Setari Cookie-uri

Orientare sexuala

hihihihi,era o intrebare simpla ;)

Postat pe 13 Septembrie 2008 01:16
ti-am oferit un raspuns
apropo tu ai raspuns la intrebarea despinei??? sau mai zine zis la intrebarile ei?? ca imi amintesc ca m-ai luat pe mine la intrebari daca nu vreau sa incerc cu baieti...da ai bagato sub manica cu raspunsurile la intrebari,,,,,
asa ca te rog pune mana si ofera-ne lamuriri
aricica_pogonica
Postat pe 13 Septembrie 2008 01:22
Asa,asa,aricica!Pune-o la treaba!Pai crede ca scapa asa cu una cu doua! Vrem raspunsurile la cele doua intrebari pe care le-am scris aici
despinarose
Postat pe 14 Septembrie 2008 02:01
da,tre' sa recunosc...bune intrebarile si dificile raspunsurile
1.nu,dar am avut o mica tentativa in tineretile mele,adik in liceu:),la un chef ...dupa un chef...(am zis eu dificil la raspunsuri fiindk ma cam lasa memoria )de maine incep o cura cu lecitina...doza de soc in finee.....imi plac barbatii nu femeile desi admir o femeie frumoasa(aici ma refer la stil,atitudine,frumusete....nu are legatura cu sexul )
2.copilul tau ...bun,rau...urat,frumos..schiop,surd,prost,....bisexual,homosexual,heterosexual..tot al tau ramane,deci as cauta sa-l inteleg pe cat se poate,dar cum nu sunt in situatie e greu de raspuns.parerea mea de acum e ca l-as sustine si i-as fi alaturi no matter what...

Postat pe 14 Septembrie 2008 03:27

Good answer,Karinna!La obiect!
Ai o atitudine pozitiva si asta e un lucru de apreciat!
despinarose
Postat pe 14 Septembrie 2008 03:36
Nu am avut nici o experienta si nici nu mi-as dori!!
Daca s-ar intampla acest lucru nu stiu ce as face!!probabil mi-ar fi putin greu la inceput sa accept asta dar l-as iubi ca doar e copilul meu iar daca el asta a vrut eu ce as putea face?Il sprijin si ii voi fi alaturi chiar daca el are alta orientare sexuala



Postat pe 14 Septembrie 2008 10:01
Hai sa facem pe deontologii si pe intelectualii in legatura cu acest subiect:sexul.pentru k pe toti ne intereseaza viata sexuala,nu?!!!!bai cata prostie e in tara asta pe cuvantul meu,cred k e si asta o "performanta"k toate"geniile reciclate" sa se aduna in aceeasi tara!!!!nu e minunat?mandru sa fiu rroman!!!!!!!!!!!!!deci in primul si in primul rand NICIODATA DAR ABSOLUT NICIODATA O FATA/FEMEIE NU SE VA GANDI NICIODATA LA O DRAGOSTE ADEVARATA CI NUMAI SI NUMAI LA SEX CE NU V-ATI PRINS?ASTEA CU FLORICELE CU POWER FLOWER ASTEA ERAU IN SEC XVII-XVIII:FLAUBERT,RONSARD,CHATEAUBRIAND....ACESTIA ERAU CEI CARE ERAU TRADATI IN DRAGOSTE SI ACEASTA TRADARE IN DRAGOSTE AVEA UN SINGUR NUME:GEORGE SAND!!DAR HAIDETI SA LASAM LITERATURA DEOPARTE STITI CE A FACUT O FEMEIE CARE S-A CASATORIT CU UN OM DE AFACERI BOGAT(TANAR,FIIND,DESTUL DE RAR)DUPA MOARTEA ACESTUIA A HOTARAT CA ERA TIMPUL SA FACA NISTE SEX!!!!!!!!SI VOI IMI SPUNETI MIE DE FLORICELE,FANETE,CERUL ALBASTRU......CE FRUMOS;))GANDITI-VA DE 10 ORI INAINTE DE A LUA O DECIZIE ATUNCI CAND VETI TRAI LANGA "SUFLETUL-PERECHE"(MI-E SILA NUMAI CAND SCRIU)!!!!!!!!!FEMEIA E MANA DIAVOLULUI E ISPITA NU ZICE NIMENI SA NU TE CASATORESTI.....DOAMNE FERESTE DAR E GATA ORICAND SA TE CALCE PE CAP SI SA-SI ATINGA SCOPURILE FIE ELE PRIN ORICE MIJLOACE....ATAT AM AVUT DE DECLARAT!!!!!MULTUMESC
flash_speed2002
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:48
FEMEIA VA TRADA IN DRAGOSTE ALWAYS COCA-COLA
flash_speed2002
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:56
De la: flash_speed2002, la data 2008-09-14 12:48:24Hai sa facem pe deontologii si pe intelectualii in legatura cu acest subiect:sexul.pentru k pe toti ne intereseaza viata sexuala,nu?!!!!bai cata prostie e in tara asta pe cuvantul meu,cred k e si asta o "performanta"k toate"geniile reciclate" sa se aduna in aceeasi tara!!!!nu e minunat?mandru sa fiu rroman!!!!!!!!!!!!!deci in primul si in primul rand NICIODATA DAR ABSOLUT NICIODATA O FATA/FEMEIE NU SE VA GANDI NICIODATA LA O DRAGOSTE ADEVARATA CI NUMAI SI NUMAI LA SEX CE NU V-ATI PRINS?ASTEA CU FLORICELE CU POWER FLOWER ASTEA ERAU IN SEC XVII-XVIII:FLAUBERT,RONSARD,CHATEAUBRIAND....ACESTIA ERAU CEI CARE ERAU TRADATI IN DRAGOSTE SI ACEASTA TRADARE IN DRAGOSTE AVEA UN SINGUR NUME:GEORGE SAND!!DAR HAIDETI SA LASAM LITERATURA DEOPARTE STITI CE A FACUT O FEMEIE CARE S-A CASATORIT CU UN OM DE AFACERI BOGAT(TANAR,FIIND,DESTUL DE RAR)DUPA MOARTEA ACESTUIA A HOTARAT CA ERA TIMPUL SA FACA NISTE SEX!!!!!!!!SI VOI IMI SPUNETI MIE DE FLORICELE,FANETE,CERUL ALBASTRU......CE FRUMOS;))GANDITI-VA DE 10 ORI INAINTE DE A LUA O DECIZIE ATUNCI CAND VETI TRAI LANGA "SUFLETUL-PERECHE"(MI-E SILA NUMAI CAND SCRIU)!!!!!!!!!FEMEIA E MANA DIAVOLULUI E ISPITA NU ZICE NIMENI SA NU TE CASATORESTI.....DOAMNE FERESTE DAR E GATA ORICAND SA TE CALCE PE CAP SI SA-SI ATINGA SCOPURILE FIE ELE PRIN ORICE MIJLOACE....ATAT AM AVUT DE DECLARAT!!!!!MULTUMESC

Postat pe 14 Septembrie 2008 21:17
De la: mic_negru_si_urat3, la data 2008-09-14 21:17:32
De la: flash_speed2002, la data 2008-09-14 12:48:24Hai sa facem pe deontologii si pe intelectualii in legatura cu acest subiect:sexul.pentru k pe toti ne intereseaza viata sexuala,nu?!!!!bai cata prostie e in tara asta pe cuvantul meu,cred k e si asta o "performanta"k toate"geniile reciclate" sa se aduna in aceeasi tara!!!!nu e minunat?mandru sa fiu rroman!!!!!!!!!!!!!deci in primul si in primul rand NICIODATA DAR ABSOLUT NICIODATA O FATA/FEMEIE NU SE VA GANDI NICIODATA LA O DRAGOSTE ADEVARATA CI NUMAI SI NUMAI LA SEX CE NU V-ATI PRINS?ASTEA CU FLORICELE CU POWER FLOWER ASTEA ERAU IN SEC XVII-XVIII:FLAUBERT,RONSARD,CHATEAUBRIAND....ACESTIA ERAU CEI CARE ERAU TRADATI IN DRAGOSTE SI ACEASTA TRADARE IN DRAGOSTE AVEA UN SINGUR NUME:GEORGE SAND!!DAR HAIDETI SA LASAM LITERATURA DEOPARTE STITI CE A FACUT O FEMEIE CARE S-A CASATORIT CU UN OM DE AFACERI BOGAT(TANAR,FIIND,DESTUL DE RAR)DUPA MOARTEA ACESTUIA A HOTARAT CA ERA TIMPUL SA FACA NISTE SEX!!!!!!!!SI VOI IMI SPUNETI MIE DE FLORICELE,FANETE,CERUL ALBASTRU......CE FRUMOS;))GANDITI-VA DE 10 ORI INAINTE DE A LUA O DECIZIE ATUNCI CAND VETI TRAI LANGA "SUFLETUL-PERECHE"(MI-E SILA NUMAI CAND SCRIU)!!!!!!!!!FEMEIA E MANA DIAVOLULUI E ISPITA NU ZICE NIMENI SA NU TE CASATORESTI.....DOAMNE FERESTE DAR E GATA ORICAND SA TE CALCE PE CAP SI SA-SI ATINGA SCOPURILE FIE ELE PRIN ORICE MIJLOACE....ATAT AM AVUT DE DECLARAT!!!!!MULTUMESC

Postat pe 14 Septembrie 2008 21:18
De la: mic_negru_si_urat3, la data 2008-09-14 21:18:58
De la: mic_negru_si_urat3, la data 2008-09-14 21:17:32
De la: flash_speed2002, la data 2008-09-14 12:48:24Hai sa facem pe deontologii si pe intelectualii in legatura cu acest subiect:sexul.pentru k pe toti ne intereseaza viata sexuala,nu?!!!!bai cata prostie e in tara asta pe cuvantul meu,cred k e si asta o "performanta"k toate"geniile reciclate" sa se aduna in aceeasi tara!!!!nu e minunat?mandru sa fiu rroman!!!!!!!!!!!!!deci in primul si in primul rand NICIODATA DAR ABSOLUT NICIODATA O FATA/FEMEIE NU SE VA GANDI NICIODATA LA O DRAGOSTE ADEVARATA CI NUMAI SI NUMAI LA SEX CE NU V-ATI PRINS?ASTEA CU FLORICELE CU POWER FLOWER ASTEA ERAU IN SEC XVII-XVIII:FLAUBERT,RONSARD,CHATEAUBRIAND....ACESTIA ERAU CEI CARE ERAU TRADATI IN DRAGOSTE SI ACEASTA TRADARE IN DRAGOSTE AVEA UN SINGUR NUME:GEORGE SAND!!DAR HAIDETI SA LASAM LITERATURA DEOPARTE STITI CE A FACUT O FEMEIE CARE S-A CASATORIT CU UN OM DE AFACERI BOGAT(TANAR,FIIND,DESTUL DE RAR)DUPA MOARTEA ACESTUIA A HOTARAT CA ERA TIMPUL SA FACA NISTE SEX!!!!!!!!SI VOI IMI SPUNETI MIE DE FLORICELE,FANETE,CERUL ALBASTRU......CE FRUMOS;))GANDITI-VA DE 10 ORI INAINTE DE A LUA O DECIZIE ATUNCI CAND VETI TRAI LANGA "SUFLETUL-PERECHE"(MI-E SILA NUMAI CAND SCRIU)!!!!!!!!!FEMEIA E MANA DIAVOLULUI E ISPITA NU ZICE NIMENI SA NU TE CASATORESTI.....DOAMNE FERESTE DAR E GATA ORICAND SA TE CALCE PE CAP SI SA-SI ATINGA SCOPURILE FIE ELE PRIN ORICE MIJLOACE....ATAT AM AVUT DE DECLARAT!!!!!MULTUMESC


ce grea e viata pentru unii....nu exista dreptate pe lumea asta.


SARACUTAAAAA

Postat pe 14 Septembrie 2008 21:20
hai sa raspund si eu la ,,sondaj,,

1. nu am avut nici o experienta cu alta femeie, de nici un fel
2.uff.. nu imi place sa ma intreb ,,ce ar fi daca,, ..sunt adepta lozincii ,,traieste prezentul,, si nu obisnuiesc sa imi fac griji pt ceva ce s-ar putea sa nu se intample niciodata. Deci nu pot stii exact cum as reactiona pana nu as fi pusa in situatia respectiva. Oricum, am mintea f deschisa, am cativa prieteni FOARTE buni gay si in mod sigur as accepta ce crede copilul meu ca e mai bun pt el, din orice punct de vedere.

Postat pe 14 Septembrie 2008 21:36
oana iti multumim pentru raspuns

micutule,,,nu putem fi cu totii oameni NORMALI tre sa mai existe si de astia ca flash_speed...da poade va avea vriun moment/flash de luciditate si va reveni pe pamant,,,,ca nu numai e prin nori dar e si total
aricica_pogonica
Postat pe 14 Septembrie 2008 22:10
De la: aricica_pogonica, la data 2008-09-14 22:10:10oana iti multumim pentru raspuns

micutule,,,nu putem fi cu totii oameni NORMALI tre sa mai existe si de astia ca flash_speed...da poade va avea vriun moment/flash de luciditate si va reveni pe pamant,,,,ca nu numai e prin nori dar e si total


asa ma aricicule ma,te pupam daca nu erai toata tepoasa asa,sper sa fie ok si un pupic virtual
pup io pe ea de inteleapta mica

Postat pe 14 Septembrie 2008 22:23
micule nu am tepisori decat pe spate,,,,si nu intep decat dusmanii asa ca esti safe
pup you back
aricica_pogonica
Postat pe 14 Septembrie 2008 22:29
1. Nu am avut niciodata vreo experienta cu o persoana de acelasi sex, nu m-a tentat ideea si nu am simtit atractie fata de cineva de acelasi sex...sunt hetero..insa am multi prieteni cu alta orientare sexuala..si in timp am ajuns sa inteleg destule aspecte din viata lor..
2. Nu stiu cati dintre noi isi dau seama cat este uneori de greu sa iti asumi sexualitatea cand aceasta este diferita fata ce ceva presupus a fi NORMAL..nu cred ca e ok sa te simti judecat si luat peste picior pentru simplul fapt ca iubesti pe cineva de acelasi sex..iti trebuie curaj..mai ales intr-o societate plina de prejudecati si de viziuni inguste..Daca intr-o zi copilul meu mi-ar spune ca e gay..l-as sustine sa fie ce vrea el atata timp cat este el si cat este fericit..
Stiu cat de nasol te pot face oamenii din jur sa te simti vizazi de treaba asta.....e oare mai NORMAL sa stai (de exemplu) ca femeie cu cine stie ce limbric slinos dar plin de bani langa tine doar fiindca are bani? Dupa ce repere se judeca normalitatea?
Atata timp cat iubesti cu adevarat conteaza mai putin (cred eu) ce sex are cel de langa tine.. Sa traiasca fiecare cum simte..
black_cherry
Postat pe 14 Septembrie 2008 22:35
andreea
multumim pt exprimarea opiniei
aricica_pogonica
Postat pe 14 Septembrie 2008 22:38
De la: aricica_pogonica, la data 2008-09-14 22:38:41andreea
multumim pt exprimarea opiniei


ce moderator bun esti tu ma aricicule ma.....

Postat pe 14 Septembrie 2008 23:20
De la: aricica_pogonica, la data 2008-09-14 22:29:42micule nu am tepisori decat pe spate,,,,si nu intep decat dusmanii asa ca esti safe
pup you back


atunci te pup pe burtica ok?

Postat pe 14 Septembrie 2008 23:21
pai m-am facut si moderator,,,daca despina lipseste de la apel,,,m-am pus sa ii moderez topicul ,,,da-ti seama ce ar iesi sa descud si eu un topic pe aici,,,

pai poti sa ma pupi si pe burtica nu e problema....ma las pupata ca sunt bazata port acele mereu cu mine,,,o miscare gresita si faci cunostiinta cu zuperman

glumesc si uite ca incep eu cu pupaturile
aricica_pogonica
Postat pe 14 Septembrie 2008 23:39
ARICIIIIIIIIIICAAAAAAAAAAAAAAA


TE REPROFILEZI ( tip sa sti) ?????????????
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 23:42
nu cumnata raman aceeasi da ce sa fac daca asta mic vrea sa ma pupe si nu stie unde ca ii e frica de tepi ??
daca el vrea pe burtica eu ce sa ii fac???
si tu acum din cumnata te-ai transformat in vocea constiintei mele??? ce faci incerci sa ma tii gay??
btw vezi ca ti-am raspuns pe pro/contra casatoriilor gay si daca te intrebi de ce imi esti cumnata,,,vezi topicul ala cu visele
aricica_pogonica
Postat pe 14 Septembrie 2008 23:46
Am revenit!Scuze pentru ca am lipsit dar toata ziua am fost plecata.
Am primit vreo doua mesaje in care mi s-a dat de inteles ca nu am o perceptie ok asupra acestui topic sau ca am deranjat...As vrea sa imi cer scuze tuturor persoanelor care s-au simtit ofensate de ceva postat de mine aici sau eu stiu,poate chiar pe alt topic pentru ca va rog sa ma credeti,nu sunt genul care sa vrea sa irite sau sa se dea mare pentru ca oricum nu as avea cu ce!So,imi pare rau daca am dat impresia ca as fi vreo minte inteleapta,nu este asa doar mi-am expus parerea si am dat si altora ocazia sa o faca.
despinarose
Postat pe 15 Septembrie 2008 00:44
De la: flash_speed2002, la data 2008-09-14 12:48:24Hai sa facem pe deontologii si pe intelectualii in legatura cu acest subiect:sexul.pentru k pe toti ne intereseaza viata sexuala,nu?!!!!bai cata prostie e in tara asta pe cuvantul meu,cred k e si asta o "performanta"k toate"geniile reciclate" sa se aduna in aceeasi tara!!!!nu e minunat?mandru sa fiu rroman!!!!!!!!!!!!!deci in primul si in primul rand NICIODATA DAR ABSOLUT NICIODATA O FATA/FEMEIE NU SE VA GANDI NICIODATA LA O DRAGOSTE ADEVARATA CI NUMAI SI NUMAI LA SEX CE NU V-ATI PRINS?ASTEA CU FLORICELE CU POWER FLOWER ASTEA ERAU IN SEC XVII-XVIII:FLAUBERT,RONSARD,CHATEAUBRIAND....ACESTIA ERAU CEI CARE ERAU TRADATI IN DRAGOSTE SI ACEASTA TRADARE IN DRAGOSTE AVEA UN SINGUR NUME:GEORGE SAND!!DAR HAIDETI SA LASAM LITERATURA DEOPARTE STITI CE A FACUT O FEMEIE CARE S-A CASATORIT CU UN OM DE AFACERI BOGAT(TANAR,FIIND,DESTUL DE RAR)DUPA MOARTEA ACESTUIA A HOTARAT CA ERA TIMPUL SA FACA NISTE SEX!!!!!!!!SI VOI IMI SPUNETI MIE DE FLORICELE,FANETE,CERUL ALBASTRU......CE FRUMOS;))GANDITI-VA DE 10 ORI INAINTE DE A LUA O DECIZIE ATUNCI CAND VETI TRAI LANGA "SUFLETUL-PERECHE"(MI-E SILA NUMAI CAND SCRIU)!!!!!!!!!FEMEIA E MANA DIAVOLULUI E ISPITA NU ZICE NIMENI SA NU TE CASATORESTI.....DOAMNE FERESTE DAR E GATA ORICAND SA TE CALCE PE CAP SI SA-SI ATINGA SCOPURILE FIE ELE PRIN ORICE MIJLOACE....ATAT AM AVUT DE DECLARAT!!!!!MULTUMESC


Apreciem cultura si cartile citite.Dar numap pe mine ma induce caps lock-ul in eroare...?Zici ca lipsesc smilly faces-urile...hmmm.
Sau o fii barbat?Unul care sufera tare taresi vrea sa se calugareasca?hmmm...greu greu!
sweetpink
Postat pe 15 Septembrie 2008 01:02
cine s-a luat de tine mama?? zi-mi mie ca arunc cu pietre in toti sau mai bine
daca si tu esti de aia sa deranjeze,,,,

fratilor care veniti cu mine la psiholog??? poate macar voi sa aveti parte de tratament adecvat

da mie de ce nu imi dati nici unu mesaje ca am o atitudine aiurea pe forum?? eu nu va deranjez?? hai iritatilor va astept al discutii elaborate daca va tine....!!!

apare pe situl asta cate unu mai normal si mai obiectiv...care se chinuie sa multumeasca pe toata lumea si se trezesc unii destepti sa comenteze,,,,
despina tu simti ca ai facut ceva rau?? daca nu la ce te scuzi ???
lasa-i sa latre ca asta inseamna ca ti-au sesizat aparitia pe forum,,,,

respectam pe altii dar asta nu inseamna ca trebuie sa facem drepti in fata lor,,,,asa ca lasa scuzele pentru ocaziile in acre chiar e nevoie de ele
aricica_pogonica
Postat pe 15 Septembrie 2008 01:10

Merci,aricica pentru sustinere!
Eu accept criticile,comentariile care se bat cap in cap cu ideile mele pentru ca stiu ca nu sunt eu singura de pe lumea asta care conteaza.Insa in acest caz nu inteleg de ce sunt unele persoane atat de indarjite,cand nu am jignit,am incercat sa raspund cat mai clar si sincer,nu am provocat pe nimeni(cel putin nu intentionat)si nici nu m-am certat...Nu stiu ce sa zic...de asta nici nu am dat nume cand am facut referire la acele doua mesaje tocmai pentru anu le face lor probleme,pentru ca poate ar fi inceput sa se ia cineva de ele si uite asa incepea un alt scandal pe aici.Niciodata nu o sa reusesti sa multumesti pe toata lumea dar macar sa fi respectat si inteles cat de cat...
despinarose
Postat pe 15 Septembrie 2008 01:48
De la: aricica_pogonica, la data 2008-09-13 00:41:24fetelor nu e ca nu vreau sa incerc,,,am incercat pe vremea cand eram in negare,,,,si nu a iesit,,,nu merge ce sa-i faci?? sunt setata pe modul feminin
asta e viata,,,,cred ca in viata asta raman pe femei,,, da nu imi pare rau deloc,,,,
faza comica e ca am o lista lunga de tipi care asteapta un semn din partea mea sa ma combin cu ei da nici sa le zic ca sunt pe invers nu imi vine,,,ca imi creez probleme de care nu am nevoie,,, asa ca intre timp ma bucur de atentia lor fara a le oferi nimic in schimb nici macar sperante
unii barbati,,,,jesus



Aricik...stii...imi vine sa te invidiez!!! Am capatat asa o ura pe barbati si mi se par asa usless cate odata incat ma gandesc...ce bine ti-o fi sa n-ai de-a face...sa n-ai nicio treaba...ce bin' ti-o fi...

Postat pe 15 Septembrie 2008 05:06
rock :)))))))))

Mai fetelor va rog calmatziva :)))

Aricik avea de gand sa se reprofileze da si`a revenit...aku nu incepe si tu :))

Si tu despinuto..pe care mama drak ai fost tu in stare sa superi ??
La cat de dulcik esti se poate supara cineva pe tine??
Sabrina_Nede
Postat pe 15 Septembrie 2008 06:09
De la: aricica_pogonica, la data 2008-09-15 01:10:10 cine s-a luat de tine mama?? zi-mi mie ca arunc cu pietre in toti sau mai bine
daca si tu esti de aia sa deranjeze,,,,

fratilor care veniti cu mine la psiholog??? poate macar voi sa aveti parte de tratament adecvat

da mie de ce nu imi dati nici unu mesaje ca am o atitudine aiurea pe forum?? eu nu va deranjez?? hai iritatilor va astept al discutii elaborate daca va tine....!!!

apare pe situl asta cate unu mai normal si mai obiectiv...care se chinuie sa multumeasca pe toata lumea si se trezesc unii destepti sa comenteze,,,,
despina tu simti ca ai facut ceva rau?? daca nu la ce te scuzi ???
lasa-i sa latre ca asta inseamna ca ti-au sesizat aparitia pe forum,,,,

respectam pe altii dar asta nu inseamna ca trebuie sa facem drepti in fata lor,,,,asa ca lasa scuzele pentru ocaziile in acre chiar e nevoie de ele



aricicuuuuleeeeeee bravo tata,tu de cu pietre ca io dau cu asta sa nu se mai ia niciun destept de pretena noastra. adeschis acest topic si a moderat cel mai frumos.de unde apar atatia destepti io nu stiu....

Postat pe 15 Septembrie 2008 08:23
micutzule te dai si la despinutza noastra????
Sabrina_Nede
Postat pe 15 Septembrie 2008 08:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
suntem in contratimp... 14 De la: kudika_3172 13 Ianuarie 2014 17:38
mi ar prinde bine niste sfaturi..... 7 De la: floryna_90 27 Aprilie 2009 23:48
prevenirea traficului de persoane si a evaziuniifiscale pe piata muncii 1 De la: sadora 21 August 2009 13:28
De ce credeti ca bãrbaþii care preferã brunetele agaþã blondele si roscatele ??? 35 De la: kudika_raisa 4 Ianuarie 2012 16:08
cum trebuie sa te comporti k s fie totul bine? 52 De la: razz 30 Iulie 2011 00:50