Setari Cookie-uri

case de vacanta in judetul Brasov

stie cineva vreo firma serioasa care executa case de vacanta,cu preturi normale ,termene respectate si executie corecta???Sau stiti vreun site,sau mesteri..??Nu ma intereseaza o hardughie,vreo pensiune sau mai stiu eu ce enormitate,ci efectiv o casa de vacanta cu 3 dormitoare si camera de zi ...Va multumesc inainte,sper sa -mi raspundeti !
libra66
Postat pe 27 Octombrie 2008 16:15
te pot ajuta cand iti vei termina casa, asta daca vrei sa fie cat mai originala si (fiind vorba de brasov) traditionala. Te rog viziteaza www.rusticartsibiu.ro
Daniela Blid, Sibiu.

Postat pe 10 Decembrie 2008 15:12
.......multumesc pt. oferta, dar intrebarea mea se refera la o firma de costructii din zona si atat.
libra66
Postat pe 11 Decembrie 2008 21:46
pe http://www.casaoptima.ro/casedevacanta.html , modelul "Superb" pare potrivit...
timberframeranger
Postat pe 14 Ianuarie 2009 16:46
Multumesc mult,am intrat pe site-ul lor si am vazut casuta. E draguta,dar cam micuta,de fapt impartirea e o.k. darsuprafetele pot fi mai mari. Le=am dat un mail pt. amanunte. E un inceput....
libra66
Postat pe 15 Ianuarie 2009 17:44
http://romastucchi.20m.com

Decoraþi-vã acasã cu ornamente din ipsos ºi stuc de cadre, nu a fost niciodatã atât de simplu! Descopera produsele de la firma noastra direct la catalogul on-line: decorative, ipsos ºi stuc cornices, coloane, capiteli, rozete, decoratiuni, arcuri, portaluri, ºi bas difuzoare luminã!
e ceva nou in Romania! daca doriti sunati la numarul meu personal 0729385046 sau lasati un mesaj scris si va voi contacta eu pe dumneavostra.
romastucchi
Postat pe 21 Ianuarie 2009 00:28
.......nici ca se putea ceva mai potivit pentru subiectul propus de mine , despre case de vacanta , ca nuca-n perete .... Niste ornamente de ipsos ,astea sunt indispensabile ,. de mare bun gust pentru o casa de vacanta in zona montana.
libra66
Postat pe 21 Ianuarie 2009 15:47
The Cat! Am observat,cu placere,ca si pe tine te deranjeaza(supara) lipsa concentrarii a unora care posteaza pe-aici exact cum ai zis:,,...ca nuca-n perete!". Repet:ma bucur! Asa se schimba lucrurile:cu atitudine! Dar,s-o lasam,deocamdata,asa. Spune-ne: ce-ai facut cu casa de vacanta?
sculptorul
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:56
Draga Sculptore ! Din pacate ,se pare ca nu voi avea prea curand o casa in Bran . Am un teren cu o priveliste superba , doar cerul , si.......tot ce intra in peisaj , fara sa fie inghesuit.Cred ca si tie ti-ar place. "Boss-ul" spune ca nu reprezinta o prioritate si ca nu are timp anul acesta pentru Bran ,deoarece avem un proiect in derulare.Nu pot sa-l contrazic , mai ales ca am o casa maricica cu o curte mare si ingrijita la Campina , adica la 98Km. de Bucuresti.Dar , ma voi ocupa putin de teren, vreau sa sadesc niste pomi, in primavara , chiar am lansat o intrebare pe forum pentru asta, nu vreau de la Metro, Bricostore,as vrea de la o statiune pomicola..?? Iubesc acel loc, desi e destul de departe, cred ca sunt in stare sa ma duc cu cortul
libra66
Postat pe 29 Ianuarie 2009 17:18
The Cat! Incearca,te rog,traseul acesta: Bucuresti-Targoviste(drumul vechi,frumos)-Voinesti(o mare statiune de cercetare in domeniul ce te intereseaza)-Campulung-Rucar-Bran.Intotdeauna am avut revelatii pe itinerariul acesta! Un drum istoric,plin de frumuseti imagistice,naturale. Iti iei pomii din Voinesti si-i asezi,instapanesti,in Bran. Frumos,nu? Spor!
sculptorul
Postat pe 29 Ianuarie 2009 20:45
Sculptore.....traseul acela pare mai frumos ,"modelat" voiam sa zic ,zugravit, de tine....Ma voi gandi la sugestia ta , desi va fi mai greu pentru mine ,pt. ca ....am banuiala ca va trebui sa ma ocup singurica de treaba cu pomii. Eee, am si eu proiectul meu
libra66
Postat pe 31 Ianuarie 2009 17:15
noi ne dedicam a face case de vacanta dupa gustul clientului,pe structura din lemn sau lemn masiv iti trimit emaylul meu:alincasademadera@yahoo.es, si nr de telefon 0034637028442 intreaba de alin, avem mai mult de 200 de case montate pe teritoriul spaniol.ceau astept raspuns.
alincasademadera
Postat pe 1 Februarie 2009 17:12
Pentru o casã familialã în România, parter si un etaj mansardat, cu o arie construitã cumulatã de 120-180 mp, pretul unitar pentru solutia kit montaj structura este de 145-160Euro/mp.
De analizat costurile suplimentare ce pot apãrea functie de distantele mari de transport, lipsa posibilitãtilor de cazare pentru formatia de montaj, organizarea santierului.Putem discuta posibilitatea completãrii unor materiale sau lucrãri prin grija clientului si sã gãsim împreunã solutia cea mai convenabilã pentru toti. "Pachetul" minim pentru contractare (tot ce este lemn, plãci aglomerate, vatã mineralã, sarpanta )ex-works Constanta este 145 Euro/mp arie construitã desfãsuratã.

http://www.case-lemn.com
case_lemn
Postat pe 7 Februarie 2009 23:09
te intereseaza o firma din dambovita?????contract,garantie.preturi bune....0720816831,claudiu
daca mai este valabil anuntul!!!!
claudiu_stavarache
Postat pe 8 Februarie 2009 10:28
cauta firma temsix din pitesti , proiecteaza si construieste case din lemn
davidenescu
Postat pe 9 Februarie 2009 21:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Contructie B-dul Unirii 1 De la: alexaxn 14 Mai 2009 17:03
Apartament 3 camere. 8 De la: adimira 29 Decembrie 2009 01:36
informatii constructie casa 3 De la: MUIE_KUDIKA_ 4 Februarie 2012 20:51
Mansardare 7 De la: eugentampa 4 Decembrie 2009 12:03
constructii case 1 De la: kudika_5483 19 Aprilie 2012 16:21