Setari Cookie-uri

tinctura de marar pentru cresterea sanilor

Am inceput si eu acest tratament acum 6 zile,dar din cate am citit aici am ajuns la concluzia k e f posibil sa iau degeaba...dar dintre Breast+ si Breast Success,care este mai bun? :D
Laura1
Postat pe 5 Martie 2009 21:05
Dar pana la urma,cred k depinde si de organismul fiecareia ....
Laura1
Postat pe 5 Martie 2009 21:06
daaa....nu e chiar asa....
odata ce ai sanii mici, e clar , nici o bluza mai eleganta nu sta nici cum pe tine, sau ce sa mai zic de o rochie??? groaznik

o femeie trebuie sa aibe cv in sutiene.., nu 2 nuci

am 17 ani , 1.72 , 43 de kg ( fff slaba) si deasemenea sani f mici si nush ce sa fac pt marire.
roxxxanna
Postat pe 1 Aprilie 2009 21:41
buna fetelor eu vreau sa incerc breast succes am inteles ca are efecte bune.va tin si pe voi la curent daca sunt bune de ceva sau ba
ladyliz
Postat pe 2 Aprilie 2009 02:18
buna ...si eu am aceiasi problema....sani mici ...am auzit si eu de tinctura de marar si de anticonceptionale,dar imi este frik de reactii adverse ....eu am sanii ft mici,dar ink nu mi am inceput viatza sexuala si ink ma consolez k poate dupa o sa imi creasca sau poate la mn e si "mostenire" de familie,mama si bunik au sanii mici:(.......am auzit de niste pastile....unele persoane ziceau k is bune,altee k eu crescut ft mult sau deloc . cu implanturie artificiale nu sunt de acord deloc(sunt adepta a naturalului ),is si scumpe si nici nu tzin prea mult .

Postat pe 15 Aprilie 2009 18:47
mai fetelor nu va mai chinuiti cu tinctura de marar.....am incercat si eu.....nici un efect.......... .......am incercat BreastActives.....si a mers..... .......:X:X.....mi sau marit sanii destul de bine...inecrcati..:D

Postat pe 16 Aprilie 2009 15:17
numayo zi-mi si mie ce iei pastile sau crema??? si cat timpa ai facut tratamentul si cu cat s-au marit.???
ladyliz
Postat pe 17 Aprilie 2009 01:22
draga mea ,sa stii ca daca dai nastere unui copil sanii sunt"mari"doar in timpul cat ii alaptezi.vretzi sa va zic ceva ca sa radeti ,se retrag dupa ce nu mai alaptezi ,in legatura cu medicamentele care sunt pe piata ,acum 2 luni am vazut in germania un documentar ,sincer va zic NU VA JUCATI CU SANATATEA .IN LEGATURA cu "TINCTURA DE MARAR" fara sa stim putem avea niste mici chisturi sau fibroni ,fetele care au mestruatia foarte mare pot suferi de uter fibronat dar sa nu stie in acelasi timp,asta nu face decat sa declanseze foarte mari probleme.dar vreti un sfat raposta mea bunica a fost prof dr la spitalu Polizu ce ma sfatuia ia sa fac a fost asa timp de 3 luni fara pauza masaj cu dusu circular unu rece unu fierbinte si tot asa
sfatul meu aveti grija cu hormoni nu este de joaca mai ales ca tratamentele sunt de lunga durata si din pacate nu tot timpul sunt eficace.va pup
anne_maggy
Postat pe 30 Iunie 2009 09:01
buna dimineata. si eu am incercat "acest minunat " tratament cu tinctura de marar de 2 ori. nici o diferenta .deloc deloc... e aiurea sentimentul ca ai sanii mici, dar tb sa ne acceptam asa cum sunt. eu am avut noroc cu sotul meu care m-a facut sa inteleg ca cine te iubeste, te iubeste indiferent cu esti: cu sau fara sani mari, cu sau fara burtica, cu sau fara ochelari etc. sanii mai sunt si mostenire genetica...
tb sa ne bucuram de cum ne-a lasat Dumnezeu desi ne este greu, dar e necesar. cand te simti implinita si multumita in primul rand de tine, esti mult mai fermecatoare si ai acel ceva; esti mai sigura pe tine si se vede, se simte. eu am nascut acum 4 luni si ma simtea f aiurea pt ca imi aparusera f multe vergeturi, dar sentimentul de mama le intrecepe pe toate si nu te mai intereseaza pt ca stii ca iubesti un pui mic de om si pe tatal lui. tb sa inveti sa-ti spui ca te simti bine in pielea ta, cu bune si cu rele. fiecare dintre noi avem parti frumoase, atat fizic cat si sufleteste. unii mai multe, altii mai putine. nu conteaza asta...
o zi frumoasa tuturor!!
anncutza86
Postat pe 30 Iunie 2009 09:17
fetelor eu am incercat si e adevarat.

Postat pe 30 Iunie 2009 09:27
tratament ..adik masaj cu tinctura sau cum ai baut tinctura?
pretziossa
Postat pe 30 Iunie 2009 11:06
tratament ..adik masaj cu tinctura sau ai baut tinctura?
pretziossa
Postat pe 30 Iunie 2009 11:07
Nu va mai bateti capul cu prostii, nimic nu o sa va faca sanii sa creasca,in afara de silicoane. Referitor la cele care spun ca din cauza anticonceptionalelor le-au crescut sanii, eu de exemplu iau anticonceptionale de 4 ani si nu mi-au crescut deloc,ba chiar mi-au scazut,dar multumesc lui D-zeu k au de unde.va pup.
kudika037361
Postat pe 30 Iunie 2009 14:34
claudia incearca s anu iei anticonceptionale la sfatul unei prietene, sau forumiste. gandestete ca daca iti cresc sanii exista undeva o dereglare hormonala. esti sigura ca ti o doresti doar pt niste sani posibil(dar nu garantat) mai mari?
mfligler
Postat pe 30 Iunie 2009 20:51
eu am incercat tincura de marar . sanii au devenit mai fermi, nimic mai mult. p.s. nu are gust asa rau

Postat pe 2 Iulie 2009 15:34
pe langa faptul ca are un gust oribil intradevar te ingrasi si te umpli de celulita.eu una am luat si din doua in doua ore mancam, si daca nu mancam ameteam. asta mi-a dat de gandit si nu am mai luat nimik.in schimb folosesc o crema care sper sa aiba rezultate,de fapt este un ulei care se cheama Superbust, si de masezi de 2 ori pe zi 20 de min.din cate am auzit e bine sa ai si pozitia caprioarei , adica sa stai cu un calcai aproape de clitoris pt stimulare.sper sa fie ceva de capul ei. va poop si lasati porcariile de inghitit, ca poate va fac bine pe o parte dar sa fiti sigure ca fac rau pe alta, iar uleiul nu il inghiti, este pt uz extern deci nu are ce rau sa faca, decat timp pierdut, dar ramaneti cu masajul

Postat pe 2 Iulie 2009 23:24
sal am inceput si eu sa iau tratamentul cu tinctura de marar si sunt curioasa daca are vreun efect...dar imi este teama de reactii adverse,nu vreau sa imi apara celulita,sau sa ma ingras.daca este cineva care a reusit sa isi mareasca sanii folosind tinctura va rog sa imi spuneti si mie.....
kudika049380
Postat pe 7 Iulie 2009 15:12
buna.ti-au crescut mult sau doar o mica schimbare?si probleme cu celulita,kg in plus nu ai avut?iau si eu de o saptamana dar imi este teama sa mai iau deoarece m-au cam nsperiat unele fete ca cica apare celulita,ma ingras....
kudika049380
Postat pe 7 Iulie 2009 15:17
buna,,fetelor!!!sunt noua pe aici si as vrea sa va spun ca nici anticonceptionalele nu fac nik pt sani,,depinde de fiecare organism,,eu iau de 10 ani conceptionale si nik,,,
kudika053748
Postat pe 21 Iulie 2009 12:29
eu am 23 de anisi in urma cu 6 ani nu aveam sani deloc, intr-o vara am ramas labunici in satunde aveau foarte mult marar in gradina. eu sunt innebunita dupa marar adaug la salate, in supe il mananc chiar si gol cu flori cu tot, si mi-au crescut sanii enorm intr-o singura vara, de ingrasat nu m-am ingrasat deloc, mararul contine calorii negative, accelereaza metabolizarea lipidelor astfel arderile sunt accelerate deci din contra ajuta la slabit la fel ca varza sau ptrunjelul. uleiul de masaj din seminte de marar asociat cu tinctura de marar nu am incercat dar voi incerca pt un plus de fermitate, hormonii care actioneaza sunt nesemnificativi fata de cei din contraceptive orale combinate, iar ingrasarea in nici un caz nu apare de la o tinctura ci de la ingerare de alimente in exces sau lipsa de miscare, sau mai grav cele doua asociate. hormonii sexuali feminini cresc pofta de mancare.
kudika057608
Postat pe 6 August 2009 10:37
in legatura cu tinctura..o folosesc, dar asta e a doua zi prntru mine, dar din moment ce toate ziceti de chisturi si celulita, cred ca o sa ma las... are un gust oriiiibil..chiar nu stiu ce sa fac, daca sa mai continuu.. nu am sanii extraordinar de mici, dar cand le vad pe unele, mai mici decat mine, cu niste sani impilniti si frumosi (nu exagerati), imi vine s mor d ciuda..
ada_elena
Postat pe 11 August 2009 13:00
Buna,
am inceput si eu sa iau tinctura de marar , sunt inca in primele zile si sa stiti ca observ deja o pulsatie in sani deci probabil incepe sa isi faca efectul , m am gandit alaturi de tinctura sa iau si ceva crema pentru masarea sanilor dar am observat ca sunt cam scumpe ma refer la BreastActives poate gasesc ceva de inlocuit sau intr un final voi alege tot BreastActives dar oare intr-adevar este de efect?
nono_fericita
Postat pe 25 August 2009 12:37
De la: OanaTrifu, la data 2008-06-24 13:54:42in urma cu aproximativ 1 an mai multe cititoare kudika au incercat sa folosesca tinctura de marar pentru cresterea sanilor. Este cineva care a obs vreun rezultat? daca da, va rugam sa ne spuneti si noua! thanx!
dyanadyutza
Postat pe 27 Septembrie 2009 16:33
De la: luminitza84, la data 2009-01-16 13:48:26 . am citit si eu de efectul pe care ar trebui sa-l aiba tinctura de marar... si credeam ca sunt destul de informata... asa ca m-am dus si m-am aprovizionat sa incep si eu o cura.... azi m-am gandit sa vad si mai bine despre ce este vorba, inainte de a o incepe si cand am citit mesajele voastre mi-a pierit tot cheful..., mai mult de cat decat atat, m-am speriat. nu vreau sa risc sa ma trezesc cu nu stiu ce probleme de sanatate .... asa ca o sa las sticlutele neatinse... cel putin pentru uzul intern.... cat despre comentariul barbatului e ok, dar cred ca femeile care incerc sa faca ceva pentru a-si imbunatati aspectul o fac in primul rand pentru sine, cel putin eu asa simt, dar asta nu inseamna ca nu esti multumit se tine, ci doar ca vrei mai mult de la tine....
in fine... stie cineva daca poate fi folosita extern tinctura de marar si in alte scopuri ?merci!



decy ingrasa tynctura asta de marar...ca nu as vrea sa o dau in "bara"......
dyanadyutza
Postat pe 27 Septembrie 2009 16:35
buna aceeasi problema cu sanii o am si eu .....am incercat si branca ursului dar fara rezultat....poate depinde de organism pt ca prietena mea a luat si i-au crescut de la 82 la 87...pastilele costa 17,50 ron acum mi-am luat si eu tinctura de marar si anticonceptionale...astept sa vad rezultatele
ella3
Postat pe 2 Octombrie 2009 14:48
eu,am luat doua saptamani si am vazut efecte,am intrerupt pt ca am citit ca este periculos si mi-a fost teama.Fetelor sa stiti ca mi-au crescut sanii si nu m-am ingrasat.Acuma o sa imi cumpar inca o tura si o sa fac tratamentul complect pt ca este eficient.Eu cred ca multe sun geloase si de aia nu vor sa zica adevarul.eu m-am masat si sanii cu ulei de marar si s-a vazutd rezultate mari.
kudika078970
Postat pe 3 Noiembrie 2009 09:24
Buna.Am luat si eu tinctura de marar.Da... Mie mi s-au marit sanii cu 4 cm, s-au intarit, intr-un cuvat sunt muuuuult mai fermi.Efecte adverse : zero. Nu celulita, nu ingrasare.Pe langa treaba cu sanii, am avut si alte benefici: disparitia dismenoreei, parul meu si-a recapatat luciul si tenul este mult mai ealstic si am rezolvat si seboreeia. Nu mi-a venit sa cred!!!!! Am vrut un iepure si am prins ...multi, fara sa stiu.Inseamna ca estrogenii astia s-au mai dus si in alte locuri. Acuma e in functie de organism: altele se ingrasa, altele nu au nici un rezultat in ce priveste marirea sanilor etc. Pana nu incerci cel putin 2 saptamani,( e suficient sa-ti dai seama daca iti face rau sau bine) nu ai de unde sa stii cum va reactiona organismul.Adevarul e ca pentru sani mai mari , ar trebui sa ai totusi ceva in sutien inainte de inceperea curei, doar implanturile garanteaza trecerea de la prune la mere
Sfatul meu e totusi sa nu ne mai stresam pentru marimea sanilor, ar trebui sa ne straduim sa-i pastram sanatosi.Intrebati-va cate femei cu cancer mamar se mai gandesc la marirea sanilor.Sa fim sanatoase!!!
Queen_Alla
Postat pe 6 Noiembrie 2009 14:16
De la: Queen_Alla, la data 2009-11-06 14:16:12Buna.Am luat si eu tinctura de marar.Da... Mie mi s-au marit sanii cu 4 cm, s-au intarit, intr-un cuvat sunt muuuuult mai fermi.


uite asa ma indeamn curiozitatea sa spun: nuuuu creeed! ia arata-i!
geo_xx
Postat pe 6 Noiembrie 2009 14:18
De la: _curly, la data 2009-11-06 14:19:13si mie mi-au crescut si sanii si mi s-a bombat fundul.
plus ca mi s-a subtziat talia si picioarele au un aspect f placut.
mi-a cazut parul de la sub-bratz si a incetat sa mai cresca......si in zona pubiana la fel.
deci sunt o fericita


am o intrebare si pentru tine.
te-ai masat cu tinctura de marar sau ai bauto?
geo_xx
Postat pe 6 Noiembrie 2009 14:21
Buna!eu am luat niste pastile de marar...exact asa scrie pe flacon.efectul lor se cunoste cat de cat avand in vedere ca am luat doar acel flacon.cat despre chestia asta cum ca sanii au fost mari doar cat ati luat tinctura..la mine inca mai au efect pastilele.aaaaaaaaaaaa si inca ceva...la mine anticonceptionalele nu au avut efectul asta (din pacate :D ) pt ca am luat anticonceptionale de la o varsta frageda si o perioada indelungata pt ca am avut niste probleme hormonale.
stefy_8676
Postat pe 6 Noiembrie 2009 14:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce este terapia Reiki? 1 De la: kudika_21695 21 Noiembrie 2012 00:33
cum scap de muscatura de pe gat? 23 De la: arahnida 30 Decembrie 2009 00:08
Terapia florala Bach 1 De la: GHEISA_ 21 Noiembrie 2012 07:51
Cafea cu Ganoderma 4 De la: rusu_diana23 24 Noiembrie 2009 12:41
gastrita 14 De la: kudika425867 29 Noiembrie 2016 12:12