Setari Cookie-uri

cum facem un barbat fericit si ce conteaza cu adevarat pt el?

va dati seama ,acum, ce inseamna cearta si ura in realitate?intram pe kudika pentru a ne relaxa,pentru a ne impartasii experiente de viata,pentru a ne face noi prieteni,chiar virtuali si... ce gasim?nu stiu daca mai are sens sa stau mult pe acest forum!ceea ce vad aici ma deprima!imi cer scuze fata de cei care sint ok!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 27 Septembrie 2008 00:08
De la: Ray_s, la data 2008-09-26 23:59:46
De la: heaven_gate, la data 2008-09-26 23:53:31hai mha lasati baiatul.............poate are o vaca acasa si se ofera sa doneze lapte la femeile neintarcate............nu il luati tare ca se pierde ............prin lapte



Credeam ca ati prins conotatia cuvantului ? Laptele, adica, in cazul barbatului, sperma.

Asa era de greu sa iti dai seama ?




URRRAAAA!!!
a venit inlocuitorul lui virginel!
in sfarsit avem contra cui sa ne coalizam, ca era pericol de razbel civil p-aci
googoodoll
Postat pe 27 Septembrie 2008 00:16
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-09-27 00:08:26va dati seama ,acum, ce inseamna cearta si ura in realitate?intram pe kudika pentru a ne relaxa,pentru a ne impartasii experiente de viata,pentru a ne face noi prieteni,chiar virtuali si... ce gasim?nu stiu daca mai are sens sa stau mult pe acest forum!ceea ce vad aici ma deprima!imi cer scuze fata de cei care sint ok!



scuze roberta ca m-am angrenat in balacarirea lui. da' o merita

Postat pe 27 Septembrie 2008 00:18
De la: heaven_gate, la data 2008-09-27 00:04:02si app nu se spune cucoana...........oricum vad ca esti pe dinafara cu cum ziceai geo ca se numeste topicul tau............bune maniere..........


care e legatura cu topicul meu ? l-am deschis pt ca aveam eu curiozitatea asta, dat fiind ca printre fetele mele am observat ca exista divergenta de opinii.

imi vorbesti mie de maniere ? Hai nu fi obraznica.
am citit pe sarite unele topicuri pe aici, sa vad care e atnosfera, si vad ca sunteti needucati cu spiritul in primul rand. Vulgaritatea si replicile stupide si acide sunt la ordinea zilei.

Mergeti mai in pana mea si deschidezti un C.B.M si apoi vorbiti in public.

Postat pe 27 Septembrie 2008 00:19
vrei sa fi guru nostru?

Postat pe 27 Septembrie 2008 00:21
De la: geo32, la data 2008-09-27 00:18:42
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-09-27 00:08:26va dati seama ,acum, ce inseamna cearta si ura in realitate?intram pe kudika pentru a ne relaxa,pentru a ne impartasii experiente de viata,pentru a ne face noi prieteni,chiar virtuali si... ce gasim?nu stiu daca mai are sens sa stau mult pe acest forum!ceea ce vad aici ma deprima!imi cer scuze fata de cei care sint ok!



scuze roberta ca m-am angrenat in balacarirea lui. da' o merita
asa e!dar eu nu vorbeam de tine!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 27 Septembrie 2008 00:22
De la: googoodoll, la data 2008-09-27 00:16:01
De la: Ray_s, la data 2008-09-26 23:59:46
De la: heaven_gate, la data 2008-09-26 23:53:31hai mha lasati baiatul.............poate are o vaca acasa si se ofera sa doneze lapte la femeile neintarcate............nu il luati tare ca se pierde ............prin lapte



Credeam ca ati prins conotatia cuvantului ? Laptele, adica, in cazul barbatului, sperma.

Asa era de greu sa iti dai seama ?




URRRAAAA!!!
a venit inlocuitorul lui virginel!
in sfarsit avem contra cui sa ne coalizam, ca era pericol de razbel civil p-aci


Virginel ? cine e si asta ?

Postat pe 27 Septembrie 2008 00:23
daaa, sa ne tina prelegeri despre "tarfele" lui
o fi peste?
googoodoll
Postat pe 27 Septembrie 2008 00:23
virginel e defuncta vedeta, respectiv Comandss sau asa ceva
googoodoll
Postat pe 27 Septembrie 2008 00:24
De la: googoodoll, la data 2008-09-27 00:23:28daaa, sa ne tina prelegeri despre "tarfele" lui
o fi peste?



toate ca toate, da' nu mai vreu iara spirala.

Postat pe 27 Septembrie 2008 00:26
pai de cand primim ce vrem?
daca e sa fie spirala, sa fie, da sa stim si noi, nu?
googoodoll
Postat pe 27 Septembrie 2008 00:29
mi se pare mie sau chiar il cunoastem pe noul venit?!sa ma insel?!pupici si noapte buna!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 27 Septembrie 2008 00:29
De la: Ray_s, la data 2008-09-26 23:39:10
De la: geo32, la data 2008-09-26 12:37:12calitatea de baza e sa fi femeie si om! restu' e de umplutura


Tu iti dai seama ce ai scos din gura mah ? ce, femeia nu e om prin natura ei ?


era sa uit: ce-i cu poza asta la avatar ? tu realizezi cat de penibil esti mah ?

o poza de genu mai vedeam la una din tarfele mele, ca avatar de messenger. asta pana, i-am umplut gura de LAPTE. apoi s-a calmat


geo mie imi plac buzele tale de tarfa de messenger bine..de forum.
expuna-le cat mai mult! asa sa fii in ton cu tarfele!
ray.. "..................................".
fluturas_
Postat pe 27 Septembrie 2008 00:53
De la: Ray_s, la data 2008-09-27 00:19:13
De la: heaven_gate, la data 2008-09-27 00:04:02si app nu se spune cucoana...........oricum vad ca esti pe dinafara cu cum ziceai geo ca se numeste topicul tau............bune maniere..........


care e legatura cu topicul meu ? l-am deschis pt ca aveam eu curiozitatea asta, dat fiind ca printre fetele mele am observat ca exista divergenta de opinii.

imi vorbesti mie de maniere ? Hai nu fi obraznica.
am citit pe sarite unele topicuri pe aici, sa vad care e atnosfera, si vad ca sunteti needucati cu spiritul in primul rand. Vulgaritatea si replicile stupide si acide sunt la ordinea zilei.

Mergeti mai in pana mea si deschidezti un C.B.M si apoi vorbiti in public.
............lapte stim ca ai?..........acum ai si pene?.........pai cum dracu..........nu mai inte;leg nimik.....uffff

Postat pe 27 Septembrie 2008 01:37
De la: raluka_eleny, la data 2008-09-26 13:15:37Eu am observat in ultimul timp, ca cu cat femeia este mai afurista, cu atat barbatul o iubeste mai mult, si implicit relatia dureaza.
Si din contra, cu cat femeia e mai lapte si miere si incearca sa fie acolo mereu alaturi, sa fie mereu disponibila, barbatul se plictiseste

Dar na... acum depinde si de la caz la caz...dar ce-am spus mai sus a fost doar o constatate personala.


Da........... tre sa-ti dau perfecta dreptate... Femeia nu pre tre sa-0si arate zilnic sentiimentele
dafffne
Postat pe 27 Septembrie 2008 03:01
... cum face o femeie un barbat fericit si ce conteaza cu adevarat pentru el ? ... pai in primul rand sa-l iubeasca pe bune , nu ? sa-l iubeasca si sa-l doreasca pe bune . nu cred ca este nefericire mai mare pentru un barbat decat sa stie ca femeia pe care o iubeste si langa care traieste nu-l iubeste si nu-l doreste ... decat poate pentru banii lui , din interes . daca-l iubeste cu adevarat atunci ii accepta si micile defecte pentru calitatile pe care le are si lucrurile bune si minunate pe care le face ... cred ca o femeie nu poate spune " te iubesc doar pentru asta si asta " . ori iubesti un barbat asa cum este ori nu-l iubesti deloc ... ce conteaza pentru un barbat ? sa fie iubit asa cum este , nici mai rau nici mai bun ! femeia sa nu incerce sa-l schimbe cu orice pret , sa-l castreze si sa-l transforme intr-un accesoriu vesnic in adoratie tampa , o poseta , un gablonz , sa nu incerce sa-l transforme intr-un barbat care gandeste si reactioneaza ca o femeie ... sa nu incerce sa-l indeparteze de pasiunile si placerile lui de barbat ... sa nu incerce sa-l separe de "gasca" lui de prieteni pe motiv ca sunt "golani" , ca nu o respecta sau ca o privesc obscen ... sa fie mai subtila ca el si sa-l lase sa aibe impresia ca el este seful , ca el conduce , fara sa-si dea seama ca de fapt el este cel condus ... sa-i ramana in continuare prietena si complice intima nu doar amanta sau sotie ... sa-i impartaseasca hobby-urile si pasiunile ... sa bea cu el din cand in cand o bere rece si sa stea la o barfa "baieteasca" ... sa nu uite ca barbatii raman in sufletul lor niste baieti mai mari ... daca-l iubeste cu adevarat , sa-l iubeasca pentru ca este barbatul care este nu pentru barbatul care-l crede ea ca este ...cam mult nu ?
claudio
Postat pe 27 Septembrie 2008 09:36
claudio, cand iubesti cu adevarat un barbat, in ochii tai pana si defectele par calitati, asta asa, ca sa fac o precizare necesara :)
googoodoll
Postat pe 27 Septembrie 2008 11:51
claudioa ai mare dreptate, eu nu stiu cum e la altii in relatie dar la noi nici unu nu a pus problema ca unu sau celalat sa se schimbe ca sa il tina pe celalat langa el.el stie cum is ,eu stiu cum e el.mie nu mi se pare ca trebuie sa stau sa ma gandesc ca oare sa ma aranjez mai mult sau oare sa ii fac de mancare mai bine.noi ne impartim treburile casnice si facem in asa fel incat sa avem timp pe cat putem si pt a ne ingriji sau diatra etc.. eu zic ca e trist pt cele care trebuie sa se gandeasca oare cum sa fie ca sa tina un barbat langa ele.
witcher
Postat pe 27 Septembrie 2008 12:49
sau alta chestie sa nu ii arat cat il iubesc ca altfel si-o ia in cap.nu se pune asa problema .doar nu e concurenta .adica nu stiu dar pe mine m-ar deranja daca nu mi-ar arata ca ma iubeste .suntem egali intr-o relatie .cel putin asa o vad eu.
witcher
Postat pe 27 Septembrie 2008 12:53
hmmm
zicea cineva ca e inlocuitorul lui virginel.
serios?:)) daca e virginel undercover? :)))
morticia_adams
Postat pe 27 Septembrie 2008 13:52
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-09-27 00:08:26va dati seama ,acum, ce inseamna cearta si ura in realitate?intram pe kudika pentru a ne relaxa,pentru a ne impartasii experiente de viata,pentru a ne face noi prieteni,chiar virtuali si... ce gasim?nu stiu daca mai are sens sa stau mult pe acest forum!ceea ce vad aici ma deprima!imi cer scuze fata de cei care sint ok!



exact roberta...eu ziceam ca propun un topic sa mai invat ceva de la persoane trecute prin viata si 30%sfaturi,restul cearta
mystery83
Postat pe 27 Septembrie 2008 17:10
asta e!si eu am fost foarte nervoasa seara trecuta si am avut acea discutie in contradictoriu..pina la urma asta este realitatea,am expus-o si chiar este foarte important ca socheaza!poate ar trebui sa-mi dea de gindit si sa ma faca sa ma opresc din acest ritm nebunesc in care am intrat si care a inceput sa mi se para din ce in ce mai normal!poate am uitat de faptul ca viata e prea scurta si ca ajung sa pierd prea mult din cauza carierei!momentan am un sot fericit dar voi putea sa spun asta si peste un an? cit despre felul cum a fost jignit geo...nu pot spune decit josnic!invidie si cam atit!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 27 Septembrie 2008 17:48
De la: Ray_s, la data 2008-09-27 00:19:13
De la: heaven_gate, la data 2008-09-27 00:04:02si app nu se spune cucoana...........oricum vad ca esti pe dinafara cu cum ziceai geo ca se numeste topicul tau............bune maniere..........


care e legatura cu topicul meu ? l-am deschis pt ca aveam eu curiozitatea asta, dat fiind ca printre fetele mele am observat ca exista divergenta de opinii.

imi vorbesti mie de maniere ? Hai nu fi obraznica.
am citit pe sarite unele topicuri pe aici, sa vad care e atnosfera, si vad ca sunteti needucati cu spiritul in primul rand. Vulgaritatea si replicile stupide si acide sunt la ordinea zilei.

Mergeti mai in pana mea si deschidezti un C.B.M si apoi vorbiti in public.


dragule cand mai ai de gand sa deschizi vreun topic fa bine de posteaza si lista celor care au voie sa raspunda....asa topicul tau va ramane"pur si neprihanit"....si daca ai insomnii din cauza vulgaritatii...solutia e simpla...nu citi..

Postat pe 27 Septembrie 2008 17:56
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-09-27 17:48:10 asta e!si eu am fost foarte nervoasa seara trecuta si am avut acea discutie in contradictoriu..pina la urma asta este realitatea,am expus-o si chiar este foarte important ca socheaza!poate ar trebui sa-mi dea de gindit si sa ma faca sa ma opresc din acest ritm nebunesc in care am intrat si care a inceput sa mi se para din ce in ce mai normal!poate am uitat de faptul ca viata e prea scurta si ca ajung sa pierd prea mult din cauza carierei!momentan am un sot fericit dar voi putea sa spun asta si peste un an? cit despre felul cum a fost jignit geo...nu pot spune decit josnic!invidie si cam atit!



cariera are locul ei si trebuie sa existe intelegere reciproca...faptul ca faci ceva in viata e doar de admirat si cu siguranta sotul tau o face
mystery83
Postat pe 27 Septembrie 2008 18:03
De la: inocica, la data 2008-09-27 17:56:13
De la: Ray_s, la data 2008-09-27 00:19:13
De la: heaven_gate, la data 2008-09-27 00:04:02si app nu se spune cucoana...........oricum vad ca esti pe dinafara cu cum ziceai geo ca se numeste topicul tau............bune maniere..........


care e legatura cu topicul meu ? l-am deschis pt ca aveam eu curiozitatea asta, dat fiind ca printre fetele mele am observat ca exista divergenta de opinii.

imi vorbesti mie de maniere ? Hai nu fi obraznica.
am citit pe sarite unele topicuri pe aici, sa vad care e atnosfera, si vad ca sunteti needucati cu spiritul in primul rand. Vulgaritatea si replicile stupide si acide sunt la ordinea zilei.

Mergeti mai in pana mea si deschidezti un C.B.M si apoi vorbiti in public.


dragule cand mai ai de gand sa deschizi vreun topic fa bine de posteaza si lista celor care au voie sa raspunda....asa topicul tau va ramane"pur si neprihanit"....si daca ai insomnii din cauza vulgaritatii...solutia e simpla...nu citi..


inocica, dar nu el a deschis topicul, doar si l-a insusit asa, pe nesimtite, tiptil
googoodoll
Postat pe 27 Septembrie 2008 18:05
mea culpa.. n-am vazut.. dar se purta ca stapan de topic..imi cer scuze pentru confuzie.. are si el deschis un topic si de aici incurcatura...dar sfaturile raman aceleasi...si consider ca am fost bine crescuta..

Postat pe 27 Septembrie 2008 18:09
spre deosebire de altii, si se vede cu ochiul liber :)
googoodoll
Postat pe 27 Septembrie 2008 18:16
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-09-27 17:48:10 asta e!si eu am fost foarte nervoasa seara trecuta si am avut acea discutie in contradictoriu..pina la urma asta este realitatea,am expus-o si chiar este foarte important ca socheaza!poate ar trebui sa-mi dea de gindit si sa ma faca sa ma opresc din acest ritm nebunesc in care am intrat si care a inceput sa mi se para din ce in ce mai normal!poate am uitat de faptul ca viata e prea scurta si ca ajung sa pierd prea mult din cauza carierei!momentan am un sot fericit dar voi putea sa spun asta si peste un an? cit despre felul cum a fost jignit geo...nu pot spune decit josnic!invidie si cam atit![/quot

am urmarit acea discutie in contradictoriu si iti sustin punctul de vedere

Postat pe 27 Septembrie 2008 18:22
De la: heaven_gate, la data 2008-09-27 01:37:12
De la: Ray_s, la data 2008-09-27 00:19:13
De la: heaven_gate, la data 2008-09-27 00:04:02si app nu se spune cucoana...........oricum vad ca esti pe dinafara cu cum ziceai geo ca se numeste topicul tau............bune maniere..........


care e legatura cu topicul meu ? l-am deschis pt ca aveam eu curiozitatea asta, dat fiind ca printre fetele mele am observat ca exista divergenta de opinii.

imi vorbesti mie de maniere ? Hai nu fi obraznica.
am citit pe sarite unele topicuri pe aici, sa vad care e atnosfera, si vad ca sunteti needucati cu spiritul in primul rand. Vulgaritatea si replicile stupide si acide sunt la ordinea zilei.

Mergeti mai in pana mea si deschidezti un C.B.M si apoi vorbiti in public.
............lapte stim ca ai?..........acum ai si pene?.........pai cum dracu..........nu mai inte;leg nimik.....uffff



Lasa baiatu' ca-ti explic eu daca pe tine nu te duce

Fii atent aici

Heaven gate zice :,, cum ziceai geo ca se numeste topicul tau............bune maniere.......... ''

Ray laptarul zice:,,care e legatura cu topicul meu ? l-am deschis pt ca aveam eu curiozitatea asta, dat fiind ca printre fetele mele am observat ca exista divergenta de opinii.''

Si acum venim cu explicatia sa nu cumva sa ramai cu sechele : haven gate nu te intreba pe tine baby cum se numeste topicul tau ci pe geo dragutule , chiar asa greu de inteles sa fie ?

Concluzia :geo a deschis un topic cu bunele maniere pi net ,topic pe unde domnia ta nu a binevoit sa intre.
End of story

Drepturile de autor apartin cucoanei iris
iris_4_ever
Postat pe 27 Septembrie 2008 18:23
Bravo iris, poate se mai calmeaza lumea pe aici

Postat pe 27 Septembrie 2008 18:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cadoul perfect 7 De la: andra_ale 30 Martie 2009 09:14
musulmani 3 De la: kudika500918 13 Martie 2012 18:07
iubitul meu=egoist 39 De la: angelo_micnegrusiurat 3 Decembrie 2009 21:24
Mai este ceva de facut?S-au gata...este totul pierdut desi il iubesc... 21 De la: Adella92 7 Ianuarie 2012 21:38
cadoul mult asteptat... 22 De la: glumeatza 27 Iulie 2009 23:56