Cumpar rochie de mireasa !!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Cumpar rochie de mireasa !!: (5 din 2 voturi)

Fosta membra Kudika.ro
Buna fetelor :*
Anul viitor urmeaza sa ma casatoresc si imi doresc tare mult o rochita tip sirena din dantela cu trena :X (imi plac foarte tare rochitele Maggie Sottero dar sunt foarte scumpe si bugetul nu imi permite asa ca m-am hotarat sa cumpar una).
Daca ma puteti ajuta voi as fi cea mai fericitaa :D
Astept sugestiile voastre ( rochitele nu trebuie sa fie neaparat de la firma sus mentionata, ci in stare foarte buna si un pret acceptabil)
Raporteaza abuz de limbaj
BiancaMariaStan
kudika_27814 Avatarul lui kudika_27814

1 mesaj

Salut!

am eu rochita de mireasa a mea. nunta a fost in septembrie 2012. Modelul este tip sirena, cu dantela si niste margelute foarte discrete la baza. partea de sus este tot din dantela. rochia mai are niste bretele late din dantela care acopera usor umerii si care se unesc pe spate. Pot trimite poze daca esti inca interesata. am facut-o la comanda. este in stare foarte buna
kudika069955 Avatarul lui kudika069955

11 mesaje
Oras: alba-iulia

Buna! Eu am o rochita de mireasa daca mai esti interesata, o poti vdea pe pagina mea de facebook , ma gasesti la adresa ioaniciu mihaela. Pt alte informatii lasa-mi daca vrei nr de tel sau adresa de emaill printr-un mesaj privat pe facebook.
kudika_30163 Avatarul lui kudika_30163

1 mesaj

Buna, daca mai esti interesata, am o rochita de mireasa spre vanzare, este tip sirena, cu o dantela deosebita. Am purtat-o in octombrie 2012 si este intr-o stare foarte buna. Poti intra pe facebook-ul meu Roxana Ana (Turcas) pentru poze.
Fosta membra Kudika.ro
buna!!! si eu am rochie mireasa stil sirena... ofer cadou voal 2-5 m,manusi si transport,,,,
intra pe aceasta adresa daca te intereaseaza:::
www.tocmai.ro/rochie-mireasa-8531205.html
Fosta membra Kudika.ro
Rochita e foarte frumoasa dar nu cred ca mi s-ar potrivi, ma refer la marime :)!Am 1.70 si 67 kg,din cate am vazut tu esti mult mai slabuta!
Multumesc frumos oricum si spor la vanzare !
BiancaMariaStan
kudika_31203 Avatarul lui kudika_31203

7 mesaje
Oras: bucuresti

Reducere 25% la rochia de mireasa (in colaborare cu Casa Anke) la semnarea contractului cu Niko Palace Ballroom.
kudika_27478 Avatarul lui kudika_27478

3 mesaje
Oras: constanta

Buna.am si eu o rochie de mireasa agnes toma model unicat din matase,culoarea untului, marimea 40.ofer bonus pantofi veronesse aceeasi culoare marimea 37.pentru poze pe facebook suzane abdula.
Fosta membra Kudika.ro
pai..eu atunci aveam 65 kg.. si 1.68.. si aveam tocuri de 10 cm.... stii de fapt rochita m-a aratat mult mai slaba decat eram deoarece se strange corsetul f tare.. si strangea si sunculitele pe care le aveam:P:P
Raluca_Geo_1 Avatarul lui Raluca_Geo_1

4 mesaje

Buna ...Am si eu o rochie de mireasa de culoarea ivory...eu am 165 cm si 60 kg...rochia are siret la spate si trena...am purtat-o anul trecut in septembrie.
daca vrei sa o vezi poti intra pe pagina mea de facebook raluca geo..
multumesc frumos
Cameleona_Bijoux_1 Avatarul lui Cameleona_Bijoux_1

3 mesaje
Oras: cluj

Ofer mireselor diverse accesorii: umbrelute dantela, evantaie, bijuterii din argint cu swarowski, pietre semipretioase, perle. Pe fecbook: Cameleona Bijoux sau magazinul meu pe breslo: www.breslo.ro/Shop/homebijoux. Pot sa fac bijuterii si la comanda in functie de preferintele fiecarei mirese.
Marcu_Geanina_1 Avatarul lui Marcu_Geanina_1

1 mesaj

Rochie de mireasa masura 38 m stare impecabila cumparat de la Salon Gabriela din Bucuresti colectie Eddyk pret achizitie 4200 lei cu tot cu jupon , pentru detalii va rog sa ma contactati !
pret foarte avantajos jiulean_geanina@yahoo.com
kudika_933408 Avatarul lui kudika_933408

2 mesaje

salut vand rochie de mireasa alba,model nou,super faina
kudika_933408 Avatarul lui kudika_933408

2 mesaje

De la: kudika_933408, la data 2013-09-05 10:25:08salut vand rochie de mireasa alba,model nou,super faina.detali si poze pe facebook Gabytza Ionescu
kudika_936715 Avatarul lui kudika_936715

2 mesaje

De la: kudika_22328, la data 2012-11-29 14:28:20Buna fetelor :*
Anul viitor urmeaza sa ma casatoresc si imi doresc tare mult o rochita tip sirena din dantela cu trena :X (imi plac foarte tare rochitele Maggie Sottero dar sunt foarte scumpe si bugetul nu imi permite asa ca m-am hotarat sa cumpar una).
Astept sugestiile voastre ( rochitele nu trebuie sa fie neaparat de la firma sus mentionata, ci in stare foarte buna si un pret acceptabil)

Buna. Am rokitza Mori Lee, model 4866, masura 36-38, pret negociabil..anul acesta am cumparat-o...intra pe site s-o vezi
kudika_936715 Avatarul lui kudika_936715

2 mesaje

De la: kudika_936715, la data 2013-10-03 14:24:18
De la: kudika_22328, la data 2012-11-29 14:28:20Buna fetelor :*

Buna. Am rokitza Mori Lee, model 4866, masura 36-38,culoare ivory, pret negociabil..anul acesta am cumparat-o...intra pe site s-o vezi
kudika165218 Avatarul lui kudika165218

1 mesaj

Buna,

Am si eu o rochita de vanzare Ma Cherie, modelu de se mai fabrica, este ivory.O vand impreuna cu voalul lung(agnes toma) si accesoriu de par.
Daca iti place modelul ma poti contacta la delia_abrudan@yahoo.com sau delia.abrudan@gmail.com.

www.tocmai.ro/rochie-de-mireasa-mon-cherie-voal-lung-12952353.html
Fosta membra Kudika.ro
Furniza toate tipurile de Sexy Dress & Lenjerie & haine

Stimate Domnule / Doamna :
Multumesc foarte mult pentru timpul acordat. Suntem productor de lenjerie profesional și furnizarea tuturor tipurilor de fin lenjerie sexy de la costume pentru adulți , rochii lungi , babydolls , seturi de bikini , chiloți pentru brbați , chiloți de dam , teddies , seturi de jartier și corseters , PVC de brevete și piele de ciorapi cu dimensiuni variate pentru a satisface requirements.By dvs. angajarea de lucrtori cu experienț , introducerea de facilitți de cusut de top si folosind material de lux , ne-am castigat acreditarea de toți clienții noștri . Producția noastr anual este de peste 1.500.000 de piese .
FAQ
1.We accepta paypal și pictur de transport maritim de 100% n condiții de siguranț uș n uș fr probleme .

2 . Livrare Transport : EMS DHL TNT UPS , etc n termen de 3-7 zile .

3.The mai comanzi , prețul mai ieftin vei primi .

4.Plata : PayPal , Western Union , Money Gram , T / Tetc .

5.Package fi trimis n 48 de ore , urgent , atunci clientii de e-mail de urmrire numr .

6.Sample pentru testare accepta , Cnd u testa calitatea noastr , atunci putem face mai mult și de lung de afaceri pe termen lung cu u n continuare .

7.Our MOQ este de $ 100 , ordine mixt este suport .

8.Our Email / MSN : marisa@lingerieocean.com ;

Nostru de telefon :086 - 18065437875 .

www.lingerieocean.com
kudika_1015755 Avatarul lui kudika_1015755

1 mesaj

Am o rochita de mireasa si as dori sa o vad. Este cineva interesat?