Setari Cookie-uri

Cine s-a vopsit blond cenusiu de la gercossen?

Sunt vopsita blond cenusiu pe lungime dar la radacina nu reusesc sa ajung la un blond cenusiu fara tenta de galben...Mi-ar placea sa fiu toata un blond cenusiu mediu...Mi-am cumparat vopsea de la gercossen blond cenusiu si as vrea sa stiu daca a mai incercat cineva si a rezultat culoarea dorita. Mentionez ca pe lungime am ajuns la culoarea de blond cenusiu din mai multe tentative de a deschide parul si apoi tot din dorinta de a-l mai inchide la culoare...Si a ajuns asa datorita amestecurilor de vopsea aplicata de-a lungul timpului.Acum mi-ar placea sa aplic doar la radacina aceatsa nunata dar nu o nimeresc din prima. Ma ajutati?
A_ZEITA
Postat pe 10 Ianuarie 2011 12:40
De la: A_ZEITA, la data 2011-01-10 12:40:22Sunt vopsita blond cenusiu pe lungime dar la radacina nu reusesc sa ajung la un blond cenusiu fara tenta de galben...Mi-ar placea sa fiu toata un blond cenusiu mediu...Mi-am cumparat vopsea de la gercossen blond cenusiu si as vrea sa stiu daca a mai incercat cineva si a rezultat culoarea dorita. Mentionez ca pe lungime am ajuns la culoarea de blond cenusiu din mai multe tentative de a deschide parul si apoi tot din dorinta de a-l mai inchide la culoare...Si a ajuns asa datorita amestecurilor de vopsea aplicata de-a lungul timpului.Acum mi-ar placea sa aplic doar la radacina aceatsa nunata dar nu o nimeresc din prima. Ma ajutati?
si cum sa te ajutam noi? du-te fata la un salon
Valy90
Postat pe 10 Ianuarie 2011 15:50
Chiar daca gasesti blondul ala cenusiu pe care il cauti conteaza nuanta pe care il aplici,daca tu esti neagra la radacini atunci iti iese....la vara cand se mai decoloreaza parul de la soare.
Barbie30_
Postat pe 10 Ianuarie 2011 19:23
La salon o sa ma decoloreze si atunci imi va aplica nunata dorita....Iar eu am parul natural saten foarte deschis si nu necesita decolorare ca sa-mi prinda o vopsea blonda ca pe cutie...Singura care nu-mi iese e blondul cenusiu nisipiu..mereu e mai galbui pe parul meu.Doream sa stiu daca vreuna s-a vopsit cu cenusiu deschis si i-a iesit ca pe cutie fara sa necesite decolorare in prealabil. Doream sa aflu cu care dintre vopselel existente pe piata poate sa rezulte acel cenusiu.
A_ZEITA
Postat pe 11 Ianuarie 2011 10:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
suvite 3 De la: pinguinul 16 Octombrie 2013 20:14
VINO IN SHOWROOM-UL NOSTRU DE EXTENSII 1 De la: mihaella_filip 21 August 2009 15:02
cel mai bun tratament impotriva caderii parului din lume, convinge-te cautand numelelui pe google 1 De la: kudika405254 28 Mai 2011 20:12
Trucuri de ingrijire ale vedetelor!!! Sunt la indemana si pentru femeile obisnuite http://celebrity-beauty-tips.blogspot.com 2 De la: kudika018164 12 Iulie 2009 17:47
caut pe cineva din IASI care stie sa coase extensii de par 1 De la: HordilaCatalinaMaria 4 August 2011 19:16