Setari Cookie-uri

Bărbatul gemeni

Bună! Am cunoscut de curând un bărbat gemeni și nu știu dacă e interesat de mine in mod special sau daca pur și simplu încearcă și s-a nimerit să fiu eu... Mi-a zis sa ieșim la un suc, dorește să mă cunoască mai mult, mi-a dat de înțeles că ar vrea o relație cu mine, însă nu e rea comunicativ. Noi ne știm deja din vedere, locuim în același oraș, insa nu ne-am mai văzut demult. Acum el este în străinătate, cu serviciul. Are zile in care e mai deschis și comunicativ(dar nici atunci atât cât aș vrea eu) și zile in care nu. De exemplu, se fac 2 zile de când nu mi-a mai scris absolut nimic, iar ultima discuție a fost una frumoasa, pe video, se simțea în largul lui, așa părea...
Nu știu ce să cred. Aștept păreri de la cele care ați avut relație cu bărbați gemeni. Mă interesează în mod special cum se purtau la început, cum va faceau curte, cum au reușit să vă cucerească.
Țin să mai precizez că el are 25 ani și i-au decedat ambii părinți într-un incendiu, a fost crescut de bunici, acum doar bunica mai trăiește, iar în urma cu 2 ani s-a despărțit și de iubită; au avut o relație de 2 ani și ea l- înșelat, iar el nu a vrut să treacă peste asta.
Mă gândesc că și situația lui de viață este una specială și poate asta l-a făcut să fie mai rezervat în privința personajelor cu care interacționează.
Nu știu ce să cred. Încă de a prima discuție pe video mi-a spus multe lucruri despre el, s-a deschis, dar în același timp pot sa spun că tot nu pot sa îl citesc. Comportamentul lui variază.
Bine, nici eu nu sunt foarte comunicativă.
Aștept cu interes sfaturile și experiențele voastre, mai ales în ceea ce privește perioada de început și cum se comporta ei când chiar vor pe cineva, daca sunt mai rezervați la început, până prind încredere.
Va mulțumesc anticipat!
kudika_1042698
Postat pe 17 Noiembrie 2021 13:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum ne hidratam pielea inainte de a iesi din casa, in 5 pasi 3 De la: GHEISA_ 18 Iulie 2012 22:42
bella 7 De la: kudika_35356 23 Mai 2013 12:13
Hotel Elly Beach Corfu 6 De la: vladgg_19 3 Iunie 2011 11:45
vreu sa-mi gasesc surioara 3 De la: kudika504203 31 Martie 2012 13:54
Cine trece acum printr-o despartire? 24 De la: andourrr 30 Ianuarie 2013 17:50