Setari Cookie-uri

cosmetice de vanzare la super preturi!

Buna ziua, stimate doamne!
Cu o oarecare parere de rau, ma adresez in special doamnelor din Bucuresti, pt ca de aici sunt si eu. Sunt agent de promotii la o agentie care se ocupa cu importul de produse cosmetice de la case inalte(Dior, Chanel, Givenchy, L'oreal ) si pe care aveti ocazia sa le achizitionati la preturi de 4-5 ori mai mici decat in magazinele de specialitate.
Calitatea produselor este aceeasi, numai ca platiti produsul in sine, nu chiria, angajatii, utilitatile magazinelor. Avem rujuri, gloss-uri(Dior, L'oreal, Givenchy), truse de machiaj cu mai multe nuante, rimeluri, fond de ten, pudra, creme anti-rid si creme pentru puncte negre, creioane de ochi/buze, tusuri , parfumuri etc...
Pentru a va face o idee si pentru a vedea si preturile(care sunt convinsa ca va vor convinge sa achizitionati produsele de la noi), puteti vizita profilul meu de hi5 dedicat acestor produse. Gasiti acolo si numarul meu de contact, dar si e-mailul.

http://aniela-cosmetice.hi5.com
iris_19
Postat pe 8 Septembrie 2010 13:53
De la: iris_19, la data 2010-09-08 13:53:13Buna ziua, stimate doamne!
Cu o oarecare parere de rau, ma adresez in special doamnelor din Bucuresti, pt ca de aici sunt si eu. Sunt agent de promotii la o agentie care se ocupa cu importul de produse cosmetice de la case inalte(Dior, Chanel, Givenchy, L'oreal ) si pe care aveti ocazia sa le achizitionati la preturi de 4-5 ori mai mici decat in magazinele de specialitate.
Calitatea produselor este aceeasi, numai ca platiti produsul in sine, nu chiria, angajatii, utilitatile magazinelor. Avem rujuri, gloss-uri(Dior, L'oreal, Givenchy), truse de machiaj cu mai multe nuante, rimeluri, fond de ten, pudra, creme anti-rid si creme pentru puncte negre, creioane de ochi/buze, tusuri , parfumuri etc...
Pentru a va face o idee si pentru a vedea si preturile(care sunt convinsa ca va vor convinge sa achizitionati produsele de la noi), puteti vizita profilul meu de hi5 dedicat acestor produse. Gasiti acolo si numarul meu de contact, dar si e-mailul.

http://aniela-cosmetice.hi5.com


Ce texte de vanzatoare cu sacosa de facaturi ..."agentie care importa", "case inalte de cosmetice"(cu cate etaje, maica?)...le-a adus varul Gigel din Spania?????
kudika226898
Postat pe 8 Septembrie 2010 17:05
V-as ruga sa nu ma luati cu texte din acestea, pt ca ma jigniti! Nu, nu le-a adus niciun var din nicio Spanie. In momentul in care pretinzi ca stii produsele originale, si dupa ce vezi pe viu produsele pe care eu le-am prezentat vei putea observa ca nu este nicio diferenta. Asa cum poti cumpara haine de firma...ce siguranta ai ca nu sunt lipite etichetele pe niste haine din Europa, daca e sa o luam pe asa? Cumperi eticheta, marca, sau produsul?
iris_19
Postat pe 9 Septembrie 2010 10:39
De la: iris_19, la data 2010-09-09 10:39:26V-as ruga sa nu ma luati cu texte din acestea, pt ca ma jigniti! Nu, nu le-a adus niciun var din nicio Spanie. In momentul in care pretinzi ca stii produsele originale, si dupa ce vezi pe viu produsele pe care eu le-am prezentat vei putea observa ca nu este nicio diferenta. Asa cum poti cumpara haine de firma...ce siguranta ai ca nu sunt lipite etichetele pe niste haine din Europa, daca e sa o luam pe asa? Cumperi eticheta, marca, sau produsul?


Textele astea sunt de atata timp vehiculate de cei cu sacosa din Spania, etc., incat sunt fumate...zau ca nu mai tin...
kudika226898
Postat pe 9 Septembrie 2010 15:40
De la: iris_19, la data 2010-09-08 13:53:13Buna ziua, stimate doamne!
Cu o oarecare parere de rau, ma adresez in special doamnelor din Bucuresti, pt ca de aici sunt si eu. Sunt agent de promotii la o agentie care se ocupa cu importul de produse cosmetice de la case inalte(Dior, Chanel, Givenchy, L'oreal ) si pe care aveti ocazia sa le achizitionati la preturi de 4-5 ori mai mici decat in magazinele de specialitate.
Calitatea produselor este aceeasi, numai ca platiti produsul in sine, nu chiria, angajatii, utilitatile magazinelor. Avem rujuri, gloss-uri(Dior, L'oreal, Givenchy), truse de machiaj cu mai multe nuante, rimeluri, fond de ten, pudra, creme anti-rid si creme pentru puncte negre, creioane de ochi/buze, tusuri , parfumuri etc...
Pentru a va face o idee si pentru a vedea si preturile(care sunt convinsa ca va vor convinge sa achizitionati produsele de la noi), puteti vizita profilul meu de hi5 dedicat acestor produse. Gasiti acolo si numarul meu de contact, dar si e-mailul.

http://aniela-cosmetice.hi5.com


nu stiu ce sa spun...e cam riscant de cumpart produse cosmetice asa..mai ales ca sunt aplicat direct pe ten si ar putea face f mult rau daca sunt preparate nu stiu cum(facaturi)....
criss84
Postat pe 2 Octombrie 2010 15:04
Buna! Ma intereseaza niste produse L'oreal, doar dk sunt originale, in termen si ambalate exact ca cele de pe piata. Astept un raspuns
ralu_1313
Postat pe 6 Octombrie 2010 13:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lancaster 1 De la: junkey 9 Octombrie 2009 13:41
Refan Parfumuri 140 Marci Celebre la cele mai mici preturi 4 De la: steffy91 5 Noiembrie 2011 12:11
farapret.ro - cadouri fara bani 3 De la: roz5blue6lila7 6 Decembrie 2010 15:44
produse pe baza de aloe 1 De la: kill_me_sweet2007 30 Decembrie 2008 01:11
cosmetice beautycycle si artistry 7 De la: kudika226898 30 August 2010 11:32