Setari Cookie-uri

Mi-am dezamagit sotia

De la: kudika_15804, la data 2013-07-19 15:21:11
De la: kind_er, la data 2013-07-19 14:46:44Nevasta-ta are pe altu! Si a reusit sa te convinga si pe tine ca nu esti bun. Daca vrei sa te convingi verifica temeinic si pe urma te rog sa revii cu un comentariu in care sa ma contrazici. Nu te obosi sa o faci acum pentru ca nu are sens.



Plauzibil!!!

eu totusi tind sa exclud aceasta probabilitate.
Daca avea amant ,nu mai era atat de suparata pe mine ,nu se mai simtea jignita si lasata la o parte.Daca avea amant ,o durea undeva de mine si de prostia din capu meu.
atillabenedet
Postat pe 19 Iulie 2013 15:23
De la: kudika_15804, la data 2013-07-19 15:21:11
De la: kind_er, la data 2013-07-19 14:46:44Nevasta-ta are pe altu! Si a reusit sa te convinga si pe tine ca nu esti bun. Daca vrei sa te convingi verifica temeinic si pe urma te rog sa revii cu un comentariu in care sa ma contrazici. Nu te obosi sa o faci acum pentru ca nu are sens.



Plauzibil!!!


Nu e plauzibil nimic, pana la proba contrarie. Nu cred ca e necesar sa-i mai faca cineva si ganduri de-astea negre.
Omul a venit si-a expus problemele si tot respectul pt. ca incearca sa faca ceva.
Mai mult treaba lor, ei stiu mai bine.
kidd_o
Postat pe 19 Iulie 2013 15:24
De la: atillabenedet, la data 2013-07-19 15:18:44
De la: kudika_15804, la data 2013-07-19 15:14:24
De la: atillabenedet, la data 2013-07-19 15:05:47Toate ca toate ,ma bucur ca intr-un final a decis sa-mi raspunda la telefon.I-am dat intalnire la un restaurant in vecinatatea locului ei de munca,ne intalnim acolo cand iese.
Acum am emotii,de parca ar fi prima intalnire .Se pare ca-mi prinde bine dusu rece.


Pana la ora stabilita incearca sa vezi in sotia ta femeia dorita si nu cea devenita!!!!!Bafta,pentru a-i impune schimbarea trebuie sa o accepti pe cea personala,ati ajuns la rascruce de drumuri,familia inseamna drum unic!!!

Stimata doamna ,nu incerc sa-i impun nimic.Sunt in stare sa ma injosesc,sa ma umilesc in absolut orice mod ,pentru a nu o pierde.Sper sa mai imi dea o sansa,si sper sa nu mi-o ratez.



Domnul meu,nicio lupta nu este de prisos atunci cand iubesti si esti iubit!!!!!!Si daca aceasta inseamna sa te umilesti in fata sotiei tale,dar fii atent la gradul de umilire,fa-o fara doar si poate!!Sper ca sotai ta sa iti dea o explicatie logica pentru lacrimile scurse,caci nimic nu este intamplator!!!Fii foarte atent la reactiile ei,mimica,privire!!!!
kudika_15804
Postat pe 19 Iulie 2013 15:31
De la: kidd_o, la data 2013-07-19 15:24:37
De la: kudika_15804, la data 2013-07-19 15:21:11
De la: kind_er, la data 2013-07-19 14:46:44Nevasta-ta are pe altu! Si a reusit sa te convinga si pe tine ca nu esti bun. Daca vrei sa te convingi verifica temeinic si pe urma te rog sa revii cu un comentariu in care sa ma contrazici. Nu te obosi sa o faci acum pentru ca nu are sens.



Plauzibil!!!


Nu e plauzibil nimic, pana la proba contrarie. Nu cred ca e necesar sa-i mai faca cineva si ganduri de-astea negre.
Omul a venit si-a expus problemele si tot respectul pt. ca incearca sa faca ceva.
Mai mult treaba lor, ei stiu mai bine.



Asa sa fie!!!!
kudika_15804
Postat pe 19 Iulie 2013 15:42
De la: kudika_15804, la data 2013-07-19 15:31:34
De la: atillabenedet, la data 2013-07-19 15:18:44
De la: kudika_15804, la data 2013-07-19 15:14:24
De la: atillabenedet, la data 2013-07-19 15:05:47Toate ca toate ,ma bucur ca intr-un final a decis sa-mi raspunda la telefon.I-am dat intalnire la un restaurant in vecinatatea locului ei de munca,ne intalnim acolo cand iese.
Acum am emotii,de parca ar fi prima intalnire .Se pare ca-mi prinde bine dusu rece.


Pana la ora stabilita incearca sa vezi in sotia ta femeia dorita si nu cea devenita!!!!!Bafta,pentru a-i impune schimbarea trebuie sa o accepti pe cea personala,ati ajuns la rascruce de drumuri,familia inseamna drum unic!!!

Stimata doamna ,nu incerc sa-i impun nimic.Sunt in stare sa ma injosesc,sa ma umilesc in absolut orice mod ,pentru a nu o pierde.Sper sa mai imi dea o sansa,si sper sa nu mi-o ratez.



Domnul meu,nicio lupta nu este de prisos atunci cand iubesti si esti iubit!!!!!!Si daca aceasta inseamna sa te umilesti in fata sotiei tale,dar fii atent la gradul de umilire,fa-o fara doar si poate!!Sper ca sotai ta sa iti dea o explicatie logica pentru lacrimile scurse,caci nimic nu este intamplator!!!Fii foarte atent la reactiile ei,mimica,privire!!!!

Imi este suficient sa-mi spuna ca ma iubeste ,daca ma mai iubeste atunci totul se va rezolva pe parcurs.Munca nu pot sa o las in schimb pot sa o implic si pe ea in orce actiune de-a mea,daca asta este in definitiv problema.Nu vreau sa se simta data la o parte ,e parte din viata mea ,nu m-am insurat cu job-ul ,cum spunea o doamna mai sus,doar ca este necesar acest job,mai ales ca din el ne ducem traiul.Banii care ea ii castiga sunt putini,cu toate ca are un loc de munca bun ,fiind bugetara ,salarul ei este de rasul curcilor.
Daca s-a simtit neglijata ,si sunt convins ca asta este ,mi-a si spus-o in fata ,atunci ma voi stradui sa nu se mai simta asa.Nu pot garanta reusita ,dar garantez ca voi face tot posibilul,iar daca ma ajuta atunci e perfect.Imi vreau sotia inapoi,acea sotie pe care am cunoscut-o,care era mereu vesela cu rasul colorat.
Imi aduc aminte cand am cunoscut-o,era atat de stangace ,cum orice pahar de pe masa,reusea sa-l rastoarne pe ea,imi e dor de acele lucruri hazlii,acum totul e perfect asezat,toate sunt la locul lor .Clar nu doar eu m-am schimbat .
atillabenedet
Postat pe 19 Iulie 2013 15:43
Eu zic sa intri pe http://www.sellmag.ro si sa ii iei de la reduceri un cadou frumos si o sa fie bine:)
Sellmag
Postat pe 19 Iulie 2013 15:43
De la: atillabenedet, la data 2013-07-19 15:23:40
De la: kudika_15804, la data 2013-07-19 15:21:11
De la: kind_er, la data 2013-07-19 14:46:44Nevasta-ta are pe altu! Si a reusit sa te convinga si pe tine ca nu esti bun. Daca vrei sa te convingi verifica temeinic si pe urma te rog sa revii cu un comentariu in care sa ma contrazici. Nu te obosi sa o faci acum pentru ca nu are sens.



Plauzibil!!!

eu totusi tind sa exclud aceasta probabilitate.
Daca avea amant ,nu mai era atat de suparata pe mine ,nu se mai simtea jignita si lasata la o parte.Daca avea amant ,o durea undeva de mine si de prostia din capu meu.



Este bine daca gandesti astfel,aceasta a dorit si sotia ta,sa gandesti,repet,totul are o explicatie!!!
kudika_15804
Postat pe 19 Iulie 2013 15:47
De la: kudika_37175, la data 2013-07-19 15:43:49Eu zic sa intri pe http://www.sellmag.ro si sa ii iei de la reduceri un cadou frumos si o sa fie bine:)

daca ma trageai de maneca alaltaieri,era alta poveste.Acum insa flori,ciocolata ,restaurant,un weekend linistit ,si vedem noi.
atillabenedet
Postat pe 19 Iulie 2013 15:52
De la: atillabenedet, la data 2013-07-19 15:43:28[quote name='
Imi este suficient sa-mi spuna ca ma iubeste ,daca ma mai iubeste atunci totul se va rezolva pe parcurs.Munca nu pot sa o las in schimb pot sa o implic si pe ea in orce actiune de-a mea,daca asta este in definitiv problema.Nu vreau sa se simta data la o parte ,e parte din viata mea ,nu m-am insurat cu job-ul ,cum spunea o doamna mai sus,doar ca este necesar acest job,mai ales ca din el ne ducem traiul.Banii care ea ii castiga sunt putini,cu toate ca are un loc de munca bun ,fiind bugetara ,salarul ei este de rasul curcilor.
Daca s-a simtit neglijata ,si sunt convins ca asta este ,mi-a si spus-o in fata ,atunci ma voi stradui sa nu se mai simta asa.Nu pot garanta reusita ,dar garantez ca voi face tot posibilul,iar daca ma ajuta atunci e perfect.Imi vreau sotia inapoi,acea sotie pe care am cunoscut-o,care era mereu vesela cu rasul colorat.
Imi aduc aminte cand am cunoscut-o,era atat de stangace ,cum orice pahar de pe masa,reusea sa-l rastoarne pe ea,imi e dor de acele lucruri hazlii,acum totul e perfect asezat,toate sunt la locul lor .Clar nu doar eu m-am schimbat .



Iti este suficient declaratia sotiei????Daca este astfel si partenera ta se va conforma,incearca,pe viitor,sa nu o mai determini sa planga pe ascuns,stii ce fac lacrimile unei femei??Sapa adanc!!!Insist asupra renuntarii la orele dedicate problemelor de servici,rezolva-le in timpul programului,caci nu vei avea succes in tentativa de ati angrena sotia in asa ceva,nu intelegi ca sotia ta are nevoie de mult mai putin ,dar atat de important,timpul dedicat ei,voua?????Asezati-va la tabla de sah si faceti mutarile care trebuie!!!
kudika_15804
Postat pe 19 Iulie 2013 15:59
De la: kudika_37175, la data 2013-07-19 15:43:49Eu zic sa intri pe http://www.sellmag.ro si sa ii iei de la reduceri un cadou frumos si o sa fie bine:)


Omul e ocupat sa ne convinga cat de mult isi iubeste job-ul si nu sotia, iar tu vii cu solutii din astea, sa-i cumpere cadouri...
Viorica_Ecaterina
Postat pe 19 Iulie 2013 16:00
De la: kudika_15804, la data 2013-07-19 15:59:45
De la: atillabenedet, la data 2013-07-19 15:43:28[quote name='
Imi este suficient sa-mi spuna ca ma iubeste ,daca ma mai iubeste atunci totul se va rezolva pe parcurs.Munca nu pot sa o las in schimb pot sa o implic si pe ea in orce actiune de-a mea,daca asta este in definitiv problema.Nu vreau sa se simta data la o parte ,e parte din viata mea ,nu m-am insurat cu job-ul ,cum spunea o doamna mai sus,doar ca este necesar acest job,mai ales ca din el ne ducem traiul.Banii care ea ii castiga sunt putini,cu toate ca are un loc de munca bun ,fiind bugetara ,salarul ei este de rasul curcilor.
Daca s-a simtit neglijata ,si sunt convins ca asta este ,mi-a si spus-o in fata ,atunci ma voi stradui sa nu se mai simta asa.Nu pot garanta reusita ,dar garantez ca voi face tot posibilul,iar daca ma ajuta atunci e perfect.Imi vreau sotia inapoi,acea sotie pe care am cunoscut-o,care era mereu vesela cu rasul colorat.
Imi aduc aminte cand am cunoscut-o,era atat de stangace ,cum orice pahar de pe masa,reusea sa-l rastoarne pe ea,imi e dor de acele lucruri hazlii,acum totul e perfect asezat,toate sunt la locul lor .Clar nu doar eu m-am schimbat .



Iti este suficient declaratia sotiei????Daca este astfel si partenera ta se va conforma,incearca,pe viitor,sa nu o mai determini sa planga pe ascuns,stii ce fac lacrimile unei femei??Sapa adanc!!!Insist asupra renuntarii la orele dedicate problemelor de servici,rezolva-le in timpul programului,caci nu vei avea succes in tentativa de ati angrena sotia in asa ceva,nu intelegi ca sotia ta are nevoie de mult mai putin ,dar atat de important,timpul dedicat ei,voua?????Asezati-va la tabla de sah si faceti mutarile care trebuie!!!

acum va multumesc pentru rabdarea pe care ati avut-o,va multumesc ca m-ati incurajat atat d-voastra.doamna draga cat si restul utilizatorilor.
Ma pregatesc acum pentru intalnirea cu sotia mea.Azi in mod cert nu voi mai intra ,dar in functie de cum ma lasa timpul va voi spune cum evolueaza problema.
Inca o data va multumesc !
atillabenedet
Postat pe 19 Iulie 2013 16:20
De la: atillabenedet, la data 2013-07-19 16:20:08[quote name=
acum va multumesc pentru rabdarea pe care ati avut-o,va multumesc ca m-ati incurajat atat d-voastra.doamna draga cat si restul utilizatorilor.
Ma pregatesc acum pentru intalnirea cu sotia mea.Azi in mod cert nu voi mai intra ,dar in functie de cum ma lasa timpul va voi spune cum evolueaza problema.
Inca o data va multumesc !




Succes,imbinati placerea de a fi impreuna cu atmosfera adusa de discutia de baza,aceasta sa fie calma,dar corect desfasurata pentru amandoi!!!Renuntati la mandrii si orgolii,job-urile sunt o latura,pe cand,convituirea este esentiala si majoritara ,ca importanta!!!
kudika_15804
Postat pe 19 Iulie 2013 16:31
poate nu vi sa ne spui cum au decurs lucrurilr!?
Titanika
Postat pe 19 Iulie 2013 16:44
De la: Titanika, la data 2013-07-19 16:44:32poate nu vi sa ne spui cum au decurs lucrurilr!?

ete la ea...o'i vrea si vre'un desen ceva... cum intri tu in in intimitatea omului... ..acu' vrei sa sti si continuarea, nu e suficient...atat!
Fulg-de-nea
Postat pe 19 Iulie 2013 16:55
De la: atillabenedet, la data 2013-07-19 16:20:08
De la: kudika_15804, la data 2013-07-19 15:59:45
De la: atillabenedet, la data 2013-07-19 15:43:28[quote name='
Imi este suficient sa-mi spuna ca ma iubeste ,daca ma mai iubeste atunci totul se va rezolva pe parcurs.Munca nu pot sa o las in schimb pot sa o implic si pe ea in orce actiune de-a mea,daca asta este in definitiv problema.Nu vreau sa se simta data la o parte ,e parte din viata mea ,nu m-am insurat cu job-ul ,cum spunea o doamna mai sus,doar ca este necesar acest job,mai ales ca din el ne ducem traiul.Banii care ea ii castiga sunt putini,cu toate ca are un loc de munca bun ,fiind bugetara ,salarul ei este de rasul curcilor.
Daca s-a simtit neglijata ,si sunt convins ca asta este ,mi-a si spus-o in fata ,atunci ma voi stradui sa nu se mai simta asa.Nu pot garanta reusita ,dar garantez ca voi face tot posibilul,iar daca ma ajuta atunci e perfect.Imi vreau sotia inapoi,acea sotie pe care am cunoscut-o,care era mereu vesela cu rasul colorat.
Imi aduc aminte cand am cunoscut-o,era atat de stangace ,cum orice pahar de pe masa,reusea sa-l rastoarne pe ea,imi e dor de acele lucruri hazlii,acum totul e perfect asezat,toate sunt la locul lor .Clar nu doar eu m-am schimbat .



Iti este suficient declaratia sotiei????Daca este astfel si partenera ta se va conforma,incearca,pe viitor,sa nu o mai determini sa planga pe ascuns,stii ce fac lacrimile unei femei??Sapa adanc!!!Insist asupra renuntarii la orele dedicate problemelor de servici,rezolva-le in timpul programului,caci nu vei avea succes in tentativa de ati angrena sotia in asa ceva,nu intelegi ca sotia ta are nevoie de mult mai putin ,dar atat de important,timpul dedicat ei,voua?????Asezati-va la tabla de sah si faceti mutarile care trebuie!!!

acum va multumesc pentru rabdarea pe care ati avut-o,va multumesc ca m-ati incurajat atat d-voastra.doamna draga cat si restul utilizatorilor.
Ma pregatesc acum pentru intalnirea cu sotia mea.Azi in mod cert nu voi mai intra ,dar in functie de cum ma lasa timpul va voi spune cum evolueaza problema.
Inca o data va multumesc !



Felicitari! pentru modul ingenios de a-ti face pubilicitate
Subiectul este super si foarte credibil
kudika_25047
Postat pe 19 Iulie 2013 17:23
De la: atillabenedet, la data 2013-07-19 15:52:17
De la: kudika_37175, la data 2013-07-19 15:43:49Eu zic sa intri pe http://www.sellmag.ro si sa ii iei de la reduceri un cadou frumos si o sa fie bine:)

daca ma trageai de maneca alaltaieri,era alta poveste.Acum insa flori,ciocolata ,restaurant,un weekend linistit ,si vedem noi.



bravo! domnule Atilla
kudika_25047
Postat pe 19 Iulie 2013 17:25
De la: Fulg-de-nea, la data 2013-07-19 16:55:08
De la: Titanika, la data 2013-07-19 16:44:32poate nu vi sa ne spui cum au decurs lucrurilr!?

ete la ea...o'i vrea si vre'un desen ceva... cum intri tu in in intimitatea omului... ..acu' vrei sa sti si continuarea, nu e suficient...atat!

de parca nu ma cunosti din fire curioasa
Titanika
Postat pe 19 Iulie 2013 19:47
Scor 1-0 pentru nevasta-sa. Parerea mea .............. cand perechea incepe sa faca mofturi, sa faca reprosuri , sa nu mai placa mancarea, .........a bagat cineva coada acolo.

Cand pleaca de acasa este evidenta treaba ca aceea coada a fost deja infipta in punctul G.

Asa sunt ,,niste unii'' : Nu vor sa deschida ochii ......nici daca sunt picati cu ceara.

Simplu: a intervenit cineva in jumate , mai atent, mai cu banuti o mai rasfata ...... Cand sunt la inceput doar la nivel de discutii persoana incepe sa faca reprosuri in casa, cand deja a ajuns la secs ....pleaca de acasa.
kind_er
Postat pe 20 Iulie 2013 07:20
Imi place la nebunie titlu : mi-am dezamagit sotia ......pe urma mai jos ........prostia din capul meu .......... bwahahahahahahahahah


Ce ferm convis este baiatu ca este DOAR vina lui . Bun dresaj ........ intoxicat temeinic.
kind_er
Postat pe 20 Iulie 2013 08:08
Mai ca ce prapastios esti...
Rotty_
Postat pe 20 Iulie 2013 08:13
Buna ziua,pana mi se intoarce sotia de la cumparaturi am sa va spun ca ,intalnirea noastra de aseara a fost una de exceptie.
Am incercat sa deschid subiectul disputei noastre dar nu m-a lasat.Mi-a spus sa tac,sa nu o mai necajesc,daca tot am avut bunavointa sa o scot la restaurant macar sa incercam sa ne simtim bine.Si asa a fost.
Mi-am redescoperit sotia,am povestit o noapte intreaga ,si cred ca m-am reandragostit.Nu vreau sa par un papa-lapte,desi va varsta pe care o am asa s-ar vedea din exterior,dar femeia asta merita absolut orce sacrificiu.Si de ce spun asta?deoarece a fost capabila pana la urma sa ma lamureasca intr-un mod atat de calm ,ca am uitat sa traiesc,am uitat sa iubesc si ca ea nu isi doreste o casnicie in care sa domine doar prietenia.Am inteles-o,nici eu nu-mi doresc un partener de pat,nu-mi doresc un coleg de camera ci o femeie superba care stie ce vrea in definitiv de la viata.
Dupa atata vreme in care la noi in casa a domnit indiferenta si doar saluturile de complezenta ,aseara s-a produs schimbarea,am regasit acea femeie dornica de dragoste,acea femeie cu sex-appeal pe care am cunoscuto acum cativa ani in urma.
Nu m-a inselat,in schimb mi-a spus ca se bucura ,caci in sfarsit mi-am dat seama ca s-a produs o schimbare, deoarece in sufletul ei, simtea ca traieste in singuratate.Am ranit-o mult,am lasat-o singura ,nu mi-am inchipuit ca daca are absolut tot ce-si poate dori se va simti singura,are prietene ,iesea in oras ,parea ca se simte bine .
Acum insa ,sunt mai mult decat multumit ca am facut-o sa inteleaga cat de mult o iubesc,cat de mare nevoie am de ea ,nu are sens sa mint singur dar nu as fi in stare sa o pierd,nu as mai putea sa o iau de la capat,orcum nu as mai gasi asa femeie.
atillabenedet
Postat pe 20 Iulie 2013 10:06
De la: kind_er, la data 2013-07-20 08:08:24Imi place la nebunie titlu : mi-am dezamagit sotia ......pe urma mai jos ........prostia din capul meu .......... bwahahahahahahahahah


Ce ferm convis este baiatu ca este DOAR vina lui . Bun dresaj ........ intoxicat temeinic.

Da ,este adevarat,mi-am dezamagit sotia!
Nu stiu sincer ce varsta ai,dar probabil ca atunci ,cand vei ajunge sa iubesti pe cineva atat de mult, incat sa ai sentimentul ca daca acea persoana pleaca de langa tine ,lumea ta s-a sfarsit,probabil atunci iti vei da seama ca orgoliul nu-si are sensul.
Imi pari acel baiat de cartier ,sigur pe tine ,smecher dar in acelasi timp ranit,si probabil ca ai fost ranit de o femeie pe care la randul tau ai dezamagit-o.Iti spun un lucru,o femeie nu isi inseala barbatul decat daca ,acel barbat e un dobitoc.
Cu toata jena ,eu recunosc,am fost un dobitoc ,pentru ca nu am stiut sa apreciez ceea ce am avut langa mine ,decat atunci cand am fost pe cale sa o pierd.
atillabenedet
Postat pe 20 Iulie 2013 10:13
De la: kind_er, la data 2013-07-20 07:20:53Scor 1-0 pentru nevasta-sa. Parerea mea .............. cand perechea incepe sa faca mofturi, sa faca reprosuri , sa nu mai placa mancarea, .........a bagat cineva coada acolo.

Cand pleaca de acasa este evidenta treaba ca aceea coada a fost deja infipta in punctul G.

Asa sunt ,,niste unii'' : Nu vor sa deschida ochii ......nici daca sunt picati cu ceara.

Simplu: a intervenit cineva in jumate , mai atent, mai cu banuti o mai rasfata ...... Cand sunt la inceput doar la nivel de discutii persoana incepe sa faca reprosuri in casa, cand deja a ajuns la secs ....pleaca de acasa.


te-ai lovit de asa ceva?
atillabenedet
Postat pe 20 Iulie 2013 10:15
Ma bucur Atilla ca totul a decurs bine pana la sfarsit....pe data viitoare sa sti ce ai de facut si nu uita ca orce lucru cat de marunt ar fi,pt o femeie conteaza mult,chiar daca unui barbat i se pare banal!
Sper ca multi barbati vor avea ce invata de la tine si sa ia aminte cat de mult conteaza femeia de langa el si cat trebuie de pretuita!!!
Titanika
Postat pe 20 Iulie 2013 10:24
De la: Titanika, la data 2013-07-20 10:24:42Ma bucur Atilla ca totul a decurs bine pana la sfarsit....pe data viitoare sa sti ce ai de facut si nu uita ca orce lucru cat de marunt ar fi,pt o femeie conteaza mult,chiar daca unui barbat i se pare banal!
Sper ca multi barbati vor avea ce invata de la tine si sa ia aminte cat de mult conteaza femeia de langa el si cat trebuie de pretuita!!!

Am avut o discutie si cu mama mea ieri,cu toate ca nu a intervenit niciodata in relatia noastra ,ieri cred ca nu s-a mai putut abtine sa nu-mi spuna ca tatal meu pana si acum la varsta lui,atunci cand merge la piata ,la intoarcere vine intotdeauna cu un buchet de flori,fie el si de camp.Interesant,deoarece tatal meu ,cu mine cel putin a fost intotdeauna distant,rece ,strict,si parca imi e greu sa-l vad genul de barbat romantic.
Ai mei parinti,o iubesc pe a mea sotie ,intotdeauna i-au tinut partea,probabil ca mama a observat ceva la noi,sau intre noi.
atillabenedet
Postat pe 20 Iulie 2013 10:32
Invata din dezamagiri.respecta amintirile frumoase si pretuiestele,rasfata fiecare moment cand ai ocazia,lupta pt ceea ce-ti doresti si pastreazal pt toata viata,imbratiseza viata si pe ea,jumatatea ta si daruiestei toata dragostea ta!
Viata e placuta cand ai pe cineva langa tine si te face mereu sa zambesti,si n-ai sa-ti dai seama cand a trecut timpul,,de parca a fost ieri!
Titanika
Postat pe 20 Iulie 2013 11:06
De la: atillabenedet, la data 2013-07-20 10:32:25
De la: Titanika, la data 2013-07-20 10:24:42Ma bucur Atilla ca totul a decurs bine pana la sfarsit....pe data viitoare sa sti ce ai de facut si nu uita ca orce lucru cat de marunt ar fi,pt o femeie conteaza mult,chiar daca unui barbat i se pare banal!
Sper ca multi barbati vor avea ce invata de la tine si sa ia aminte cat de mult conteaza femeia de langa el si cat trebuie de pretuita!!!

Am avut o discutie si cu mama mea ieri,cu toate ca nu a intervenit niciodata in relatia noastra ,ieri cred ca nu s-a mai putut abtine sa nu-mi spuna ca tatal meu pana si acum la varsta lui,atunci cand merge la piata ,la intoarcere vine intotdeauna cu un buchet de flori,fie el si de camp.Interesant,deoarece tatal meu ,cu mine cel putin a fost intotdeauna distant,rece ,strict,si parca imi e greu sa-l vad genul de barbat romantic.
Ai mei parinti,o iubesc pe a mea sotie ,intotdeauna i-au tinut partea,probabil ca mama a observat ceva la noi,sau intre noi.

O mama simte intotdeauna si e normal ca sa nu intervina decat doar atunci cand ii ceri parerea,sau cand simte ca ceva este subred cine este parinte poate citi si printre randuri si chiar atunci cand taci,te poate auzi!
Titanika
Postat pe 20 Iulie 2013 11:19
Eu nu prea am inteles rolul topicul pt ca initiatorul nu stie ce vrea...
yumy
Postat pe 20 Iulie 2013 11:34
De la: kind_er, la data 2013-07-20 08:08:24Imi place la nebunie titlu : mi-am dezamagit sotia ......pe urma mai jos ........prostia din capul meu .......... bwahahahahahahahahah


Ce ferm convis este baiatu ca este DOAR vina lui . Bun dresaj ........ intoxicat temeinic.

O compatimesc pe femeia din viata ta!
rondina
Postat pe 20 Iulie 2013 11:47
Ha ha ha . Nu ai de ce sa o compatimesti. Daca nu se simtea bine sau daca avea nemultumiri ..... suntem prin definitie o tara libera. Dragoste cu sila nu se poate. Si oricum daca doreste sa plece o poate face oricand.

Vrei sa comunici cu domnia sa ? Te ajut.
kind_er
Postat pe 20 Iulie 2013 18:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu vreau sa ma marit 33 De la: kudika152053 26 Martie 2010 18:30
Oferte speciale pentru o nunta perfecta! 1 De la: kudika_10579 24 Iulie 2012 12:09
alin 46 De la: mitura 5 Iunie 2010 15:56
cand soacra nu te vrea 8 De la: franziska_eu 24 Decembrie 2011 06:21
''Scrisoare pentru fostul sot'' 36 De la: 13 August 2012 17:45