Setari Cookie-uri

De ce trebuie sa invatam doar din greseli si suferinta?!

buna....si eu m.am despartit dupa 4 ani de prietenul meu ,si am plecat in spania unde am cunoscut un baiat.....eu m.am intors in romania dar el m.a cautat atat de mult si m.a iubit incat acum sunt sotia lui......a venit in tara si ne.am casatorit si acum suntem amandoi in spania...si ne iubim foarte mult....daca e sa te iubeasca cu toata fiinta lui nu ar renunta la tine.......................
oana_mihaela_m
Postat pe 8 Iunie 2011 11:58
De la: missy_s, la data 2011-06-08 21:28:52...Am invatat ceva din asta.. Am invatat ca nu trebuie sa am incredere in nimeni, oricat de hotarat sau de matur ar parea...


si uite asa dai din lac in puț
battleofwits
Postat pe 8 Iunie 2011 22:55
De la: battleofwits, la data 2011-06-08 22:55:51
De la: missy_s, la data 2011-06-08 21:28:52...Am invatat ceva din asta.. Am invatat ca nu trebuie sa am incredere in nimeni, oricat de hotarat sau de matur ar parea...


si uite asa dai din lac in puț


Hmm posibil.. Dar mi-ar fi foarte greu sa mai am incredere in cineva. Sau poate e doar o stare de moment, nu stiu. Poate daca va aparea cineva care ma va atrage (e un mare ,,daca"), voi putea sa ma implic iar. Who knows?!
missy_s
Postat pe 9 Iunie 2011 14:31
De la: missy_s, la data 2011-06-09 14:31:40
De la: battleofwits, la data 2011-06-08 22:55:51
De la: missy_s, la data 2011-06-08 21:28:52...Am invatat ceva din asta.. Am invatat ca nu trebuie sa am incredere in nimeni, oricat de hotarat sau de matur ar parea...


si uite asa dai din lac in puț


Hmm posibil.. Dar mi-ar fi foarte greu sa mai am incredere in cineva. Sau poate e doar o stare de moment, nu stiu. Poate daca va aparea cineva care ma va atrage (e un mare ,,daca"), voi putea sa ma implic iar. Who knows?!


am vrut sa zic puțã
battleofwits
Postat pe 9 Iunie 2011 14:32
De la: battleofwits, la data 2011-06-09 14:32:46
De la: missy_s, la data 2011-06-09 14:31:40
De la: battleofwits, la data 2011-06-08 22:55:51
De la: missy_s, la data 2011-06-08 21:28:52...Am invatat ceva din asta.. Am invatat ca nu trebuie sa am incredere in nimeni, oricat de hotarat sau de matur ar parea...


si uite asa dai din lac in puț


Hmm posibil.. Dar mi-ar fi foarte greu sa mai am incredere in cineva. Sau poate e doar o stare de moment, nu stiu. Poate daca va aparea cineva care ma va atrage (e un mare ,,daca"), voi putea sa ma implic iar. Who knows?!


am vrut sa zic puțã
pervers mic ce esti
lilu_67
Postat pe 9 Iunie 2011 17:13
De la: oana_mihaela_m, la data 2011-06-08 11:58:25buna....si eu m.am despartit dupa 4 ani de prietenul meu ,si am plecat in spania unde am cunoscut un baiat.....eu m.am intors in romania dar el m.a cautat atat de mult si m.a iubit incat acum sunt sotia lui......a venit in tara si ne.am casatorit si acum suntem amandoi in spania...si ne iubim foarte mult....daca e sa te iubeasca cu toata fiinta lui nu ar renunta la tine.......................


missy_s
Postat pe 18 Iunie 2011 12:55
stii ce? placa asta cu distanta mi se pare asa doar un motiv....uite eu sunt cu prietenul meu de 2 ani si o distanta de 2000 de km ne desparte...insa sa-ti spun sincer chiar si asa ne intelegem extraordinar de bine si nu ne pliktisim nikiodata....vorbim seara de seara pe internet si mereu avem ceva interesant de vorbit iar la toamna ne vom muta impreuna...daca e sa fie,va fi!! daca nu,Nu!! nu va mai legati asa de acest impediment numit distanta...daca sentimenetele lui erau reale si te-ar fi iubit cu tot sufletul lui nu te-ar fi parasit...asa ca obisnuieste-te cu ideea..a plecat caci nu te-a iubit vezi-ti de viata ta in continuare si lasa-l...nu trebuie niki sa dramatizezi si sa iti pierzi acum increderea in toti...nu toti sunt la fel..exista si baieti care merita dar si care nu ...acum tu trebuie sa stii ce alegi
steffy91
Postat pe 18 Iunie 2011 13:58
De la: steffy91, la data 2011-06-18 13:58:08 stii ce? placa asta cu distanta mi se pare asa doar un motiv....uite eu sunt cu prietenul meu de 2 ani si o distanta de 2000 de km ne desparte...insa sa-ti spun sincer chiar si asa ne intelegem extraordinar de bine si nu ne pliktisim nikiodata....vorbim seara de seara pe internet si mereu avem ceva interesant de vorbit iar la toamna ne vom muta impreuna...daca e sa fie,va fi!! daca nu,Nu!! nu va mai legati asa de acest impediment numit distanta...daca sentimenetele lui erau reale si te-ar fi iubit cu tot sufletul lui nu te-ar fi parasit...asa ca obisnuieste-te cu ideea..a plecat caci nu te-a iubit vezi-ti de viata ta in continuare si lasa-l...nu trebuie niki sa dramatizezi si sa iti pierzi acum increderea in toti...nu toti sunt la fel..exista si baieti care merita dar si care nu ...acum tu trebuie sa stii ce alegi


Sunt de acord. Cand iubesti, muti si muntii din loc. Nu fugi. In niciun caz.
missy_s
Postat pe 18 Iunie 2011 19:59
De la: steffy91, la data 2011-06-18 13:58:08 stii ce? placa asta cu distanta mi se pare asa doar un motiv....uite eu sunt cu prietenul meu de 2 ani si o distanta de 2000 de km ne desparte...insa sa-ti spun sincer chiar si asa ne intelegem extraordinar de bine si nu ne pliktisim nikiodata....vorbim seara de seara pe internet si mereu avem ceva interesant de vorbit iar la toamna ne vom muta impreuna...daca e sa fie,va fi!! daca nu,Nu!! nu va mai legati asa de acest impediment numit distanta...daca sentimenetele lui erau reale si te-ar fi iubit cu tot sufletul lui nu te-ar fi parasit...asa ca obisnuieste-te cu ideea..a plecat caci nu te-a iubit vezi-ti de viata ta in continuare si lasa-l...nu trebuie niki sa dramatizezi si sa iti pierzi acum increderea in toti...nu toti sunt la fel..exista si baieti care merita dar si care nu ...acum tu trebuie sa stii ce alegi


Problema mea cea mare e ca nu stiu cum sa depasesc acest moment. Ma simt singura. Iar amintirile...ma ,,bantuie" clipa de clipa.
El...probabil nici nu se gandeste la ce a fost. Doar isi traieste viata mai departe. Mi`as dori sa pot face acelasi lucru. Insa momentan parca nimic nu ma mai bucura, parca totul mi se pare sumbru.
missy_s
Postat pe 18 Iunie 2011 20:07
De la: missy_s, la data 2011-06-18 20:07:38
De la: steffy91, la data 2011-06-18 13:58:08 stii ce? placa asta cu distanta mi se pare asa doar un motiv....uite eu sunt cu prietenul meu de 2 ani si o distanta de 2000 de km ne desparte...insa sa-ti spun sincer chiar si asa ne intelegem extraordinar de bine si nu ne pliktisim nikiodata....vorbim seara de seara pe internet si mereu avem ceva interesant de vorbit iar la toamna ne vom muta impreuna...daca e sa fie,va fi!! daca nu,Nu!! nu va mai legati asa de acest impediment numit distanta...daca sentimenetele lui erau reale si te-ar fi iubit cu tot sufletul lui nu te-ar fi parasit...asa ca obisnuieste-te cu ideea..a plecat caci nu te-a iubit vezi-ti de viata ta in continuare si lasa-l...nu trebuie niki sa dramatizezi si sa iti pierzi acum increderea in toti...nu toti sunt la fel..exista si baieti care merita dar si care nu ...acum tu trebuie sa stii ce alegi


Problema mea cea mare e ca nu stiu cum sa depasesc acest moment. Ma simt singura. Iar amintirile...ma ,,bantuie" clipa de clipa.
El...probabil nici nu se gandeste la ce a fost. Doar isi traieste viata mai departe. Mi`as dori sa pot face acelasi lucru. Insa momentan parca nimic nu ma mai bucura, parca totul mi se pare sumbru.

cel mai mare chin este acela sa traiesti din amintiri....obisnuieste-te cu ideea ca nu va mai fi,ca nu te merita si treci peste...stiu ca e greu...dar incearca...nimeni nu a murit din dragoste,si crede-ma tu nu vei face aceea exceptie... plimba-te..distreaza-te..iesi in oras cu fetele...astefl incat sa uiti...vei vedea ca roata se intoarce si nimic nu ramane nepedespit in lumea asta....mult succes
steffy91
Postat pe 18 Iunie 2011 21:22
De la: steffy91, la data 2011-06-18 21:22:44
De la: missy_s, la data 2011-06-18 20:07:38
De la: steffy91, la data 2011-06-18 13:58:08 stii ce? placa asta cu distanta mi se pare asa doar un motiv....uite eu sunt cu prietenul meu de 2 ani si o distanta de 2000 de km ne desparte...insa sa-ti spun sincer chiar si asa ne intelegem extraordinar de bine si nu ne pliktisim nikiodata....vorbim seara de seara pe internet si mereu avem ceva interesant de vorbit iar la toamna ne vom muta impreuna...daca e sa fie,va fi!! daca nu,Nu!! nu va mai legati asa de acest impediment numit distanta...daca sentimenetele lui erau reale si te-ar fi iubit cu tot sufletul lui nu te-ar fi parasit...asa ca obisnuieste-te cu ideea..a plecat caci nu te-a iubit vezi-ti de viata ta in continuare si lasa-l...nu trebuie niki sa dramatizezi si sa iti pierzi acum increderea in toti...nu toti sunt la fel..exista si baieti care merita dar si care nu ...acum tu trebuie sa stii ce alegi


Problema mea cea mare e ca nu stiu cum sa depasesc acest moment. Ma simt singura. Iar amintirile...ma ,,bantuie" clipa de clipa.
El...probabil nici nu se gandeste la ce a fost. Doar isi traieste viata mai departe. Mi`as dori sa pot face acelasi lucru. Insa momentan parca nimic nu ma mai bucura, parca totul mi se pare sumbru.

cel mai mare chin este acela sa traiesti din amintiri....obisnuieste-te cu ideea ca nu va mai fi,ca nu te merita si treci peste...stiu ca e greu...dar incearca...nimeni nu a murit din dragoste,si crede-ma tu nu vei face aceea exceptie... plimba-te..distreaza-te..iesi in oras cu fetele...astefl incat sa uiti...vei vedea ca roata se intoarce si nimic nu ramane nepedespit in lumea asta....mult succes


Hmm nu-i doresc raul. Nici nu prea cred in asa-zisa karma sau...roata care se intoarce. Sunt convinsa ca va gasi o fata pe care o va iubi cu adevarat. Insa imi doresc acelasi lucru si pentru mine. Cred ca merit si eu sa fiu fericita.
Stiu, stiu ca nu a murit nimeni din dragoste. Insa ce faci cand simti ca nu ti se intampla nimic bine, cand parca orice usa de care te apropii se inchide? (si aici ma refer la toate domeniile, nu doar la relatii).
Oare dupa rau vine intotdeauna binele?
missy_s
Postat pe 19 Iunie 2011 13:25
. Insa ce faci cand simti ca nu ti se intampla nimic bine, cand parca orice usa de care te apropii se inchide? (si aici ma refer la toate domeniile, nu doar la relatii).

ridici fruntea sus,mergi mai departe..si...ZAMBESTI!!!
steffy91
Postat pe 19 Iunie 2011 14:31
De la: steffy91, la data 2011-06-19 14:31:49. Insa ce faci cand simti ca nu ti se intampla nimic bine, cand parca orice usa de care te apropii se inchide? (si aici ma refer la toate domeniile, nu doar la relatii).

ridici fruntea sus,mergi mai departe..si...ZAMBESTI!!!


Da... Alta cale nu-i.. Poate o sa se indrepte lucrurile. Doar nu o sa fie toata viata asa, numai cu rele..
missy_s
Postat pe 19 Iunie 2011 15:13
De la: missy_s, la data 2011-06-19 15:13:18
De la: steffy91, la data 2011-06-19 14:31:49. Insa ce faci cand simti ca nu ti se intampla nimic bine, cand parca orice usa de care te apropii se inchide? (si aici ma refer la toate domeniile, nu doar la relatii).

ridici fruntea sus,mergi mai departe..si...ZAMBESTI!!!


Da... Alta cale nu-i.. Poate o sa se indrepte lucrurile. Doar nu o sa fie toata viata asa, numai cu rele..

mereu cand ni se intampla cate ceva rau,avem tendinta sa ducem spre dramatizare....viatza e frumoasa si merita traita...depinde doar din ce unghi vrei tu sa privesti!
steffy91
Postat pe 19 Iunie 2011 16:42
bitche viata e frumoasa si merita traita alaturi de mine
animallover
Postat pe 19 Iunie 2011 18:18
De la: steffy91, la data 2011-06-19 16:42:41
De la: missy_s, la data 2011-06-19 15:13:18
De la: steffy91, la data 2011-06-19 14:31:49. Insa ce faci cand simti ca nu ti se intampla nimic bine, cand parca orice usa de care te apropii se inchide? (si aici ma refer la toate domeniile, nu doar la relatii).

ridici fruntea sus,mergi mai departe..si...ZAMBESTI!!!


Da... Alta cale nu-i.. Poate o sa se indrepte lucrurile. Doar nu o sa fie toata viata asa, numai cu rele..

mereu cand ni se intampla cate ceva rau,avem tendinta sa ducem spre dramatizare....viatza e frumoasa si merita traita...depinde doar din ce unghi vrei tu sa privesti!


As privi din orice unghi insa nimic nu-mi ofera bucurie, speranta.. Momentan. Tind sa cred totusi ca situatia o sa se schimbe dupa un timp..
missy_s
Postat pe 20 Iunie 2011 10:57
As privi din orice unghi insa nimic nu-mi ofera bucurie, speranta.. Momentan. Tind sa cred totusi ca situatia o sa se schimbe dupa un timp..[/quote]


Desigur...va fi din ce in ce mai bine...mai lasa unghiurile alea ca iti tin pleoapele grele...si nu realizezi momentul din viata pe care il pierzi...
chappy
Postat pe 26 Iunie 2011 01:30
De la: chappy, la data 2011-06-26 01:30:37As privi din orice unghi insa nimic nu-mi ofera bucurie, speranta.. Momentan. Tind sa cred totusi ca situatia o sa se schimbe dupa un timp..



Desigur...va fi din ce in ce mai bine...mai lasa unghiurile alea ca iti tin pleoapele grele...si nu realizezi momentul din viata pe care il pierzi... [/quote]

Hmm...si ce pierd mai exact? Din moment ce nimic nu-mi aduce zambetul pe buze in momentul de fata
Poate doar autoironia care e nelipsita in ultimul timp
missy_s
Postat pe 26 Iunie 2011 11:22
nush daca mi-ai citit topicul, dar si eu trec aprox tot prin aceelasi lucru, adica eu am stat mai mult, dar esenta e ca tot parasita fara nici un cuvant am ramas, si dupa ce mi-am plans bine de mila o sapt si aici pe forum :)) si in realitate am ajuns la concluzia ca trec zilele pe langa mine si eu stau ca vita si plang...zilele astea nu se mai intorc...eu am ajuns sa ma speriu cum a trecut timpul in care efectiv am stat si mi-am plans de mila pentru ce?pentru niste retarzi...nu stiu, dar pentru mine chiar a fost un soc cum au trecut atatea zile in care efectiv nu am facut nimic, asa tare m-am speriat ca credeam ca incep sa fac o boala psihica...nu zic ca mi-a trecut de tot, dar sub nici o forma nu mai stau sa pierd timp gandidu-ma la tampenii, timp pe care veci no sa l mai intorc inapoi...in momentul in care ma apuca ma pun si aspir, sterg praful, merg repede si ma plimb, citesc o revista, crede-ma atata de mult ajuta.
andrea_m
Postat pe 27 Iunie 2011 19:18
De la: andrea_m, la data 2011-06-27 19:18:07nush daca mi-ai citit topicul, dar si eu trec aprox tot prin aceelasi lucru, adica eu am stat mai mult, dar esenta e ca tot parasita fara nici un cuvant am ramas, si dupa ce mi-am plans bine de mila o sapt si aici pe forum :)) si in realitate am ajuns la concluzia ca trec zilele pe langa mine si eu stau ca vita si plang...zilele astea nu se mai intorc...eu am ajuns sa ma speriu cum a trecut timpul in care efectiv am stat si mi-am plans de mila pentru ce?pentru niste retarzi...nu stiu, dar pentru mine chiar a fost un soc cum au trecut atatea zile in care efectiv nu am facut nimic, asa tare m-am speriat ca credeam ca incep sa fac o boala psihica...nu zic ca mi-a trecut de tot, dar sub nici o forma nu mai stau sa pierd timp gandidu-ma la tampenii, timp pe care veci no sa l mai intorc inapoi...in momentul in care ma apuca ma pun si aspir, sterg praful, merg repede si ma plimb, citesc o revista, crede-ma atata de mult ajuta.


Am citit topicul tau.. Imi pare rau, imi imaginez ce-i in sufletul tau.
Stiu la ce te referi... Insa ce te faci cand ii vezi doar calitatile? Cand ai senzatia ca ai pierdut un baiat bun si ca nu vei mai gasi altul asa? Cand simti ca singuratatea te ,,papa" de vie dar te uiti bine in jur si observi numai ,,retarzi" cum i-ai numit tu..
Am zile cand ma simt bine, cand imi zic ,,Tot raul va fi spre bine!"...dar si zile cand mi-e groaznic de dor!
missy_s
Postat pe 28 Iunie 2011 07:47
na stiu ca fiecare din noi reactionam altfel la lucrurile de genul asta, dar in primul rand nu il mai numi 'baiat bun' ca stii bine ca nu e asa, daca nu si-a aratat adevarata fata cat timp erati impreuna si era totul bine asta e altceva.un baiat bun si care te iubeste nu te lasa asa usor...nu stiu ce sa iti spun chiar imi pare tare rau, ca stiu foarte bine cum e, dar totul sta in tine si asa incet incet zilele alea in care te gandesti numa la 'calitatile' lui or sa dispara...poate te-ar ajuta sa faci o lista cu defectele lui si cand te i-a un val dinala sinistru o iei repede si te uiti peste ea :))
andrea_m
Postat pe 28 Iunie 2011 12:49
De la: missy_s, la data 2011-06-26 11:22:09
De la: chappy, la data 2011-06-26 01:30:37As privi din orice unghi insa nimic nu-mi ofera bucurie, speranta.. Momentan. Tind sa cred totusi ca situatia o sa se schimbe dupa un timp..



Desigur...va fi din ce in ce mai bine...mai lasa unghiurile alea ca iti tin pleoapele grele...si nu realizezi momentul din viata pe care il pierzi...


Hmm...si ce pierd mai exact? Din moment ce nimic nu-mi aduce zambetul pe buze in momentul de fata
Poate doar autoironia care e nelipsita in ultimul timp [/quote]


si ce rezolvi daca ramai suspendata asa???...nimeni nu a zis sa mergi sa plangi pe umarul oricarui retard...dar esti implicata in alte lucruri si activitati...idealuri care pot prinde contur mai devreme sau mai tarziu si carora tre sa le acorzi atentie...tre sa le continui cu aceeasi placere si motivatie...sunt alegerile tale si daca ai avut multe de invatat de la un astfel de om, macar pastreaza ce e bun si pe mai departe...cand iubesti si pastrezi o camasa parfumata a iubitului mai mult timp fara s-o speli e de inteles...dar cand suferi dupa cineva si vrei sa te impaci cu gandul nu poti sa te neglijezi in continuu doar pt ca totul pare fara rost in lipsa lui...e timpul sa gasesti o cale sa mergi mai departe daca vrei sa faci ceva...daca nu , poti gasi scuze precum replica de mai sus...iar asta este de fapt cea mai dramatica autoironie la care te expui acum...altfel spus , cine de cine rade acum??...tot tu de tine???....ah...dar vrei sa-ti recapeti increderea in tine?...fa intai asta si apoi autoirnii...cand zambesti ,si asta inteleg ca vrei din nou , fii sigura ca-i rasul tau!?!?!?
chappy
Postat pe 28 Iunie 2011 14:13
De la: andrea_m, la data 2011-06-28 12:49:53na stiu ca fiecare din noi reactionam altfel la lucrurile de genul asta, dar in primul rand nu il mai numi 'baiat bun' ca stii bine ca nu e asa, daca nu si-a aratat adevarata fata cat timp erati impreuna si era totul bine asta e altceva.un baiat bun si care te iubeste nu te lasa asa usor...nu stiu ce sa iti spun chiar imi pare tare rau, ca stiu foarte bine cum e, dar totul sta in tine si asa incet incet zilele alea in care te gandesti numa la 'calitatile' lui or sa dispara...poate te-ar ajuta sa faci o lista cu defectele lui si cand te i-a un val dinala sinistru o iei repede si te uiti peste ea :))


Ai dreptate, un om bun nu procedeaza asa.
Stii ce doare tare? ca a disparut fara sa se uite inapoi, fara sa il intereseze ce mai fac, daca sunt bine.. Pur si simplu a schimbat nr de tel, id, tot ce se putea si gata.
E greu..dar sper sa-mi treaca! Mult succes si tie
missy_s
Postat pe 28 Iunie 2011 15:48
De la: chappy, la data 2011-06-28 14:13:28
De la: missy_s, la data 2011-06-26 11:22:09
De la: chappy, la data 2011-06-26 01:30:37As privi din orice unghi insa nimic nu-mi ofera bucurie, speranta.. Momentan. Tind sa cred totusi ca situatia o sa se schimbe dupa un timp..



Desigur...va fi din ce in ce mai bine...mai lasa unghiurile alea ca iti tin pleoapele grele...si nu realizezi momentul din viata pe care il pierzi...


Hmm...si ce pierd mai exact? Din moment ce nimic nu-mi aduce zambetul pe buze in momentul de fata
Poate doar autoironia care e nelipsita in ultimul timp



si ce rezolvi daca ramai suspendata asa???...nimeni nu a zis sa mergi sa plangi pe umarul oricarui retard...dar esti implicata in alte lucruri si activitati...idealuri care pot prinde contur mai devreme sau mai tarziu si carora tre sa le acorzi atentie...tre sa le continui cu aceeasi placere si motivatie...sunt alegerile tale si daca ai avut multe de invatat de la un astfel de om, macar pastreaza ce e bun si pe mai departe...cand iubesti si pastrezi o camasa parfumata a iubitului mai mult timp fara s-o speli e de inteles...dar cand suferi dupa cineva si vrei sa te impaci cu gandul nu poti sa te neglijezi in continuu doar pt ca totul pare fara rost in lipsa lui...e timpul sa gasesti o cale sa mergi mai departe daca vrei sa faci ceva...daca nu , poti gasi scuze precum replica de mai sus...iar asta este de fapt cea mai dramatica autoironie la care te expui acum...altfel spus , cine de cine rade acum??...tot tu de tine???....ah...dar vrei sa-ti recapeti increderea in tine?...fa intai asta si apoi autoirnii...cand zambesti ,si asta inteleg ca vrei din nou , fii sigura ca-i rasul tau!?!?!?[/quote]

M-am implicat si in alte activitati; am fost in sesiune, acum am terminat-o si m-am angajat.
Da, trebuie in primul rand sa-mi recapat increderea in mine. De la un timp, nu ma mai consider deloc atragatoare, nu mai am chef sa ies, mi se pare totul fara rost.. Stiu si ca suferinta nu face bine, ci dimpotriva te face sa decazi ca om, ca persoana. Vreau sa fiu libera, sa scap de toate senzatiile astea, insa parca nu pot, mi-e dor de clipele petrecute alaturi de el.
missy_s
Postat pe 28 Iunie 2011 16:00
nu exista nu pot, numa nu vreau si mi-e lene, asta era o vorba a fostului :))...asa e la inceput , iti tot amintesti, dar ai sa vezi ca la un moment dat n-or sa te mai doara amintirile, or sa fie doar atat amintiri
andrea_m
Postat pe 28 Iunie 2011 21:48
De la: andrea_m, la data 2011-06-28 21:48:45nu exista nu pot, numa nu vreau si mi-e lene, asta era o vorba a fostului :))...asa e la inceput , iti tot amintesti, dar ai sa vezi ca la un moment dat n-or sa te mai doara amintirile, or sa fie doar atat amintiri


Da, sunt convinsa ca ai dreptate. Trebuie doar sa-mi acord putin timp pt asta.
missy_s
Postat pe 29 Iunie 2011 09:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu-mi mai inteleg sentimentele! 5 De la: Eu_love 14 Aprilie 2009 13:26
Vrea sa se desparta de mine :( 21 De la: Inobb 23 Noiembrie 2009 15:42
Nu stiu daca ma mai iubeste 181 De la: nicoleta4488 2 Iunie 2013 18:03
buna fetelor un rasp daca se poate dar sincer 6 De la: G1ul1a 9 Septembrie 2010 17:25
Se spune ca in dragoste totul e permis...stiu ca gresesc:(... 15 De la: kudika_14399 14 Ianuarie 2014 07:31