Setari Cookie-uri

Indragostita de amant??? Ce e de facut?

De la: kudika_25894, la data 2013-04-03 16:58:40unele dupa ce ca sunt curve pe fata si curve cu C mare CURVE...mai cer sa fie si respectate
nui nimeni curva ma nu vb de initiatoarea topicului,vb de cele 2 ele doar vb idiotenii si invata lumea la prostii,,mai grasv,,parerea mea
prazlea
Postat pe 3 Aprilie 2013 17:02
pai n-am zis ma de ele...am zis de cea care a initiat topicul ca ea si-a expus problema in asa fel incat e clar curva..restu nu stiu .
cristi86
Postat pe 3 Aprilie 2013 17:05
pai daca nici dupa ce si-a gasit pe altul de e vai ar muri altele pentru el ea tot cu ala se culca si etc..Stai fata mea singura poate asa ti-e mai bine. 4 ani s-a culcat cu ala si probabil si cu altii ca si asta cu care e acum...asta ce inseamna ca e ....doamna respectabila nu? mama de copii adevarata ...ce e? educatoare? e femeie usoara aia e
cristi86
Postat pe 3 Aprilie 2013 17:06
De la: kudika_25894, la data 2013-04-03 17:05:06pai n-am zis ma de ele...am zis de cea care a initiat topicul ca ea si-a expus problema in asa fel incat e clar curva..restu nu stiu .
am inteles eu n am nici o treaba cu asta cu topikul ea n are minte am cu cele 2 ele crezand ca au minte invata si sfatuieste lumea la prostii
prazlea
Postat pe 3 Aprilie 2013 17:08
in fine . Hai na bine. Am exagerat..Imi cer scuze pentru restul persoanelor din discutie care au devenit victime colaterale..Dar atunci cand tii partea celeilalte parti intr-un razboi se intampla sa ti-o mai si furi :))) ... Imi cer scuze pentru Doamnele si Domnisoarele care nu au de-a face cu nimic din ce a spus fata care a deschis topicul si care nu sunt femei de moravuri usoare :* .... acum sa vezi ca niciuna nu multumeeste ca nu se simt. dar cand le ataci se simt si sar toate :))
cristi86
Postat pe 3 Aprilie 2013 17:13
De la: kudika_25894, la data 2013-04-03 17:13:38in fine . Hai na bine. Am exagerat..Imi cer scuze pentru restul persoanelor din discutie care au devenit victime colaterale..Dar atunci cand tii partea celeilalte parti intr-un razboi se intampla sa ti-o mai si furi :))) ... Imi cer scuze pentru Doamnele si Domnisoarele care nu au de-a face cu nimic din ce a spus fata care a deschis topicul si care nu sunt femei de moravuri usoare :* .... acum sa vezi ca niciuna nu multumeeste ca nu se simt. dar cand le ataci se simt si sar toate :))



Ce vorbesti,tinere???Iar generalizezi!!!Nu iti multumesc ,caci nu am motive pentru care sa o fac,dar,in numele colegelor mele,iti accept scuzele!!O seara frumoasa sa ai!!!!
kudika_15804
Postat pe 3 Aprilie 2013 17:16
De la: kudika_15804, la data 2013-04-03 17:16:05
De la: kudika_25894, la data 2013-04-03 17:13:38in fine . Hai na bine. Am exagerat..Imi cer scuze pentru restul persoanelor din discutie care au devenit victime colaterale..Dar atunci cand tii partea celeilalte parti intr-un razboi se intampla sa ti-o mai si furi :))) ... Imi cer scuze pentru Doamnele si Domnisoarele care nu au de-a face cu nimic din ce a spus fata care a deschis topicul si care nu sunt femei de moravuri usoare :* .... acum sa vezi ca niciuna nu multumeeste ca nu se simt. dar cand le ataci se simt si sar toate :))



Ce vorbesti,tinere???Iar generalizezi!!!Nu iti multumesc ,caci nu am motive pentru care sa o fac,dar,in numele colegelor mele,iti accept scuzele!!O seara frumoasa sa ai!!!!
ce ti mai place sa te victimizezi dp ce inveti lumea sa se cordeasca cu cn crede ca ii e cel mai bn chiar daca calca peste altii,,sa ti fie rusine
prazlea
Postat pe 3 Aprilie 2013 17:19
ok ms la fel. o zi frum si tie
cristi86
Postat pe 3 Aprilie 2013 17:20
De la: kudika_15804, la data 2013-04-03 17:16:05
De la: kudika_25894, la data 2013-04-03 17:13:38in fine . Hai na bine. Am exagerat..Imi cer scuze pentru restul persoanelor din discutie care au devenit victime colaterale..Dar atunci cand tii partea celeilalte parti intr-un razboi se intampla sa ti-o mai si furi :))) ... Imi cer scuze pentru Doamnele si Domnisoarele care nu au de-a face cu nimic din ce a spus fata care a deschis topicul si care nu sunt femei de moravuri usoare :* .... acum sa vezi ca niciuna nu multumeeste ca nu se simt. dar cand le ataci se simt si sar toate :))



Ce vorbesti,tinere???Iar generalizezi!!!Nu iti multumesc ,caci nu am motive pentru care sa o fac,dar,in numele colegelor mele,iti accept scuzele!!O seara frumoasa sa ai!!!!
tanara,,ne coapta inca la cap esti tu nu mai cersi atentia ,,tanarului,,pentru a ti dezvolta pe forum prostiile din cap
prazlea
Postat pe 3 Aprilie 2013 17:21
De la: kudika_25894, la data 2013-04-03 17:20:06ok ms la fel. o zi frum si tie


Toate cele bune!!!
kudika_15804
Postat pe 3 Aprilie 2013 17:21
Autoare topicului.....cred ca esti cam curva este ? Cam f0tacioasa.

Ori esti proasta ca ai facut topicu asta.
putin_dus
Postat pe 3 Aprilie 2013 17:22
De la: kudika_15804, la data 2013-04-03 17:21:56
De la: kudika_25894, la data 2013-04-03 17:20:06ok ms la fel. o zi frum si tie


Toate cele bune!!!
cat de ahtiata esti dp atentie
prazlea
Postat pe 3 Aprilie 2013 17:23
iata ti postarea la subiect,,ce scuze accepti tu ar trebui sa ti oferi tu scuze pentru ce ai zis

Multa tristete si deziluzie!!!! Nu poti continua acest stil de viata,trebuie sa alegi varianta convenabila tie,dar care sa nu iti sporeasca durerea si neconsolarea!Iubirea trebuie sa fie reciproca si curata!!!

deci nu i zici nimik ca nu e bn ce a facut si ca sta cu 2,,ii zici ca e tristete si deziluzie si sa accepte varianta cea mai convenabila pentru ea care sa nu i sporeasca ei durerea si neconsolarea celor care le va crea aceasta durere care deja le a creato pentru tn e agal cu zero,,,cere ti scuze pentru ce ai zis
prazlea
Postat pe 3 Aprilie 2013 17:29
Daca asta a acceptata sa fie a 2 sau a 3a roata la caruta, crezi ca are ceva la cap ? Poate are pasari
putin_dus
Postat pe 3 Aprilie 2013 17:31
De la: prazlea, la data 2013-04-03 17:29:37iata ti postarea la subiect,,ce scuze accepti tu ar trebui sa ti oferi tu scuze pentru ce ai zis

Multa tristete si deziluzie!!!! Nu poti continua acest stil de viata,trebuie sa alegi varianta convenabila tie,dar care sa nu iti sporeasca durerea si neconsolarea!Iubirea trebuie sa fie reciproca si curata!!!

deci nu i zici nimik ca nu e bn ce a facut si ca sta cu 2,,ii zici ca e tristete si deziluzie si sa accepte varianta cea mai convenabila pentru ea care sa nu i sporeasca ei durerea si neconsolarea celor care le va crea aceasta durere care deja le a creato pentru tn e agal cu zero,,,cere ti scuze pentru ce ai zis


Intr-un fel a zis bine ca... varianta convenabila ei sa nu-i sporeasca deziluzia si suferinta ar fi sa se desparta sa inceteze relatiile cu individul. Si cam asta ar treebui sa faca
cristi86
Postat pe 3 Aprilie 2013 17:35
De la: kudika_25894, la data 2013-04-03 17:35:13
De la: prazlea, la data 2013-04-03 17:29:37iata ti postarea la subiect,,ce scuze accepti tu ar trebui sa ti oferi tu scuze pentru ce ai zis

Multa tristete si deziluzie!!!! Nu poti continua acest stil de viata,trebuie sa alegi varianta convenabila tie,dar care sa nu iti sporeasca durerea si neconsolarea!Iubirea trebuie sa fie reciproca si curata!!!

deci nu i zici nimik ca nu e bn ce a facut si ca sta cu 2,,ii zici ca e tristete si deziluzie si sa accepte varianta cea mai convenabila pentru ea care sa nu i sporeasca ei durerea si neconsolarea celor care le va crea aceasta durere care deja le a creato pentru tn e agal cu zero,,,cere ti scuze pentru ce ai zis


Intr-un fel a zis bine ca... varianta convenabila ei sa nu-i sporeasca deziluzia si suferinta ar fi sa se desparta sa inceteze relatiile cu individul. Si cam asta ar treebui sa faca
unde ai vazut tu ca a a scris sa se desparta,,a zis sa aleaga nicidecum sa se desparta de cnva,,nu mai vb ca nu ia zis nici un moment ca nu e normal si nici crestineste ce face
prazlea
Postat pe 3 Aprilie 2013 17:44
ia zis ca nu poate continua acest stil de viata. cu subanteles sa faca ceva.:)) e 50-50 :)) ..
cristi86
Postat pe 3 Aprilie 2013 17:45
inca odata nu citi ce vrei citeste exact ce a scris,,,ei ii e de ea nici un moment de cei pe care ea ii face sa sufere

Multa tristete si deziluzie!!!! Nu poti continua acest stil de viata,trebuie sa alegi varianta convenabila tie,dar care sa nu iti sporeasca durerea si neconsolarea!Iubirea trebuie sa fie reciproca si curata!!!
prazlea
Postat pe 3 Aprilie 2013 17:46
da am inteels...itnr-un fel e si un indemn du-te fata daca il iubesti ramai cu el fa-l sa o paraseasca p-aia..dar na sunt fel si fel de subintelesuri :p
cristi86
Postat pe 3 Aprilie 2013 17:48
De la: kudika_25894, la data 2013-04-03 17:45:31ia zis ca nu poate continua acest stil de viata. cu subanteles sa faca ceva.:)) e 50-50 :)) ..
care subanteles asa ai tu impresia eu nu vad nici unul,,eu nu vad ca o intereseaza vreun moment de ceilalti pe care initiatoarea topikului ii face sa sufere
prazlea
Postat pe 3 Aprilie 2013 17:49

Eu incerc sa fiu cat mai obiectiva atunci cand postez si mai incerc sa nu judec, pe cat posibil, persoana care posteaza. Si asa, ca fapt divers, eu sunt contra infidelitatii insa doar in ceea ce priveste cuplul meu, ceea ce fac celelalte cupluri ii priveste doar pe ele. N-o sa ma apuc acum sa judec stilul de viata al altor cupluri. [/quote]

da inteleg...trebuie sa le spunem k este gresit nu sa le gasim scuze...asta e datoria noastra morala
kagome_kudika
Postat pe 4 Aprilie 2013 12:29
De la: kagome_kudika, la data 2013-04-04 12:29:29
Eu incerc sa fiu cat mai obiectiva atunci cand postez si mai incerc sa nu judec, pe cat posibil, persoana care posteaza. Si asa, ca fapt divers, eu sunt contra infidelitatii insa doar in ceea ce priveste cuplul meu, ceea ce fac celelalte cupluri ii priveste doar pe ele. N-o sa ma apuc acum sa judec stilul de viata al altor cupluri.


da inteleg...trebuie sa le spunem k este gresit nu sa le gasim scuze...asta e datoria noastra morala [/quote]ia zi ne cordim si noi??ca vad ca ti merge mintea mai dai tu chix cu invataturile cu fumigene da te invat eu minte
prazlea
Postat pe 4 Aprilie 2013 12:35
Da voi fetele care va dati cu parererea pe aici ia ganditi :

Daca voi aveati un barbat si intra in relatia voastra o dezechilibrata deasta ? Va pica bine ?

In loc sa o incurajati sa stea dracu sa o pieptene cu unu necasatorit la fel ca ea voi va dati cu parerea taman invers.
putin_dus
Postat pe 4 Aprilie 2013 12:37
Valabil si pentru tine bisecsualule
putin_dus
Postat pe 4 Aprilie 2013 12:38
De la: kagome_kudika, la data 2013-04-04 12:29:29
Eu incerc sa fiu cat mai obiectiva atunci cand postez si mai incerc sa nu judec, pe cat posibil, persoana care posteaza. Si asa, ca fapt divers, eu sunt contra infidelitatii insa doar in ceea ce priveste cuplul meu, ceea ce fac celelalte cupluri ii priveste doar pe ele. N-o sa ma apuc acum sa judec stilul de viata al altor cupluri.


da inteleg...trebuie sa le spunem k este gresit nu sa le gasim scuze...asta e datoria noastra morala [/quote]

Sincer, in general, nu-mi place rolul de lup moralist, ii las pe altii sa faca treaba asta. Se pricep ei mai bine sa arunce piatra.

Si sa-ti mai spun ceva: nimeni nu-i mai presus de nimeni, nimeni nu-i perfect, ca sa tinem unora sau altora lectii de morala.

Eu, una, ii consider pe oameni, in general, egalii mei, si nu subordonatii mei.
kudika_32792
Postat pe 4 Aprilie 2013 12:38
De la: putin_dus, la data 2013-04-04 12:38:05Valabil si pentru tine bisecsualule
cu mn vorbesti ma de unde sti ca s bisexos te am penetrat
prazlea
Postat pe 4 Aprilie 2013 12:39
De la: kudika_32792, la data 2013-04-04 12:38:59
De la: kagome_kudika, la data 2013-04-04 12:29:29
Eu incerc sa fiu cat mai obiectiva atunci cand postez si mai incerc sa nu judec, pe cat posibil, persoana care posteaza. Si asa, ca fapt divers, eu sunt contra infidelitatii insa doar in ceea ce priveste cuplul meu, ceea ce fac celelalte cupluri ii priveste doar pe ele. N-o sa ma apuc acum sa judec stilul de viata al altor cupluri.


da inteleg...trebuie sa le spunem k este gresit nu sa le gasim scuze...asta e datoria noastra morala


Sincer, in general, nu-mi place rolul de lup moralist, ii las pe altii sa faca treaba asta. Se pricep ei mai bine sa arunce piatra.

Si sa-ti mai spun ceva: nimeni nu-i mai presus de nimeni, nimeni nu-i perfect, ca sa tinem unora sau altora lectii de morala.

Eu, una, ii consider pe oameni, in general, egalii mei, si nu subordonatii mei. [/quote]atunci dc le zici tuto sa faca ce tu n ai face,unde ti e morala,,nu te mai lamenta in prostia ta
prazlea
Postat pe 4 Aprilie 2013 12:42
De la: Kiddo_, la data 2013-04-03 13:11:36
De la: kudika_15804, la data 2013-04-03 12:59:25
De la: Kiddo_, la data 2013-04-03 12:40:33Topicul asta ar trebui bagat in cel cu prostituatele. Cea care l-a deschis se identifica perfect.
Nu cred ca e ceva de inteles din lamentarile doamnei.



Este adevarat,nu este nimic de inteles sau de acceptat,dar daca nu ar fi existat barbatul,nu s-ar fi intamplat asa ceva!!So...sa nu fim ipocriti!!!!


Nu suntem ipocriti insa ce spuneti dvs. nu are sens.
Asa pot spune si eu ca daca nu ar fi existat femeia Adam alerga fericit printre flori, chiar si in ziua de azi.
Femeia respectiva nu are minte? Nu a fost capabila sa judece ca ceea ce urma sa faca nu era un lucru bun? Asta e scuza "apai e vina barbatului, ca el m-a convins" ?






In primul rand adam si eva sunt simbolici...sunt popoarele de la inceputul existentelor noastre care au cazut in pacat din cauza sexualitatii adik desfraului creand odata cu asta si alte pacate cum ar fi ogoliul, lacomia, gurmandismul, invidia, lenea si mania (cele 7 defecte psihologice capitale)....daca aveti impresia k ce am enumerat mai sus au si laturi bune va inselati...sunt niste dracusori mascati in printese....toate aceste trebuiesc eliminate...daca va intereseaza cum ma puteti contacta...daca nu aveti de pierdut....sa revin la citatul de mai sus femeilor nu mai dati vina pe barbati, barbatilor nu mai dati vina pe femei...noi suntem singurii responsabili pentru actiunile noastre indiferent daca am fost pacaliti...am fost prea inconstienti ca sa vedem in acele momente adevarul inseamna ca suntem responsabili indiferent.....femeia se completeaza cu barbatul...unul fara celalalt nu pot exista...asta este ceea ce a lasat Dumnezeu nu spun eu din mintea mea. va pup si nu va mai injurati pt k va alimentati orgoliul si mania....toata lumea are dreptate in mintea lor numai k nu tre sa avem o simpla parere ci sa cunoastem adevarul
kagome_kudika
Postat pe 4 Aprilie 2013 13:00
Pana la urma, constiinta fiecaruia decide ce e moral si ce nu. N-o sa impun eu principiile mele morale altora, daca ei nu vor sa le accepte sau nu-i intereseaza principiile mele de viata, simplu. Fiecare e responsabil pentru faptele sale, n-o sa ma apuc eu acum sa ma simt responsabila pentru stilul de viata al altora si sa le bat obrazul de cate ori as avea ocazia. Nu vreau sa fac asta, si am explicat si in postarea asta, si in postarile anterioare, de ce.
kudika_32792
Postat pe 4 Aprilie 2013 13:08
De la: kagome_kudika, la data 2013-04-04 13:00:09
De la: Kiddo_, la data 2013-04-03 13:11:36
De la: kudika_15804, la data 2013-04-03 12:59:25
De la: Kiddo_, la data 2013-04-03 12:40:33Topicul asta ar trebui bagat in cel cu prostituatele. Cea care l-a deschis se identifica perfect.
Nu cred ca e ceva de inteles din lamentarile doamnei.



Este adevarat,nu este nimic de inteles sau de acceptat,dar daca nu ar fi existat barbatul,nu s-ar fi intamplat asa ceva!!So...sa nu fim ipocriti!!!!


Nu suntem ipocriti insa ce spuneti dvs. nu are sens.
Asa pot spune si eu ca daca nu ar fi existat femeia Adam alerga fericit printre flori, chiar si in ziua de azi.
Femeia respectiva nu are minte? Nu a fost capabila sa judece ca ceea ce urma sa faca nu era un lucru bun? Asta e scuza "apai e vina barbatului, ca el m-a convins" ?






In primul rand adam si eva sunt simbolici...sunt popoarele de la inceputul existentelor noastre care au cazut in pacat din cauza sexualitatii adik desfraului creand odata cu asta si alte pacate cum ar fi ogoliul, lacomia, gurmandismul, invidia, lenea si mania (cele 7 defecte psihologice capitale)....daca aveti impresia k ce am enumerat mai sus au si laturi bune va inselati...sunt niste dracusori mascati in printese....toate aceste trebuiesc eliminate...daca va intereseaza cum ma puteti contacta...daca nu aveti de pierdut....sa revin la citatul de mai sus femeilor nu mai dati vina pe barbati, barbatilor nu mai dati vina pe femei...noi suntem singurii responsabili pentru actiunile noastre indiferent daca am fost pacaliti...am fost prea inconstienti ca sa vedem in acele momente adevarul inseamna ca suntem responsabili indiferent.....femeia se completeaza cu barbatul...unul fara celalalt nu pot exista...asta este ceea ce a lasat Dumnezeu nu spun eu din mintea mea. va pup si nu va mai injurati pt k va alimentati orgoliul si mania....toata lumea are dreptate in mintea lor numai k nu tre sa avem o simpla parere ci sa cunoastem adevarul

corect numai ca adam si eva nu s simbolici ci reali
prazlea
Postat pe 4 Aprilie 2013 13:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prea multe intrebari! 9 De la: alinutzzza_rbd 20 Decembrie 2008 18:49
Cum suporti egoismul unui barbat ? 33 De la: kudika226898 23 Iulie 2010 07:33
Chiar il iubesc 4 De la: ubitica_carina 25 Februarie 2009 20:34
Cea mai mare dovada de iubire 48 De la: FRANNNCE 9 Octombrie 2009 10:52
cum sa ii atrag atentia 10 De la: matzu_2005 3 Februarie 2011 05:57