Setari Cookie-uri

SITE CARE PLATESTE PENTRU VIZIONAREA RECLAMELOR.dovezi de plata pe site

Va inscrieti aici: clixsense.com/?4080294
Faci bani acasa in timpul liber doar din click-uri! Sa iti instalezi toolbarul si sa activezi sunetul ca sa te anunte cand primesti o noua reclama ce trebuie vizualizata.Banii "grei" vin din taskuri, la inceput e mai greu pana iti dai seama ce trebuie sa faci dar devine mult mai usor si mai rapid.Si bineinteles, referali, daca poti sa aduci e foarte bine, primesti bani pe clickurile lor, pe taskurile facute de ei, pe upgradul lor daca isi fac .MERITA INCERCAT!!!
HainedeVanzare
Postat pe 15 Martie 2012 14:52
De la: HainedeVanzare, la data 2012-03-15 14:52:57Va inscrieti aici: clixsense.com/?4080294
Faci bani acasa in timpul liber doar din click-uri! Sa iti instalezi toolbarul si sa activezi sunetul ca sa te anunte cand primesti o noua reclama ce trebuie vizualizata.Banii "grei" vin din taskuri, la inceput e mai greu pana iti dai seama ce trebuie sa faci dar devine mult mai usor si mai rapid.Si bineinteles, referali, daca poti sa aduci e foarte bine, primesti bani pe clickurile lor, pe taskurile facute de ei, pe upgradul lor daca isi fac .MERITA INCERCAT!!!


S-o crezi tu!
kudika226898
Postat pe 16 Martie 2012 08:32
EU CRED !! Pt ca eu imi scot saptamanal banii din paypal draga:D
Nu mai fii asa sceptica pana nu incerci.
Din pacate asta e mentalitatea romanului si nu mai ai ce ii face.
Pt dovezi de plata ma puteti contacta la clicksenseclicks@GMAIL.COM

si daca intr-adevar nu credeti puteti sa va incrieti doar sa cititi forumul acolo,sa vedeti ca este adevarat!
CA IL PUNETI PE NU in fata ...este o greseala in ziua de astazi.
Bafta
kudika_7304
Postat pe 13 Mai 2012 17:09
4080294
Asta e ID-ul tau de affiliat???Nu raspunde,sigur e asa...Se justifica insistenta ta...
MrCash
Postat pe 6 Septembrie 2012 14:41
Prin 2002 aveam un amarit de 486 si nu eram nultumit de el si nici de cistigurile mele....Pe partea opusa de strada,era un Net-Caffe si...din balcon vedeam cum intra si ies oameni(in general copii)Cum nu aveam bani de alt calculator,dar si din dorinta de a afla si de la altii cum e cu ""Home Business"", am mers la sala...Intradevar am invatat multe la sala....Ca sa scurtez,am ajuns la chestia asta ""Paid to Click"" sau ""Paid to Read Emails"",e acelasi lucru...Facusem deja un calcul,in 5 ore la ""Long Night""(era mai ieftin,trebuia sa fiu profitabil) si parea al naibii de frumos....Cind am ajuns la 9.80 USD(la 10 platea),shmecherii de la INBOXDOLLARS,m-au anuntat cu regret ca nu mai lucreaza cu romani...Ciudat nu???!!!!E o teapa de 2 lei...Acel site exista si acum ,am verificat,dar numele lui(al siteu-lui) poate sa fi schimbat intre timp chiar mai multi proprietari....INBOXDOLLARS.COM e un nume de domaniu si daca nu e paltit anual numele de domeniu,e scos la vinzare....Da, aici e de mincat o piine,cumparari si vinzari de nume de domenii expirate....Daca mai vrea cineva detalii despre clickurile astea,intrebati si voi raspunde....
MrCash
Postat pe 6 Septembrie 2012 15:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum ma inscriu la castinguri pt shouri si reclame tv? 3 De la: Cristina_Crissy_1 16 Aprilie 2013 22:37
As vrea o parere sau un sfat .. am nevoie .. va rog sa ma ajutati 2 De la: dolcedoll 3 Februarie 2009 03:33
UN CUI SCOATE PE ALTUL?! ADEVARAT SAU FALS? 1 De la: All_for_love 9 Ianuarie 2009 22:21
eu leu el peste.... 5 De la: danielaburghelea 11 Martie 2009 17:54
MESAJ 1 De la: ELENA_EREMIE2001 21 Decembrie 2008 11:49