Setari Cookie-uri

Am o fantezie care ma ’’chinuie’’ tot mai des : sex in 3 sau in patru (BFB, FBF sau BFBF)... Sunt tot mai hotarat sa o pun in practica si de aceea sunt in cautarea unor parteneri ’’de nadejde’’ ...

Cred ca fiecare dintre noi a visat la o fantezie erotica, fiecare dintre noi si-a dorit sau isi doreste indeplinirea unei fantezii sexuale... Cel mai mare impediment este faptul ca acest subiect este considerat ’’tabu’’, societatea, in general, neacceptandu-l... chiar daca din ce in ce mai multi membri ai ei, sunt interesati de a pune in practica aceste curiozitati, aceste dorinte ascunse...

„Este cunoscut faptul ca majoritatea barbatilor viseaza la a fi rasfatati in pat de 2 sau mai multe femei. Femeile nu fac exceptie de la aceasta regula. Si ele viseaza la a avea doi barbati sexy in pat cu ele. Astfel, actul erotic poate fi unul soft, cu mangaieri multe, sau se poate transforma intr-unul "violent", in care femeia este pur si simplu ravasita si dominata de cei doi barbati. Chiar daca pare tehnic imposibil, in cadrul acestei fantezii, majoritatea femeilor si-ar dori ca un barbat sa le penetreze in timp ce altul sa le faca sex oral. O parte a femeilor profita de aceasta fantezie pentru a isi pune in practica toate lucrurile considerate tabu de catre societate si pe care alte femei le-ar considera degradante.”

Am o fantezie care ma ’’chinuie’’ tot mai des : sex in 3 sau in patru (BFB, FBF sau BFBF)... Sunt tot mai hotarat sa o pun in practica si de aceea sunt in cautarea unor parteneri ’’de nadejde’’ ... nicio femeie din cei apropiati mie neacceptand asta... Sunt eu „dereglat” sau am nimerit rau...?? Nu am mai facut-o niciodata si voi analiza fiecare sfat pro sau contra... Va astept cu idei, povestiri ale unor intamplari traite de voi, sfaturi si chiar propuneri incitante...
Don_Juan
Postat pe 26 Mai 2010 19:12
Pai na, florile de colt nu cresc peste tot. Exista anunturi parca pe net, prin ziare, destule as putea spune, incearca pe-acolo. Merge sa te duci si in club, imbeti vreo doua gagici pana nu mai stiu de ele si da-i cu distractia!
kudika185400
Postat pe 26 Mai 2010 19:18
CRed ca tine de incredere, de buna cunoastere a celor care vor intra in jocul asta. NU poti sa iei niste oameni de pe strada si nici pe prietenii buni nu te poti baza. E oarecum o dilema. Tine si de deschiderea pe care o au cei din jurul tau. In urma cu cativa ani, am facut sex in 8. Patru perechi, ca nu eram cupluri. Adica nu eram impreuna. O gasca de idioti care s-au hotarat sa faca un concurs de sani. Apoi de buci. Apoi de lungimi si asa mai departe. Din joaca asta s-a ajuns la sex in grup. Dar noi ne cunoasteam de aproape 10 ani si ne cam cuplaseram intre noi, in mai toate combinatiile posibile (BF evident). Deci nu a venit ca o noutate ci ca urmatorul pas normal...
Neamtu
Postat pe 26 Mai 2010 19:19
De la: Don_Juan, la data 2010-05-26 19:12:49
Am o fantezie care ma ’’chinuie’’ tot mai des : sex in 3 sau in patru (BFB, FBF sau BFBF)... Sunt tot mai hotarat sa o pun in practica si de aceea sunt in cautarea unor parteneri ’’de nadejde’’ ... nicio femeie din cei apropiati mie neacceptand asta... Sunt eu „dereglat” sau am nimerit rau...?? Nu am mai facut-o niciodata si voi analiza fiecare sfat pro sau contra... Va astept cu idei, povestiri ale unor intamplari traite de voi, sfaturi si chiar propuneri incitante...


asta e o chestie care cred ca pe toti barbatii ii "bantuie", ca tot mai des aud si vad povestindu-se de asa ceva...femeile sunt mai reticente la lucruri de genul asta...pt ca putine au incredea necesara sa o faca sau aceea doza de nebunie si curiozitate de a incerca ceva nou si iesit din comun. multe se feresc si de sexul normal pt ca sunt complexate sau pt ca sunt pudice, sau indoctrinate cu fel de fel de principii si prejudecati. in strainatate oamenii sunt mult mai deschisi catre asa ceva.


si cat despre locuri in care iti poti gasii parteneri....nu sunt prea in tema..insa incearca site-urile matrimoniale...sau in cel mai rau caz..trage un anunt in ziar ..nu se stie niciodata
_calandrinon_
Postat pe 26 Mai 2010 19:38
va fi interesant ..sa ne povestesti cum a fost
_oktober_
Postat pe 26 Mai 2010 20:06
Ha, ha, ha, ha.... Anunt in ziar ?? Site-uri pentru adulti... ??? Cred ca o sa ma las pagubas... Nu am chef sa ascult povestile tuturor celor care se ascund in spatele monitoarelor ... ascunzandu-si burtile paroase si/sau suncile... Nu stiu, poate ma insel... dar cred ca site-urile astea pentru adulti sunt pline de travestiti, de frustrati... si mai cred ca e foarte greu sa gasesc acolo oameni in care sa ma incred...
Mi-as dori ceva mai simplu si mai eficient... As vrea sa cunosc oamenii mai inainte... sa vorbesc cu ei... sa le stiu cat mai bine obiceiurile si gandurile... sa pot avea incredere... Eiii, cred ca e prea complicat... E usor de spus, dar greu de facut...
Don_Juan
Postat pe 26 Mai 2010 20:42
Aveai nevoie de un nou inceput. Poate le explici oamenilor de aici de ce. Ca sa nu creada ca esti ceea ce nu esti.
soraderazboi
Postat pe 26 Mai 2010 21:12
De la: Don_Juan, la data 2010-05-26 20:42:46Ha, ha, ha, ha.... Anunt in ziar ?? Site-uri pentru adulti... ??? Cred ca o sa ma las pagubas... Nu am chef sa ascult povestile tuturor celor care se ascund in spatele monitoarelor ... ascunzandu-si burtile paroase si/sau suncile... Nu stiu, poate ma insel... dar cred ca site-urile astea pentru adulti sunt pline de travestiti, de frustrati... si mai cred ca e foarte greu sa gasesc acolo oameni in care sa ma incred...
Mi-as dori ceva mai simplu si mai eficient... As vrea sa cunosc oamenii mai inainte... sa vorbesc cu ei... sa le stiu cat mai bine obiceiurile si gandurile... sa pot avea incredere... Eiii, cred ca e prea complicat... E usor de spus, dar greu de facut...


pai ce te face sa crezi ca aici pe kudika nu dai tot de grase si de burtosi, de frustrati si travestiti...? si ce mai insirai tu pe acolo...
Shhh
Postat pe 26 Mai 2010 21:16
Don Juan este acelasi cu Exploratorul, care a mai deschis un topic identic, dar si l-a cam facut singur varza, asa ca ... si-a tras cont nou, sperind ca poate iesi iarasi la agatat. Mi-e teama ca nu-i va iesi nici de data asta. Daca vreti sa stiti de ce, bagati un ochi la celalalt topic.
Si acum asistati la cum isi va iesi din papuci si-mi va cere sa parasesc topicul.
soraderazboi
Postat pe 26 Mai 2010 21:18
De la: Shhh, la data 2010-05-26 21:16:12
De la: Don_Juan, la data 2010-05-26 20:42:46Ha, ha, ha, ha.... Anunt in ziar ?? Site-uri pentru adulti... ??? Cred ca o sa ma las pagubas... Nu am chef sa ascult povestile tuturor celor care se ascund in spatele monitoarelor ... ascunzandu-si burtile paroase si/sau suncile... Nu stiu, poate ma insel... dar cred ca site-urile astea pentru adulti sunt pline de travestiti, de frustrati... si mai cred ca e foarte greu sa gasesc acolo oameni in care sa ma incred...
Mi-as dori ceva mai simplu si mai eficient... As vrea sa cunosc oamenii mai inainte... sa vorbesc cu ei... sa le stiu cat mai bine obiceiurile si gandurile... sa pot avea incredere... Eiii, cred ca e prea complicat... E usor de spus, dar greu de facut...


pai ce te face sa crezi ca aici pe kudika nu dai tot de grase si de burtosi, de frustrati si travestiti...? si ce mai insirai tu pe acolo...


Eu sunt o grasa burtoasa si cu par pe sani :)))
Neamtu
Postat pe 26 Mai 2010 21:19
De la: Neamtu, la data 2010-05-26 21:19:49
De la: Shhh, la data 2010-05-26 21:16:12
De la: Don_Juan, la data 2010-05-26 20:42:46Ha, ha, ha, ha.... Anunt in ziar ?? Site-uri pentru adulti... ??? Cred ca o sa ma las pagubas... Nu am chef sa ascult povestile tuturor celor care se ascund in spatele monitoarelor ... ascunzandu-si burtile paroase si/sau suncile... Nu stiu, poate ma insel... dar cred ca site-urile astea pentru adulti sunt pline de travestiti, de frustrati... si mai cred ca e foarte greu sa gasesc acolo oameni in care sa ma incred...
Mi-as dori ceva mai simplu si mai eficient... As vrea sa cunosc oamenii mai inainte... sa vorbesc cu ei... sa le stiu cat mai bine obiceiurile si gandurile... sa pot avea incredere... Eiii, cred ca e prea complicat... E usor de spus, dar greu de facut...


pai ce te face sa crezi ca aici pe kudika nu dai tot de grase si de burtosi, de frustrati si travestiti...? si ce mai insirai tu pe acolo...


Eu sunt o grasa burtoasa si cu par pe sani :)))


looooooooooooooool =))))
_calandrinon_
Postat pe 26 Mai 2010 21:34
De la: Shhh, la data 2010-05-26 21:16:12
De la: Don_Juan, la data 2010-05-26 20:42:46Ha, ha, ha, ha.... Anunt in ziar ?? Site-uri pentru adulti... ??? Cred ca o sa ma las pagubas... Nu am chef sa ascult povestile tuturor celor care se ascund in spatele monitoarelor ... ascunzandu-si burtile paroase si/sau suncile... Nu stiu, poate ma insel... dar cred ca site-urile astea pentru adulti sunt pline de travestiti, de frustrati... si mai cred ca e foarte greu sa gasesc acolo oameni in care sa ma incred...
Mi-as dori ceva mai simplu si mai eficient... As vrea sa cunosc oamenii mai inainte... sa vorbesc cu ei... sa le stiu cat mai bine obiceiurile si gandurile... sa pot avea incredere... Eiii, cred ca e prea complicat... E usor de spus, dar greu de facut...


pai ce te face sa crezi ca aici pe kudika nu dai tot de grase si de burtosi, de frustrati si travestiti...? si ce mai insirai tu pe acolo...


ia nu te lega de burta mea!!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 26 Mai 2010 23:30
De la: soraderazboi, la data 2010-05-26 21:12:35Aveai nevoie de un nou inceput. Poate le explici oamenilor de aici de ce. Ca sa nu creada ca esti ceea ce nu esti.


nu inteleg ce vrei sa spui. de unde ai aparut soro? ce inceput?
Don_Juan
Postat pe 26 Mai 2010 23:36
Desi ai dat replica aceea clasica a tuturor mincinosilor ce vor sa para nevinovati, haide sa-ti zic bravo pentru stapinire de sine ... de data asta. Ramine de vazut cit de tine.
soraderazboi
Postat pe 27 Mai 2010 00:14
De la: Don_Juan, la data 2010-05-26 20:42:46Ha, ha, ha, ha.... Anunt in ziar ?? Site-uri pentru adulti... ??? Cred ca o sa ma las pagubas... Nu am chef sa ascult povestile tuturor celor care se ascund in spatele monitoarelor ... ascunzandu-si burtile paroase si/sau suncile... Nu stiu, poate ma insel... dar cred ca site-urile astea pentru adulti sunt pline de travestiti, de frustrati... si mai cred ca e foarte greu sa gasesc acolo oameni in care sa ma incred...
Mi-as dori ceva mai simplu si mai eficient... As vrea sa cunosc oamenii mai inainte... sa vorbesc cu ei... sa le stiu cat mai bine obiceiurile si gandurile... sa pot avea incredere... Eiii, cred ca e prea complicat... E usor de spus, dar greu de facut...


iesi la colt de strada, pune un afis pe piept cu ceea ce cauti si garantat succes, sa-mi spui si mie cand sa ma uit la stirile de la ora 5!
touch_me
Postat pe 27 Mai 2010 08:22
De la: Don_Juan, la data 2010-05-26 20:42:46Ha, ha, ha, ha.... Anunt in ziar ?? Site-uri pentru adulti... ??? Cred ca o sa ma las pagubas... Nu am chef sa ascult povestile tuturor celor care se ascund in spatele monitoarelor ... ascunzandu-si burtile paroase si/sau suncile... Nu stiu, poate ma insel... dar cred ca site-urile astea pentru adulti sunt pline de travestiti, de frustrati... si mai cred ca e foarte greu sa gasesc acolo oameni in care sa ma incred...
Mi-as dori ceva mai simplu si mai eficient... As vrea sa cunosc oamenii mai inainte... sa vorbesc cu ei... sa le stiu cat mai bine obiceiurile si gandurile... sa pot avea incredere... Eiii, cred ca e prea complicat... E usor de spus, dar greu de facut...


Si pe multe topicuri de aici gasesti amatori de sexuiala de asta ! Te face sa ai mai multa incredere? De fapt se vede treabaca nu prea stii de fapt ce vrei, vrei sa cunosti persoane care vor asa ceva sau care doar sa-si impartaseasca pe aici experientele ?

Postat pe 27 Mai 2010 08:29
De la: scorpio67, la data 2010-05-27 08:29:41
De la: Don_Juan, la data 2010-05-26 20:42:46Ha, ha, ha, ha.... Anunt in ziar ?? Site-uri pentru adulti... ??? Cred ca o sa ma las pagubas... Nu am chef sa ascult povestile tuturor celor care se ascund in spatele monitoarelor ... ascunzandu-si burtile paroase si/sau suncile... Nu stiu, poate ma insel... dar cred ca site-urile astea pentru adulti sunt pline de travestiti, de frustrati... si mai cred ca e foarte greu sa gasesc acolo oameni in care sa ma incred...
Mi-as dori ceva mai simplu si mai eficient... As vrea sa cunosc oamenii mai inainte... sa vorbesc cu ei... sa le stiu cat mai bine obiceiurile si gandurile... sa pot avea incredere... Eiii, cred ca e prea complicat... E usor de spus, dar greu de facut...


Si pe multe topicuri de aici gasesti amatori de sexuiala de asta ! Te face sa ai mai multa incredere? De fapt se vede treabaca nu prea stii de fapt ce vrei, vrei sa cunosti persoane care vor asa ceva sau care doar sa-si impartaseasca pe aici experientele ?


eu cred ca doar se lauda cat este de potent!
touch_me
Postat pe 27 Mai 2010 08:38
De la: touch_me, la data 2010-05-27 08:38:57
De la: scorpio67, la data 2010-05-27 08:29:41
De la: Don_Juan, la data 2010-05-26 20:42:46Ha, ha, ha, ha.... Anunt in ziar ?? Site-uri pentru adulti... ??? Cred ca o sa ma las pagubas... Nu am chef sa ascult povestile tuturor celor care se ascund in spatele monitoarelor ... ascunzandu-si burtile paroase si/sau suncile... Nu stiu, poate ma insel... dar cred ca site-urile astea pentru adulti sunt pline de travestiti, de frustrati... si mai cred ca e foarte greu sa gasesc acolo oameni in care sa ma incred...
Mi-as dori ceva mai simplu si mai eficient... As vrea sa cunosc oamenii mai inainte... sa vorbesc cu ei... sa le stiu cat mai bine obiceiurile si gandurile... sa pot avea incredere... Eiii, cred ca e prea complicat... E usor de spus, dar greu de facut...


Si pe multe topicuri de aici gasesti amatori de sexuiala de asta ! Te face sa ai mai multa incredere? De fapt se vede treabaca nu prea stii de fapt ce vrei, vrei sa cunosti persoane care vor asa ceva sau care doar sa-si impartaseasca pe aici experientele ?


eu cred ca doar se lauda cat este de potent!


Eu nu-i inteleg de ce mai cauta pe forumuri daca nu au incredere ca cei ce ii contacteza sunt ceea ce spun ca sunt . Vrea sa-i cunoasca , dar pe de alta parte nu pe site-uri de gen ! Si atunci ce rost mai are topicul asta ? Cei ce scriu pe Kudika nu au par pe ei sau sunci ? Treaba cu potenta se vede doar in actiune , cine ar crede ca darama muntii cu castravetele doar pentru ca isi doreste sex in 3 sau 4 sau catzi or fi !

Postat pe 27 Mai 2010 08:44
.....Cea mai frecventa fantezie erotica este sexul in 3 sau in grup... Recunosc, sunt unul dintre adeptii acestui tip de intalniri... N-am facut-o niciodata dar ma gandesc din ce in ce mai des (cu jind) la ce ar trebui sa fac sa-mi pot implini fantezia...
As vrea sa aflu cat mai multe despre acest subiect....experiente, pareri... si vreau sa fiu contactat de amatori...cine stie, poate iese ceva frumos... ID Ymess - exploratorul70, adresa de e-mail exploratorul70@yahoo.com.
Exploratorul
Postat pe 2 Iulie 2010 11:47
Hahaha, asta suna deja a disperare.
De atitea luni mititelul asta n-a reusit sa agate nimic si recurge la o ultima metoda: sa-si arunce id-ul pe aici. Mai ca nu va implora sa-l cautati.

Faza e ca, la limbajul pe care-l are, n-ar fi ingurgitabil nici macar luat impreuna cu alti 10 barbati de cea mai buna calitate... sau femei superbe... sau si unii, si altele. Cind ar incepe sa stringe el extatic folosind limbajul sau de mahala, cred ca li s-ar taia tuturor orice pofta.
soraderazboi
Postat pe 2 Iulie 2010 11:53
si eu am o nelamurire dar nu ma ”chinuie” asa tare:de ce ai scris 3 in cifra si 4 cu litere?
mitura
Postat pe 3 Iulie 2010 11:06
bbb bfb fbf...nu conteaza,merge orice!Mamaaaa cata disperare!
Barbie30
Postat pe 3 Iulie 2010 11:10
EXPLORATORUL CU DON JUANUL VEDETI SA NU O PUNETI INTRE VOI PANA LA URMA
thadoogback
Postat pe 3 Iulie 2010 11:11
De la: thadoogback, la data 2010-07-03 11:11:39EXPLORATORUL CU DON JUANUL VEDETI SA NU O PUNETI INTRE VOI PANA LA URMA


chiar si asa,tot nu iese numaratoarea
mitura
Postat pe 3 Iulie 2010 11:15
De la: mitura, la data 2010-07-03 11:15:35
De la: thadoogback, la data 2010-07-03 11:11:39EXPLORATORUL CU DON JUANUL VEDETI SA NU O PUNETI INTRE VOI PANA LA URMA


chiar si asa,tot nu iese numaratoarea
ATUNCI INTRA SI TU CU EI IN HORA
thadoogback
Postat pe 3 Iulie 2010 11:17
De la: thadoogback, la data 2010-07-03 11:17:24
De la: mitura, la data 2010-07-03 11:15:35
De la: thadoogback, la data 2010-07-03 11:11:39EXPLORATORUL CU DON JUANUL VEDETI SA NU O PUNETI INTRE VOI PANA LA URMA


chiar si asa,tot nu iese numaratoarea
ATUNCI INTRA SI TU CU EI IN HORA

nu,multumesc
mitura
Postat pe 3 Iulie 2010 11:18
draga mea nu te ajuta cu nimic nici macar experienta nu vei capata ca trebuie asteptat sa-ti vina randul la ceva. ai treminat scoala citestei o carte si vei vedea reactia lui
adapop
Postat pe 7 Decembrie 2010 11:35
De la: Don_Juan, la data 2010-05-26 19:12:49Cred ca fiecare dintre noi a visat la o fantezie erotica, fiecare dintre noi si-a dorit sau isi doreste indeplinirea unei fantezii sexuale... Cel mai mare impediment este faptul ca acest subiect este considerat ’’tabu’’, societatea, in general, neacceptandu-l... chiar daca din ce in ce mai multi membri ai ei, sunt interesati de a pune in practica aceste curiozitati, aceste dorinte ascunse...

„Este cunoscut faptul ca majoritatea barbatilor viseaza la a fi rasfatati in pat de 2 sau mai multe femei. Femeile nu fac exceptie de la aceasta regula. Si ele viseaza la a avea doi barbati sexy in pat cu ele. Astfel, actul erotic poate fi unul soft, cu mangaieri multe, sau se poate transforma intr-unul "violent", in care femeia este pur si simplu ravasita si dominata de cei doi barbati. Chiar daca pare tehnic imposibil, in cadrul acestei fantezii, majoritatea femeilor si-ar dori ca un barbat sa le penetreze in timp ce altul sa le faca sex oral. O parte a femeilor profita de aceasta fantezie pentru a isi pune in practica toate lucrurile considerate tabu de catre societate si pe care alte femei le-ar considera degradante.”

Am o fantezie care ma ’’chinuie’’ tot mai des : sex in 3 sau in patru (BFB, FBF sau BFBF)... Sunt tot mai hotarat sa o pun in practica si de aceea sunt in cautarea unor parteneri ’’de nadejde’’ ... nicio femeie din cei apropiati mie neacceptand asta... Sunt eu „dereglat” sau am nimerit rau...?? Nu am mai facut-o niciodata si voi analiza fiecare sfat pro sau contra... Va astept cu idei, povestiri ale unor intamplari traite de voi, sfaturi si chiar propuneri incitante...
Valy90
Postat pe 7 Decembrie 2010 12:49
din ce oras esti? Poate vine Mos Craciun;)
laurrentziu4u
Postat pe 7 Decembrie 2010 22:48
da vreu eu si sotul
kudika335456
Postat pe 9 Decembrie 2010 11:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Invitam doamnele sa ne spuna parerea despre magazinele online si sa castige premii! 1 De la: ltaloi 14 Septembrie 2008 19:54
Oare e bine sa fiu confidenta fostului meu sot? 43 De la: pickard 10 Decembrie 2010 21:44
dupa 10 ani de casatorie tine la mine ca la un prieten dar atat 54 De la: kudika_34144 29 Aprilie 2013 10:09
am nevoie de ajutor 65 De la: CarmenA 16 Martie 2009 21:54
Ce se intampla?? am nevoie de ajutor.. 140 De la: Hanibal_Tereziu 10 Iulie 2013 15:48