Setari Cookie-uri

ce idei aveti pentru petrecerea burlacelor?

Prietenul meu a fost invitat la o asemenea seara iar cel care urma sa se casatoreasca avea o faima de Casanova, iar mie sincera sa fiu nu imi era teama ca vor pune baietii ceva la cale ci mai degraba mirele, dar dupa doua ore m-a sunat prietenul meu plictisit si mi-a spus ca e mai degraba un parastas la care au mancat, au baut cate o bere si s-au uitat la la un meci de fotbal apoi au dapanat amintiri din copilarie. Vreau sa va spun ca toata sindrofia a durat 4 ore. Asa ca lasati-i sa mearga deoarece multi dintre ei se intorc cu coada intre picioare si pana la urma hai sa recunoastem ca si noua ne mai face bine cate o iesire intre fete si nu putem sa spunem ca facem ceva iesit din comun.
anidusa
Postat pe 22 Octombrie 2008 09:17
sa va spun ce se face in spania la petrecerea burlacitelor...kentuza cred ca stie...fetele fac viitoarei mirese un tort in forma de ..penis.. ..La discoteca sau club am vazut cel mai des ca mireasa sa aiba in cap voalul si deasupra lui un penis mare iar invitatele au cate unul in piept, mic, asa cum se pun florile in piept la nunta. la ei asa se obisnuieste acolo ..imi imginez ca in Romania nu ar avea nimeni tupeul sa imprumute obiceiul asta ..cu ce marlani mai sunt pe la noi...

Oricum ce mi-a placut cel mai mult este ca, pe langa ce am scris mai sus, mireasa se imbraca in detinut, cu pijamale dungate, iar invitatele in gardienii ei...am vazut ca ele sa aiba numai sepci de politisi in cap(inkiriate presupun) si sa poarte tricouri cu poza viitoarei miresesi cu mesaje funny de genul: PE 9 IULIE O SCAPAM!!!, 9 IULIE CONDAMNARE...
caurea_grace
Postat pe 22 Octombrie 2008 10:45
fantome
Postat pe 22 Octombrie 2008 15:36
dragelor si dragilor....... si eu am facut petrecera burlacitelor, din pacate din 12 fete cat am invitat au venit doar 6, dar a fost ok. Nu am mai ajuns la club, ca inchiriasem o masa mare intr-un bar siiii ne-am facut varzza toate.... am baut 3 randuri de tequila stinse cu cocktail-uri... si inca 2 sticle de bailies.
A fost suuuuuper fain... important a fost ca prietenele mele adevarate mi-au fost alaturi, si m-au asteptat cu un tun cu confetti, coifuri, si tot felul de chestii haioase, dar surpriza serii nu a fost un stripper ci o pereche de bikini rosii cu puf pe care a trebuit sa-i port toata seara peste blugi!
ramonik4pink
Postat pe 28 Octombrie 2008 01:04
Bravo, Ramonica.
fantome
Postat pe 28 Octombrie 2008 15:27
De la: ramonica, la data 2008-10-28 01:04:23dragelor si dragilor....... si eu am facut petrecera burlacitelor, din pacate din 12 fete cat am invitat au venit doar 6, dar a fost ok. Nu am mai ajuns la club, ca inchiriasem o masa mare intr-un bar siiii ne-am facut varzza toate.... am baut 3 randuri de tequila stinse cu cocktail-uri... si inca 2 sticle de bailies.
A fost suuuuuper fain... important a fost ca prietenele mele adevarate mi-au fost alaturi, si m-au asteptat cu un tun cu confetti, coifuri, si tot felul de chestii haioase, dar surpriza serii nu a fost un stripper ci o pereche de bikini rosii cu puf pe care a trebuit sa-i port toata seara peste blugi!

tare de tot....asa se intampla de obicei....persoanele la care te astepti mai putin te dezamagesc...asa am patit si eu dar nu are nimic.....ai de invatat din chestii de astea
rocsanyk3
Postat pe 29 Octombrie 2008 13:00
De la: iulika_flore, la data 2008-10-17 15:40:18f tare roksanik3
ti-am vizionat si pozele
v-ati distrat de minune

da' din club nu ai poze???
poooici

le-am pus dar era plina discoteca si ne-au iesit doar capurile... si ma rugam de ele sa faca poze...toate dansam saream...nici una nu vroia s-o faca pe fotograful.. oricum amintirea ramane
rocsanyk3
Postat pe 29 Octombrie 2008 13:02
De la: caurea, la data 2008-10-22 10:45:23sa va spun ce se face in spania la petrecerea burlacitelor...kentuza cred ca stie...fetele fac viitoarei mirese un tort in forma de ..penis.. ..La discoteca sau club am vazut cel mai des ca mireasa sa aiba in cap voalul si deasupra lui un penis mare iar invitatele au cate unul in piept, mic, asa cum se pun florile in piept la nunta. la ei asa se obisnuieste acolo ..imi imginez ca in Romania nu ar avea nimeni tupeul sa imprumute obiceiul asta ..cu ce marlani mai sunt pe la noi...

Oricum ce mi-a placut cel mai mult este ca, pe langa ce am scris mai sus, mireasa se imbraca in detinut, cu pijamale dungate, iar invitatele in gardienii ei...am vazut ca ele sa aiba numai sepci de politisi in cap(inkiriate presupun) si sa poarte tricouri cu poza viitoarei miresesi cu mesaje funny de genul: PE 9 IULIE O SCAPAM!!!, 9 IULIE CONDAMNARE...


hahaha si eu stiu...is nebune rau petrecerea mea a fost putin inspirata din petrecerile pe care le-am vazut prin spania.......dar adevarul asta e.....cu taranii de la noi...atata imi mai trebuia sa-mi pun un penis pe cap....si-asa se uitau ca la nebunu...cand ne-au vazut pictate pe fata si prin par...si eu cu voalul meu sexy.....isi faceau cruce unii cand ne vedeau......dar noi ne-am distrat.....usor usor o sa ne cizelam si noi...dar mai trebuie sa treaca ceva timp
rocsanyk3
Postat pe 29 Octombrie 2008 13:06
cin vrea sa vada poze de la petrecere sa intre la profilul meu.....daca aveti timp ma puteti vota la Mireasa Grace 2008 ...imi fac si eu reclama....ma bazez pe voi... http://www.grace.ro/comunitate/concurs/view_item/22052.html
rocsanyk3
Postat pe 29 Octombrie 2008 13:07
cine vrea sa vada poze de la petrecere sa intre la profilul meu.....daca aveti timp ma puteti vota la Mireasa Grace 2008 ...imi fac si eu reclama....ma bazez pe voi... http://www.grace.ro/comunitate/concurs/view_item/22052.html
rocsanyk3
Postat pe 29 Octombrie 2008 13:08
acesta este site-ul meu de pregatiri pentru nunta.va invit sa va alaturati grupului si sa va inregistrati daca va face placere.multumesc! http://kentutza.at.ua/

Postat pe 2 Decembrie 2008 01:31
Eu inca nu stiu cum imi voi petrece noaptea burlacitelor...un lucru e clar:va fi cu o sambata inainte de nunta pentru ca si iubitul meu tot atunci o va face.El deja stie ce vrea si anume...va inchiria un bar,va invita o gramada de prieteni cu care are de gand sa dea gata 50 kg de vin de focsani si 2 oi facte pastrama.Acum ma gandesc si eu sa ma duc intr-o discoteca cu prietenele mele tot la fel intr-un separeu si sa beeeeemmmm mult de bucurie si sa dansam pe mese pana nu mai stim de noi.Mai veniti si voi cu idei.
auraslovedeny
Postat pe 5 Martie 2009 14:52
Foarte amuzant... subiect despre petrecerea burlacitelor, si se vorbeste mai multe despre petrecerea lor... ce Doamne iarta-am pot face intr-o seara ce nu ar putea face in orice alta seara... in fine.

Cum am fost de 5 ori dra de onoare si am organizat cam 3 petreceri pana acum, pot spune ca cea mai faina a fost in Beraria Germana - Bucuresti. 6 gagici numai, petrecerea a fost surpriza... miresica saraca plangea ca mirele iese la petrecerea lui si ea ramasa acasa cu cardul lui, nu voia nimeni sa iasa. S-a trezit cu noi la usa si a fost f incantata. Am baut destul de mult (pentru cat bem noi de obicei), am cantat si am dansat toata noaptea. Cel mai fain a fost ca in acelasi local era o ceata de baieti care sarbatoreau petrecerea burlacilor. Pana la urma gastile s-au unit si cei 2 sarbatoriti au stat mai pe scena toata noaptea.

Alta data a fost o petrecere in casa, gagici si muuulte jocuri stupide dar ff amuzante dp cateva shoturi de tequila.:D

Girls just wanna have fun!
Elmer
Postat pe 25 Martie 2009 23:48
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro



Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 19:18
Buna fetelor,

Pentru stripperi la petrecerea burlacitelor:

0742778132 MagicBoys
magicmark
Postat pe 29 Mai 2009 13:24
stati un pic si de ce ma rog....vorbim tot de ei...eu la fel organizez o petrecere la un club cu prietenele... ...imi promite el sa fie cuminte...promit si eu ...nu vad de ce as sta acasa cu gindul la el ccum se distreaza si ce face in acel moment....
olguzza
Postat pe 16 Iulie 2009 21:38
Dupa parerea mea, petrecerea burlcelor trebuie organizata de prietene, ca sa fie surpriza pt mireasa tot ce se va intampla. noi am fost vreo 25. Mai intai ne-am intalnit la mine la birou, unde am mancat, baut, dat cadouri funny, chemat stripperi, dupa care am plecat prin cluburi. ne-am intors la 7 dimineata. A fost super.
Ne am facut toate sepci, pe care am inscriptionat se marita x, iar ei una cu eu sunt x. iar in cluburi intram in sir indian, iar ea incheia coloana. a fost funny. o idee furata tot de la spanioli.

Cadouri : sort de bucatarie cu imprimeu gagica in lenjerie, masina de facut sarmale, dar cel mai mult a impresionat o rama foto armonica in care toate eram pozate cu peruca albastra, iar ultima era chiar ea. A fost o surpriza pt ca poza ei era facuta cu multi ani in urma si nu si amintea si nici nu se astepta sa fie si ea in album.

Pt alta prietena, care mereu visa sa ajunga vedeta, am vrut sa inchiriem o limuzina, sa mergem sa o luam de acasa sa ne plimbam prin oras si sa mergem prin cluburi. Din pacate a fost prea prinsa cu pregatirile de nunta si a zis ca nu are timp pt petrecerea burlacelor.
happycorazon
Postat pe 23 Septembrie 2009 23:27
Flimmari si foto profesioniste in Olt, Dolj, Teleorman.

Vrei sa imortalizezi in conditii ireprosabile si la preturi rezonabile, cu aparatura profesionista, de mare calitate, o nunta, un botez, un moment deosebit din viata ta? Noi suntem aici sa te ajutam. Pentru detalii suna la 0742577082 sau contacteaza-ne la adresa de e-mail veinslain@yahoo.co.uk
Ne adresam cu precadere celor interesati, din judetele Dolj, Olt, Teleorman, care se descurca mai greu in a rezolva aceasta problema in conditii foarte bune.
Titular, Dragos Popescu
0742577082
0744580054
0251335150

Video : Camera Sony DCR-VX 2100E
Foto : Nikon Digital Camera D5000




Zambetul tau pentru eternitate.

Nunta e un moment sublim, botezul e intruparea fireasca a doua inimi transformate intr-una singura, si orice aniversara, un moment de mare bucurie.
Imortalizati-le impreuna cu noi, transformati-le in amintiri vii si nu ve-ti regreta.
O aparatura profesionista, foto si video, de inalta claritate si fidelitate asteapata sa se puna in slujba d-tra la preturi rezonabile. Nu ezitati, suna-ti la 0742577082 sau contacteati-ne la adresa de e-mail veinslain@yahoo.co.uk si impreuna vom face ca acest moment sa ramana mereu aevea.
Aveti nevoie de un insotitor in luna de miere care sa imortalizeze unicitatea unor clipe de vis? Contati pe noi.

Titular, Dragos Popescu
0742577082
0744580054
0251335150

Video : Camera Sony DCR-VX 2100E
Foto : Nikon Digital Camera D5000



eunescu09_condo
Postat pe 24 Septembrie 2009 09:50
Imi povestea o pritena ca exista vile de inchiriat cu piscina interioara, cu stripper si tot tacamul. Nu mi s-a parut foarte mare pretul atunci, dar nu mai tin minte detaliile.
Lolita_grace
Postat pe 20 Octombrie 2009 19:49
Acum in decembrie are nunta o prietena de-a mea. Ea nu prea vrea sa faca nimic dar vreau sa-i fac o surpriza. M-am gandit sa ne imbracam in cräciunite sexy sau ceva de genul ... daca tot e a 3-a zi de Craciun si petrecerea o facem inainte. daca mai aveti idei mai spuneti-mi si mie...
rocsanyk3
Postat pe 22 Octombrie 2009 11:02
am si eu o intrebare??ce are dak el isi organizeaza petrecerea burlacilor??nu vad nik rau in asta atata timp kt ai incredere si are incredere in tine:Ddar stati asa...k nici noi,fetele nu trebuie sa ne lasam:DPETRECEREA BURLACITELOR E VALABILA SI PT NOI;)asa k...poop:*
clauditza15_sweety_yahoo_com
Postat pe 8 Martie 2010 21:58
Idei pentru petrecerea burlacitelor. Ceva cu adevarat special, fara prea multe batai de cap.
Spor la pregatiri si distractie multa!
http://www.avatarstuff.eu/blog/?p=625
avatarstuff
Postat pe 10 Mai 2010 09:19
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204
cj25har
Postat pe 10 Iunie 2010 11:26
petrecerea burlacelor este una dintre cele mai mari distractii petrecute "ca-ntre fete". Am participat la foarte multe petreceri ale burlacelor, unele au fost in club, unde am ras, am baut si ne-am simtit bine, altele au fost acasa, altele la mare..Important este atmosfera care se creeaza si persoanele cu care-ti faci petrecerea. Abia astept sa-mi fac si petrecerea mea O sa ne distram foarte tare. Nu sunt de parere ca baietii sa nu petreaza si ei cum vor, pt ca la urma urmei, INCREDEREA este cea care sta la baza relatiei.
Lucky_girl
Postat pe 23 Iulie 2010 11:45
Pentru petrecerea burlacitelor cu striperi / stripperi www.stripteasemasculin.ro

Oferim servicii de striptease masculin pentru o petrecere de neuitat!
kudika_985979
Postat pe 22 Aprilie 2015 19:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Icre sau fasole batuta... 22 De la: Diamond 24 Iulie 2010 02:27
Caut nasi 1 De la: Petronela_Salaru_1 3 Martie 2016 14:45
tema nuntii 6 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:21
DJ Sonorizare Brasov 9 De la: DJ_BV 11 Aprilie 2012 19:09
A facut cineva nunta la cantina Ucecom-ului? 56 De la: Barbie30 24 Septembrie 2010 22:10