aparat portabil pentru masaj cu vacuum CELLULESS

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent aparat portabil pentru masaj cu vacuum CELLULESS: (2.5 din 2 voturi)

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
alexia3 Avatarul lui alexia3

9 mesaje
Oras: iasi

Buna ziua tuturor!Am si eu o intrebare:a folosit careva produsul caruia i se face reclama la top-shop,CELLULESS?este un aparat portabil pentru masaj cu vacuum.Stie cineva daca se merita a fi comandat?
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

nu prea cred in minunile facute de aparatele minunate vandute prin curierat.
Raporteaza abuz de limbaj
gilili Avatarul lui gilili

10 mesaje
Oras: craiova

Nu merit„. Rezultate mai bune obĢii cu ventuzele bunicii.
Gili
Fosta membra Kudika.ro
buna! eu mi-am cumparat cellules si este o mare porcarie. l-am trimis inapoi. intr-adevar, tratamentul cu vacuum este fff bun pt. celulita. eu fac masaj o data pe saptamana si doamna care imi face masaj imi face si un tratament anticelulitic cu ventuze (d-alea ca ale bunicii, cum zicea gili) si a dat super rezultate. asta a fost motivul pt. care am comandat aparatul, stiam ca tratamentul asta da rezultate. cellules nu are putere, d-abea daca simti ceva, iar daca il folosesti la nivel max. in mai putin de un minut se opreste. nici nu se compara cu ventuzele clasice. sa speram ca sunt seriosi si imi dau banii inapoi. deci, alexia3, cheltuieste-ti banii pe altceva folositor.
alexia3 Avatarul lui alexia3

9 mesaje
Oras: iasi

multumesc pentru sinceritate!
Lovable22 Avatarul lui Lovable22

2 mesaje
Oras: oradea

ok...sa`mi dau si eu cu parerea. hmm..e o situatie cam ciudata. la teleshopping aparatu cik era ff skump..eu sincer am cautat pe alte site`uri (tag`uri) si am gasit la 60 de lei...nu mi s`a parut exagerat pretul, comparativ cu cel de la tv..si l`am comandat. L`am comandat seara pe la ora 23, in 24 de ore trebuia sa fiu sunata ptr a mi se comfirma comanda. la 9 dimineata, next day..am fost sunata si in urmatoarea zi la ora 16 mi`a fost livrat aparatu.(firma e din buc..eu sunt din oradea) deci..cel putin de unde eu l`am comandat..nu am asteptat1 sapt sau o luna sa`l primesc. Acum referitor la rezultate....il am de 4 zile...deci nu ma pot pronunta. Insa...aparatu meu de 60 de lei..are fortza sa traga..spre deosebire de ce se aude despre celalalt, skump. si inca ceva...in cazul in care ati mai vazut pareri si pe alte forum`uri...da..e cu baterie reincarcabila, care nu tine mai mult de juma de ora....dar are cablu conectat direct la priza..deci il poti folosi si in timp ce se incarca. Ma consider o norocoasa cred...cel putin nu ma plang ca se descarca si trebuie sa astept alte 8 ore ptr a`l incarca...sau ca nu trage. rezultatele o sa apara sper cu timpul...meanwhile...eu il recomand..ca nu e suma mare de pierdut, in cazul unei dezamagiri.
kudika318337 Avatarul lui kudika318337

1 mesaj
Oras: bucuresti

Buna!Nu folosesc Celluless dar folosesc Cellulex Pro si dupa 5,,sedinte'' chiar vad rezultate.O,, sedinta'',ca sa-i spun asa,dureaza cam o ora.Pielea are un aspect foarte placut si incepe sa dispara si aspectul de coaja de portocala inca dupa prima utilizare a ventuzelului.Eu il folosesc impreuna cu uleiul de masaj anticelulitic de la Elmiplant .Daca iti achizitionezi un astfel de aparat sa ai grija sa o iei treptat,chiar daca ti-i se pare ca nu simti nimic.Altfel risti sa te invinetesti si sa-ti spargi vasele capilare.
Dupa ventuzeala, la dus poti folosi zatul de cafea si dupa neaparat o crema anticelulitica.
Spor la treaba!!!
puniversale Avatarul lui puniversale

2 mesaje

il recomand. folosesc atat eu cat si foarte multe persoane care il cumpara de la mine la cel mai mic pret de pe net . intra aici pentru detalii: produseuniversale.blogspot.com/p/produse-de-slabit.html
kudika226898 Avatarul lui kudika226898

4550 mesaje

kudika404931 Avatarul lui kudika404931

1 mesaj

Frate deci voi nu stiti sa il folositi :)) El daca nu e tinut lipit de piele si mai intra aer sub ventuza EVIDENT ca nu trage. Io il folosesc de 2 zile si deja mi-a spart din celulita. Deci e bun, numai ca tre sa stii cum sa il folosesti :P Si neaparat cu ulei, ca sa alunece bine si sa nu "franeze"

4550 mesaje

Georgya7 Avatarul lui Georgya7

39 mesaje

Un ajtor impotriva celulitei este ventuza clasica care o poti folosi cu usurinta acasa, ea este folosita foarte des in saloane de catre maseuri pt un mai bun rezultat in tratarea celulitei, ea creaza vacuum si activeaza circulatia sangvina si imprastie celulita prin miscari circulare. O puteti gasi pe sit-ul
magazinulmeu.blogspot.com/2011/06/ventuza-ventuze-pentru-masaj.html
Eu am cumparat si ajuta mult pe langa exercitiile fizice care le fac.
Ventuza are garantie 3 ani si e creata dintr-un material medicinal.
Va scuteste de banii care ii dati la maseur.
karmen_alyna Avatarul lui karmen_alyna

2 mesaje

In caz de comanda unde se poate trimite sau cu cine trebuie sa iau legatura? Mai am si alte intrebari. Multumesc?
karmen_alyna Avatarul lui karmen_alyna

2 mesaje

De la: ANUTZA_BAICULUI, la data 2011-03-12 18:38:28il recomand. folosesc atat eu cat si foarte multe persoane care il cumpara de la mine la cel mai mic pret de pe net . intra aici pentru detalii: produseuniversale.blogspot.com/p/produse-de-slabit.html[/quote]

Cum se poate comanda? Si care sunt termenii de livrare si plata? Multumesc.
kudika_3271 Avatarul lui kudika_3271

1 mesaj

Si eu azi am primit aparatul cellules md,pot sa spun despre el ca il asteptam cu nerabdare,azi am facut prima sedinta cu el si pare foarte bun,are putere de aspiratie,are mai multe trepte de intensitate ,depinde cat de mult suporta fiecare in parte,l-am folosit cu ulei de masaj pt alunecare si crema anticelulitica.are incarcator,il folosesc in timp ce sta in priza,asa am siguranta ca nu ramane fara baterie sau ceva.Sper sa dea rezultate bune ,chiar daca o sa dureze ceva mai mult ca la un salon...Am sa revin cu noutati,daca e bun sau nu,pentru ca nimeni nu a scris exact care sunt rezultatele si in cat timp.
kudika_31350 Avatarul lui kudika_31350

1 mesaj

Incercati preturirezonabile.ro/Aparat_anticelulitic_Celluless au o livreare rapida
Folosesc acest aparat de 1 an si ceva si am rezultate foarte bune. Recomand doamnelor si domnisoarelor pentru indeparterea efectului de portocala.

4550 mesaje

De la: kudika_31350, la data 2013-03-10 19:12:05Incercati preturirezonabile.ro/Aparat_anticelulitic_Celluless au o livreare rapida
Folosesc acest aparat de 1 an si ceva si am rezultate foarte bune. Recomand doamnelor si domnisoarelor pentru indeparterea efectului de portocala.

Reclame, reclame..vorbe goale.
Alexandra_Lazar_2 Avatarul lui Alexandra_Lazar_2

2 mesaje

Buna ziua! As dori sa stiu daca v-ati primit banii inapoi pe cellules pana la urma,am comandat si eu si pur si simplu nu merge,in conditiile in care a stat la incarcat o zi intreaga... sun la ei si nu raspunde nimeni la numarul care il au afisat. Va multumesc!

4550 mesaje

De la: Alexandra_Lazar_2, la data 2014-04-11 09:57:20Buna ziua! As dori sa stiu daca v-ati primit banii inapoi pe cellules pana la urma,am comandat si eu si pur si simplu nu merge,in conditiile in care a stat la incarcat o zi intreaga... sun la ei si nu raspunde nimeni la numarul care il au afisat. Va multumesc!

Normal ca nu-ti raspund...ti-ai luat tzeapaaaaa....
Alexandra_Lazar_2 Avatarul lui Alexandra_Lazar_2

2 mesaje

Au raspuns pana la urma si mi-au trimis si banii inapoi.

4550 mesaje

De la: Alexandra_Lazar_2, la data 2014-05-13 23:01:12Au raspuns pana la urma si mi-au trimis si banii inapoi.

Esti sigur?
Roxy_Delpierita Avatarul lui Roxy_Delpierita

1 mesaj

Buna,

Cum as putea sa comand si eu acest produs?
kudika_980222 Avatarul lui kudika_980222

2 mesaje

buna...eu am Cellues Md...este un aparat bun,din punctul meu de vedere...daca te faci zilnic,rezultatele se vad ! eu il recomand
kudika_980222 Avatarul lui kudika_980222

2 mesaje

da,asa este !!!

4550 mesaje

De la: kudika_980222, la data 2015-01-26 21:12:14da,asa este !!!

Povesti...
kudika_981735 Avatarul lui kudika_981735

2 mesaje

De unde ai cumparat aaratul cellulex pro ?
kudika_981735 Avatarul lui kudika_981735

2 mesaje

De unde pot cumpara aparatul celullex pro ?

4550 mesaje

De la: kudika_981735, la data 2015-02-23 22:12:10De unde pot cumpara aparatul celullex pro ?

Cauta mesajele celor care s-au tzapit cu el si acum il lauda, sper‚nd sa il vanda...
kudika_944688 Avatarul lui kudika_944688

1 mesaj
Oras: constanta

For Sale! Price 6000Ä
For more information: +40724731008
Sorin.Allien cont Facebook

New Technology
Pentru SPA, Clinici si Saloane de lux.
Aparat medical vacuum masaj crioterapie si mesoterapie.
Aparat profesional pentru remodelare corporala.
Tratamente faciale, bioelectrostimulare (diode laser, radio frecventa multipolara, fototerapie), anticelulitice, drenaj limfatic, cicatrice, operatii cezariene, inghetarea si eliminarea ridurilor, negilor, vergeturilor. natural100% fara interventii chirurgicale!

Technology of Cryo Meso
Cryo MESO is very unique Transdermal Delivery system(TDS), combined with Cryo technology.
When Electroporation combined with cooling probe, it reduces the down- time and risk, and also enhance penetration rate of solution.
Cryo- Electroporation treatment itself gives good results in skin brightening and tightening as well.
Feature:
1. Outstanding cooling performance
2. Advanced penetration function with Electroporation
3. Connecting bottle for applying solution in probe and more convenient to use.
Cyclone RF 80 & Cyclone RF 50
1. Multi Frequency RF, Motorised Cyclone.
2. Suction and Soft Light technology.
3. Rotating and squeezing massage moving mode.
4. It is setting the new standard of speed.
Function: Massage body; slimming; Skin whitening
B. E. A. M Plates(8pcs)
B. E. A. M- - BIO Electrical Acceleration Management
The human body is a well built machine with many unused capabilities.
B. E. A. MTM is a revolutionary technology that works in harmony with the natural system of the body, utilise those hidden resources.
BIO- Building and conditioning muscles is an instinctive response to the repeated contraction of muscle fibres.
Electrical- Pulses from B. E. A. MTM imitate the bodyís own natural electrical signals from the nervous system.
Acceleration- B. E. A. MTM accelerates the bodyís own natural process producing superior results in less time.
Management- B. E. A. MTMí s unique management system allows you to control this BIO- Electrical process.
StefBella Avatarul lui StefBella

43 mesaje

acum 2 ani mi am luat si eu un aparat celluless, am vazut rezultate, dar il foloseam o data la 2 zile, m am si invinetit la inceput pana s a obisnuit si corpul si am invatat si eu cum sa il folosesc, partea proasta a fost k s a stricat...acumulatorul cred...nu se mai incarca..am mai cautat, dar nu am mai gasit asa k m am dus la o clinica si am facut velashape cu care de asemenea am vazut rezultate f bune.
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: