Setari Cookie-uri

Cata incredere putem avea in barbati?

Eu sunt de parere ca simti ce trebuie sa simti.
Dar chiar si atunci cand parca simti ca nu prea ai incredere, mai da-ti o sansa si vezi daca chiar ai dreptate. Daca nu ai dreptate si traiesti inca in trecut, inca judeci pe toti dupa experienta cu unul singur... e pacat, chiar e pacat, pentru ca Dumnezeu iti cere sa ai incredere si sa nu iti fie frica de nimic. O data ce iti intra in suflet frica si indoiala, totul se duce de rapa. Te vei comporta ca o femeie paranoica, trecuta prin mult prea multe experiente neplacute, te vei comporta urat fara sa vrei, iar asta iti va distruge relatia, nu va mai fi la fel de frumos ca inainte. Cu timpul el va simti, cu siguranta se va simti jignit daca chiar e nevinovat si dezamagit ca femeia de care s-a indragostit odata nu mai este. Si va fugi sau isi va gasi alt refugiu...
Daca insa nu merita increderea ta, vei afla la timpul potrivit. Nu stii ce va fi. Lasa lucrurile sa vina de la sine.
Si nu uita ca el merita toata increderea pana la proba contrarie. Nu el te-a dezamagit, nu sunt toti barbatii la fel, fiecare e unic in felul lui. Ce e adevarat e ca noi suntem aceeasi persoana in toate relatiile. Poate asta ar trebui sa ne dea de gandit daca ni se intampla acelasi lucru intotdeauna si barbatii ne dezamagesc. Poate facem o greseala, poate trebuie sa imbunatim ceva.
khri5tina
Postat pe 7 Iunie 2010 01:06
Sunt de 12 ani cu sotul meu avem 3 baieti,sincer au fost momente cand nu stiam daca avem ceva in comun dar cam de 3 ani mi-am propus sa incerc sa fiu exact ca el adica,,rational,, dar mai ales directa fara sa mai despic firul in .....................sincer fetelor pe primul loc la ei este patul cu tot ce se poate in el ,al doilea cand el se asteapta sa fac scandal eu ii vorbesc foarte calm si senzual aprob tot si cand el este mai plictisit ii spun de fapt ce se astepta atunci cand spera un scandal.............si din cand in cand schimbati ceva la voi adica socheaza cu ceva de la servici vino mai tarziu decat de obicei ,cand te intreaba unde ai fost nu-i da un raspuns direct ca si cum iti cauti raspunsul.Nu trebuie sa inseli un barbat cu adevarat ci doar lasa-i impresia si va asigur ca le dai niste nopti albe si cum va spuneam asa nici nu intervine monotonia PS NU FITI CA O CARTE DESCHISA ,UNELE SECRETE SA LE STITI NUMAI VOI ,DACA TE DESPARTI DE EI SECRETELE VOASTRE VOR FI PRIMELE ARME PE CARE EI LE VOR APLICA
kudika149770
Postat pe 7 Iunie 2010 01:32
doamne fereste
sunt barbati invalizi s-au bolnavi, mintal,s-au altele mai grave
cit despre cei sanatosi si la trup si la cap nu va faceti probleme
acestia nu vor refuza niciodata o femeie
ca este insurat s-au nu el va fii acolo mereu
daca vreuna dintre voi indrazniti sa ma contraziceti,aflati de la mine
ca sunteti naive.
nu poti avea nicicum incredere in barbati pt ca nici noi barbatii nu avem incredere in femei
LOPY_71
Postat pe 7 Iunie 2010 01:57
Mi-a atras atentia mesajul tau.Da,e adevarat,asa se spune:ofera iincredere si ti se va raspunde cu incredere,dar din propria mea experienta iti spun ca in practica lucrurile nu stau asa.Am sters cu buretele totul,i-am oferit incredere si m-am ales cu belele f mari.Le facea pe la spatele meu,nu ma consulta,a lucrat sub numele meu in firma,l-am lasat intentionat (nu l-am controlat)pt a-i arata ca am incredere in el si rezultatul?O situatie dezastruoasa,doi copiii pe care ii cresc singura,belele si acum e in Italia,traieste cu alta si creste copilul altui barbat.Minciuna are picioare scurte si mai ieseau la iveala cateodata,dar cuvintele lui erau:"nu te-am mintit,nu ti-am spus,e o mare diferenta".Increderea e baza unei relatii si se poate pierde f usor,atuci apare controlul si totul se naruie,apoi stai in fata oglinzii analizand ce e rau in tine defapt,apoi devii extrem extrem de precauta si incepi sa iubesti alt barbat doar cu mintea nu si cu inima,fara sentimente profunde.Depinde de femeie cat e dispusa sa treaca cu vederea si sa ierte,asta e.
kudika087494
Postat pe 7 Iunie 2010 05:52
Este o intrebare mult prea generala si cred ca i se potriveste acest raspuns: -- la fel de multa incredere pe cata pot avea barbatii in "femei"
cornelia_leia
Postat pe 7 Iunie 2010 09:39
Draga avallon cred ca nu trebuie sa-ti pierzi speranta, trebuie sa existe si un barbat care sa merite incredere, totul e sa cauti si sigur vei gasi. Si mie mi s-a intampl de multe ori sa-mi pierd increderea in barbati, dar in timp am reusit sa-mi gasesc perechea si linistea sufleteasca. Sper ca totul sa fie ok!
sorina1972
Postat pe 7 Iunie 2010 10:45
De la: kenna, la data 2010-05-30 22:57:18Deschid acest subiect pentru ca ma intreb de foarte multe ori ce vor barbatii si cata incredere ar trebui sa-i oferi unui barbat fara a cadea in naivitate. am citit cateva carti in care se 'discutau' cu precadere subiecte legate de nevoile si dorintele barbatilor, dar oamenii sunt diferiti, situatiile de asemeni, asa ca ma intreb ce anume ar trebui sa ma indemne pe mine sa am incredere in ceea ce spune un barbat, dupa ce am fost ranita de un altul si increderea mea este in prezent f limitata. as dori cateva pareri mai ales de la doamne sau domnisoare care au avut rel de lunga durata si imi pot spune ce schimbari au constatat ca se petrec pe parcursul unei astfel de rel/casnicii in comportamentul barbatilor. va multumesc


nevoile si dorintele barbatilor????????? hai ca mi-a placut asta!! si cu ce sunt mai presus nevoile si dorintele barbatilor fata de cele ale femeilor?
touch_me
Postat pe 7 Iunie 2010 10:57
De la: kenna, la data 2010-05-30 22:57:18Deschid acest subiect pentru ca ma intreb de foarte multe ori ce vor barbatii si cata incredere ar trebui sa-i oferi unui barbat fara a cadea in naivitate. am citit cateva carti in care se 'discutau' cu precadere subiecte legate de nevoile si dorintele barbatilor, dar oamenii sunt diferiti, situatiile de asemeni, asa ca ma intreb ce anume ar trebui sa ma indemne pe mine sa am incredere in ceea ce spune un barbat, dupa ce am fost ranita de un altul si increderea mea este in prezent f limitata. as dori cateva pareri mai ales de la doamne sau domnisoare care au avut rel de lunga durata si imi pot spune ce schimbari au constatat ca se petrec pe parcursul unei astfel de rel/casnicii in comportamentul barbatilor. va multumesc



pai problema este complexa. studiaza si tu psihologia sexelor si vei sti ce vor. eu am studiat ce vor femeile asa ca pot sa iti explic despre barbati doar in limita a ce simt eu ca barbat.

jn primul rand tu faci o gresela. daca unul te-a dezamagit tu aduci in noua relatie dezamagirea respectiva si o distrugi cu totul. esti sigura ca de fapt tu in orice barbat nu accesezi decat partea care te face nefericita? daca am dreptate, nici barbatul perfect nu te-ar putea ajuta pentru ca vei accesa doar partile proaste ale lui. nu uita ca fiecare barbat merita aceleasi sanse ca si ceilalti de la tine si aceeasi incredere.
eu zic sa aplici regulile pe care le aplic si eu in relatiile cu femeile: nu crezi ce spune un om ci ce face in primul rand si ce atitudine are in al doilea rand.

alt aspect: comportamentul oamenilor in general si al barbatilor in particular nu se schimba niciodata, doar se ascunde pe o perioada. vad si acum prietene de-ale mele care sunt impreuna cu oameni care in trecut erau violenti cu fostele dar care s-au cumintit acum. sa vedem peste cativa ani rezultatele cumintirii lor. eu zic ca momentan ei au facut niste compromisuri pe baza de interese (sex si alte avantaje).

in concluzie e greu sa ti se dea un sfat. cum se poarta barbatii cu tine depinde de personalitatea ta si stilul tau de viata.
leo_
Postat pe 7 Iunie 2010 12:21
De la: touch_me, la data 2010-06-07 10:57:28
De la: kenna, la data 2010-05-30 22:57:18Deschid acest subiect pentru ca ma intreb de foarte multe ori ce vor barbatii si cata incredere ar trebui sa-i oferi unui barbat fara a cadea in naivitate. am citit cateva carti in care se 'discutau' cu precadere subiecte legate de nevoile si dorintele barbatilor, dar oamenii sunt diferiti, situatiile de asemeni, asa ca ma intreb ce anume ar trebui sa ma indemne pe mine sa am incredere in ceea ce spune un barbat, dupa ce am fost ranita de un altul si increderea mea este in prezent f limitata. as dori cateva pareri mai ales de la doamne sau domnisoare care au avut rel de lunga durata si imi pot spune ce schimbari au constatat ca se petrec pe parcursul unei astfel de rel/casnicii in comportamentul barbatilor. va multumesc


nevoile si dorintele barbatilor????????? hai ca mi-a placut asta!! si cu ce sunt mai presus nevoile si dorintele barbatilor fata de cele ale femeilor?


pentru ca daca nu le intuiesti e game over. si game over in viata reala inseamna pentru femeie si un copil pe care trebuie sa il creasca singura. placut, nu? ca sa nu mai spun ca daca nu le intuiesti adio viata fericita langa un barbat.
leo_
Postat pe 7 Iunie 2010 12:22
eu am realizat ca dak un barbat vrea sa te insele sau sa te minta,o face sub nasul tau.asa ca cel mai bine e sa luam lucrurile ca atare,decat sa ne facem griji si sa fim intotdeauna stresate si inggrijorate gandindu-ne ca "poate ne inseala". e stresant si nu facem nimic decat sa ne inveninam singure.dak e sa se intample,se intampla.si de cele mai multe ori nu prea putem face mare lucru.din pacate.
winky_winky42
Postat pe 7 Iunie 2010 12:53
Buna eu cred ca in primul rand trebuie sa-l intrebi ce vrea de la tine si pe urma sa va spuneti ce va doriti unul de la celalalt....... Nu cred ca toti barbatii isi doresc pe primul plan sa faca sex ....!?! Mai sunt care vor sa fie intelesi si sa-i lasam sa ne inteleaga pe noi..........!!!
kudika185030
Postat pe 7 Iunie 2010 13:03
De la: leo_, la data 2010-06-07 12:22:30
De la: touch_me, la data 2010-06-07 10:57:28
De la: kenna, la data 2010-05-30 22:57:18Deschid acest subiect pentru ca ma intreb de foarte multe ori ce vor barbatii si cata incredere ar trebui sa-i oferi unui barbat fara a cadea in naivitate. am citit cateva carti in care se 'discutau' cu precadere subiecte legate de nevoile si dorintele barbatilor, dar oamenii sunt diferiti, situatiile de asemeni, asa ca ma intreb ce anume ar trebui sa ma indemne pe mine sa am incredere in ceea ce spune un barbat, dupa ce am fost ranita de un altul si increderea mea este in prezent f limitata. as dori cateva pareri mai ales de la doamne sau domnisoare care au avut rel de lunga durata si imi pot spune ce schimbari au constatat ca se petrec pe parcursul unei astfel de rel/casnicii in comportamentul barbatilor. va multumesc


nevoile si dorintele barbatilor????????? hai ca mi-a placut asta!! si cu ce sunt mai presus nevoile si dorintele barbatilor fata de cele ale femeilor?


pentru ca daca nu le intuiesti e game over. si game over in viata reala inseamna pentru femeie si un copil pe care trebuie sa il creasca singura. placut, nu? ca sa nu mai spun ca daca nu le intuiesti adio viata fericita langa un barbat.


trebuie intuite atat de-o parte cat si de alta!

asta inseamna un cuplu? asta inseamna sa iubesti? cu ce sunt eu mai castigata ca stau toata ziua sa-i caut in coarne partenerului pentru a descoperii ce nevoi sau dorinte are iar pe dansul sa-l doara drept in dos? cred ca ne agitam prea mult sa ne facem pe plac in loc sa incercam sa ne descoperim incetul cu incetul atat cu bune cat si cu rele!
touch_me
Postat pe 7 Iunie 2010 13:08
Buna! Intrebarea mea este: cati ani ai sau aveti? Eu cred ca niciodata indiferent de varsta, sex, religie, un om nu poate avea incredere oarba in cineva! Vorba aia: traiesti langa un om o viata si nu il cunosti, adica te trezesti intr-o zi ca te surpinde! De asemenea, increderea se castiga, asa ca poate ar fi mai bine sa fi precauta si sa nu oferi increderea totala de la bun inceput, dar sa nu dai in partea cealalta, adica sa devi paranoic (sa acorzi prezumtia de nevinovatie caci se spune ca un om nevinovat pana la proba contrarie)!
Concluzia este: nu vei stii niciodata daca poti avea sau nu incredere totala sau partiala in cineva, dar asta ar insemna sa traim singuri toata viata; astfel trebuie sa mai acordam si incredere chiar daca mai si suferim din cauza asta!
Asa ca cel mai bine este sa ai incredere in tine si sa fi cu ochii in patru!
Succes!
alina_miculschi
Postat pe 7 Iunie 2010 13:36
De la: leo_, la data 2010-06-07 12:22:30
De la: touch_me, la data 2010-06-07 10:57:28
De la: kenna, la data 2010-05-30 22:57:18Deschid acest subiect pentru ca ma intreb de foarte multe ori ce vor barbatii si cata incredere ar trebui sa-i oferi unui barbat fara a cadea in naivitate. am citit cateva carti in care se 'discutau' cu precadere subiecte legate de nevoile si dorintele barbatilor, dar oamenii sunt diferiti, situatiile de asemeni, asa ca ma intreb ce anume ar trebui sa ma indemne pe mine sa am incredere in ceea ce spune un barbat, dupa ce am fost ranita de un altul si increderea mea este in prezent f limitata. as dori cateva pareri mai ales de la doamne sau domnisoare care au avut rel de lunga durata si imi pot spune ce schimbari au constatat ca se petrec pe parcursul unei astfel de rel/casnicii in comportamentul barbatilor. va multumesc


nevoile si dorintele barbatilor????????? hai ca mi-a placut asta!! si cu ce sunt mai presus nevoile si dorintele barbatilor fata de cele ale femeilor?


pentru ca daca nu le intuiesti e game over. si game over in viata reala inseamna pentru femeie si un copil pe care trebuie sa il creasca singura. placut, nu? ca sa nu mai spun ca daca nu le intuiesti adio viata fericita langa un barbat.

vad ca si tie iti place comunicarea intr-o relatie... cea TELEPATICA!
kitty_krieger
Postat pe 7 Iunie 2010 13:41
De la: kitty_krieger, la data 2010-06-07 13:41:52
De la: leo_, la data 2010-06-07 12:22:30
De la: touch_me, la data 2010-06-07 10:57:28
De la: kenna, la data 2010-05-30 22:57:18Deschid acest subiect pentru ca ma intreb de foarte multe ori ce vor barbatii si cata incredere ar trebui sa-i oferi unui barbat fara a cadea in naivitate. am citit cateva carti in care se 'discutau' cu precadere subiecte legate de nevoile si dorintele barbatilor, dar oamenii sunt diferiti, situatiile de asemeni, asa ca ma intreb ce anume ar trebui sa ma indemne pe mine sa am incredere in ceea ce spune un barbat, dupa ce am fost ranita de un altul si increderea mea este in prezent f limitata. as dori cateva pareri mai ales de la doamne sau domnisoare care au avut rel de lunga durata si imi pot spune ce schimbari au constatat ca se petrec pe parcursul unei astfel de rel/casnicii in comportamentul barbatilor. va multumesc


nevoile si dorintele barbatilor????????? hai ca mi-a placut asta!! si cu ce sunt mai presus nevoile si dorintele barbatilor fata de cele ale femeilor?


pentru ca daca nu le intuiesti e game over. si game over in viata reala inseamna pentru femeie si un copil pe care trebuie sa il creasca singura. placut, nu? ca sa nu mai spun ca daca nu le intuiesti adio viata fericita langa un barbat.

vad ca si tie iti place comunicarea intr-o relatie... cea TELEPATICA!




scuze dar acum nu m-am putut abtine eu!
touch_me
Postat pe 7 Iunie 2010 13:43
Putina,f putina ...dn pacate,vb mult si fac putin,mint din toate pozitiile si sunt f parsivi.Asta nu nseamna ca nu treb sa mai ai nici un barbat in viata ta,dar.....fii f atenta sa n8u cazi in plasa care ti-o intinde zilnic sau chiar ibn clipele cand faceti dragoste.Dupa parerea mea nu exista barbat sincer si de aceea pe pamant sunt femei nefericite cam 70-80%.poate iti par exagerata dar eu asa cred si asta din experienta de o viata.bafta,sa intyalnesti macar tu un barbat sincer
mimishor957
Postat pe 7 Iunie 2010 13:59
De la: kudika135154, la data 2010-06-07 13:59:33Putina,f putina ...dn pacate,vb mult si fac putin,mint din toate pozitiile si sunt f parsivi.Asta nu nseamna ca nu treb sa mai ai nici un barbat in viata ta,dar.....fii f atenta sa n8u cazi in plasa care ti-o intinde zilnic sau chiar ibn clipele cand faceti dragoste.Dupa parerea mea nu exista barbat sincer si de aceea pe pamant sunt femei nefericite cam 70-80%.poate iti par exagerata dar eu asa cred si asta din experienta de o viata.bafta,sa intyalnesti macar tu un barbat sincer


Eu cred ca ai o viata tare trista. Sa traiesti asa, in nesiguranta, mereu cu spaima ca 'va face ceva' ... sincer, imi e mila. Dar, ca sa vin intampinarea la ce ai scris tu, eu zic sa-i impuscati pe toti. Mama lor de mincinosi ordinari.

PS> Statistic vorbind, la nivel mondial, proportia divorturilor bazate pe adulter, trage greu al naibii in defavoarea femeilor... da' greu! nu asa...
Neamtu
Postat pe 7 Iunie 2010 14:09
De la: Neamtu, la data 2010-06-07 14:09:08
De la: kudika135154, la data 2010-06-07 13:59:33Putina,f putina ...dn pacate,vb mult si fac putin,mint din toate pozitiile si sunt f parsivi.Asta nu nseamna ca nu treb sa mai ai nici un barbat in viata ta,dar.....fii f atenta sa n8u cazi in plasa care ti-o intinde zilnic sau chiar ibn clipele cand faceti dragoste.Dupa parerea mea nu exista barbat sincer si de aceea pe pamant sunt femei nefericite cam 70-80%.poate iti par exagerata dar eu asa cred si asta din experienta de o viata.bafta,sa intyalnesti macar tu un barbat sincer


Eu cred ca ai o viata tare trista. Sa traiesti asa, in nesiguranta, mereu cu spaima ca 'va face ceva' ... sincer, imi e mila. Dar, ca sa vin intampinarea la ce ai scris tu, eu zic sa-i impuscati pe toti. Mama lor de mincinosi ordinari.

PS> Statistic vorbind, la nivel mondial, proportia divorturilor bazate pe adulter, trage greu al naibii in defavoarea femeilor... da' greu! nu asa...


neamtule bag seama ca o cauti!
touch_me
Postat pe 7 Iunie 2010 14:21
Toate femeile , fetele de aici v-ati pierdut increderea in barbatii din cauza trecutului vostru, sunteti campioane la dat din gura...si mai aveti pretentia ca vreti barbatii de incredere , intai aveti incredere in ei si dupa aceea cereti!
when_things_go_wrong
Postat pe 7 Iunie 2010 14:33
De la: when_things_go_wrong, la data 2010-06-07 14:33:47Toate femeile , fetele de aici v-ati pierdut increderea in barbatii din cauza trecutului vostru, sunteti campioane la dat din gura...si mai aveti pretentia ca vreti barbatii de incredere , intai aveti incredere in ei si dupa aceea cereti!


pfuaiiiiiiii cat de profund!!
si numai pentru atat ti-ai tocit tu degetele!?
touch_me
Postat pe 7 Iunie 2010 14:41
De la: kudika135154, la data 2010-06-07 13:59:33Putina,f putina ...dn pacate,vb mult si fac putin,mint din toate pozitiile si sunt f parsivi.Asta nu nseamna ca nu treb sa mai ai nici un barbat in viata ta,dar.....fii f atenta sa n8u cazi in plasa care ti-o intinde zilnic sau chiar ibn clipele cand faceti dragoste.Dupa parerea mea nu exista barbat sincer si de aceea pe pamant sunt femei nefericite cam 70-80%.poate iti par exagerata dar eu asa cred si asta din experienta de o viata.bafta,sa intyalnesti macar tu un barbat sincer


citeodata nu am incredere nici in mine , daramite in barbatii!!!!!!!
DESERT__ROSE
Postat pe 7 Iunie 2010 15:12
Mihai_Bogdan
Postat pe 7 Iunie 2010 15:40
De la: ViSuRi_DuLcI, la data 2010-06-06 09:01:52
De la: kudika180920, la data 2010-06-06 08:28:13nu ei sunt de vina ca nu mai avem incredere in ei NOI prtam cea mai mare vina
nu stim ce vrem


mda .. tot timpul sunt noi cele CONFUZE



Corect! Felicitari! Esti prima care are curajul sa recunoasca acest lucru, nu gresim doar noi.
Mihai_Bogdan
Postat pe 7 Iunie 2010 15:45
increderea trebuie castigata!
roz5blue6lila7
Postat pe 7 Iunie 2010 15:47
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-06-07 15:47:32increderea trebuie castigata!


la loto?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 7 Iunie 2010 15:50
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-06-07 15:50:04
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-06-07 15:47:32increderea trebuie castigata!


la loto?

nu la loz in plic...
roz5blue6lila7
Postat pe 7 Iunie 2010 15:53
De la: kenna, la data 2010-05-30 22:57:18Deschid acest subiect pentru ca ma intreb de foarte multe ori ce vor barbatii si cata incredere ar trebui sa-i oferi unui barbat fara a cadea in naivitate. am citit cateva carti in care se 'discutau' cu precadere subiecte legate de nevoile si dorintele barbatilor, dar oamenii sunt diferiti, situatiile de asemeni, asa ca ma intreb ce anume ar trebui sa ma indemne pe mine sa am incredere in ceea ce spune un barbat, dupa ce am fost ranita de un altul si increderea mea este in prezent f limitata. as dori cateva pareri mai ales de la doamne sau domnisoare care au avut rel de lunga durata si imi pot spune ce schimbari au constatat ca se petrec pe parcursul unei astfel de rel/casnicii in comportamentul barbatilor. va multumesc


in primul rand, ar fi bine, daca ai renunta sa mai compari barbatii unii cu altii. acum daca un fost partener de cuplu te-a inselat, nu inseamna ca si actualul iubit va proceda la fel.

in al doilea rand, o relatie se construieste pe incredere, iar daca tu nu ai incredere in iubitul actual, poate ca nu ti-ai revenit dupa infidelitatea fostului si probabil mai ai nevoie de timp, ca sa-ti revina increderea in barbati. poate o mica pauza in relatia actuala ca sa te dumiresti asupra sentimentelor tale, nu ar strica.

daca tii cu adevarat la acest barbat, ar trebui sa mergi pe incredere si sa-i acorzi o sansa.

succes!
franziska_eu
Postat pe 7 Iunie 2010 15:55
pun si eu o intrebare..
femeile nu au voie sa insele,deoarece sunt considerate t...e...
ei nu pot sta fara sa insele...
si cum sunt numiti?
dragon_fly88
Postat pe 7 Iunie 2010 15:57
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-06-07 15:50:04
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-06-07 15:47:32increderea trebuie castigata!


la loto?


prin cunoasterea reciproca si comunicarea deschisa cu persoana draga se castiga increderea, dar daca tu esti de parerea ca increderea e o loterie, e parerea ta...
franziska_eu
Postat pe 7 Iunie 2010 15:58
De la: luluby, la data 2010-06-07 15:57:20pun si eu o intrebare..
femeile nu au voie sa insele,deoarece sunt considerate t...e...
ei nu pot sta fara sa insele...
si cum sunt numiti?


nu toti barbatii inseala.
franziska_eu
Postat pe 7 Iunie 2010 15:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbat intimidat de o femeie? 7 De la: baiat_anonim 27 Februarie 2009 16:25
barbatul smecheras 68 De la: Cristinakitty 27 Ianuarie 2010 18:57
prieteni cu beneficii... 48 De la: geo_refinantat 10 Mai 2011 18:22
Cum sunt de fapt barbatii? 20 De la: yumalai 17 Februarie 2010 06:29
Cu tine doar pentru bani!!!??? 15 De la: iuby_vl 17 August 2009 19:50