Setari Cookie-uri

Caut scriitor de articole

Buna, daca esti in concediu de maternitate, daca esti casnica sau ai mult timp liber la dispozitie, te pot ajuta sa castigi niste bani in plus!

Am nevoie de o persoana care sa imi scrie niste articoe ORIGINALE, de calitate, in limba engleza. Si pentru ca si eu am fost in aceasta pozitie, platesc peste nivelul pietei din Romania unde se vehiculeaza de obicei niste sume rusinoase de genul 30 centi /100 cuvinte. Ceea ce cer in schimb este calitate si onestitate.

Cele (sau cei) care sunt gata sa incerce sunt rugati sa ma contacteze pe privat. Vor primi un subiect pentru un articol -test care sa le dovedeasca priceperea la limba Engleza si talentul la scris.

Va rog, daca aveti de gand sa folositi trucuri ieftine gen copy-paste, nu va obositi sa raspundeti. Exista programe foarte eficiente care detecteaza inselaciuniile de acest gen.
Content_Manager
Postat pe 5 Noiembrie 2011 17:24
http://aichamirela.blogspot.com/ blogul meu in caz ca mai e valabila oferta . Multumesc anticipat!
kudika485438
Postat pe 6 Ianuarie 2012 15:44
nu mai e...
MONSENIORUL
Postat pe 6 Ianuarie 2012 15:47
Nu va incumetati - a mai fost postat peaici si o fata se plangea ca a tradus si nu a fost platita. Chiar daca o faceti cereti avans sau jumate bani inainte. In cazul acesta as fi si eu dispusa sa traduc aceste articole - pentru initiatoarea topicului in caz ca mai bantuie pe-aici. Nu va bateti joc de oameni ca su dumneavoastra sunteti om ......
kudika_nikole
Postat pe 6 Ianuarie 2012 15:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cafenea pentru fetele musulmane de pe forum 8245 De la: 10 Decembrie 2013 21:36
Cea mai tare inventie! Cat woman, in actiune!:) 1 De la: LaCafele 24 Februarie 2012 12:52
va rog votati!!!!un cadou pentru iubitu meu!!! 1 De la: kudika340749 25 Octombrie 2011 22:13
FREE CAFFE 30155 De la: jenesaispas 20 August 2013 16:04
:X:X:X 21 De la: andra_ale 20 August 2009 09:43