jucarii din lemn

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent jucarii din lemn : (3 din 1 vot)

condo000093 Avatarul lui condo000093

1 mesaj
Oras: targoviste

Am spatiu pentru un mic atelier unde pot confectiona jucariidin lem si masa petru leptop , ceva indemanare, mult elan. Caut colaboratori pentru desfacerea produselor sfaturi si idei din partea lor.
Raporteaza abuz de limbaj
condo001299 Avatarul lui condo001299

5 mesaje

De la: condo000093, la data 2009-03-07 12:46:08Am spatiu pentru un mic atelier unde pot confectiona jucariidin lem si masa petru leptop , ceva indemanare, mult elan. Caut colaboratori pentru desfacerea produselor sfaturi si idei din partea lor.
angela62 Avatarul lui angela62

22 mesaje
Oras: buzau

As dori sa aflu mai multe informatii
Rauta_Angela@yahoo.com
babynamnam Avatarul lui babynamnam

9 mesaje
Oras: bucuresti

FELICITARI ASTEPT CEAV MAI MULTE DETALII SI PANA UNA ALTA MULT SUCCES!
cristinasaillard Avatarul lui cristinasaillard

5 mesaje

jucariile din lemn sunt cele mai frumoase! plus ca odata invechite capata sarm, spr4e deosebire de cele din plastic, care devin oribile in scurt timp. sa nu mai zic ca eu oricum sunt impotriva plasticului ca si material si nu am nimic in casa din plastic. iar copilului meu i as cumpara numai jucarii din lemn, si are deja o gramada, sunt chiar estetice si de decor, cum ar fi de exemplu farul lui, are un far maritim de coasta care e superb, asa cum e el, din lemn si colorat. daca as avea timp, m as apuca si eu sa fac niste jucarii din lemn, ba chiar si niste mobilier pentru copii, tare mi ar placea, si apoi le as picta, asa cum se faceau pe vremuri si erau superbe.... sa ni le aratati si noua dupa ce le terminati, sunt foarte curioasa si sunt convinsa ca vor fi superbe! ideea dv este foarte buna, frumoasa si... ecologica si de durata, pt ca, asa cum am spus mai sus, jucariile din lemn nu numai ca nu se invechesc dar sunt chiar mai frumoase, odata cu trecerea timpului! succes! :);)
andrei_mariancatalin Avatarul lui andrei_mariancatalin

169 mesaje

ce unelte folosesti ?
styna Avatarul lui styna

20 mesaje

Super vreau sa vad si eu ce anum a reiesit din mainele tale dibace.
Preturi ceva ai stabilit?

169 mesaje

am intrebat, pentru ca si eu ma gandisem la un joc de tip lego dar din lemn. am avut ceva de genul cand eram mic. si puteai construi 6 tipuri de case.

5 mesaje

Salut,

Si pe mine ma roade gandul asta cu jucariile din lemn.
Eu am inceput sa ma interesez in primul rand de conditiile legale in care se poate desfasura aceasta activitate.

5 mesaje

ar fi bine daca am analiza problema sub toate aspectele- ex. legalitate, productie, publicitate, comercializare. daca este de interes/ id meu este riciupriciu@yahoo.com
evrika_ro Avatarul lui evrika_ro

1 mesaj

pentru cei interesati, recomand vizitati: www.amik.ro

169 mesaje

cred k cea mai buna reclama e sa te duci la librarii, sau la magazinele specializate si sa lasi acolo 2-3 exemplare din fiecare joc , sa vezi cum se vinde. asa ma gandisem eu. singura mea problema este cu finisarea lemnului. cum il tai la dimensiunile exactein conditiile in care nu am decat soricel. plus k mai trebuiesc unele frezari pe drept. am si o masina de frezat.ce nu am deocamdata este un abrich (sper k am scris corect).

5 mesaje

mai ai varianta targurilor specializate
inscrierea la CCIR..poate poate intereseaza pe cineva de afara
...si experienta celor care deja exporta...daca sunt amabili sa iti spuna ce ai de facut...de asemenea..varianta cea mai buna este legatura directa cu distribuitori sau cei cu magazine ...cred ca ultima este cea mai realista
kudika109480 Avatarul lui kudika109480

6 mesaje

Un articol despre tot ce vrei sa stii devicearea.com/2011/02/09/il-2-sturmovik-cliffs-of-dover/
Alex_Marius_1 Avatarul lui Alex_Marius_1

1 mesaj

Te poti inspira dupa un site de jucarii din lemn cum ar fi www.iqbebe.ro