2010 16:35
evreii nu iti plac???? si nu stii expresia aia folosita de oameni cand incearca sa se faca intelesi : bah esti turc???? asta spoone multe...te las pe tine sa tragi concluziile
doruka89
Postat pe 8 Mai 2010 16:36
incearca sa ramai asa cum esti in momentul asta(CU.VA LUI). cum poti vb cu unul care are mai multe .......(u ce vrei de la viata ta"viitorul tau"?)
kudika176059
Postat pe 8 Mai 2010 16:37
eu am o relatie cu un turc...si crede-ma,da-l dracu!!!!
am prietene care sunt casatorite cu turci si sunt parsivi si curvari. tu probabil nu gandesti,sau esti prea mica. macar te plateste? o femeie trebuie sa se faca respectata! cine nu reuseste asta nu are coloana vertebrala. nu vreau sa ma gandesc k turcu meu umbla cu femei ca tine,l-as parasi cu viteza a cincea.
daca vrei chiar asa mult un turc,ia-l pe al meu,k eu nu mai scap de el!!
iti fac reducere. ce zici?
andraa12
Postat pe 8 Mai 2010 16:39
bravo....esti desteapta si adevarat ai grait.stii ceva???uite pt una ca asta suntem vazute noi ca niste femei usoare in turcia.si eu sunt casatorita de 8 ani in turcia,dar locuiesc mai mult pe aici si pot sa ti spun ca un turc nu si va lasa nevasta si copilul pt nimic in lume....daramite pt o pustoaica ametita de o nopate de amor.
elladonna
Postat pe 8 Mai 2010 16:44
fata mea,vrei sa fii a nu-stiu-cata roata la car?vine si el o data pe saptmana,isi face "treaba" si pleaca.cu alte cuvinte ,esti obiect si cam atat.nu o sa-si lase ala nevasta pt ca ai tu ochii frumosi.si chiar se POT intampla multe:vrei sa te faca posta vreo 10 turci sa vezi cum e?nu cred ca ti-ar placea.
Daria2801
Postat pe 8 Mai 2010 16:53
Fapt ingrijjorator, din pacate multe fete crestine, cad usor prada musulmanilor ,astfel ajung simple obiecte de folosinta, sau harem pana se uzeaza , apoi sunt dale la alt stapan !! In Turcia ca in toate tarile musulmane, fetele crestine sunt indoctrinate in intuneric , intr-o credinta neagra ,practic sunt prostite , ajung roboti islamici fara nici un drept,
Dindirel
Postat pe 8 Mai 2010 16:55
Salut. Vreau sa spun ca majoritatea bisnisurilor le-am facut cu aceasta natie de oameni si mai exact musulmani, parerea mea este ca sunt facuti pt asa ceva si isi fac bine treaba.
Atata timp cat te tii tare si stii sa te impui totu va fi bine.
Cum din fasa invata artele in ale negotului as vrea sa imi exprim parerea despre ei.
Sunt oameni ok nu am nimic cu ei,chiar ii apreciez si respect pt curajul de a-si parasi tara si a veni intr-o tara straina sa o ia de la zero. Au si defecte ca tot omul ,unii dintre cei mai zgarciti, avari, oameni ai planetei isi insusesc statutul de mari negociatori, fermecatori. Profita de acest bonus cu care au fost inbagsiti de mici si se joaca pur si simplu cu restul oamenilor,totul se rezuma la o continua negociere, majoritatea le cad prada si devin oite ieftine pt sacrificat. "Cum sunt un popor extrem de religiosi" apeleaza la mici tertipuri de a iesi in fata cu acest aspect, sa nu mai pomenesc de faptul ca ei nu preacurvesc, nu bea, nu "fumeaza"si nici nu mananca porc...nuuu, niciodata (sper sa imi intelegeti aluzia)....Adevarat nu o fac niciodata in preajma colegilor lor de natie, dar alaturi de victimele in devenire savureaza fiecare sticla de vin (ascunsi sub masa sa nu ii vada cel Mare), papa purcelus ca de, ce e mai bun decat porcusorul...

Revin la sacrificiu , victimele strategic alese sunt cu demnitate sacrificate tot pt cel Mare, exact ca si in cazul tau,cade si o fata ca tine, si inca una, si inca una si tot asa.....exact ca si cum ar papa purcelus si ar sorbi dintr-o mare cupa de vin ascunsi sub masa chiar de sunt in perioada in care nu au voie nici sa bea apa cat e soare pe cer(stiti voi care),
Vina este a unuia singur sau a mai multora, adica noi romanii, pt ca nu avem demnitate , nu avem puterea de a ne impune si de a spune NU , tentatiile sunt mari mai ales cand esti o tanara frumusica si nenea purcelus are un cont gras si cateva zeci de bisnisuri cu diferite magazine si chiar o mica piata de desfacere.
Nici macar tu nu esti vinovata, vina este in alta parte, pana nu vom avea curajul sa aratam cu degetul si sa pedepsim pe cei care au facut in asa fel incat sa ne uram intre noi, sa ne uram tara, sa ne uram aproapele, sa fim lacomi, totul va fi la fel sau poate din ce in ce mai rau, si vom continua sa fim simple victime , un simplu vanat pt vanatorii veniti de peste mari si tari sa savureze carnita romaneasca la un pret sub , sub, sub oricarei limite posibile.
Cel mai pacat este ca imaginea noastra este patata, distrusa (si nu exagerez) de oameni care se vand ieftin.
Nu suntem uniti oameni.
Mai intai de toate ar trebui sa invatam sa ne iubim intre noi si dabia atunci o sa vedeti cat de usor putem sa ajungem si noi la next level, pana atunci coboram vertiginos precum steagul in berna.

Este o simpla parere, nu sunt rasist, sunt doar dezamagit de pretul mic pe care il are tara si poporul roman si de tot ce se intampla, care mai decare vine si face exact ce vrea si cand vrea la noi in tara cu oamenii nostrii care poate sa ne fie sora,mama, bunica, strabunica, nepoata,,,etc

Pana nu ne trezim, in loc de "sa traim bine" vom apela la fraza "oare cat mai traim".
Nu imi cer scuze daca am jignit pe cineva pt ca am inceput sa ne invatam cu scuze, vin si ne "tavalesc" familiile pe la fiecare colt cum ne prind ba chiar impreuna cu ai nostri si dupa aceea isi cer scuze. Si noi ramanem "tavaliti" dar umpluti de scuze. MANDRIA, ORGOLIUL, ATITUDINEA noastra unde este....PRETUL NOSTRU, bogatia noastra, mandria noastra, chiar este faptul ca suntem o tara plina de usuratice si usuratici?
Trebuie sa ne dam seama care este motivul de suntem asa slabi si dusmani cu natiunea noastra, si sa facem impreuna ceva, ar trebui sa refuzam sa mai fim calcati in picioare de cei care ne manipuleaza, pt ca de aceea ajung majoritatea ca si aceasta "scumpa" fatuca, fetita, fata, femeie.

Va las sa reflectati.
L.A. revedere.
cparfumuri
Postat pe 8 Mai 2010 17:18
Ba cred ca da, ca daca nu i-ar placea nu ar mai sta.
cparfumuri
Postat pe 8 Mai 2010 17:20
Eu cred ca sunteti prosti cei care o judecati!femeia il iubeste si are curajul sa faca ce simte!mai bine sa stea langa unul care nu ii placenumai ca e caldut?oare nu avea peste ani senzatia ca nu si-a trait viata?asa poate odata si omul ala va realiza ca cineva l-a iubit cu adevarat:si chiar daca nu ,ea va avea multumirea ca a avut curajul sa faca ce simte.
kudika078331
Postat pe 8 Mai 2010 17:41
Legiile sunt foarte aspre la ei... religia lor le permite sa aibe mai multe neveste numai daca le poate intretine...sau daca sunt vaduve sa nu fie singure ... ei isti cauta amante pentru simplul fapt ca se plictisesc de neveste ca nu se insoara din Dragoste sunt insurati de parinti (unii nu toti...) de asemenea au si stilul de a fi orgoliosi si gelosi... te controleaza ..telefon si asa mai departe sa nu pice de papagali... insa pentru ei toate femeiile sunt c.... numai natia lor este buna! Nu iti pierde timpul cu el, tinertea ca nu se merita! Un roman insurat sau alta natie decat musulman... nu zic nu ca ai sanse sa divorteze insa astia nu... si nu se merita sa fi salteaua lor... Sana ölürüm! Si inca ceva...daca isi lasa nevasta si copii (sunt care divorteaza da foarte...foarte rar) 1. trebuie sa o intretina 2. s-ar putea sa il linisteasca socri! In Austria in Wien mai exact o romanca a avut o relatie cu un turc insurat... a ramas gravida ...el a divortat de nevasta... parinti sotiei l-au impuscat in plina strada.. asta e legea la ei! Nu te cauta prea des pentru ca nevasta lui nu trebuie sa afle de tine... numai cand are nevoie de saltea... AI DEMNITATE SI CALCATI PE SENTIMENTE... ca nu se merita! Si inca ceva... de pe internet... nu o sa gasesti niciodata ceva de calitate... ce e peste 30 singur are o problema e prea complicat sau e insurat sau e divortat... ce e sub 30 cauta numai aventuri... Incearca sa iti calci pe inima... prin ce treci tu au trecut multe chiar si cu romani... Iti doresc tot binele din lume si deschide ochii, nu iti pierde tineretea degeaba! Nu castigi nimic ...esti folosita! Nu vreau sa te intreb daca ii cunosti prieteni sau daca iesi in locuri publice cu el...de asemenea nu te intreb daca ai voie sa ii dai mesaje sau sa il suni! Nu e de tine uita si mergi mai departe!
ana_bahebbek
Postat pe 8 Mai 2010 17:42
De la: geanygeany70, la data 2010-05-08 16:25:09 Nu stiu daca este vreo diferenta intre turci si romani dar cred ca amanta tot amanta ramane pt barbati .



Da insa sti ca romani mai divorteaza.... si alte natii insa musulmani niciodata! Asta e problema ... si au stilul de a te controla vezi Doamne in pasa de tine... da sti cum e pana nu te bagi cu capul in gard nu asculti ce zic alti... toti avem esecuri in viata numai ca tre sa invatam din ele! O zi frumoasa!
ana_bahebbek
Postat pe 8 Mai 2010 17:45
De la: kudika179452, la data 2010-05-08 16:44:36 bravo....esti desteapta si adevarat ai grait.stii ceva???uite pt una ca asta suntem vazute noi ca niste femei usoare in turcia.si eu sunt casatorita de 8 ani in turcia,dar locuiesc mai mult pe aici si pot sa ti spun ca un turc nu si va lasa nevasta si copilul pt nimic in lume....daramite pt o pustoaica ametita de o nopate de amor.




da te sustin! Eu cred ca e mica... sau e treaba cu ochelari de cal... nu vede...probabil a inchiso in casa... sti cum sunt ei...controale si asa mai departe! Ca sa nu le ranesti orgoliu! Offfffff ANNE OFFFFFFF
ana_bahebbek
Postat pe 8 Mai 2010 17:47
De la: kudika035947, la data 2010-05-08 16:53:04fata mea,vrei sa fii a nu-stiu-cata roata la car?vine si el o data pe saptmana,isi face "treaba" si pleaca.cu alte cuvinte ,esti obiect si cam atat.nu o sa-si lase ala nevasta pt ca ai tu ochii frumosi.si chiar se POT intampla multe:vrei sa te faca posta vreo 10 turci sa vezi cum e?nu cred ca ti-ar placea.


Nu isi va lasa nevasta... insa la astia nici nu prea le place sa stea pe acasa... 2 zile pe saptamana o tulesc de acasa cica cu ´´ prieteni´´ am avut norocul sa lucrez cu natia astia...
ana_bahebbek
Postat pe 8 Mai 2010 17:49
Adevaratii vinovati pentru destramarea casniciilor sunt chiar barbatii...nu cred ca ii obliga nimeni sa "umble" dupa domnisoare asa ca....doamnelor....mai reflectati putin .Consider ca numai o sotie frustrata poate gandi asa, pentru a avea asupra cui sa arunce vina(adica asupra amantei).Daca ar avea acasa tot ce ii trebuie nu ar cauta nimic in "afara"...deci......daca ai un barbat trebuie sa si stii sa il pastrezi
Crystyanna_love
Postat pe 8 Mai 2010 17:53
De la: cparfumuri, la data 2010-05-08 17:18:34Salut. Vreau sa spun ca majoritatea bisnisurilor le-am facut cu aceasta natie de oameni si mai exact musulmani, parerea mea este ca sunt facuti pt asa ceva si isi fac bine treaba.
Atata timp cat te tii tare si stii sa te impui totu va fi bine.
Cum din fasa invata artele in ale negotului as vrea sa imi exprim parerea despre ei.
Sunt oameni ok nu am nimic cu ei,chiar ii apreciez si respect pt curajul de a-si parasi tara si a veni intr-o tara straina sa o ia de la zero. Au si defecte ca tot omul ,unii dintre cei mai zgarciti, avari, oameni ai planetei isi insusesc statutul de mari negociatori, fermecatori. Profita de acest bonus cu care au fost inbagsiti de mici si se joaca pur si simplu cu restul oamenilor,totul se rezuma la o continua negociere, majoritatea le cad prada si devin oite ieftine pt sacrificat. "Cum sunt un popor extrem de religiosi" apeleaza la mici tertipuri de a iesi in fata cu acest aspect, sa nu mai pomenesc de faptul ca ei nu preacurvesc, nu bea, nu "fumeaza"si nici nu mananca porc...nuuu, niciodata (sper sa imi intelegeti aluzia)....Adevarat nu o fac niciodata in preajma colegilor lor de natie, dar alaturi de victimele in devenire savureaza fiecare sticla de vin (ascunsi sub masa sa nu ii vada cel Mare), papa purcelus ca de, ce e mai bun decat porcusorul...

Revin la sacrificiu , victimele strategic alese sunt cu demnitate sacrificate tot pt cel Mare, exact ca si in cazul tau,cade si o fata ca tine, si inca una, si inca una si tot asa.....exact ca si cum ar papa purcelus si ar sorbi dintr-o mare cupa de vin ascunsi sub masa chiar de sunt in perioada in care nu au voie nici sa bea apa cat e soare pe cer(stiti voi care),
Vina este a unuia singur sau a mai multora, adica noi romanii, pt ca nu avem demnitate , nu avem puterea de a ne impune si de a spune NU , tentatiile sunt mari mai ales cand esti o tanara frumusica si nenea purcelus are un cont gras si cateva zeci de bisnisuri cu diferite magazine si chiar o mica piata de desfacere.
Nici macar tu nu esti vinovata, vina este in alta parte, pana nu vom avea curajul sa aratam cu degetul si sa pedepsim pe cei care au facut in asa fel incat sa ne uram intre noi, sa ne uram tara, sa ne uram aproapele, sa fim lacomi, totul va fi la fel sau poate din ce in ce mai rau, si vom continua sa fim simple victime , un simplu vanat pt vanatorii veniti de peste mari si tari sa savureze carnita romaneasca la un pret sub , sub, sub oricarei limite posibile.
Cel mai pacat este ca imaginea noastra este patata, distrusa (si nu exagerez) de oameni care se vand ieftin.
Nu suntem uniti oameni.
Mai intai de toate ar trebui sa invatam sa ne iubim intre noi si dabia atunci o sa vedeti cat de usor putem sa ajungem si noi la next level, pana atunci coboram vertiginos precum steagul in berna.

Este o simpla parere, nu sunt rasist, sunt doar dezamagit de pretul mic pe care il are tara si poporul roman si de tot ce se intampla, care mai decare vine si face exact ce vrea si cand vrea la noi in tara cu oamenii nostrii care poate sa ne fie sora,mama, bunica, strabunica, nepoata,,,etc

Pana nu ne trezim, in loc de "sa traim bine" vom apela la fraza "oare cat mai traim".
Nu imi cer scuze daca am jignit pe cineva pt ca am inceput sa ne invatam cu scuze, vin si ne "tavalesc" familiile pe la fiecare colt cum ne prind ba chiar impreuna cu ai nostri si dupa aceea isi cer scuze. Si noi ramanem "tavaliti" dar umpluti de scuze. MANDRIA, ORGOLIUL, ATITUDINEA noastra unde este....PRETUL NOSTRU, bogatia noastra, mandria noastra, chiar este faptul ca suntem o tara plina de usuratice si usuratici?
Trebuie sa ne dam seama care este motivul de suntem asa slabi si dusmani cu natiunea noastra, si sa facem impreuna ceva, ar trebui sa refuzam sa mai fim calcati in picioare de cei care ne manipuleaza, pt ca de aceea ajung majoritatea ca si aceasta "scumpa" fatuca, fetita, fata, femeie.

Va las sa reflectati.
L.A. revedere.



Asa este... locuiesc in Wien de ceva ani si pot sa spun ca nici macar aici nu renunta la ideea de a merge femeia in spatele barbatul sau batic in cap... ele trebuie la 7 dimineata sa le gateasca si sa ii accepte asa cum sunt ei pana la moarte... femeiile sunt sclave... nu au dreptul sa comenteze ... se ocupa de educatia copilului si sunt intretinute! Insa in problema cu amante... aici isi incalca religia... ei vb de respect ei vorbesc de incredere... insa nu sunt demni de asa ceva... Fiecare cu ce ii e scris... insa de multe ori soarta o mai facem si cu mana noastra...
ana_bahebbek
Postat pe 8 Mai 2010 17:54
De la: ana_bahebbek, la data 2010-05-08 17:54:21
De la: cparfumuri, la data 2010-05-08 17:18:34Salut. Vreau sa spun ca majoritatea bisnisurilor le-am facut cu aceasta natie de oameni si mai exact musulmani, parerea mea este ca sunt facuti pt asa ceva si isi fac bine treaba.
Atata timp cat te tii tare si stii sa te impui totu va fi bine.
Cum din fasa invata artele in ale negotului as vrea sa imi exprim parerea despre ei.
Sunt oameni ok nu am nimic cu ei,chiar ii apreciez si respect pt curajul de a-si parasi tara si a veni intr-o tara straina sa o ia de la zero. Au si defecte ca tot omul ,unii dintre cei mai zgarciti, avari, oameni ai planetei isi insusesc statutul de mari negociatori, fermecatori. Profita de acest bonus cu care au fost inbagsiti de mici si se joaca pur si simplu cu restul oamenilor,totul se rezuma la o continua negociere, majoritatea le cad prada si devin oite ieftine pt sacrificat. "Cum sunt un popor extrem de religiosi" apeleaza la mici tertipuri de a iesi in fata cu acest aspect, sa nu mai pomenesc de faptul ca ei nu preacurvesc, nu bea, nu "fumeaza"si nici nu mananca porc...nuuu, niciodata (sper sa imi intelegeti aluzia)....Adevarat nu o fac niciodata in preajma colegilor lor de natie, dar alaturi de victimele in devenire savureaza fiecare sticla de vin (ascunsi sub masa sa nu ii vada cel Mare), papa purcelus ca de, ce e mai bun decat porcusorul...

Revin la sacrificiu , victimele strategic alese sunt cu demnitate sacrificate tot pt cel Mare, exact ca si in cazul tau,cade si o fata ca tine, si inca una, si inca una si tot asa.....exact ca si cum ar papa purcelus si ar sorbi dintr-o mare cupa de vin ascunsi sub masa chiar de sunt in perioada in care nu au voie nici sa bea apa cat e soare pe cer(stiti voi care),
Vina este a unuia singur sau a mai multora, adica noi romanii, pt ca nu avem demnitate , nu avem puterea de a ne impune si de a spune NU , tentatiile sunt mari mai ales cand esti o tanara frumusica si nenea purcelus are un cont gras si cateva zeci de bisnisuri cu diferite magazine si chiar o mica piata de desfacere.
Nici macar tu nu esti vinovata, vina este in alta parte, pana nu vom avea curajul sa aratam cu degetul si sa pedepsim pe cei care au facut in asa fel incat sa ne uram intre noi, sa ne uram tara, sa ne uram aproapele, sa fim lacomi, totul va fi la fel sau poate din ce in ce mai rau, si vom continua sa fim simple victime , un simplu vanat pt vanatorii veniti de peste mari si tari sa savureze carnita romaneasca la un pret sub , sub, sub oricarei limite posibile.
Cel mai pacat este ca imaginea noastra este patata, distrusa (si nu exagerez) de oameni care se vand ieftin.
Nu suntem uniti oameni.
Mai intai de toate ar trebui sa invatam sa ne iubim intre noi si dabia atunci o sa vedeti cat de usor putem sa ajungem si noi la next level, pana atunci coboram vertiginos precum steagul in berna.

Este o simpla parere, nu sunt rasist, sunt doar dezamagit de pretul mic pe care il are tara si poporul roman si de tot ce se intampla, care mai decare vine si face exact ce vrea si cand vrea la noi in tara cu oamenii nostrii care poate sa ne fie sora,mama, bunica, strabunica, nepoata,,,etc

Pana nu ne trezim, in loc de "sa traim bine" vom apela la fraza "oare cat mai traim".
Nu imi cer scuze daca am jignit pe cineva pt ca am inceput sa ne invatam cu scuze, vin si ne "tavalesc" familiile pe la fiecare colt cum ne prind ba chiar impreuna cu ai nostri si dupa aceea isi cer scuze. Si noi ramanem "tavaliti" dar umpluti de scuze. MANDRIA, ORGOLIUL, ATITUDINEA noastra unde este....PRETUL NOSTRU, bogatia noastra, mandria noastra, chiar este faptul ca suntem o tara plina de usuratice si usuratici?
Trebuie sa ne dam seama care este motivul de suntem asa slabi si dusmani cu natiunea noastra, si sa facem impreuna ceva, ar trebui sa refuzam sa mai fim calcati in picioare de cei care ne manipuleaza, pt ca de aceea ajung majoritatea ca si aceasta "scumpa" fatuca, fetita, fata, femeie.

Va las sa reflectati.
L.A. revedere.



Asa este... locuiesc in Wien de ceva ani si pot sa spun ca nici macar aici nu renunta la ideea de a merge femeia in spatele barbatul sau batic in cap... ele trebuie la 7 dimineata sa le gateasca si sa ii accepte asa cum sunt ei pana la moarte... femeiile sunt sclave... nu au dreptul sa comenteze ... se ocupa de educatia copilului si sunt intretinute! Insa in problema cu amante... aici isi incalca religia... ei vb de respect ei vorbesc de incredere... insa nu sunt demni de asa ceva... Fiecare cu ce ii e scris... insa de multe ori soarta o mai facem si cu mana noastra...
Aici nu era vorba din punct de vedere ai calitatii lor negot si asa mai departe... intodeauna turci au fost priceputi in asta... aici era vorba de religia lor si hai sa numai spunem turci sa spunem musulmani... ca si arabi au amante... NOI ROMANI NU SUNTEM UNITI - TE SUSTIN SI NICI NU O SA FIM VREODATA1 pentru ca romani de peste hotare sunt cu totul altfel sunt schimbati...sunt de 6 ani plecata din tara si nu sunt o idioata sunt licentiata fug de romani ca de dracu... cele mai mari scandale sunt in cafenele de romani,sarbi si albanezi, turci...trafic de fete tot acolo! Intri intrun local de romani barbatul capaceste chelnarita ca este gelos... sau romani isi scot prietenele la produs... pentru prin 89 au fugit toti de la sate... sau care nu au avut nici o sansa in ro... si cu fel si fel de afaceri in orice caz nu un om normal muncitor... au ajuns aici acum e si mai frumos ca EU... la fiecare statie de metrou nu exagerez se cerseste si vb. romaneste... imi este rusine sa vorbesc propria mea limba pe strada...astia suntem... Asa ca de faptul ca o pustoaica sa incurcat cu un turc... asta e nimica toata... ca ea au fost si altele ca sa nu iti mai spun ca majoritatea romancelor au fost incurcate cu turci sau arabi si intretinute... iar de treaba cu respectul de acord cu tine ... noi nu ne respectam intre noi romani...de ce ne-ar respecta alti... oricum turci au si au avut o reputatie proasta ca si arabi, albanezi ori albanezi ori turc tot aia e ca sunt innapoiati referitor la religie... o fi islamul a patra religie care a aparut insa in Coran nu scrie de batic si nici ca femeiile sa mearga in spatele barbatului... nici sa fie echipate in echipament de scandal sa nu le vada nimeni... este absurd! In Coran scrie ca si la Ortodox... fumat, machiat, nu prea dezbracat... da nu saci si batic numai cand te duci la biserica...Restul sunt pentru simplu fapt ca sunt ei gelosi sa nu le vada nimeni femeiile asta inseamna respect??? sau neincredere? iti doresc o zi frumoasa!
ana_bahebbek
Postat pe 8 Mai 2010 18:12
Deci nu pot sa cred ce spui!Scuza-ma ca iti zic dar esti prea naiva ca sa nu spun alt cuvant!nu esti amanta lui,esti sclava lui!lasa-l dracu ca nu te merita!
kudika168330
Postat pe 8 Mai 2010 18:13
mare dreptate ai:))
kudika168330
Postat pe 8 Mai 2010 18:14
De la: kudika078331, la data 2010-05-08 17:41:25Eu cred ca sunteti prosti cei care o judecati!femeia il iubeste si are curajul sa faca ce simte!mai bine sa stea langa unul care nu ii placenumai ca e caldut?oare nu avea peste ani senzatia ca nu si-a trait viata?asa poate odata si omul ala va realiza ca cineva l-a iubit cu adevarat:si chiar daca nu ,ea va avea multumirea ca a avut curajul sa faca ce simte.


Asta pentru ca el este mai mare... asta e versat... cum le spune tata escroci sentimentali... si ea se simte protejata... alaturi de el... il simte ca un sprijin! Sincera sa fiu am 24 de ani insa nu ma inteleg cu persoanele de varsta mea ii vad foarte copilarosi nu am avut o viata grea...ba din contra... insa am inceput sa lucrez printre oameni mai invarsta ca sa zic asa... si m-am maturizat inainte de vreme... eu am cautat todeauna asa zisa jumatate... sinceritate, respect, incredere si un sprijin...sa indeplineasca toate normele...si prieten si sot si iubit si tata... cred ca am cautat prototipul lu tata! De obicei asa se intampla... insa uite ca mai dai si in gropii... Eu sunt deacord cu tine si-a trait viata... da asta nu inseamna sa scapi de unu dai de altul.... ai avut o relatie sfatul meu sa uite de relatia asta egal cum...sa uite... romancele ca sunt incurcate cu natii din astea sunt considerate c.... peste tot... atat in Romania cand si in Eu...Sti cum se zice fiecare relatie are ceva aparte si de fiecare data iubesti altfel... da asta nu inseamna sa faci o lista sa ajungi si vedeta la insirat masculi... Sincera sa fiu decat in incurcaturi din astea mai bine singura! O zi frumoasa
ana_bahebbek
Postat pe 8 Mai 2010 18:25
De la: kudika168330, la data 2010-05-08 18:13:15Deci nu pot sa cred ce spui!Scuza-ma ca iti zic dar esti prea naiva ca sa nu spun alt cuvant!nu esti amanta lui,esti sclava lui!lasa-l dracu ca nu te merita!
sigur ca nu o merita... insa degeaba vb. 100 de persoane daca ea nu simte asta... tre sa ajunga sa simta ea asta!
ana_bahebbek
Postat pe 8 Mai 2010 18:28
Eu cred cã trebuie sã-l laºi,poate ajungi vreo "mutã piesa" la "prietenii" lui musulmani....
Chiar dacã þii la el,gândeºte-te cã ai viaþa înainte ºi vei gãsi pe cineva necãsãtorit care va fi perechea ta,nu ºtii niciodatã ce-þi rezervã viitorul,fii tare,uitã-l,mai sunt bãrbaþi nu-i unicul de pe pãmânt...
kudika073812
Postat pe 8 Mai 2010 18:32
De la: kudika099352, la data 2010-05-01 11:09:29aloooooooooooooooo,proastaaaaaaaaa...STEFAN CL MARE ,a luptat cu turcii si i-a alungat din tzara iar tu nemernico umblii ca scroafa dupa vier turc?animaloooooo


Vrei purcei de lapte din Ankara?
ana_bahebbek
Postat pe 8 Mai 2010 18:33
da asta sa fi sigura ...romani fac asta da turci... tre sa se linisteasca sa stea singura sa si-l scoata din cap... care e sa fie al ei al ei e!
ana_bahebbek
Postat pe 8 Mai 2010 18:35
De la: andraa12, la data 2010-05-08 16:39:26eu am o relatie cu un turc...si crede-ma,da-l dracu!!!!
am prietene care sunt casatorite cu turci si sunt parsivi si curvari. tu probabil nu gandesti,sau esti prea mica. macar te plateste? o femeie trebuie sa se faca respectata! cine nu reuseste asta nu are coloana vertebrala. nu vreau sa ma gandesc k turcu meu umbla cu femei ca tine,l-as parasi cu viteza a cincea.
daca vrei chiar asa mult un turc,ia-l pe al meu,k eu nu mai scap de el!!
iti fac reducere. ce zici?

halal cine se aseamana se aduna pe topicurile astea
miss_darine
Postat pe 8 Mai 2010 18:39
De la: miss_darine, la data 2010-05-08 18:39:02
De la: andraa12, la data 2010-05-08 16:39:26eu am o relatie cu un turc...si crede-ma,da-l dracu!!!!
am prietene care sunt casatorite cu turci si sunt parsivi si curvari. tu probabil nu gandesti,sau esti prea mica. macar te plateste? o femeie trebuie sa se faca respectata! cine nu reuseste asta nu are coloana vertebrala. nu vreau sa ma gandesc k turcu meu umbla cu femei ca tine,l-as parasi cu viteza a cincea.
daca vrei chiar asa mult un turc,ia-l pe al meu,k eu nu mai scap de el!!
iti fac reducere. ce zici?

halal cine se aseamana se aduna pe topicurile astea

Mda caut purcelusi de lapte in Ankara...
ana_bahebbek
Postat pe 8 Mai 2010 18:41
Tati este adevarat ca in unele tari, un barbat nu isi cunoaste sotia pana nu se casatoresc?
- Asta se intampla peste tot fiule.
ana_bahebbek
Postat pe 8 Mai 2010 18:43
e cam nasoala treaba.oricat de drag ti-ar fi nu ii mai da ocazia sa te foloseasca.cunosc pe cineva care a facut la fel.tot la sotie se intoarce.e cel mai injositor sa fii amanta.termina relatia cu el chiar in mom asta.nu meriti,se poate ajunge la mai rau fii sigura!!!
nu vrei sa fii o sclava nu?
ai grija,te pup
kudika169648
Postat pe 8 Mai 2010 18:52
E foarte greu sa dai sfaturi,dar eu cred ca trebuie sa-ti faci curaj sa gasesti puterea de-a renunta la el nu i-ti face bine.Bafta multa
brumhilda_vikinga
Postat pe 8 Mai 2010 19:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Schimba orice 1 De la: mmar_cella 17 Martie 2012 12:10
Problema 6 De la: monaalexa 16 Martie 2010 11:25
Ai 35 de lei CADOU la AMNESIA & MAGENTA 2 De la: PRALEA_ 5 August 2011 16:46
beauty 2 De la: Shhh 18 Februarie 2010 08:19
Sunt romancele seducatoare? 209 De la: lou_lou 15 Noiembrie 2010 15:00