Setari Cookie-uri

Make-up profesional - pentru oricine doreste sa se rasfete

Realizez machiaj profesional la domiciliul clientei - fie ca este vorba despre mireasa, nasa, soacra, domnisoara de onoare sau invitata doar la nunta.
Make-upul profesional este realizat cu produse de calitate si rezista pana la 24 de ore, astfel incat unica Dvs. grija va fi sa va distrati la maxim pe toata durata evenimentului.
Pentru mai multe detalii privind preturile practicate, dar si tipuri de machiaj, va invit sa ma contactati la telefon 0727.023.897 sau pe email monica.rotaru09(at)gmail.com

Machiaj profesional la preturi pentru toate buzunarele!
MonyR
Postat pe 5 Noiembrie 2009 11:01
Intr-adevar nu va machiati singure in ziua cea mai frumoasa din viata voastra, deoarece emotiile si stresul din ziua respectiva, o sa te impiedice sa-ti realizezi perfect machiajul!
Sunt make-up artist si in acelasi timp am fost si mireasa si nu m-am machiat singura in ziua respectiva!
Pentru inceput ar trebui sa realizati cateva tratamente faciale pentru a avea un ten pregatit pt ziua cea mare, apoi in ziua respectiva sa se aplice o masca ( se gaseste la sephora) si apoi baza de machiaj de calitate ( MAC, MAKE- UP FOREVER)si dupa se incepe machiajul propiu-zis, plus ca la ochii ca sa nu se stranga fardul nu este nevoie doar de baza de machiaj sunt anumite trucuri ca si la buze sa reziste rujul, gloss-ul cat mai mult exista tehnica buzelor perfecte... sunt anumite trucuri care un make-up artist le foloseste ca machiajul sa reziste pana a doua zi.
Fardurile nu se aplica oricum ci in conformitate cu morfologia ochilor in concordanta cu cerintele si personalitatea miresei, a rochiei, etc..... Daca doriti sa discutam mai multe ma puteti contacta la irenne_p@yahoo.ca, de asemenea va pot trimite si poze cu machiaje realizate de mine cat si link-ul cu mai multe machiaje.
Ma deplasez si la domiciul clientei chiar si inafara Bucurestiului.
inna_grace
Postat pe 23 Februarie 2010 15:36
Buna fetelor!
Ma alatur multitudinii de make-up artisti existenti pe piata dintre care voi aveti libertatea de a alege...
Frumusetea unei femeii poate fi descrisa in diverse moduri,acest lucru devenind chiar un cliseu,de exemplu, ”orice femeie are frumusetea ei” sau “frumusetea vine din interior” si multe alte afirmatii asemanatoare.Dar totusi,mireasa e mireasa si evident, doreste sa fie admirata de catre cei din jur,sa i se spuna cat e de frumoasa si sa se simta o regina.Si aici intervine machiajul,care,daca este corect realizat,are puterea de a accentua frumusetea naturala a chipului sau corecta imperfectiunile acestuia atunci cand este cazul.
Calitatea produselor cu care lucrez(MAC,Makeup Forever,Artdeco,Max Factor),la care se adauga talentul, creativitatea si un pret rezonabil,va pot garanta machiajul si imaginea pe care o visati.
Va astept cu drag!
0722646284
perfectlook.gabriela@gmail.com
perfectlook
Postat pe 6 Aprilie 2010 14:33
Pentru ca vrei sa fi cea mai frumoasa mireasa, pentru ca vrei ca la nunta ta sa fi perfecta, ajutorul unui machiaj profesional al unui make-up artist ce iti accentueaza frumusetea naturala este cea mai buna alegere.
Nu exista greseli in machiaj doar posibilitati infinite.... Creativitatea si experienta mea sunt cele mai bune recomandari in a va conginge sa apelati la serviciile mele.
Fie ca lucrez cu o persoana publica pentru o sedinta foto sau cu o tanara mireasa emotionata pentru mine machiajul ramane o provocare.
Machiajul nu inseamna numai experinta si pasiune inseamna si produse de top care vor transforma o persoana frumoasa intr-o persoana si mai frumoasa!!!! Lucrez cu produse Chanel, Lancome, Dior, MAC, Estee Lauder, Clinique si Make-up Forever.
Daca doriti sa va convingeti de serviciile mele va rog contactati-ma la adresa de e-mail irenne_p@yahoo.ca.
inna_grace
Postat pe 14 Aprilie 2010 15:28
Realizez make-up profesional de orice tip, cu produse exclusiv profesionale. Stiti sa apreciati un machiaj care sa-i faca pe cei din jur sa va observe in primul rindul frumusetea chipului, nu doar machiajul propriu-zis? Fie ca optati pentru un look mai "potolit" ori ceva mai extravagant, original si nu va e frica de experimente - oricare v-ar fi preferintele si dorintele in machiaj, voi gasi variantele care sa va avantajeze.

tel.: 0753 273 200 0724 683 353
puteti vedea citeva din lucrarile mele aici:
http://makeupnatalia.blogspot.com/
Visagiste
Postat pe 15 Aprilie 2010 12:04
Pentru ca vrei sa fi cea mai frumoasa mireasa, pentru ca vrei ca la nunta ta sa fi perfecta, ajutorul unui machiaj profesional al unui make-up artist ce iti accentueaza frumusetea naturala este cea mai buna alegere.
Nu exista greseli in machiaj doar posibilitati infinite.... Creativitatea si experienta mea sunt cele mai bune recomandari in a va conginge sa apelati la serviciile mele.
Fie ca lucrez cu o persoana publica pentru o sedinta foto sau cu o tanara mireasa emotionata pentru mine machiajul ramane o provocare.
Machiajul nu inseamna numai experinta si pasiune inseamna si produse de top care vor transforma o persoana frumoasa intr-o persoana si mai frumoasa!!!! Lucrez cu produse Chanel, Lancome, Dior, MAC, Estee Lauder, Clinique si Make-up Forever.
Daca doriti sa va convingeti de serviciile mele va rog contactati-ma la adresa de e-mail irenne_p@yahoo.ca, va trimit poze cu machiaje realizate de mine si bineinteles ma deplasez oriunde are nevoie clientul fie ca e sau nu in Bucuresti
inna_grace
Postat pe 2 Iulie 2010 16:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dieta... 4 De la: cassey_tarot 11 Mai 2010 15:12
buna 6 De la: carmela 16 Iulie 2009 09:40
machiaj profesional 1 De la: gracemakeup 21 Aprilie 2010 23:25
Colorarea pãrului cu Excell 10 12 De la: kudika_nikole 25 Decembrie 2011 00:10
Scoala de machiaj, cosmetica, manichiura-pedichiura Cotimanis Show 1 De la: makeupartist_prof 31 Ianuarie 2011 10:16