Vand rochie de mireasa printesa

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

antonia29 Avatarul lui antonia29

8 mesaje
Oras: calarasi

Buna fetelor!! Prietena mea cea mai buna a fost miresica si pentru ca nu mai are ce sa faca cu rochia de mireasa se gandeste sa o vanda. Rochita e pur si siplu superba!!! este alba, stil printesa, intr-o singura bucata, are corset(ceea ce permite purtarea rochiei pentru mai multe marimi), cu trena iar pe corset sunt aplicate perlute si cristale, ele regasindu-se si pe fusta.
De asemenea, prietena mea ofera alaturi de rochita, gratuit, poseta asortata, diadema, 2 crinoline(cu 3 si 4 cercuri), cutii marturi sub forma de inimioara, mire si mireasa(40 buc), cosulet pentru cocarde in forma de inimioara.
Pretul este de 450 lei negociabil.

Fetelor, rochita merita!! este superba!!

As vrea sa atasez cateva poze, dar nu stiu cum. Daca ma poate ajuta cineva....
Oricum, cine vrea poze cu rochita ii trimit cu placere pe email.
Raporteaza abuz de limbaj
vero2003 Avatarul lui vero2003

1 mesaj
Oras: bucuresti

poti sa imi trimiti si mie poze cu rochita de mireasa?
Adresa mea de e-mail este: nituveronica2003@gmail.com
MAREY85 Avatarul lui MAREY85

1 mesaj
Oras: bucuresti

buna, sunt din bucuresti si am vazut anuntul tau. as dori cat mai urgent sa luam legatura cu privire la rochia de mireasa fiindca am un buget foartemic si mi se pare o idee super add mail youngmarey85@yahoo.com sau tel 0767724341 maria. te rog sa ma contactezi fara retineri despre pret alte conventii. mii de multumiri URGENT!!!!
blondye24 Avatarul lui blondye24

19 mesaje
Oras: timisoara

buna, mai ai rochita?
astept raspuns, multumesc!
kudika275999 Avatarul lui kudika275999

10 mesaje

Ceau, mai are prietena ta rochia?

8 mesaje

Rochita inca este de vanzare:) si va asteapta la o proba

8 mesaje

Anuntul nu mai este valabil! O fata norocoasa v-a fi in curand o printesa!!!
Fosta membra Kudika.ro
De la: antonia29, la data 2011-02-08 08:47:16Rochita inca este de vanzare:) si va asteapta la o proba

pe cine probam...roichia sau propietara
"multi au murit de ascutisul sabiei...dar si mai multi de ascutisul limbii ! "
Fosta membra Kudika.ro
Vand rochie de mireasa,stil printesa,dintr-o bucata cu corset,pret 1500 lei;am poze pe profil; dc va intereseaza imi puteti scrie la adresa:ankapop31@yahoo.fr

8 mesaje

De la: BEL_AMY1, la data 2011-02-14 09:09:51
De la: antonia29, la data 2011-02-08 08:47:16Rochita inca este de vanzare:) si va asteapta la o proba

pe cine probam...roichia sau propietara

Rochita se proba.... doar ca acum, nu mai este disponibila nici rochita, pentru proba
Fosta membra Kudika.ro
De la: ankaLoredana, la data 2011-02-17 16:38:14Vand rochie de mireasa,stil printesa,dintr-o bucata cu corset,pret 1500 lei;am poze pe profil; dc va intereseaza imi puteti scrie la adresa:ankapop31@yahoo.fr

Nu prea e printesa da....
Fool me once,shame on you; fool me twice,shame on me.
grace006047 Avatarul lui grace006047

4 mesaje

vand rochie de mireasa stil printesa din 2 piese corset cu manecute lasate din dantela lucrata manual si fusta din tiul cu volanase.ofer cadou trena si crinolina.pret 1000 lei negociabil
kudika375144 Avatarul lui kudika375144

1 mesaj

In atentia tuturor fetelor si inspecial a viitoarelor mirese care vor sa arate perfect in cea mai importanta zi din viata lor, le recomand sa apeleze cu incredere la manichiura cu gel daca inca isi mai pun problema manichiurei. Manichiura cu gel te scapa de griji de frica ca iti poate sari oja de pe unghii si de acetona pe care multe din noi nu o suporta sau fac chiar alergie.Ultimul studiu realizat de certatorii de la Bionse,au depistat 31 chimicale in acetona, cele mai periculoase: Ftalații,efecte negative: profleme de fertilitate și afectează sarcina ,a ținut să precizeze Charlotte Smith.Alt studiu a demonstrat ca chimicalele din acetona si vopseau de par ne afecteaza direct ficatul si in timp poate cauza chiar aparitia cancerului.
Asa ca dragele mele apelati cu incredere la manichiura cu gel,iar ddaca stam si calculam corect aplicarea unghiilor false costa in medie 100 – 150 RON. Intretinerea acestora se face la 2 – 3 saptamani si costa 50 – 65 RON. Daca facem o comparatie cu un serviciu de manichiura, care costa in medie 20-35 RON, si care trebuie facut saptamanal, dintr-un calcul simplu reiese ca unghiile fase nu sunt chiar atat de costisitoare.In schimb uiti de acetona, oja sarita, unghii rupte.Daca vrei sa te convingi - manichura gel cu design deosebit 80 ron ,0742908366 Bianca.
rockk Avatarul lui rockk

1327 mesaje
Oras: oradea

am doar 2 cuvinte de spus

VREeeeeeeee

jala!
www.server.lineage2media.com Join the Fun ;>
LARYSA_grace Avatarul lui LARYSA_grace

10 mesaje
Oras: ploiesti

BUNA!Imi vand si eu rochita de mireasa,stil printesa,o singura piesa,alba..pret 800ron Neg.Cine este interesata sa ma contacteze pe adresa de mail lyssa_flo@yahoo.com
vyrtual Avatarul lui vyrtual

30 mesaje

De la: antonia29, la data 2010-11-01 16:52:43Buna fetelor!! Prietena mea cea mai buna a fost miresica si pentru ca nu mai are ce sa faca cu rochia de mireasa se gandeste sa o vanda. Rochita e pur si siplu superba!!! este alba, stil printesa, intr-o singura bucata, are corset(ceea ce permite purtarea rochiei pentru mai multe marimi), cu trena iar pe corset sunt aplicate perlute si cristale, ele regasindu-se si pe fusta.
De asemenea, prietena mea ofera alaturi de rochita, gratuit, poseta asortata, diadema, 2 crinoline(cu 3 si 4 cercuri), cutii marturi sub forma de inimioara, mire si mireasa(40 buc), cosulet pentru cocarde in forma de inimioara.
Pretul este de 450 lei negociabil.

Fetelor, rochita merita!! este superba!!

As vrea sa atasez cateva poze, dar nu stiu cum. Daca ma poate ajuta cineva....
Oricum, cine vrea poze cu rochita ii trimit cu placere pe email.

30 mesaje

buna. mai e valabil anuntul? as vrea sa vd si eu cateva poze cu rochita. corneliadum87@yahoo.com e adresa mea. astept raspuns.ms

30 mesaje

buna. mai e valabil anuntul? as vrea sa vd si eu cateva poze cu rochita. corneliadum87@yahoo.com e adresa mea. astept raspuns.ms

8 mesaje

De la: vyrtual, la data 2011-05-26 23:39:15buna. mai e valabil anuntul? as vrea sa vd si eu cateva poze cu rochita. corneliadum87@yahoo.com e adresa mea. astept raspuns.ms

imi cer scuze, abia acum am vazut comm tau...imi pare rau, anuntul nu mai este valabil, rochita si-a gasit de mult o alta stapana, care deja a avut si nunta
te pup si bafta la cautat
FLORI_PETRICA Avatarul lui FLORI_PETRICA

1 mesaj

ROCHIE DE MIREASA DE VANZARE ELLIS BRIDAL 11256 apavietii2007@yahoo.com
kudika_12751 Avatarul lui kudika_12751

4 mesaje

De la: FLORI_PETRICA, la data 2012-07-24 12:56:54ROCHIE DE MIREASA DE VANZARE ELLIS BRIDAL 11256 apavietii2007@yahoo.com
nr tel 0762345403