Setari Cookie-uri

credeti ca un barbat si-ar lasa sotia pt amanta?

Ce ati face voi amantele in cazul in care sotul vostru iubit casre v-s fost amant isi va gasi o amanta?cum v-ati simti?si cum ati reactiona in fata acestei situatii?
Ce tie nu iti place altuia nu face!
elenutza666
Postat pe 9 Ianuarie 2009 00:15
cred ca nimik dupa cum se vede!
elenutza666
Postat pe 17 Ianuarie 2009 07:48
Cat de naiva poti fi "draguta" sa crezi ca un barbat sta langa sotia lui pt un act sau pt un copil?????....sincer ma intristeaza gandirea asta puerila a fetelor care cred in scuzele barbatiilor de genul: nu o mai iubesc dar stau cu ea pt copil,sau pt ca avem bunuri comune :)))) si voi ..naive ...vai ce ma iubeste barbatul asta ... daca e asa ...cum de nu divorteaza ,dc nu renunta la actul ala si sa te ia pe tine de nevasta ???
FRICA SAU NESIGURANTA??? habar nu ai despre ce vorbesti...sincer, limiteaza-te la statutul tau de femeie de rezerva si nu mai comenta ce nu poti intelege. Mi-se face deja lehamite de toate femeiele astea care au impresia ca ele fac ce noi nevestele nu facem....nu sunteti decat o bucata de carne noua ...peste un timp nu va mai conta ce faci sau ce nu faci tu in pat pt el...vei fi doar o femeie usoara care a trecut prin patul lui. Eu daca vreau sa fiu amanata pot...tu daca vrei sa-i fi nevasta....NU POTI :D
mimoza_gosai
Postat pe 17 Ianuarie 2009 21:48
fetelor eu cred ca atunci cand un barbat isi inseala sotia el este singurul culpabil!o face pt. ca s-a plictisit de viata pe care o are si vrea ceva nou! si nu este suficient de barbar , suficient de sigur pe sine ca sa puna capat frumos unei casatorii si s-o ia de la capat cu alta femeie! adica ii place cu fundul in doua luntrii!si sotie serioasa acasa care sa aiba grija de casa si copii si ceva noutate de la amanta!
iar cele care sunt amante si cred ca barbatii le cauta pt. ca sunt extraordinare sa nu uite un lucru: orice femeie este o fiinta ! indiferent ca e nevasta sau amanta! deci la un moment dat nu va mai reprezenta ceva nou pt. barbat si el va merge spre alta , necunoscuta! daca nu ma credeti amantelor incercati sa va casatoriti ( daca puteti) cu un barbat care si-a inselat nevasta cu voi! la un moment dat veti fi voi in locul acelei neveste inselate!
barbatii vad la amanta ceva nou! cu ea nu discuta cheltuielile casei , problemele copiilor, nu trebuie sa treaca peste necazurile cu socrii ! vine la ea din cand in cand si o vede in cele mai bune momente ale ei! dar oare o amanta nu are si momente proaste? ba da! si atunci e groaznic sa fii singura pt. ca barbatul despre care tu spui ca te doreste e acasa la nevasta si copii!
fiti mai intelepte si nu mai credeti minciunile barbatilor!
kagome_grace
Postat pe 25 Ianuarie 2009 20:27
Mai ... eu zic ca nu poti ajunge in situatia de amanta si dupa aceea sa te plangi ca te-ai indragostit si nu mai poti renunta decat daca nu stii ca e insurat.

Eu personal ... cand eram necasatorita ... daca venea la mine vreun barbat si ma chema in oras il intrebam daca e casatorit si daca zicea ca da ... NU IESEAM CU EL. Deci nu apucam sa ma indragostesc pentru ca efectiv nu ieseam cu el.

Nu spun asta pentru ca sunt o mironosita si trebuie sa recunosc ca nu am iesit cu barbati insurati nu din mila si respect pentru nevasta (n-o cunosc, nu-i datorez nimic - sa isi tina sotul acasa) nu am facut-o din mila si respect fata de mine pentru ca nu as fi suportat stiu ca atunci cand ajunge acasa o saruta pe ea, face dragoste cu ea, ii spune ei ca o iubeste.


Va puteti pacali oricand (la amante ma refer) dar sa fiti sigure ca orice v-ar spune ca daca nu o lasa (si nu o va lasa) dupa max cateva luni o saruta si pe ea exact ca si pe voi.

Rar isi lasa barbatul nevasta pentru amanta pentru ca barbatii se casatoresc foarte greu si divorteaza si mai greu.

Si eu cred ca barbatii inseala de regula si nu as baga mana in foc pentru nimeni. Eu nu vreau sa aflu daca ma inseala dar daca am aflat IL LAS DE TOT ... ma ridic de jos ... ma scutur ... zambesc si merg mai departe!!!


Aaaaa ... si cum a spus cineva mai sus ... sa aiba el grija de copil daca ma inseala si il las ... sa il spele amanta pe copil la fundulet ... sa vezi atunci ce repede vine inapoi! Si atunci ... ori nu-l mai primesc ori il fac sa isi doreasca sa nu il fi primit inapoi!
crisu_maria
Postat pe 26 Ianuarie 2009 14:09
Ai dreptate kitty insa vezi sunt unele amante aici care sustin a intre timp au devenit sotii....
si eu ma intrebam ce dracu fac in situatia in care se trezesc ca barbatul lor le inseala...adik si-au gasit alta amanta?
pana acum nu mi-a raspuns decat una....cu foarte mult tupeu...si mi-a zis ca l-ar lasa sa aleaga pe cine crede el de cuviinta..pai asta nu mai e iubire....daca iubesti pur si simplu nu poti trai fara el...
elenutza666
Postat pe 29 Ianuarie 2009 16:35
Vreau sa-mi raspundeti la o intrebare:exista barbati sinceri 100%?
anisoarapuiu
Postat pe 30 Ianuarie 2009 15:19
eu nu cred ca exista barbati sinceri 100% !

In cel mai rau caz, 100& mincinosi!


cantzika
Postat pe 30 Ianuarie 2009 15:24
Nici femei 100% sincere nu exista.
fantome
Postat pe 30 Ianuarie 2009 15:25
DE CE-NU?
gogu1938
Postat pe 30 Ianuarie 2009 15:35
Chiar asa: de ce nu? Presupun ca va referiti la sinceritatea in relatia cu pers iubita... Ar tb sa fie amandoi 100% sinceri. Si da, eu sunt sigura ca exista. De ex, eu si iubitul meu. Ne spunem chiar si lucrurile cele mai ciudate si dureroase, poate. eu i-am spus chiar ca la un moment dat, cand nu eram sigura de mersul rel noastre, m-am simtit atrasa de altul si am vrut chiar sa ne despartim. Nu mi-a fost usor sa o spun si nici lui sa auda (ba chiar, la inceput nici nu vroia sa stie), dar cel putin asa stim care cum stam. Nu este nevoie sa spui tot ce iti trece prin cap la un moment dat, dar vine tp cand ar tb sa o faci. Multi nu sunt sinceri de teama. Teama ca nu vor fi intelesi - aici ma refer la lucruri marunte, nu la greseli 'fatale'. Ar tb sa avem mai mult curaj si sa ne asumam responsabilitatea pt ce facem si s-ar putea chiar sa ramanem placut surprinsi de reactia celui de langa noi.
j_acinthe
Postat pe 31 Ianuarie 2009 17:03
de lasat nu ar lasa-o,mai ales cand sunt si copii, va spun asta din cazul meul.de la inceput am stabilit cate ceva printre care si acest lucru cu care am fost de acor,iar acel inceput este din 2002.chiar daca ne iubin,nu i-am zis niciodata sa-si lase sotia si copiii,care sunt niste scumpi.ei nu au nicio vina si nu ar merita asa ceva.plecam impreuna,ne facem concediile impreuna,dar fara sa-i fac sa sufere pe ceilalti.in momentul de fata imi doresc si eu familia mea si el stie lucrul acesta si mai ales ca nu poate sa-mi ofere ce ne dorim amandoi cel mai mult...un copil.de aceea am luat decizia sa ne despartim, e timpul sa merg eu inainte,fiindca el are ce-mi doresc eu.stiu ca am gresit din punct de vedere moral,dar l-am iubit si-l iubesc.in acest timp am mai avut prieten si atunci ii spuneam ca ne despartim fiindca nu vreau sa-l insel pe cel cu care ma intalnesc,n-are nicio vina.cand ma desparteam de prieten ma intorceam iar la el.acum insa e definitiv,chiar daca e greu,dar in acelasi timp e constient ca trebuie sa am viata mea ,,reala",sa am familia mea,copilul meu.mi-a cerut o ultima vacanta impreuna,daca pot s-o numesc asa, in care sa fim numai noi dupa care ne vom desparti definitiv. nu vreau sa fiu judecata,nici blamata, fiindca au facut-o altii pana acum si este de ajuns.
anellize
Postat pe 1 Februarie 2009 12:44
CLANUL NEVESTELOR TRADATE, ASA PARETI.
V-ATI INTANLIT AICI SA ATACATI SI SA DEFAIMATI PE NEFERICITELE, CARE NU AU AVUT NOROCUL SA FIE SOTII, PT. CA ASA CUM BINE SE STIE BARBATII SUNT CU MULT MAI PUTINI DECAT FEMEILE ...
ATI DEVENIT DURE SI RAUTACIOASE, SE SIMTE ASTA DIN TOT CE SPUNETI.
AS VREA SA VA INTREB CUM CREDETI CA POATE TRAI CINEVA LINGA VOI ASA DE ASCUTITE SI ASPRE LA LIMBA CUM SUNTETI VOI?
FEMEIA DIN VOI NU ARE NICI O VINA ?
SUNTETI PERFECTE, FRUMOASE, DESTEPTE SI PLINE DE HARURI, RABDATOARE SI INCARCATE DE SEXUALITATE?
HAI SA FIM SERIOASE!
DE FOARTE PUTINE ORI, BARBATUL VA AVEA O AMANTA CU CARE SA ISI IMPARTA TIMPUL LIBER, DACA VOI NU ATI FI GRESIT PE UNDEVA SI ATI FII CUM PRECIZATI MAI SUS...INGERUL LUI PE PAMINT...
LA CE NU VREA EL SA RENUNTE?
LA SITUATIA MATERIALA
LA COPII
LA SIGURANTA
TU CA FEMEIE....CA SOTIE, ESTI ULTIMA PE CARE EL O IA IN CALCUL,
ORICUM DE TINE S-A SATURAT DE MULT, CA FEMEIE, DIN MOMENT CE TE INSEALA IN MOD CONSTANT...UNA ESTE SA AIBA O AVENTURA PASAGERA SI SUB IMPULSUL MOMENTULUI SI ALTA SA O FACA IN MOD CONSTIENT SI CONSTANT...
TE MULTUMESTI SA SPUI CA VA TRECE, CA TE PREFERA PE TINE DIN MOMENT CE NU ITI CERE DIVORTUL, TE MULTUMESTI SA ITI SPUI CA EA ESTE CEA CARE PRIMESTE FRIMITURILE SI TU RESTUL...
DAR EA ESTE CEA CARE VA FI ALINTATA, TRATA FRUMOS, IUBITA CU PASIUNE SI DORITA TOT LA FEL...PE CAND TU, ESTI LA CEA CARE VINE DE LA EA SI EL ITI VA SPUNE CAT E DE OBOSIT SI CAT DE MULT SUFERA CA NU POATE FI CU VOI...TU IL VEI HRANI SI SPALA, VEI PRIMI BANI LUI DE SALARIU SI ZILELE SFARSITULUI DE SAPTAMINA,DACA EL NU VA ,,LUCRA LA EA,, ...DAR EL VA DORMI MAI MULT CAND VA FI CU TINE SI DRAGOSTE VA FACE, DOAR ASA PE JUMATATE, CACI ESTE DEJA EXTENUAT SI MULTUMIT...
O ADMIR PE FEMEIA CARE A RECUNOSCUT CA IUBESTE UN OM INSURAT, DESI EU NU SUNT IN POSTURA EI, PT. CURAJUL DE A VA INFRUNTA PE VOI NEVESTE DISPERATE...
carmlinda
Postat pe 1 Februarie 2009 19:15
BRAVO MIAU 27! Ai pus punctul pe "I" mai bine decat oricare dintre noi, amantele, care si-au postat gandurile aici. In ce o priveste pe elena666, draga mea mai ai mult pana inveti ce inseamna adevarata iubire. Si da, cand iubesti cu adevarat omul de langa tine lupti pt el, dar daca vezi ca el nu te mai vrea il lasi sa plece, chiar daca sufletul iti plange. Asta este iubire adevarata, renuntare in favoarea celui iubit si in defavoarea ta.
vioxx_grace
Postat pe 1 Februarie 2009 20:30
Cand doi(sotii-amante) se cearta al treilea castiga(sotul)
klarra
Postat pe 2 Februarie 2009 00:09
Doamnelor nu va mai certati ,singurul vinovat este barbatul.
klarra
Postat pe 2 Februarie 2009 00:11
1.Miau27 nu-mi vine sa cred ca admiri "curajul" lui vioxx,de a recunoaste ca este amanta mandra,ea stia de la inceput in ce se baga..din pacate pt ea,este demna de mila 2.Vioxx-tu esti cea care mai are de invatat despre iubire,inainte de a sfaturi 3.Daca femeile(amantele) nu ar mai accepta sa "insele" femeile(nevestele) nu ar mai fi nici o parte care sa fi rautaciosa,nefericita...asa ca-mi retrag cuvintele de mai sus:TOATA VINA E A FEMEII!!!!!
klarra
Postat pe 2 Februarie 2009 00:32
Din ziua in care si-a facut amanta acela nu se mai considera barbat. Ca-si lasa sau nu el nevasta e prea putin important. Oricum este clar ca nu iubeste pe niciuna dintre ele.

Postat pe 2 Februarie 2009 07:23
Si, ce vad? Suntem mandre pe aici ca suntem amante? Au! VAE VICTIS, fetelor!De-ati sti ce cred unii dintre domni despre "esti o floare, esti un crin..." v-ar durea capusorul!
Mie femeia care se duce cu barbatul insurat mi-a fost prezentata ca fiind.. ..C- public!? Ce sa faci? Oricum masculul ce poseda mai multe femele nu da niciun ban pe ele.

Postat pe 2 Februarie 2009 07:27
mama ei de amanta distrugatoare de camine si femeie ordinara ce e...doamne cum va grabiti sa puneti etichete oamenilor...dar oare ar mai exista amante daca barbatii vostri cei cuminti si fara de pacat nu le-ar da sansa asta sa devine amante??daca barbatul de langa voi e atat de puternic si nu este tentat de nimic altceva decat de voi sunteti niste norocoase daca nu asta e ghinion, dar nu aruncati toata vina pe amante ca nu e vina lor in totalitate...
daca ea propune ceva el poate sa refuze...nu e obligat sa accepte...
si oricum de cand e lumea si pamantul oamenii sunt tentati sa incerce lucruri noi..asa ca...trageti ce concluzie vreti...
o zi buna va doresc tuturor
oana84
Postat pe 2 Februarie 2009 13:00
Aceasta te asteapta si pe tine, pt ca nimic nu e stabil in aceasta viata!!! In general, chiar si dupa multi ani, lucrurile se platesc!!! Si amantele vor suferi! Iubirea, suferinta, fericirea sunt doar relative, totul are un inceput si un sfarsit. Consider ca oamenii maturi, cu o experienta de viata acumulata in timp, stiu acest lucru! Uneori numim iubire egoismul si rautatea din noi!
nicolerosa
Postat pe 2 Februarie 2009 13:10
De la: klarra, la data 2009-02-02 00:32:16 1.Miau27 nu-mi vine sa cred ca admiri "curajul" lui vioxx,de a recunoaste ca este amanta mandra,ea stia de la inceput in ce se baga..din pacate pt ea,este demna de mila 2.Vioxx-tu esti cea care mai are de invatat despre iubire,inainte de a sfaturi 3.Daca femeile(amantele) nu ar mai accepta sa "insele" femeile(nevestele) nu ar mai fi nici o parte care sa fi rautaciosa,nefericita...asa ca-mi retrag cuvintele de mai sus:TOATA VINA E A FEMEII!!!!!



Ai perfecta dreptate!!!

Si apropo de "SUNTETI PERFECTE, FRUMOASE, DESTEPTE SI PLINE DE HARURI, RABDATOARE SI INCARCATE DE SEXUALITATE?"

Da, sunt!

Si totusi nu sunt scutita de a fi vreodata inselata EXCLUSIV din cauza unor ... (nu ma lasa educatia sa va caracterizez ) ca voi amantele! Vai ... marile eroine! Cum salvati voi barbatul de scorpia de nevasta-sa! mMcar de as stii ca sunteti destul de destepte incat sa nu deveniti si voi scorpii la randul vostru!

Dar, nah ... daca ati fi destepte ati fi si voi in stare (ca noi) sa va gasiti un barbat neinsurat care sa fie doar al vostru ... sa nu faca dragoste si cu voi si cu alta (nevasta) in acelasi timp!!! Noi, macar nu stim dar voi il sarutati dupa ce el ne-a sarutat pe noi ... mmmm ... peste tot ! Ganditi-va la asta cand il sarutati data viitoare!

Am spus-o si o repet alegerea e in mainile noastre. Daca nu accepti sa te intalnesti cu un barbat insurat, nu vei fi niciodata amanta !
crisu_maria
Postat pe 2 Februarie 2009 14:18

Ma uimiti prin halul in care puteti gandi unele dintre voi. Sincer, va intreb de ce considerati ca o amanta este cauza destramarii unei casnicii? Dar barbatul? Ce, sa nu-mi spuneti ca ii face vraji?! Fiti mai cu capul p umeri, ca nimeni nu fura nimic nimanui. In primul rand, el este nesimtitul nr 1, iar mai apoi vine nevasta, care se face ca ploua si zice ca ..."nu mi-am dat seama". Asta e vrajeala, cum sa nu-ti dai seama ce face omul de langa tine? Unde e iubirea aia pt care tb sa il cunosti atat de bine p barbatul tau? E imposibil sa nu-ti dai seama ca e ceva in neregula cu el, esti doar lasa. Eu l-am intrebat odata ce a facut cu o zi in urma si mi-a raspuns f natural ca a jucat fotbal in parc. Si la fel de natural am stiut nu numai k minte, dar si cu cine s-a intalnit. Simteam de fiecare data cand se intalnea cu ea, desi nu stateam impreuna si eram doar niste copii nebuni. Practic nu m-a inselat, dar incerca sa o faca, iar eu nu am dat niciodata vina pe ea.
Amanta poate fi o femeie ca tine care s-a indragostit de acelasi barbat ca si tine, poate fi o femeie care cauta doar aventura sau poate fi o profitoare si plina de vrajeala... dar indiferent de situatie, singurul vinovat este el.
Motivele pt care barbatul isi inseala femeia.... oho, sunt destule. Dar indiferent care ar fi, vina tot a lui este. Sunt niste lasi, la fel ca femeile care ii accepta.

Sincer sa va spun, consider ca multe cupluri traiesc degeaba impreuna, tocmai de aceea unele femei spun ca nu si-au dat seama k sunt inselate. Trebuie sa ai demnitatea sa stii cand te-ai inselat in rpivinta barbatului cu care traiesti.
Copiii? Sa traiesti cu un barbat doar pt copii? Pai asta clar nu e iubire, iar copiii aia vor simti. De ex, eu toata viata m-am intrebat ce dracu' fac maica'mea cu taica'miu impreuna. Doar ne-au distrus (mie si lu' sor'mea) adolescenta prin crizele lor. Noi am fost la mijloc si nici nu le-a pasat. Si au divortat la 50 de ani si si-au dat seama ca si-au irosit viata.
Asa ca....... inainte sa le judecati p amante, judecati-va barbatul si apoi lasati-l!
j_acinthe
Postat pe 2 Februarie 2009 17:50
Bravo jacinthe.
Aceeasi idee am sustinut-o si eu pe una din primele pagini, dar nu m-a bagat nimeni in seama. Acest razboi intre sotii si amante nu-si are rostul. Singurul vinovat este el, sotul.
fantome
Postat pe 3 Februarie 2009 08:46
De la: iulia_dibu, la data 2008-11-24 14:33:20credeti ca un barbat si-ar lasa sotia pt amanta? din pacate problema infidelitatii e una grava, oare ar lasa sotia... oare mai conteaza pe care o alege in astfel de sit?



cine pune intrebarea asta? sotia sau amanata?
aly_b
Postat pe 3 Februarie 2009 15:20
Pai sigur ca el e un bou si e principalul vinovat ... asta nu contesta nimeni. Eu am spus deja mai sus ca il las daca se intampla asa ceva.

Dar nici sa vii aici sa pozezi in victima si sa imi ceri mie sa imi para rau de tine nu mi se pare normal.

Da, el e principalul vinovat dar, daca e sa ma intrebi si ea este foarte vinovata. E cam acelasi lucru ca atunci cand vezi bunul altuia si il ei ... tot FURT se numeste!
crisu_maria
Postat pe 3 Februarie 2009 19:09
Cred ca parerile exprimate sunt cam radicale; cine e casatorit stie ca uneori apar, din diverse motive, adevarate crize, adevarate prapastii.Daca aceste momente sunt depasite de cei doi, fara ajutorul celui de al treilea, amant, sau amanta, atunci mai poate fi iubire. Deci, femeile care devin amante profita de situatia delicata dintr-un cuplu si daca sunt destul de...reusesc sa destrame o familie. Cladita in timp, cu efort, cu sacrificii, cu dragoste...Ele, amantele,si-ar sacrifica asa zisa fericire- pentru ca nu poate fi totala, l-ar trimite pe nesimtitul care minte si inseala la nevasta si copii sau la tribunal pentru a divorta? Iata ca am fost si eu radicala, dar ma infurie numai ideea ca sunt atatea persoane care trebuie sa faca compromisuri in viata.
anisoarapuiu
Postat pe 3 Februarie 2009 19:31
buna fetelor.BARBATI ISI LASA SOTIA SI COPII PT AMANTA pentru ca ei mai vor ceva nou sau evaluand noua partenera ca fiind mai sexy, mai putin critica si mai intelegatoare decat fosta sotie. Dar sa nu uitati cele care stricati familii ca roata este rotunda iar printul nu este intotdeauna pe calul alb ..............

Postat pe 4 Februarie 2009 09:14
fantome.

Repet spunandu-va ca o amanta poate fi o femeie ca si tine, o aventuriera sau o profitoare. Nu toate femeile sunt la fel. Si app de faptul ca amantele profita de o ruptura in casnicie: nu pt toti barbatii se aplik aceeasi regula. Sau pt orice casnicie. Unii o fac din placere. Altii merg p principiul "femeia mea este gospodina, este prietena mea, este mama copilului meu, iar in pat este o femeie cuminte si decenta. Si ce nu face in pat cu nevasta cauta la altele. Si nu stiu daca aveti habar cati barbati gandesc asa. Sunt barbati care se abtin sa faca multe in pat cu nevasta, considerand ca o respecta. Dar se inseala pt k mai tarziu vor cauta in alta parte ceea nu au acasa, poate tot din vina lor. Sunt unii care nu se pot abtine sa nu f.. altele.

Eu nu sunt casatorita, dar relatia mea dureaza de 3 ani si in tot timpul asta am avut si noi probleme. Mai ales ca am fost buni prieteni, apoi ne-am hotarat sa avem o relatie, iar la o luna el a plecat in armata. Si nu va spun in ce hal ii simteam lipsea. Eu abia terminasem o relatie devastatoare cand l-am cunoscut si mi s-a parut k am intrat prea repede in rel cu el. Asa ca la un moment dat am cunoscut un tip super care se tinea de capul. Am iesit cu el, i-am dat 'apa la moara', dar i-am spus prietenului meu. Nu l-am inselat, dar sunt sigura ca el asa a crezut. Culmea este ca atunci cand s-a intors din armata, era f schimbat si s-a simtit in relatia noastra. Si m-am imprietenit cu un tip de la munk, dupa care mi se scurgeau ochii. La un moment dat, ajunsesem sa fiu innebunita dupa el. Si atunci mi-am luat un moment de respiro si mi-am clarificat sentimentele. Mi-am dat seama ca il iubesc la nebunie pe iubitul meu si ca ne lipsea ceva. Asa ca ne-am rezolvat probl incet, incet.
Concluzia este ca as fi putut sa il insel, pt ca acei tipi au 'profitat' de slabiciunea mea, dar am ales sa nu o fac. Si nu ma lega nimic de nimeni, dar mi-am dat seama ca nu exista nimeni mai bun ca el si ca eu pe el il vreau.

Asa ca....... alegerea ii apartine barbatului. Nimeni nu ii pune cutitul la gat si ii spune: "inseala-ti nevasta".
j_acinthe
Postat pe 4 Februarie 2009 22:49
DA...E POSIBIL SA LASE SI O FEMEIE CU UN COPIL...ITI SPUN DIN PROPIA EXPERENTA
ioanabellu
Postat pe 5 Februarie 2009 22:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cel mai potrivit pentru noaptea nuntii 20 De la: diana_g 4 Noiembrie 2009 04:53
Help me!!!!!!! 9 De la: gabita 19 Aprilie 2010 11:53
rochita de mireasa ca-n povesti! acum de vanzare! 1 De la: kudika_13786 7 August 2012 16:44
buna la toate fetele 2 De la: degetica86 21 Mai 2009 15:27
vand rochita de mireasa!!! 2 De la: Alina2Alina 14 Decembrie 2009 12:16