Setari Cookie-uri

Nu mai e asa dornic sa facem sex

Buna seara! Am si eu o problema... Iubitul meu evita sexul si nu inteleg unde e problema. Avem o relatie deschisa, de aproape un an. Sunt îngrijitã, arat bine deci fizic nu exista vreo problema, poate vi se va parea un pic anormal, dar nu am o problema cu faptul ca se culca cu alte fete, asta nu e o noutate, indiferent ca erau altele mereu a fost interesat de mine. Nu imi fac griji ca se îndrãgostește de vreuna, in cazul lui e chiar imposibil. Am experimentat mereu tot ce a vrut, dar in ultimul timp nu mai facem deloc sex. Unde e problema nu stiu. Mai ales ca mereu era foarte activ sexual. Mereu spune ca vrea si cand e pus in fata faptului împlinit se presupune ca e obosit sau are treaba. Si ma gandeam ca poate are "treaba" cu altele, dar mereu e cu prietenii lui, deci nu pot contesta ca nu au avut treaba, dar am impresia ca pur si simplu prefera sa faca orice altceva decat sex, cel putin cu mine. Nu imi pot explica, interesat de mine este, il vad dupa modul in care se uita la mine si il excit foarte usor deci chiar nu imi pot explica. Voi ce credeti? Ce poate fi?
kudika_1009426
Postat pe 15 Mai 2016 23:07
De la: kudika_1009426, la data 2016-05-15 23:07:13Buna seara! Am si eu o problema... Iubitul meu evita sexul si nu inteleg unde e problema. Avem o relatie deschisa, de aproape un an. Sunt îngrijitã, arat bine deci fizic nu exista vreo problema, poate vi se va parea un pic anormal, dar nu am o problema cu faptul ca se culca cu alte fete, asta nu e o noutate, indiferent ca erau altele mereu a fost interesat de mine. Nu imi fac griji ca se îndrãgostește de vreuna, in cazul lui e chiar imposibil. Am experimentat mereu tot ce a vrut, dar in ultimul timp nu mai facem deloc sex. Unde e problema nu stiu. Mai ales ca mereu era foarte activ sexual. Mereu spune ca vrea si cand e pus in fata faptului împlinit se presupune ca e obosit sau are treaba. Si ma gandeam ca poate are "treaba" cu altele, dar mereu e cu prietenii lui, deci nu pot contesta ca nu au avut treaba, dar am impresia ca pur si simplu prefera sa faca orice altceva decat sex, cel putin cu mine. Nu imi pot explica, interesat de mine este, il vad dupa modul in care se uita la mine si il excit foarte usor deci chiar nu imi pot explica. Voi ce credeti? Ce poate fi?



La el vei gasi raspunsul, daca vei incerca sa clarifici acest aspect neplacut!In general, un barbat nu mai face SEX cu partenera lui in doua situatii:

1. Are pe altcineva.
2. Nu il mai atrage partenera actuala, mai ales daca se afla intr-o relatie de tipul celei amintita de tine, in care exista infidelitati si trafic "greu"!!

Daca ai acceptat aceasta relatie DESCHISA, suporta si consecintele ei!Este interesat de tine?Posibil, dar interesul lui dispare in momentele de intimitate!!
kudika_15804
Postat pe 16 Mai 2016 07:02
De la: kudika_1009426, la data 2016-05-15 23:07:13. Unde e problema nu stiu.


Problema esti chiar tu ,o tuta ce -si flutura prostia in semn de virtute !

Reciteste-ti capodopera si poate vei constata ca-ti joaca mintea feste contrazicandu-te in afirmatii .Citez :

"""poate vi se va parea un pic anormal, dar nu am o problema cu faptul ca se culca cu alte fete

Si ma gandeam ca poate are "treaba" cu altele,""

Asadar te trateaza ca atare !






kudika_988778
Postat pe 16 Mai 2016 13:58
kudika_1008142
Postat pe 17 Mai 2016 13:24
Te intereseaza sa iti satisaci poftele? Am 33 de ani dar suntbine dotat daca vrei scrie-mi un email la csalzbern@gmail.com
kudika_1033794
Postat pe 20 August 2018 22:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O mica problema. 16 De la: kudika_21375 12 Ianuarie 2014 19:45
Preludiul si postludiul 9 De la: putinkova 23 Martie 2010 20:45
anticonceptionale 22 De la: contesina 20 Aprilie 2011 15:56
idee de cadou 33 De la: one_size 10 Noiembrie 2009 14:41
Femei care "ejaculeaza" 81 De la: oana0309 19 Martie 2011 01:43