Setari Cookie-uri

Orientare sexuala

era o parere corneille.

cat despre a fi implinita cu o femeie..

inca mai am o relatie de peste un an cu un barbat.

nu mi-as trai pt todeauna viata cu o femeie dar nici nu as refuza sa traiesc alturi de o femeie o parte din viata mea.

cat despre faptul ca esti limitata..nimeni nu ti-a spus sa nu mai fi asa.in fond ..nu poti multumii pe toata lumea.
dar..daca tu ai ramas asa cum te-a dat Dumnezeu iar noi am iesit putin din tipare probabil te crezi in masura sa-i numesti "bolnavi" pt toti cei care nu au ramas la fel ca tine.
fluturas_
Postat pe 15 Septembrie 2008 17:33
Eu nu sunt implinita nici cu un barbat. =))

Postat pe 15 Septembrie 2008 17:35
De la: corneille, la data 2008-09-15 17:25:19Se pare cã aºteptaþi ca toti cei ce scriu aici sã proslãveascã homosexualitatea...eu n am s-o fac. Bine spunea cineva cã începem sã simþim tirania minoratului. Dacã nu esti de acord cu ceva. esti ...limitat. Prefer sa fiu limitata, sincer...A good day!!!!


Nu o slaveste nimeni,diferenta e ca noi o acceptam ca o realitate,pe cand tu o privesti ca pe o boala...Ma asteptam la dana_3 sa vina cu o astfel de paree,dar e trist sa vezi ca persoane tinere au totusi pareri asa radicale despre un fenomen destul de des intalnit...
sweetpink
Postat pe 15 Septembrie 2008 17:37
rock de ce nu esti implinita cu un barbat?
fluturas_
Postat pe 15 Septembrie 2008 17:46
De la: corneille, la data 2008-09-15 17:25:19Se pare cã aºteptaþi ca toti cei ce scriu aici sã proslãveascã homosexualitatea...eu n am s-o fac. Bine spunea cineva cã începem sã simþim tirania minoratului. Dacã nu esti de acord cu ceva. esti ...limitat. Prefer sa fiu limitata, sincer...A good day!!!!




Cred ca doar ne dorim ca cei homosexuali sa nu fie invinovatiti,nu sa fie incurajata orientarea lor!Oricum iti respect parerea si mie sincer nu mi se pare ca esti limitata,ci poate ca esti doar consecventa in a-ti pastra principiile.Nu e nimic rau in asta dar uneori asta poate fi considera o lipsa de flexibiliate.Oamenii ar trebui sa fie mai indulgenti cu cei din jur si sa tina seama doar de un lucru:putem oricand sa fim pedepsiti in asa fel incat sa fim intr-o situatie de doua ori mai rea decat cei pe care ii blamam...Si inca ceva,care as vrea din tot sufletul sa priceapa cat mai multi si sa actioneze in consecinta:A AUZI CEVA NU INSEAMNA SI A ASCULTA ACEL CEVA!Caci multa lume doar aude,nu si asculta ca sa inteleaga ceea ce incearca sa i se transmita.
despinarose
Postat pe 15 Septembrie 2008 17:47
De la: butterfly_k22, la data 2008-09-15 17:46:53rock de ce nu esti implinita cu un barbat?


Ma scuzi k am raspuns asa greu...dar ma pregatesc sa fug la sala...Pai...pentru ca nu am avut orgasm prin penetrare niciodata... :( am mai postat eu pe alte topicuri cum ar fi: "Nu am orgasm!!!" sau... "m-am indragostit de amantul meu" sau "ma cauta si ma vrea numai cand e beat"


Va pup cu mare drag, fetelor si am sa revin aici dupa ce vin de la sala!

Postat pe 15 Septembrie 2008 18:11
Te pup si eu,draga mea!
despinarose
Postat pe 15 Septembrie 2008 18:14
La ce sala mergi?Sa lasi un mesaj aici sau pe privat,te rog.Vreau si eu de mult timp asta dar nu am avut banii necesari pt a face asta constant,asa ca nu m-am mai abonat...
despinarose
Postat pe 15 Septembrie 2008 18:16
eu am avut lenea necesara sa nu merg la sala :D

orgasm prin penetrare..o problema pt multe femei,nu? :)

sunt noua inca nu am citit tot pe aici :P

have a good day ..rock

fluturas_
Postat pe 15 Septembrie 2008 18:23
Nici eu nu am avut orgasm prin penetrare dar nu pot sa zic ca ma intristeaza f mult asta...Am avut insa orgasm un orgasm clitoridian-vaginal...caci se poate si asa...Nu e vaginal dar e pe aproape asa ca progresam!
despinarose
Postat pe 15 Septembrie 2008 18:26
de 3 ori l-am avut si eu.stiu sigur ca de 3 ori dar imi amintesc doar de 2 ori in ce pozitie am stat de l-am avut :))) ..si atunci cu multa munca ;))

fluturas_
Postat pe 15 Septembrie 2008 18:31

I-auzi!Pai insista pe acele pozitii!
despinarose
Postat pe 15 Septembrie 2008 18:40
nu-mi place monotonia.

oricum sexul cu iubitul meu e...complicat :).

dar sa revenim la homosexualitate ca nu vreau sa fiu eu aia ce face off-topic ;))
fluturas_
Postat pe 15 Septembrie 2008 18:51
De la: rock__to_love, la data 2008-09-15 17:35:06Eu nu sunt implinita nici cu un barbat. =))

am citi posturile tale pe topicul" nu am orgasm". fara intentia de a face gume de 3 lei sau de-a bate apropouri te sfatuiesc doar sa iei o pauza si sa continui cautarile.nu este sexul totul in lumea asta dar are un mare rol in fericirea si implinirea noastra .
sincer am avut partenere ce nu au fost cappabile sa ma satisfaca ,sau poate nu eram potriviti impreuna,nu am avut altceva de facut decat sa caut in alta parte ce-a ce nu am avut in acea relatie.
stiu ca sunt cu acest comentariu dar am postat aici de teama de-a nu pierde idea in cautatrea celuilalt topic.

Postat pe 15 Septembrie 2008 19:13
De la: rock__to_love, la data 2008-09-15 15:48:37Asaaa....sa raspund si eu...zilele astea n-am fost prea concentrata...de la insomnii :(((


1. Nu, dar sunt deschisa la orice e nou...in plus...am sa ma studiez mai bine poate gasesc in mine o asemenea orientare, poate scap definitiv de barbati!


2. Nu as avea nimic impotriva, dar m-as intreba cu cine seamana... ;))


pai daca e fata poate sa semene cu tacsu daca ala a fost afemeiat si daca e baiat poate semana cu masa,,,daca masa a fost,,,,, nu spunem ca nu e cazul si nici nu e frumos,,,,si apoi imi iau in cap

pe pupicilesc scupico,,,,glumeam si eu doar
aricica_pogonica
Postat pe 15 Septembrie 2008 22:44
De la: mic_negru_si_urat3, la data 2008-09-15 19:13:18
De la: rock__to_love, la data 2008-09-15 17:35:06Eu nu sunt implinita nici cu un barbat. =))

am citi posturile tale pe topicul" nu am orgasm". fara intentia de a face gume de 3 lei sau de-a bate apropouri te sfatuiesc doar sa iei o pauza si sa continui cautarile.nu este sexul totul in lumea asta dar are un mare rol in fericirea si implinirea noastra .
sincer am avut partenere ce nu au fost cappabile sa ma satisfaca ,sau poate nu eram potriviti impreuna,nu am avut altceva de facut decat sa caut in alta parte ce-a ce nu am avut in acea relatie.
stiu ca sunt cu acest comentariu dar am postat aici de teama de-a nu pierde idea in cautatrea celuilalt topic.



Sar'na pt tot! Well...nu e sexul totul...dar nu as vrea sa descopar placerea pe la 50 de ani....

Postat pe 15 Septembrie 2008 22:53
De la: aricica_pogonica, la data 2008-09-15 22:44:48
De la: rock__to_love, la data 2008-09-15 15:48:37Asaaa....sa raspund si eu...zilele astea n-am fost prea concentrata...de la insomnii :(((


1. Nu, dar sunt deschisa la orice e nou...in plus...am sa ma studiez mai bine poate gasesc in mine o asemenea orientare, poate scap definitiv de barbati!


2. Nu as avea nimic impotriva, dar m-as intreba cu cine seamana... ;))


pai daca e fata poate sa semene cu tacsu daca ala a fost afemeiat si daca e baiat poate semana cu masa,,,daca masa a fost,,,,, nu spunem ca nu e cazul si nici nu e frumos,,,,si apoi imi iau in cap

pe pupicilesc scupico,,,,glumeam si eu doar






Nu vreau sotz afemeiat...si asa vad ca am noroc de afemeiatzi...



Pup Mare Aricik!

Postat pe 15 Septembrie 2008 22:54
aricica_pogonica atunci tatal tau a fost un mare afemeiat ?


sper sa intelegi (oricum GLUMESCCCC,DA??)
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 00:41
buna fluturasule
da lasand gluma la o parte tata a fost si va fi mereu ,,,nu un afemeiat ca nu ii place utilizarea termenului,,,ci un tip caruia ii plac femeile
ai mei sunt divirtati deci nu ma deranjeaza situatia,,,chiar ma amuza,,,de cate ori vb la tel il intreb de noile cuceriri
hy hy hy cu asa tata ,,,tinand cont ca fetele mostenesc sau seamana cu tatii ,,,,,oare ce fel de copil se astepta lumea sa iasa
asa cum ii zic eu mamei mereu : GENA MAMA,,,,GENA E DE VINA
aricica_pogonica
Postat pe 16 Septembrie 2008 02:13
Wah...am inceput sa fac alergie la expresiile: "iubesc femeile", "Imi plac femeile", afemeiat.... moama cand aud...brrrr

Postat pe 16 Septembrie 2008 02:18
o familista convinsa,l-ai mostenit pe tata 100% ...

tu tot afemeiata te numesti ?? ..

...

rock are deja alergie la barbati pacat sa incepi sa ai si la femei
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 02:24
De la: rock__to_love, la data 2008-09-16 02:18:05Wah...am inceput sa fac alergie la expresiile: "iubesc femeile", "Imi plac femeile", afemeiat.... moama cand aud...brrrr


De ce?E sexul frumos...e normal sa ne placa la toti...sau? Vorba aceea-ce-i frumos si la Dumnezeu ii place...cred ca de femei era vorba
sweetpink
Postat pe 16 Septembrie 2008 02:28
Cine are alergie la femei??? Eu? Niciodata...Barbatii este porci, nu femeile... eu iubesc femeile... iata ca am folosit expresia aia...huh...am trecut peste mine...deja sunt o fortza!

Postat pe 16 Septembrie 2008 02:31
De la: butterfly_k22, la data 2008-09-16 02:24:10o familista convinsa,l-ai mostenit pe tata 100% ...

tu tot afemeiata te numesti ?? ..

...

rock are deja alergie la barbati pacat sa incepi sa ai si la femei



nu fluturasule,,,,tata stie sa fie,,,atent romantic inventiv si plin de neprevazut,,,si femeile adora asta,,,,cred ca anii de experienta isi spun cuvantul aici,,,,

eu nu sunt "afemeiata" doar imi plac femeile ,,,,am avut o relatie de aproape 4 ani cu o tipa,,,,si nu am inselato niciodata,,,si asta nu pt ca nu as fi avut cu cine,,ci pentru ca nu am considerat ca imi lipseste nimic,,,si atunci ar fi fost lipsa de respect si fata de mine si fata de ea ca eu sa ma duc sa ma apuc unblu dupa altele....plus ca atunci cand iubesti cred ca nu ai ochi decat pentru persoana de langa tine,,,,daca asta se schimba inseamna ca undeva ceva e in neregula......

sunt om si nu albinutza asa ca nu consider ca trebuie sa umblu din floare in floare
aricica_pogonica
Postat pe 16 Septembrie 2008 02:35
De la: aricica_pogonica, la data 2008-09-16 02:35:16
De la: butterfly_k22, la data 2008-09-16 02:24:10o familista convinsa,l-ai mostenit pe tata 100% ...

tu tot afemeiata te numesti ?? ..

...

rock are deja alergie la barbati pacat sa incepi sa ai si la femei



nu fluturasule,,,,tata stie sa fie,,,atent romantic inventiv si plin de neprevazut,,,si femeile adora asta,,,,cred ca anii de experienta isi spun cuvantul aici,,,,

eu nu sunt "afemeiata" doar imi plac femeile ,,,,am avut o relatie de aproape 4 ani cu o tipa,,,,si nu am inselato niciodata,,,si asta nu pt ca nu as fi avut cu cine,,ci pentru ca nu am considerat ca imi lipseste nimic,,,si atunci ar fi fost lipsa de respect si fata de mine si fata de ea ca eu sa ma duc sa ma apuc unblu dupa altele....plus ca atunci cand iubesti cred ca nu ai ochi decat pentru persoana de langa tine,,,,daca asta se schimba inseamna ca undeva ceva e in neregula......

sunt om si nu albinutza asa ca nu consider ca trebuie sa umblu din floare in floare



Bravo, bravo bravo!

Vezi? De ce nu auzi si un barbat care sa zica asa...de fapt mai auzim dar ii credem pampalai. Uhh urasc barbatii "albinutze" is porci!

Postat pe 16 Septembrie 2008 02:38
Buna atitudine si gandire,aricica!Bravos!
despinarose
Postat pe 16 Septembrie 2008 02:39
;;) .. atunci ..la brasov cand vii??

promit sa nu umblu din floare in floare cum face orice fluturas


...

atat timp cat ai ceea ce iti doresti nu vad rostul de a insela,cand nu mai e ca inainte pune problema in doi si daca nici asa nu merge lasa-o moarta. nu vad rostul inselatului.

am inselat ..dar m-am despartit cand mi-am dat seama ca de la relatie nu ma mai astept la nimic iar de inselat tot o sa-l insel.
fluturas_
Postat pe 16 Septembrie 2008 02:41
Hai sa fim sincere...or fii ei multi albinute,dar bzzz(ups mi-a scapat )si printre noi sunt multe de genul asta...
sweetpink
Postat pe 16 Septembrie 2008 02:42
pai vezi,,,si femeile heteros unt vinovate,,,ca daca dati d eunu cuminte,,,devreme acasa,,,si civilizat il numiti pampalau,,,va trebuie smecherasi deaia sa va ia la 13-14 ca sa va simtiti dominate
ce sa va fac mama?? o cam cautati cu lumanarea,,,,
aricica_pogonica
Postat pe 16 Septembrie 2008 02:42
pink eu nu zic ca nu sunt albinute,,,,si flori care sa trebuiasca polenizate,,,,zic doar ca eu nu umblu din floare in floare,,,,imi gasesc floricica mea si o polenizez doar pe aia,,,,,ca stii tu vb aia.,,,ce e prea mult strica
aricica_pogonica
Postat pe 16 Septembrie 2008 02:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lumi diferite! 3 De la: catyboy69 21 Octombrie 2009 23:22
buna dimi 2 De la: Elyaa 31 Iulie 2011 18:01
VA DURA RELATIA ? 4 De la: yumalai 2 Mai 2009 18:23
ajutati-ma vreau sa ma impac cu iubitul 33 De la: ella_c 3 Martie 2009 13:32
nu vreau sa se incheie relatia! 31 De la: kudika083394 6 Decembrie 2009 00:24