Setari Cookie-uri

Mi-am dezamagit sotia

Inteleg ca vrei sa fiti impreuna. atunci, dupa mine, trebuie sa o recuceresti. O femeie se cucereste cu gesturi marunte, cumpara-i o floare cand vii de la servici, o prajitura, invit-o la un film, etc. Cu pasi simpli veti ajunge din nou la relatia de la inceputul casatoriei. Observa daca a facut o schimbare in tinuta, la culoarea parului etc. Fa-i complimente sincere la felul in care arata, gateste sau orice apreciere este folositoare. Succes!
kudika010204
Postat pe 21 Iulie 2013 15:05
Sa nu cumva sa te puna mama-zmeilor sa te apuci tu sa gatesti. Daca cumva te pune sa faci treaba asta arde tot. Pe urma daca vede ca esti bun la facut mancare esti mancat de bradis.

Cu bine
kind_er
Postat pe 21 Iulie 2013 19:18
De la: kind_er, la data 2013-07-21 19:18:10Sa nu cumva sa te puna mama-zmeilor sa te apuci tu sa gatesti. Daca cumva te pune sa faci treaba asta arde tot. Pe urma daca vede ca esti bun la facut mancare esti mancat de bradis.

Cu bine



Esti exagerat,nu crezi,Kind_er???Nu neg,exista si astfel de femei,speculante si profitoare,dar nu cred ca este cazul domnului de fata!!
kudika_15804
Postat pe 21 Iulie 2013 19:31
De la: atillabenedet, la data 2013-07-20 10:32:25
De la: Titanika, la data 2013-07-20 10:24:42Ma bucur Atilla ca totul a decurs bine pana la sfarsit....pe data viitoare sa sti ce ai de facut si nu uita ca orce lucru cat de marunt ar fi,pt o femeie conteaza mult,chiar daca unui barbat i se pare banal!
Sper ca multi barbati vor avea ce invata de la tine si sa ia aminte cat de mult conteaza femeia de langa el si cat trebuie de pretuita!!!

Am avut o discutie si cu mama mea ieri,cu toate ca nu a intervenit niciodata in relatia noastra ,ieri cred ca nu s-a mai putut abtine sa nu-mi spuna ca tatal meu pana si acum la varsta lui,atunci cand merge la piata ,la intoarcere vine intotdeauna cu un buchet de flori,fie el si de camp.Interesant,deoarece tatal meu ,cu mine cel putin a fost intotdeauna distant,rece ,strict,si parca imi e greu sa-l vad genul de barbat romantic.
Ai mei parinti,o iubesc pe a mea sotie ,intotdeauna i-au tinut partea,probabil ca mama a observat ceva la noi,sau intre noi.



Nu amestecati parintii in problemele voastre,oricat de multa dreptate ati avea ,parintii vor fi intotdeauna subiectivi!!!Nu este o situatie de netrecut,ca sa apelati la interventia parintilor!!!
kudika_15804
Postat pe 21 Iulie 2013 19:34
Titlu: mi-am dezamagit sotia! Ei si ce ? Oi fi tu unicat ? Oi fi primul ?

Parerea mea :

Tu nu prea esti barbat. Ca sa fii un barbat adevarat trebuie ca femeia de langa tine sa te faca sa fii. Sa te incurajeze, sa te respecte. Sa te ajute sa ai increderea aia care trebuie in tine. Orice barbat puternic are in spate o femeie puternica. Daca femeia de langa tine nu este constienta sau nu doreste ca tu sa fiii un adevarat barbat Tu nu o sa fii in veci. O sa fii fix-pix toata viata.
Eu vad in tine o persoana lipsita de incredere in sine, demoralizat, umilit, dependent,,,,, dar toate astea se datoreaza dresajului bun.

Cand te vezi cu ea urmatoare data trage-i o ,,carja'' memorabila, cum nu ai facut-o pana acum (daca nu te bazezi da fuga la un sexshop). Pe urma las-o pe fata sa faca urmatorul pas. O sa vezi ca o sa te caute.

Si alta parere: femeia o faci din pix si din vorbe daca esti baiat iscusit.
kind_er
Postat pe 21 Iulie 2013 19:34
De la: kudika_15804, la data 2013-07-21 19:31:39
De la: kind_er, la data 2013-07-21 19:18:10Sa nu cumva sa te puna mama-zmeilor sa te apuci tu sa gatesti. Daca cumva te pune sa faci treaba asta arde tot. Pe urma daca vede ca esti bun la facut mancare esti mancat de bradis.

Cu bine



Esti exagerat,nu crezi,Kind_er???Nu neg,exista si astfel de femei,speculante si profitoare,dar nu cred ca este cazul domnului de fata!!


Buna. Dar tu nu observi evidentul dresaj ?
kind_er
Postat pe 21 Iulie 2013 19:36
De la: kind_er, la data 2013-07-21 19:34:48Titlu: mi-am dezamagit sotia! Ei si ce ? Oi fi tu unicat ? Oi fi primul ?

Parerea mea :

Tu nu prea esti barbat. Ca sa fii un barbat adevarat trebuie ca femeia de langa tine sa te faca sa fii. Sa te incurajeze, sa te respecte. Sa te ajute sa ai increderea aia care trebuie in tine. Orice barbat puternic are in spate o femeie puternica. Daca femeia de langa tine nu este constienta sau nu doreste ca tu sa fiii un adevarat barbat Tu nu o sa fii in veci. O sa fii fix-pix toata viata.
Eu vad in tine o persoana lipsita de incredere in sine, demoralizat, umilit, dependent,,,,, dar toate astea se datoreaza dresajului bun.

Cand te vezi cu ea urmatoare data trage-i o ,,carja'' memorabila, cum nu ai facut-o pana acum (daca nu te bazezi da fuga la un sexshop). Pe urma las-o pe fata sa faca urmatorul pas. O sa vezi ca o sa te caute.

Si alta parere: femeia o faci din pix si din vorbe daca esti baiat iscusit.
carolyn-a
Postat pe 21 Iulie 2013 19:41
De la: kind_er, la data 2013-07-21 19:36:00
De la: kudika_15804, la data 2013-07-21 19:31:39
De la: kind_er, la data 2013-07-21 19:18:10Sa nu cumva sa te puna mama-zmeilor sa te apuci tu sa gatesti. Daca cumva te pune sa faci treaba asta arde tot. Pe urma daca vede ca esti bun la facut mancare esti mancat de bradis.

Cu bine



Esti exagerat,nu crezi,Kind_er???Nu neg,exista si astfel de femei,speculante si profitoare,dar nu cred ca este cazul domnului de fata!!


Buna. Dar tu nu observi evidentul dresaj ?



Dresaj din partea cui???Te referi cumva la faptul ca sotia domnului a dorit mai multa atentie si tandrete din partea sotului sau ca a sperat ca acesta sa o ajute mai mult in gospodarie??Dar acestea nu sunt dresaj,ci actiuni firesti in viata unui cuplu inchegat din dragoste,nu crezi aceasta???Si da,de ce nu ar gati si sotul doamnei,cati barbati nu o fac???Suficient de multi,din varii motive si cinste domniilor lor!!!Buna seara!!!
kudika_15804
Postat pe 21 Iulie 2013 19:43
De la: kind_er, la data 2013-07-21 19:34:48Titlu: mi-am dezamagit sotia! Ei si ce ? Oi fi tu unicat ? Oi fi primul ?

Parerea mea :

Tu nu prea esti barbat. Ca sa fii un barbat adevarat trebuie ca femeia de langa tine sa te faca sa fii. Sa te incurajeze, sa te respecte. Sa te ajute sa ai increderea aia care trebuie in tine. Orice barbat puternic are in spate o femeie puternica. Daca femeia de langa tine nu este constienta sau nu doreste ca tu sa fiii un adevarat barbat Tu nu o sa fii in veci. O sa fii fix-pix toata viata.
Eu vad in tine o persoana lipsita de incredere in sine, demoralizat, umilit, dependent,,,,, dar toate astea se datoreaza dresajului bun.

Cand te vezi cu ea urmatoare data trage-i o ,,carja'' memorabila, cum nu ai facut-o pana acum (daca nu te bazezi da fuga la un sexshop). Pe urma las-o pe fata sa faca urmatorul pas. O sa vezi ca o sa te caute.

Si alta parere: femeia o faci din pix si din vorbe daca esti baiat iscusit.



Esti inversunat rau impotriva femeilor,Kind_er!!! Niciun barbat nu poate fi schimbat daca nu doreste acest lucru,indiferent de tipul femeii de langa el!!!Si afla un lucru,femeia nu poate fi educata prin partide de sex,cu sau fara accesorii,ci doar prin atitudinea pozitiva a barbatului!!!Si teoria conforma careia femeia "poate fi facuta " prin vorbe,da ,este reala,dar depinde de priceperea barbatului,daca este suficient de inteligent ca sa modeleze o femeie,mai ales puternica,ceea ce este putin probabil sa se intample!!!Hai,ca m-ai facut sa rad in hohote!!!
kudika_15804
Postat pe 21 Iulie 2013 19:51
De la: kudika_15804, la data 2013-07-21 19:51:02
De la: kind_er, la data 2013-07-21 19:34:48Titlu: mi-am dezamagit sotia! Ei si ce ? Oi fi tu unicat ? Oi fi primul ?

Parerea mea :

Tu nu prea esti barbat. Ca sa fii un barbat adevarat trebuie ca femeia de langa tine sa te faca sa fii. Sa te incurajeze, sa te respecte. Sa te ajute sa ai increderea aia care trebuie in tine. Orice barbat puternic are in spate o femeie puternica. Daca femeia de langa tine nu este constienta sau nu doreste ca tu sa fiii un adevarat barbat Tu nu o sa fii in veci. O sa fii fix-pix toata viata.
Eu vad in tine o persoana lipsita de incredere in sine, demoralizat, umilit, dependent,,,,, dar toate astea se datoreaza dresajului bun.

Cand te vezi cu ea urmatoare data trage-i o ,,carja'' memorabila, cum nu ai facut-o pana acum (daca nu te bazezi da fuga la un sexshop). Pe urma las-o pe fata sa faca urmatorul pas. O sa vezi ca o sa te caute.

Si alta parere: femeia o faci din pix si din vorbe daca esti baiat iscusit.



Esti inversunat rau impotriva femeilor,Kind_er!!! Niciun barbat nu poate fi schimbat daca nu doreste acest lucru,indiferent de tipul femeii de langa el!!!Si afla un lucru,femeia nu poate fi educata prin partide de sex,cu sau fara accesorii,ci doar prin atitudinea pozitiva a barbatului!!!Si teoria conforma careia femeia "poate fi facuta " prin vorbe,da ,este reala,dar depinde de priceperea barbatului,daca este suficient de inteligent ca sa modeleze o femeie,mai ales puternica,ceea ce este putin probabil sa se intample!!!Hai,ca m-ai facut sa rad in hohote!!!
carolyn-a
Postat pe 21 Iulie 2013 19:59
Nu sunt deloc inversunat impotriva femeilor. Ba din contra sunt dependent. Respect femeia.

Uite daca vrei sa te convingi te pun in legatura cu ea si o poti intreba daca are macar un singur motiv sa reproseze ceva.

Asi vrea ca baiatul asta cu topiku sa ne povesteasca peste 1 an.

Eu sunt adeptul discutiei civilizate. Daca fata respectiva dorea sa schimbe ceva la baiat cu siguranta o putea face. Voi femeile sunteti superioare barbatului. Daca voi vreti sa faceti dintr-o carpa un adevarat barbat o puteti face fara probleme, dar si viceversa.
kind_er
Postat pe 21 Iulie 2013 20:06
De la: kudika_15804, la data 2013-07-21 19:51:02
De la: kind_er, la data 2013-07-21 19:34:48Titlu: mi-am dezamagit sotia! Ei si ce ? Oi fi tu unicat ? Oi fi primul ?

Parerea mea :

Tu nu prea esti barbat. Ca sa fii un barbat adevarat trebuie ca femeia de langa tine sa te faca sa fii. Sa te incurajeze, sa te respecte. Sa te ajute sa ai increderea aia care trebuie in tine. Orice barbat puternic are in spate o femeie puternica. Daca femeia de langa tine nu este constienta sau nu doreste ca tu sa fiii un adevarat barbat Tu nu o sa fii in veci. O sa fii fix-pix toata viata.
Eu vad in tine o persoana lipsita de incredere in sine, demoralizat, umilit, dependent,,,,, dar toate astea se datoreaza dresajului bun.

Cand te vezi cu ea urmatoare data trage-i o ,,carja'' memorabila, cum nu ai facut-o pana acum (daca nu te bazezi da fuga la un sexshop). Pe urma las-o pe fata sa faca urmatorul pas. O sa vezi ca o sa te caute.

Si alta parere: femeia o faci din pix si din vorbe daca esti baiat iscusit.



Esti inversunat rau impotriva femeilor,Kind_er!!! Niciun barbat nu poate fi schimbat daca nu doreste acest lucru,indiferent de tipul femeii de langa el!!!Si afla un lucru,femeia nu poate fi educata prin partide de sex,cu sau fara accesorii,ci doar prin atitudinea pozitiva a barbatului!!!Si teoria conforma careia femeia "poate fi facuta " prin vorbe,da ,este reala,dar depinde de priceperea barbatului,daca este suficient de inteligent ca sa modeleze o femeie,mai ales puternica,ceea ce este putin probabil sa se intample!!!Hai,ca m-ai facut sa rad in hohote!!!
asa cum esti si tu inversunata impotriva barbatilor ,,draga mea
prazlea1
Postat pe 21 Iulie 2013 20:09
De la: kind_er, la data 2013-07-21 20:06:24Nu sunt deloc inversunat impotriva femeilor. Ba din contra sunt dependent. Respect femeia.

Uite daca vrei sa te convingi te pun in legatura cu ea si o poti intreba daca are macar un singur motiv sa reproseze ceva.

Asi vrea ca baiatul asta cu topiku sa ne povesteasca peste 1 an.

Eu sunt adeptul discutiei civilizate. Daca fata respectiva dorea sa schimbe ceva la baiat cu siguranta o putea face. Voi femeile sunteti superioare barbatului. Daca voi vreti sa faceti dintr-o carpa un adevarat barbat o puteti face fara probleme, dar si viceversa.



Nu sunt detectiv ,pentru a -ti investiga viata personala,Kind_er!! Te cred pe cuvant!!!

Bun!!!La orice mediatizare participa ambele parti,ori asistate,ori personal,prin discutii civilizate,cu scopul de a se ajunge la o hotarare comuna!!Asa si in cazul nostru,eu,una,sper sa fie bine pentru cei doi,chiar daca la momentul intalnirii dintre cei doi,s-a refuzat deschiderea dialogilui de catre sotie,aceasta spune multe despre domnia sa,cel putin din punctul meu de vedere!!
kudika_15804
Postat pe 21 Iulie 2013 20:13
De la: prazlea1, la data 2013-07-21 20:09:06[quote name='happy0009:
asa cum esti si tu inversunata impotriva barbatilor ,,draga mea[/quote]


Dragul meu sunt astfel numai fata de o anumita categorie de barbati,tii neaparat sa te incadrezi in aceea???? Purtatori de pantaloni barbatesti,,,sunt foarte multi,dar barbatii ,in adevaratul sens al cuvantului ,sunt din ce in ce mai putini,si pe acestia ii ador pur si simplu!!!!
kudika_15804
Postat pe 21 Iulie 2013 20:18
De la: kudika_15804, la data 2013-07-21 20:13:26
De la: kind_er, la data 2013-07-21 20:06:24Nu sunt deloc inversunat impotriva femeilor. Ba din contra sunt dependent. Respect femeia.

Uite daca vrei sa te convingi te pun in legatura cu ea si o poti intreba daca are macar un singur motiv sa reproseze ceva.

Asi vrea ca baiatul asta cu topiku sa ne povesteasca peste 1 an.

Eu sunt adeptul discutiei civilizate. Daca fata respectiva dorea sa schimbe ceva la baiat cu siguranta o putea face. Voi femeile sunteti superioare barbatului. Daca voi vreti sa faceti dintr-o carpa un adevarat barbat o puteti face fara probleme, dar si viceversa.



Nu sunt detectiv ,pentru a -ti investiga viata personala,Kind_er!! Te cred pe cuvant!!!

Bun!!!La orice mediatizare participa ambele parti,ori asistate,ori personal,prin discutii civilizate,cu scopul de a se ajunge la o hotarare comuna!!Asa si in cazul nostru,eu,una,sper sa fie bine pentru cei doi,chiar daca la momentul intalnirii dintre cei doi,s-a refuzat deschiderea dialogilui de catre sotie,aceasta spune multe despre domnia sa,cel putin din punctul meu de vedere!!
vezi ti de punctele tale de vedere in casa la tn
prazlea1
Postat pe 21 Iulie 2013 20:18
De la: kudika_15804, la data 2013-07-21 20:18:30
De la: prazlea1, la data 2013-07-21 20:09:06[quote name='happy0009:
asa cum esti si tu inversunata impotriva barbatilor ,,draga mea



Dragul meu sunt astfel numai fata de o anumita categorie de barbati,tii neaparat sa te incadrezi in aceea???? Purtatori de pantaloni barbatesti,,,sunt foarte multi,dar barbatii ,in adevaratul sens al cuvantului ,sunt din ce in ce mai putini,si pe acestia ii ador pur si simplu!!!! [/quote]


pai daca esti misandrina purtatoarep de fustite scurte
prazlea1
Postat pe 21 Iulie 2013 20:20
De la: kudika_15804, la data 2013-07-21 20:13:26
De la: kind_er, la data 2013-07-21 20:06:24Nu sunt deloc inversunat impotriva femeilor. Ba din contra sunt dependent. Respect femeia.

Uite daca vrei sa te convingi te pun in legatura cu ea si o poti intreba daca are macar un singur motiv sa reproseze ceva.

Asi vrea ca baiatul asta cu topiku sa ne povesteasca peste 1 an.

Eu sunt adeptul discutiei civilizate. Daca fata respectiva dorea sa schimbe ceva la baiat cu siguranta o putea face. Voi femeile sunteti superioare barbatului. Daca voi vreti sa faceti dintr-o carpa un adevarat barbat o puteti face fara probleme, dar si viceversa.



Nu sunt detectiv ,pentru a -ti investiga viata personala,Kind_er!! Te cred pe cuvant!!!

Bun!!!La orice mediatizare participa ambele parti,ori asistate,ori personal,prin discutii civilizate,cu scopul de a se ajunge la o hotarare comuna!!Asa si in cazul nostru,eu,una,sper sa fie bine pentru cei doi,chiar daca la momentul intalnirii dintre cei doi,s-a refuzat deschiderea dialogilui de catre sotie,aceasta spune multe despre domnia sa,cel putin din punctul meu de vedere!!


Sarumana MissR
Poate spune multe despre el, insa spune multe si despre ea. daca ea nu o sa isi spuna ofurile sotului ei, atunci e si vina ei daca nu merge casnicia respectiva. Si mie asta imi spune ca o doare-n cot. Daca lasi problemele sa se rezolve de la sine, pana la urma dai gres.
kidd_o
Postat pe 21 Iulie 2013 20:32
Uite la pozele astea puse acum si zi tu daca fata pare nefericita.
kind_er
Postat pe 21 Iulie 2013 20:38
De la: kidd_o, la data 2013-07-21 20:32:31[quote name='
Sarumana MissR
Poate spune multe despre el, insa spune multe si despre ea. daca ea nu o sa isi spuna ofurile sotului ei, atunci e si vina ei daca nu merge casnicia respectiva. Si mie asta imi spune ca o doare-n cot. Daca lasi problemele sa se rezolve de la sine, pana la urma dai gres.



Buna seara,Kiddo,la sotia domnului faceam referire ,nu la el,in ceea ce-l priveste si-a exprimat.o data,nemultumirea legata de atmosfera din familie,si a doua,bucuria ca totul s-a rezolvat in urma cinei romantice si a noptii fierbinti,petrecuta cu sotia sa,dar nu s-a clarificat niciun aspect neplacut al relatiei lor,aici este problema reala!!!Refuzul de a comunica,chiar in conditiile unui romantism nemaivazut,este si va ramane recidivant in producerea efectelor neplacute,din interiorul unui cuplu cu probleme!!!Sper sa nu se revina la tensiunea anterioara,o cina si o partida de dragoste nu completeaza niciun gol existent intr-o familie!!Decat,poate,temporar!!
kudika_15804
Postat pe 21 Iulie 2013 20:39
De la: kind_er, la data 2013-07-21 20:38:13Uite la pozele astea puse acum si zi tu daca fata pare nefericita.



M-am uitat,sunteti tineri si frumosi amandoi,sa fiti fericiti!!nu uita un lucru,cum iti respecti partenera de viata,asa o vei avea langa tine!!!
kudika_15804
Postat pe 21 Iulie 2013 20:43
De la: kudika_15804, la data 2013-07-21 20:39:06
De la: kidd_o, la data 2013-07-21 20:32:31[quote name='
Sarumana MissR
Poate spune multe despre el, insa spune multe si despre ea. daca ea nu o sa isi spuna ofurile sotului ei, atunci e si vina ei daca nu merge casnicia respectiva. Si mie asta imi spune ca o doare-n cot. Daca lasi problemele sa se rezolve de la sine, pana la urma dai gres.



Buna seara,Kiddo,la sotia domnului faceam referire ,nu la el,in ceea ce-l priveste si-a exprimat.o data,nemultumirea legata de atmosfera din familie,si a doua,bucuria ca totul s-a rezolvat in urma cinei romantice si a noptii fierbinti,petrecuta cu sotia sa,dar nu s-a clarificat niciun aspect neplacut al relatiei lor,aici este problema reala!!!Refuzul de a comunica,chiar in conditiile unui romantism nemaivazut,este si va ramane recidivant in producerea efectelor neplacute,din interiorul unui cuplu cu probleme!!!Sper sa nu se revina la tensiunea anterioara,o cina si o partida de dragoste nu completeaza niciun gol existent intr-o familie!!Decat,poate,temporar!!


Daca face lucrul asta odata pe an, nu rezolva nimic.
kidd_o
Postat pe 21 Iulie 2013 20:45
De la: prazlea1, la data 2013-07-21 20:20:00[quote name='
pai daca esti misandrina purtatoarep de fustite scurte



Si care este problema ta,poarta si tu, daca esti in stare??? Iar ai uitat ca nimeni nu are dreptul sa judece sau sa dirijeze viata altcuiva????Bad boy!!!!! Numai uituci pe aici!!!Incearca sa-ti faci ordine in viata personala si nu te preocupa de vestimentatia mea,nu incerca sa-mi distragi atentia de la frumusetea unui weekend excelent, prin ceva insipid,inodor si sec,caci nu vei reusi!!!
kudika_15804
Postat pe 21 Iulie 2013 20:49
De la: kidd_o, la data 2013-07-21 20:45:36[quote name='
Daca face lucrul asta odata pe an, nu rezolva nimic.



Este optiunea domniilor lor!!!

Kiddo,mereu am militat pentru discutii deschise si sincere in viata de familie,dar sa stii ca acest gen de abordare este foarte greu de aplicat,caci intervin mandria,egoismul,defecte pe care le avem cu totii,mai mult sau mai putin,doar suntem bieti oameni!!!
Referitor la decizia finala,daca se evita abordarea realelor neplaceri din familie,casnicia se va transforma intr-o partida de tenis,in care va castiga cel cu mai multi asi!!!Nu se vorbeste,totul va duce la esec!!!
kudika_15804
Postat pe 21 Iulie 2013 20:54
De la: kudika_15804, la data 2013-07-21 20:49:05
De la: prazlea1, la data 2013-07-21 20:20:00[quote name='
pai daca esti misandrina purtatoarep de fustite scurte



Si care este problema ta,poarta si tu, daca esti in stare??? Iar ai uitat ca nimeni nu are dreptul sa judece sau sa dirijeze viata altcuiva????Bad boy!!!!! Numai uituci pe aici!!!Incearca sa-ti faci ordine in viata personala si nu te preocupa de vestimentatia mea,nu incerca sa-mi distragi atentia de la frumusetea unui weekend excelent, prin ceva insipid,inodor si sec,caci nu vei reusi!!!


atunci daca nu are dreptul,,nu mai zice lumi ca daca iubeste sa stea cu barbatul altuia,,nu mai zice lumi ca doar cativa purtatori de pantaloni sunt barbatii,,nu mai zice lumii ca sexul e culmea iubirii,,ca dirijezi viata altcuiva si cel mai important nu mai vb de iubire cand pusa in fata realitatii nu o cunoosti,,eu nu ti stric nimik incerci sa ti creezi o imagine falsa de care te agati singura,,,eu nu ti am zis nimik de viata ta personala cum faci tu,,crede ma n ai vrea
prazlea1
Postat pe 21 Iulie 2013 21:01
De la: kudika_15804, la data 2013-07-21 20:54:50
De la: kidd_o, la data 2013-07-21 20:45:36[quote name='
Daca face lucrul asta odata pe an, nu rezolva nimic.



Este optiunea domniilor lor!!!

Kiddo,mereu am militat pentru discutii deschise si sincere in viata de familie,dar sa stii ca acest gen de abordare este foarte greu de aplicat,caci intervin mandria,egoismul,defecte pe care le avem cu totii,mai mult sau mai putin,doar suntem bieti oameni!!!
Referitor la decizia finala,daca se evita abordarea realelor neplaceri din familie,casnicia se va transforma intr-o partida de tenis,in care va castiga cel cu mai multi asi!!!Nu se vorbeste,totul va duce la esec!!!
mai mult sau mai ptn haa uitate la citatul tau si e de ajuns
prazlea1
Postat pe 21 Iulie 2013 21:03
De la: prazlea1, la data 2013-07-21 20:20:00
De la: kudika_15804, la data 2013-07-21 20:18:30
De la: prazlea1, la data 2013-07-21 20:09:06[quote name='happy0009:
asa cum esti si tu inversunata impotriva barbatilor ,,draga mea



Dragul meu sunt astfel numai fata de o anumita categorie de barbati,tii neaparat sa te incadrezi in aceea???? Purtatori de pantaloni barbatesti,,,sunt foarte multi,dar barbatii ,in adevaratul sens al cuvantului ,sunt din ce in ce mai putini,si pe acestia ii ador pur si simplu!!!!



pai daca esti misandrina purtatoarep de fustite scurte[/quote]

Mai omule tu nu dormi bine noaptea daca nu te iei de cineva? Esti mai rau ca o baba, jur.
Doamne feri, asa ceva mai rar am vazut.
Macar in ziua de Duminica vezi-ti de treaba, de rautati ai vreme 6 zile pe saptamana.
kidd_o
Postat pe 21 Iulie 2013 21:12
si tu crezi ca daca le imbunezi tu 7 zile pe saptamana le faci vreun bine,,crezi ca daca sari repede sa schimbi vb cand eu le zic ce le zic faci vreun bn
prazlea1
Postat pe 21 Iulie 2013 21:16
De la: kidd_o, la data 2013-07-21 21:12:17[quote name='


Nu exista asa ceva,Kiddo,pe site-ul Kudika!!

Ma retrag,trebuie as ma pregatesc de noua saptamana de munca,o seara frumoasa in continuare,sanatate,Kiddo!!!
kudika_15804
Postat pe 21 Iulie 2013 21:17
De la: kudika_15804, la data 2013-07-21 21:17:59
De la: kidd_o, la data 2013-07-21 21:12:17[quote name='


Nu exista asa ceva,Kiddo,pe site-ul Kudika!!

Ma retrag,trebuie as ma pregatesc de noua saptamana de munca,o seara frumoasa in continuare,sanatate,Kiddo!!!


Sarumana, seara faina MissR
kidd_o
Postat pe 21 Iulie 2013 21:21
De la: prazlea1, la data 2013-07-21 21:16:23si tu crezi ca daca le imbunezi tu 7 zile pe saptamana le faci vreun bine,,crezi ca daca sari repede sa schimbi vb cand eu le zic ce le zic faci vreun bn


Mai neutralizez din acid.
kidd_o
Postat pe 21 Iulie 2013 21:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Voi credetti in legatul cununiei??? 0 De la: 30 Octombrie 2012 02:59
Mi-am dezamagit sotia 331 De la: atillabenedet 5 August 2013 13:30
Servicii specializate pentru persoanele divorțate 1 De la: kudika_1032737 25 Aprilie 2018 13:22
Buna tuturor.... 28 De la: kudika066714 17 Noiembrie 2009 21:22
De ce nu ma cere odata? 35 De la: inna_1688 5 Decembrie 2010 17:00