Setari Cookie-uri

eu studenta el profesor

pfff..cand eram in liceu un prof de informatica era impreuna cu o tipa de la postliceala...din acelasi liceu si pe deasupra ii era si profesor la clasa...la clasa ii era profesor...dp ore ieseau la terase sau in bar cu colegii ei... eu personal am trecut oarecum printr-o situatie asemanatoare..tot in liceu.. cand un prof saliva uitandu-se intr-una la mine si nu ma scapa niciodata din ochi...intr-a 12 a a inceput sa ma sune...ma bucur ca am terminat liceul. Altul care mi-a fost prof in clasa a 11 a un sem apoi a plecat ca asistent univ ne-am regasit la un chef 2-3 ani mai tarziu si m-a invitat in oras...se dadea la mine si cand i-am spus cine eram a batut repejor in retragere.
Sfatul meu e sa nu te incurci si sa nu iti complici existenta acum cand esti in timpul anului universitar..daca va fi va fi..poti incerca ceva dupa daca ai cum..am trecut si eu prin facultate si cunosc multe situatii...una lasand drept consecinta a unei relatii "profesor-studenta" un copil.
Daca vrei sa mentii relatia "calda" in timpul anului pana vei pleca poti flirta cu el subtil, dar nu te complica. Si mai lasa-l si pe el sa te "caute"...cine stie cu cate studente isi mai face ochi dulci la facultate.

Bafta!
kudika015408
Postat pe 15 Noiembrie 2010 12:33
De la: kudika146580, la data 2010-11-14 09:59:55ce cluburi?bordeluri ! asa siapoi reclamatzi profesorii ca intretzin relatzii sexuale cu voi?cand voi umblatzi cu limba scoasa dupa ei nu va mai satura baietzii umblatzi dupa oameni insuratzi care au bani apoi devenitzi criminale ca ademenitzi vreun natafleatza si tzop sa va ajute sa omoratzi omul pentru bani .Pfoaiiiiiiiiiiiiii ce jarghii meritatzi voi pe spinare! da ma intreb io muma-ta stie ce faci tu?sau nu are timp sa te verifice o fi si ea tot asa ca tine?


fata a cerut un sfat.. nu trebuie sa incepi sa o jignesti... si daca citeai mai atenta vedeai k l-a cunoscut pe tip inainte sa stie k e profu ei ... nu stie nici daca ii insurat nici daca nu ii... vrea doar sa vada daca are rost sa faca primu pas sau nu ...
Posh1107
Postat pe 15 Noiembrie 2010 16:43
imi pare bine ca esti o studenta ......iminenta !!!! eu din pacate am trecut de mult de pragul scolii .... dar si acum mai am de invatat .. ca asa e viata...sa progresezi ..trebuie sa inveti!!!! ......succeeees mult cu profesorache......eu zic sa nu te mai gandesti mult!!!......ial de manecuta si..... .. la mai mare ...o sa vezi tu dupa aia!!!! nu vreau sa fiu rautacios cu tine si nici cu nimeni insa in viata mea am in tampinat zeci...sute de oameni (ingineri) postati pe functii de conducere din pacate baturti in tampla!!!...vreau sa spun ca atunci cand ajungi intr-o facultate si iti doresti sa realizezi ceva facand aceasta facultate e bn sa te concentrezi la carte...tu deja esti concentrata la profesor!!!!...cand iti preda cred ca intelegi tot!!!!! el vb de subiectul orei ..........si tu il vezi in pielea goala... si asa risti sa devii unul din viitorii ingineri cu post de conducere ..la fel ..batuti in tampla ptr ca in facultate ai fost condusa de hormoni nu de stiinta in sine!!! te sfatuiesc sa-l flocaiesti odata de curiozitate si apoi fatuca daca ai IDEAL..IA-TE DE CARTE SERIOS CA LUMEA E SATULA DE SOIURILE ASTEA DE.....INGINERI!!!!
kudika315460
Postat pe 15 Noiembrie 2010 18:24
De la: kudika146580, la data 2010-11-14 09:59:55ce cluburi?bordeluri ! asa siapoi reclamatzi profesorii ca intretzin relatzii sexuale cu voi?cand voi umblatzi cu limba scoasa dupa ei nu va mai satura baietzii umblatzi dupa oameni insuratzi care au bani apoi devenitzi criminale ca ademenitzi vreun natafleatza si tzop sa va ajute sa omoratzi omul pentru bani .Pfoaiiiiiiiiiiiiii ce jarghii meritatzi voi pe spinare! da ma intreb io muma-ta stie ce faci tu?sau nu are timp sa te verifice o fi si ea tot asa ca tine?
vera_4ever
Postat pe 15 Noiembrie 2010 19:02
esti dusa cu pluta rau......fata a spus ca profu nu e casatorit.....offf multi prosti mai sunt pe lumea asta
vera_4ever
Postat pe 15 Noiembrie 2010 19:03
Studenta la Litere? Si eu sunt studenta la Litere, my love. Imi suna foarte cunoscut si iti recomand un singur lucru: stay out of it. Pe cat putinta. Casatorit/necasatorit, tot vei ramane cu ochii in soare. Ti-o spun din proprie experienta, in astfel de situatii (mai putin atunci cand vine un Iri sa te plimbe prin club), cand el se afla intr-o pozitie superioara, profesor, sef, mentor etc, sau doar mai inaintat in varsta, tu vei fi cea care sufera.
Daca te indragostesti. Dar si daca vrei o aventura, e cam periculos. Consecintele sunt destul de grave, avand in vedere ca nu mai exista aceasta ierarhie "fireasca" intre voi.

Cat despre Litere...sigur o sa fii privita drept "curvistina". S-ar putea sa nu fii singura, dar daca esti preferata, tu vei fi "curvistina" preferata. Daca nu ti-ai dat seama, exista o anumita mentalitate la Litere...
blondy_na
Postat pe 15 Noiembrie 2010 22:25
De la: sara_sefora, la data 2010-11-09 13:45:49draga mea, toate bune si frumoase, dar el ce zice?de ce nu face el primul pas? sau mai bine zis, vrei sa te lamuresti daca sa faci tu primul pas sau nu?
oricum, eu cred ca aveti sanse impreuna daca si el simte la fel. binenteles,nimic nu e garantat in viata asta, de aceea nu ofera nimeni nici o garantie ca 2 oameni vor ramane impreuna si chiar casatoriti fiind, asa ca lasati voi ceilalti carcotelile ca nu s-a auzit relatie prof/studenta care s-au casatorit. ei bine, eu am auzit!
si eu am fost implicata intr-o relatie cu proful meu de mate in liceu, eu, clasa a XI cand ne-am cunoscut, el, proaspat prof iesit de pe bancile facultatii, titular la noi la scoala.. a fost o relatie secreta pt ca el putea avea mari probleme din cauza relatiei. a fost ceva super! dar trebuie sa stii la ce te inhami: il vei vedea pe coridor si nu il vei putea lua in brate, il vei vedea la ore si va trebui sa te porti f rece, cordial, vei vedea alte fete facandu-i ochi dulci si pe el zambind....toate astea vor fi dureroase. Daca chiar le faci pe toate astea cum trebuie, iti va fi greu sa depasesti in intimitate pragul prof/studenta. cat despre note, nu cred ca cineva e in stare sa se cupleze cu cineva pt asa ceva!
daca vei fi privita ca usuratica? nu daca tineti relatia ascunsa. Sau binenteles, daca inveti bine.
trebuie sa fi insa pregatita pentru orice. de noi(de mine si fostul) a aflat chiar diriginta mea ,din greseala. ne-am intalnit intr-un loc unde puteai jura ca acolo nu vei intalni cunoscuti. a ramas un pic mirata, dar am observat apoi din atitudinea ei, la scoala, ca era chiar de acord cu relatia noastra, o incuraja. intai a facut-o indirect, apoi prin vorbe directe.
astea fiind spuse, astept raspuns de la tine, sa-mi spui ce te-am intrebat in primele randuri, apoi sa auzim ce s-a mai intamplat.
se pare ca amandoi aveam o mica retinere dar ieri am avut ocazia sa vorbim si am stabilit sa iesim impreuna si sa vedem la ce duce asta .can't wait to see what's coming next:)
kudika018157
Postat pe 16 Noiembrie 2010 08:31
De la: kudika018157, la data 2010-11-16 08:31:07
De la: sara_sefora, la data 2010-11-09 13:45:49draga mea, toate bune si frumoase, dar el ce zice?de ce nu face el primul pas? sau mai bine zis, vrei sa te lamuresti daca sa faci tu primul pas sau nu?
oricum, eu cred ca aveti sanse impreuna daca si el simte la fel. binenteles,nimic nu e garantat in viata asta, de aceea nu ofera nimeni nici o garantie ca 2 oameni vor ramane impreuna si chiar casatoriti fiind, asa ca lasati voi ceilalti carcotelile ca nu s-a auzit relatie prof/studenta care s-au casatorit. ei bine, eu am auzit!
si eu am fost implicata intr-o relatie cu proful meu de mate in liceu, eu, clasa a XI cand ne-am cunoscut, el, proaspat prof iesit de pe bancile facultatii, titular la noi la scoala.. a fost o relatie secreta pt ca el putea avea mari probleme din cauza relatiei. a fost ceva super! dar trebuie sa stii la ce te inhami: il vei vedea pe coridor si nu il vei putea lua in brate, il vei vedea la ore si va trebui sa te porti f rece, cordial, vei vedea alte fete facandu-i ochi dulci si pe el zambind....toate astea vor fi dureroase. Daca chiar le faci pe toate astea cum trebuie, iti va fi greu sa depasesti in intimitate pragul prof/studenta. cat despre note, nu cred ca cineva e in stare sa se cupleze cu cineva pt asa ceva!
daca vei fi privita ca usuratica? nu daca tineti relatia ascunsa. Sau binenteles, daca inveti bine.
trebuie sa fi insa pregatita pentru orice. de noi(de mine si fostul) a aflat chiar diriginta mea ,din greseala. ne-am intalnit intr-un loc unde puteai jura ca acolo nu vei intalni cunoscuti. a ramas un pic mirata, dar am observat apoi din atitudinea ei, la scoala, ca era chiar de acord cu relatia noastra, o incuraja. intai a facut-o indirect, apoi prin vorbe directe.
astea fiind spuse, astept raspuns de la tine, sa-mi spui ce te-am intrebat in primele randuri, apoi sa auzim ce s-a mai intamplat.
se pare ca amandoi aveam o mica retinere dar ieri am avut ocazia sa vorbim si am stabilit sa iesim impreuna si sa vedem la ce duce asta .can't wait to see what's coming next:)

e ca o telenovela....abia astept urmatorul episod!!!
ingerash_dracushor
Postat pe 16 Noiembrie 2010 10:27
fain...mult succes la amandoi
sara_sefora
Postat pe 16 Noiembrie 2010 13:00
De la: sara_sefora, la data 2010-11-16 13:00:28fain...mult succes la amandoi


cat succes crezi ca-i trebuie sa se culce cu el?!
vitamina_c
Postat pe 16 Noiembrie 2010 13:16
Nu conteaza ce este el ,sau cati ani are. Eu am 20 de ani si sunt cu un italian care are 35 de ani deci daca dragoste exista numai conteaza nimica,acum nustiu eu asa gandesc
healthy006043
Postat pe 16 Noiembrie 2010 14:48
te duci la el.... il iei de par.... il saruti cu pofta.... il bagi in pat...te distrezi....
si apoi vezi ce o sa fie.... ;)
traieste-ti viata in libertate si profita de ea.
maritisul dupa 30ani.
adi35
Postat pe 16 Noiembrie 2010 15:23
hmm ;))) da dar poate el vrea doar o aventura decat sa se distreze un pik cu ia si so lase ....... noi navem deunde stii ce are profesorul in cap
healthy006043
Postat pe 16 Noiembrie 2010 15:30
De la: healthy006043, la data 2010-11-16 15:30:59hmm ;))) da dar poate el vrea doar o aventura decat sa se distreze un pik cu ia si so lase ....... noi navem deunde stii ce are profesorul in cap


alta anal fabeta!
vitamina_c
Postat pe 16 Noiembrie 2010 15:33
eu zic sa impuscam profesorul si sa o iubim no!!!!!!!!!? ce parere are gasca??????? hai sa-i dam catebva tunuri fetei sa-i treaca caldurile!!!!
kudika315460
Postat pe 16 Noiembrie 2010 22:39
de ce totul se rezuma la unii la sex??pacat de mentalitatile voastre. si ce-i daca nu o sa fie cu el pana la adanci batraneti? si ce daca o sa-i dea el papucii apoi? viata nu e facuta din bine si rau, urcusuri si coborasuri? stiti care ar fi reversul la tot ce indrugati voi? sa fie impreuna o buna perioada de timp si pana la urma sa ii dea ei , lui papucii ei bine, asta voi nu ati luat-o in calcul. nici nu-i musai sa se culce cu el pana nu o sa plece ea din faculta ( pt ca am inteles ca se va muta de la anul) asa ca... nu mai faceti pe catetii si catelele in calduri si lasati fata in pace.
sara_sefora
Postat pe 17 Noiembrie 2010 00:06
sa ai grij sa nu ajungi la si sa fii gravida cu el
healthy009585
Postat pe 17 Noiembrie 2010 09:56
De la: kudika315460, la data 2010-11-16 22:39:55eu zic sa impuscam profesorul si sa o iubim no!!!!!!!!!? ce parere are gasca??????? hai sa-i dam catebva tunuri fetei sa-i treaca caldurile!!!!
healthy009585
Postat pe 17 Noiembrie 2010 09:57
De la: healthy006043, la data 2010-11-16 15:30:59hmm ;))) da dar poate el vrea doar o aventura decat sa se distreze un pik cu ia si so lase ....... noi navem deunde stii ce are profesorul in cap

si ce te face sa crezi ca italianul vrea altceva de la tine?
size_back
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:00
De la: vitamina_c, la data 2010-11-16 15:33:44
De la: healthy006043, la data 2010-11-16 15:30:59hmm ;))) da dar poate el vrea doar o aventura decat sa se distreze un pik cu ia si so lase ....... noi navem deunde stii ce are profesorul in cap


alta anal fabeta!

este greu cu limba romana mai ales dupa ce a dat de limba ,,,ca sa zic asa....italiana!
size_back
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:01
De la: healthy006043, la data 2010-11-16 14:48:37Nu conteaza ce este el ,sau cati ani are. Eu am 20 de ani si sunt cu un italian care are 35 de ani deci daca dragoste exista numai conteaza nimica,acum nustiu eu asa gandesc


Si la tine exista dragoste?
Barbie30_
Postat pe 17 Noiembrie 2010 10:06
Domnisoara scuze ca te-am deranjat cu intrebarea ce preda profesorul tau preferat...dar daca e vb de Cluj...... ....incepe sa-mi zboara mintea la unele exemple:))) Oricum succes dar e cam dificil cu relatia asta si implica ceva riscuri,tu stii daca poti trece peste;)
Lady_Gaga9
Postat pe 17 Noiembrie 2010 13:47
next time!
tavi85
Postat pe 17 Noiembrie 2010 13:50
poi yo zic ca ar fi bn daca ti-ai asculta inima.nu e chiar o iubire imposibila lupta pt ea
camy93
Postat pe 17 Noiembrie 2010 17:02
De la: vitamina_c, la data 2010-11-16 13:16:12
De la: sara_sefora, la data 2010-11-16 13:00:28fain...mult succes la amandoi


cat succes crezi ca-i trebuie sa se culce cu el?!

...sincer...nu vad sensul postarii.
dark_eye
Postat pe 17 Noiembrie 2010 23:14
De la: adi35, la data 2010-11-16 15:23:04te duci la el.... il iei de par.... il saruti cu pofta.... il bagi in pat...te distrezi....
si apoi vezi ce o sa fie.... ;)
traieste-ti viata in libertate si profita de ea.
maritisul dupa 30ani.

ai uitat ceva....fiecare vede distractia din propriul punct de vedere
dark_eye
Postat pe 17 Noiembrie 2010 23:17
nah, v-ati intalnit pana la urma? ce s-a intamplat?
Posh1107
Postat pe 18 Noiembrie 2010 16:50
E cam riscanta aceasta relatie, nu crezi? Asta este parerea mea. Dar daca tu simti traieste momentul, nu mai tanji dupa el. Stabileste ce vrei de la el si cauta sa mergi mai departe. Succes

Nicoleta Leahu, psiholog
relatiidecuplu.ro/blog
kudika109274
Postat pe 18 Noiembrie 2010 16:54
De la: Posh1107, la data 2010-11-18 16:50:21nah, v-ati intalnit pana la urma? ce s-a intamplat?
abia maine se seara se intoarce in oras si iesim in weekend
kudika018157
Postat pe 18 Noiembrie 2010 21:19
De la: kudika018157, la data 2010-11-18 21:19:29
De la: Posh1107, la data 2010-11-18 16:50:21nah, v-ati intalnit pana la urma? ce s-a intamplat?
abia maine se seara se intoarce in oras si iesim in weekend


super....sa f.u.t.e.t.i in viteza!
AdrianaR
Postat pe 18 Noiembrie 2010 21:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pentru cei care iubesc 23 De la: Cretzulica 26 Aprilie 2009 19:47
cum poti uita o persoana??? 7 De la: oonahabibi_yahoo_com 9 Aprilie 2009 12:38
Am si eu niste "mici" intrebari. 24 De la: greierash 1 Octombrie 2009 22:49
vis de o seara 4 De la: R0MW4LD 31 Ianuarie 2011 23:22
help please!!! cum il fac sa fie mai romantic? 6 De la: dyakarina 28 Noiembrie 2009 22:16