Setari Cookie-uri

eu studenta el profesor

cum zicea si dark_eye chiar nu vad sensul postarii...de ce te gandesti doar la partea fizica???nu totul se rezuma la sex
kudika018157
Postat pe 18 Noiembrie 2010 22:13
De la: Lady_Gaga9, la data 2010-11-17 13:47:56Domnisoara scuze ca te-am deranjat cu intrebarea ce preda profesorul tau preferat...dar daca e vb de Cluj...... ....incepe sa-mi zboara mintea la unele exemple:))) Oricum succes dar e cam dificil cu relatia asta si implica ceva riscuri,tu stii daca poti trece peste;)
scuze ca nu ti-am raspuns mai devreme, dar nu e din facultatea din cluj si in privinta relatiei, inca nu e nimic, vom vedeam dupa weekendul asta cum va decurge toata treaba asta. oricum mersi mult pentru toate mesajele si o sa va zic si continuarea la toata povestea asta.sper sa fie totul bine pana la urma
kudika018157
Postat pe 18 Noiembrie 2010 22:16
o sa ai note bune
colegele vor fi invidioase pe tine ,,,nu totul se rezuma la sex
kudika129549
Postat pe 19 Noiembrie 2010 11:23
buna,sper ca dupa iesirea in weekend sa nu ne uiti,si nu baga in seama rautatile.
Daca si el ar vrea o relatie de ce nu ? nu esti prima si nici ultima care ar iesi cu un prof.
Eu i-ti doresc bafta
danielush
Postat pe 19 Noiembrie 2010 15:18
mai....cam asa s`au cunoscut si Florin Zamfirescu si Catalina Mustata + ca diferenta de varsta e cam mare intr ei...dar totusi sunt de 18 ani impreuna...
sa fie si cazul vostru? n`as baga mana`n foc
AdrianaR
Postat pe 19 Noiembrie 2010 15:23
De la: kudika018157, la data 2010-11-18 21:19:29
De la: Posh1107, la data 2010-11-18 16:50:21nah, v-ati intalnit pana la urma? ce s-a intamplat?
abia maine se seara se intoarce in oras si iesim in weekend


ok, asteptam sa ne povestesti. bafta
Posh1107
Postat pe 19 Noiembrie 2010 17:52
De la: E13ktra, la data 2010-11-14 23:48:26In Romania,exista doua tipuri de oameni:cu Pedigree si fara. Cei cu, au succes pentru ca li se deschid toate usile datorita unor oameni care ii ajuta. Ceilalti incearca sa se descurce singuri si de cele mai multe ori e al dracului de greu. Tu ai sansa sa obtii un Pedigree. Eu sunt la Drept, la UBB in Cluj si am observat asta. Am colege din an sau mai mari care sunt cu asistenti universitari si le ajunge. Nici nu le vad la facultate vreodata si totusi au numai 9 si 10, in conditiile in care aici se ia 5-ul extrem de greu, chiar cu tot invatatul din timpul anului. Anyway, nu are sens sa faci planuri, sa te gandesti prea mult la viitor, pentru ca poate interveni orice si lucrurile pot evolua in feluri in care nici nu ti-ai imaginat. Cel mai bine e sa te orientezi dupa ceea ce te intereseaza pe moment si daca esti sigura ca vrei ceva, nu are ce sa iti stea in cale. Dupa aceea, tipmul iti va raspunde tuturor intrebarilor. Daca il vrei si consideri ca poti, du-te si ia-l si fii si tu cu Pedigree. Si orice s-ar intampla cu voi, lasa loc de buna ziua ca nu stii niciodata de unde vine ajutorul cand ai nevoie.


Mi-a placut chestia cu Pedigree-ul:). Si eu sunt la Drept, UBB la Cluj, dar nu am auzit de asa ceva. Ma gandesc ca ar trebui sa fie o iubire rupta din stele pentru ca cei doi, in calitate de profesor/assitent universitar-student, sa ajunga macar sa vorbeasca, ce sa mai zic sa se si intalneasca. Oricum, sincera sa fiu, m-ai facut curioasa :).
Air007
Postat pe 20 Noiembrie 2010 13:15
M-a facut curios acest topic si cum am timpul limitat n-am citit decat primele opinii. Mi-a placu raspunsul Barbie....
As fi si eu curios:
Esti cu picioarele pe pamant? adica imbini dorinta ratiunii cu intelepciunea inimii?
Ratiunea adesea dicteaza, cere simturilor, inima trebuie sa le cantareasca. Apoi ce motivatii sunt?
Materiale? Scopuri de promovare care implica sacrificii, uneori fara iubire?
Apoi, cum s-a mai spus; vrei sa fii obiect de tranzactie, de uz, sau iti cauti cu adevarat fericirea?
In ultimul caz, nu raspunde doar cu sentimentul care-ti spune: e chipoes, e frumos, se comporta elegant,
ci filtreaza absolut consecintele. Testeaza-i sinceritatea, tandretea, respectul, rabdarea, altruismul,
pasiunea, caracterul, inteligenta si astea cer timp. In functie de comportament constati daca merita sau nu sacrificii, altfel te vei trezi cu mari deziluzii, si cu o trauma in suflet, cu remuscari cu care te vei simti meureu vinovata ca nu te-ai pastrat unei mari iubiri, daca o vei mai gasi.
condo000496
Postat pe 21 Noiembrie 2010 13:56
Wow esti la litere ....si din curiozitate zi doar initialele numelui acelui profesor Eu sunt la litere in Constanta ..poate ca preda si aici
zuza_zuza_buburuza
Postat pe 23 Noiembrie 2010 08:39
Mai bine stai la o parte, daca el e neinsurat si te abordeaza primul, poate fi ok. Dar e nasol daca afla lumea.

www.missjulietta.com
dea_odeen
Postat pe 24 Noiembrie 2010 01:42
Poate sa fie si un pic mai romantic. Eu am vrut sa fiu un pic mai salbatic in exprimare. :).
Sfatul meu era sa faca ceea ce pofteste cu protectiile fizice si psihice de rigoare(pt inceput).
Daca nu o face o sa regrete, daca o face s-ar putea sa regrete.
adi35
Postat pe 28 Noiembrie 2010 21:17
asteptam cu maxim interes deznodamantul :)
ioaanna
Postat pe 4 Decembrie 2010 01:31
nu cred ca de cate ori a intrat pe cont a avut tinpul limitat si nu a putut sa ne relateze si noua continuarea povestii(daca ar fi fost o carte sigur ne-ar fi convins sa o citim,dar este viata ei si doar ea stie continuarea)
sunt singura care doreste sa stie cum a fost la intalnire?
danielush
Postat pe 6 Decembrie 2010 02:36
De la: danielush, la data 2010-12-06 02:36:15nu cred ca de cate ori a intrat pe cont a avut tinpul limitat si nu a putut sa ne relateze si noua continuarea povestii(daca ar fi fost o carte sigur ne-ar fi convins sa o citim,dar este viata ei si doar ea stie continuarea)
sunt singura care doreste sa stie cum a fost la intalnire?


nu, nu esti singura... si eu tot astept dar cred ca, cu asteptarea ramanem
Posh1107
Postat pe 6 Decembrie 2010 22:33
De la: Posh1107, la data 2010-12-06 22:33:44
De la: danielush, la data 2010-12-06 02:36:15nu cred ca de cate ori a intrat pe cont a avut tinpul limitat si nu a putut sa ne relateze si noua continuarea povestii(daca ar fi fost o carte sigur ne-ar fi convins sa o citim,dar este viata ei si doar ea stie continuarea)
sunt singura care doreste sa stie cum a fost la intalnire?


nu, nu esti singura... si eu tot astept dar cred ca, cu asteptarea ramanem
danielush
Postat pe 7 Decembrie 2010 02:17
buna i-am trimis sms privat, am rugat-o si degaba .Am prezentat interes atunci cand avea nevoie, dar acum ne-a uitat
danielush
Postat pe 7 Decembrie 2010 02:21
De la: ioaanna, la data 2010-12-04 01:31:49asteptam cu maxim interes deznodamantul :)



Ea tanara studenta "virginala"
el pocherist profesor, cam zaharisit,
partida este inegala
si totusi s-au casatorit.
S-o dai la naiba de partida
ca trece noaptea ceas cu ceas,
ea tot asteapta sa-i deschida...
iar el ii spune-ntruna- pas!

...................................
Morala: este insa veche,
si nu e prea greu de aflat;
Cand i s-o face de pereche
o sa-si gaseasca alt ...... profesor.
condo000496
Postat pe 7 Decembrie 2010 20:34
De la: danielush, la data 2010-12-07 02:21:57buna i-am trimis sms privat, am rugat-o si degaba .Am prezentat interes atunci cand avea nevoie, dar acum ne-a uitat


asa se intampla de obicei, poate o sa isi aduca aminte odata si de noi
Posh1107
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:48
De la: condo000496, la data 2010-12-07 20:34:07
De la: ioaanna, la data 2010-12-04 01:31:49asteptam cu maxim interes deznodamantul :)



Ea tanara studenta "virginala"
el pocherist profesor, cam zaharisit,
partida este inegala
si totusi s-au casatorit.
S-o dai la naiba de partida
ca trece noaptea ceas cu ceas,
ea tot asteapta sa-i deschida...
iar el ii spune-ntruna- pas!

...................................
Morala: este insa veche,
si nu e prea greu de aflat;
Cand i s-o face de pereche
o sa-si gaseasca alt ...... profesor.

da dar macar sa auzim sfarsitul de la ea
ioaanna
Postat pe 8 Decembrie 2010 16:13
auziti voi mari intemeietori de relatii fara esec: nu cred ca fata asta isi face planuri sa ajunga deja la altar cu el. de ce sunteti asa de acri? daca voua vi se pare ceva incredibil ca doi oameni sa se placa indiferent de situatie, asta deja ridica multe semne de intrebare cu privire la voi.
da, se poate sa fie impreuna mult si bine dar se poate sa se si desparta. ( poate chiar din doleanta ei ). oricum, ce va pasa voua? va place numai sa faceti comentarii pe seama altora si sa aruncati cu rautati.(scuze celor care si-au spus sincer parerea de ''contra '' acestei relatii, nu e vorba de ei).
sara_sefora
Postat pe 9 Decembrie 2010 14:02
De la: sara_sefora, la data 2010-12-09 14:02:34auziti voi mari intemeietori de relatii fara esec: nu cred ca fata asta isi face planuri sa ajunga deja la altar cu el. de ce sunteti asa de acri? daca voua vi se pare ceva incredibil ca doi oameni sa se placa indiferent de situatie, asta deja ridica multe semne de intrebare cu privire la voi.
da, se poate sa fie impreuna mult si bine dar se poate sa se si desparta. ( poate chiar din doleanta ei ). oricum, ce va pasa voua? va place numai sa faceti comentarii pe seama altora si sa aruncati cu rautati.(scuze celor care si-au spus sincer parerea de ''contra '' acestei relatii, nu e vorba de ei).


Cine isi pune viata pe tapet, se expune...la bune si rele...
kudika226898
Postat pe 9 Decembrie 2010 19:08
De la: sara_sefora, la data 2010-12-09 14:02:34auziti voi mari intemeietori de relatii fara esec: nu cred ca fata asta isi face planuri sa ajunga deja la altar cu el. de ce sunteti asa de acri? daca voua vi se pare ceva incredibil ca doi oameni sa se placa indiferent de situatie, asta deja ridica multe semne de intrebare cu privire la voi.
da, se poate sa fie impreuna mult si bine dar se poate sa se si desparta. ( poate chiar din doleanta ei ). oricum, ce va pasa voua? va place numai sa faceti comentarii pe seama altora si sa aruncati cu rautati.(scuze celor care si-au spus sincer parerea de ''contra '' acestei relatii, nu e vorba de ei).



Dau si eu cu parerea, nu cu parul. Massmedia e plina de astfel de cancanuri, de frustrati, frustrate in dragoste, la care se adauga si teme de genul de mai sus. A-ti pune pe tapet problema, cum spunea cineva mai sus, iti iei constient(sau nu) riscul sa te expui. Motivatiile sunt multe; sa te ia lumea in seama, sa te vezi pe ecran, sa vezi ce zice lumea( ca si asa nu-ti pasa) si mai stiu eu ce. Ori sunt probleme in viata care tin de intimitate, cel mult le dezvalui adevaratilor prieteni, altfel risti ilaritatea, persiflarea si de multe ori compatimirea, dar nu in sensul pozitiv. Tin (in fond)de demnitate, de un fel de jena de a te dezgoli in suflet, in sentimente.
Pe cine, in mod serios, ar interesa relatia dintre studenta si profesorul ei? E primul caz, e ultimul?
Poate pe cei care fac mishto(ca sa folosesc un jargon) E o problema de viata si de moarte?
Iata ca cei care-si pun capat zilelor nu mai cer pareri, desi ar trebui s-o faca in vreun fel.
dar...de gustibus non discutandum



condo000496
Postat pe 9 Decembrie 2010 21:11
Nu stiu ce sa zic,eu spun sa mai astepti,sa vezi ce se intampla,daca nu vrei sau nu te simti pregatita sa faci primul pas,atunci nu il face,decat sa ai regrete...Totusi,gandeste-te foarte bine daca intr-adevar vrei sa incepi o relatie cu el sau nu,pt ca la cum sunt oamenii,daca cumva se afla de legatura voastra vei fi privita drept usuratica,chiar daca,din cate vad,nu esti asa. Ce sa ti spun,bafta,orice decizie ai lua sa fie cea potrivita,te pup :*.
Si eu ma aflu intr-o situatie mai ciudata,sa zic,sunt la liceu,si ma simt atrasa de proful meu de istorie,din punct de vedere fizic,este foarte frumos... E casatorit,insa din cate am vazut ii place la flirteze cu eleve,mai ales cu cele care sunt si active la ora,invata etc,si mai sunt si frumoase... Am un prieten de ceva timp,stie ca am o oarece pasiune pt proful meu,acum e ok,pt ca i-am explicat cum sta treaba,dar la inceput cand i-am spus s-a suparat putin :)) Nu vreau sa ma credeti acum nebuna sau ca sunt indragostita de el,cred ca multora vi s-a intamplat sa va cada cu tronc vreun prof,in cazul meu este pur si simplu o atractie inexplicabila,dar care nu inseamna nimic in comparatie cu ceea ce simt pt prietenul meu
kudika030672
Postat pe 11 Decembrie 2010 21:01
eu nu cred ca e ceva rau in a avea o relatie cu un profesor...atata timp cat chestia asta nu te afecteaza pe tine si in special,pe el...cat timp tineti relatia secreta nu vad nici o problema...am trecut prin asa ceva si inca trec in continuare...si nu vad nimic rau,din contra...e foarte frumos chiar..:)doar ca trebuie sa ai grija si sa faci lucrurile cu cap;)
kudika143351
Postat pe 13 Aprilie 2011 16:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa fac 9 De la: kudika117390 23 Martie 2010 16:57
In ce tinuta vestimentara stati prin casa in viatza de zi cu zi?? 25 De la: mkdisk 19 Octombrie 2009 11:10
sms de dragoste noaptea 10 De la: crysa_tm 8 Septembrie 2010 15:44
este oare ilogic ca o fata sa faca primul pas? 19 De la: carabincatalinmanuel 12 Octombrie 2010 07:45
Rugaciunea de dinainte de spovedanie 2 De la: kudika_35337 10 Decembrie 2013 08:12