Setari Cookie-uri

Virgina la 23 de ani...

De la: _dulcik_, la data 2009-03-13 16:49:21e bine de stiut totusi ca inca mai exista virgine....
unde?
a_alex
Postat pe 13 Martie 2009 20:07
in ureche
Diavolyta_
Postat pe 13 Martie 2009 20:09
totusi eu sunt curioasa daca acum mai e.... ca in octombrie o pus topicu`
Diavolyta_
Postat pe 13 Martie 2009 20:18
pai in romania....probabil ca o mai fii virgina...sau poate a venit fat-frumos si a deschis gaurica usii cu cheitza
_dulcik_
Postat pe 14 Martie 2009 10:57
Kitty girl felicitari tie..esti o super fata...dar hai sa va spun povestea mea...mi-am pierdut virginitatea in urma cu 1 luna jumatate in apropierea varstei de 22 de ani..indragostita fiind de prietenul meu cu care am avut o relatie super frumoasa..am simtit de la inceput ca el o sa fie acela..se purta cu mine ca printesa lui de la inceputul relatiei (el e mai mic ca mine cu 1 an)...dar ne-am despartit de 2 saptamani fiindca relatia nu mai mergea...trebuie sa precizez ca in urma unei certi prostesti de ambitie si orgoliu in urma careia el a fost gelos si desi eu nu facusem nimic gresit(sa-l insel) a considerat ca mai bine imi da papucii decat sa mai incercam ceva desi ne potriveam foarte bine dar aman2 aveam personalitati puternice(eu gemeni el berbec) ... mi-a fost greu vreo saptamana...dar acum mi-am revenit ca viata nu se opreste aici...si poate el chiar nu era pentru mine .. tin sa precizez ca acum nici nu are tupeul sa ma priveasca in ochi dupa ce a facut..dar eu nu l-as mai primi inapoi ;) asa ca fetelor ochii cat cepele!!! ;))
Laurine018
Postat pe 17 Aprilie 2009 23:35
http://multsoare-stuff.blogspot.com/
copacelul
Postat pe 4 Mai 2009 15:28
mai copacelule...da' m-ai zapacit cu mult soare asta al tau!!!
deelisha
Postat pe 4 Mai 2009 18:59
De la: deelisha, la data 2009-05-04 18:59:40mai copacelule...da' m-ai zapacit cu mult soare asta al tau!!!

si pe mine la fel m-a disperat
_dulcik_
Postat pe 4 Mai 2009 22:26
De la: danna23ss, la data 2008-10-31 14:51:12Nu te mai chinui cu gandul asta, stiu exact ce simti. Eu sunt virgina la 25 ani ,dar asta nu inseamna ca ma gandesc sa "ma apuc de treaba". Inca mai sper ca o sa am parte de un barbat asa cum caut, nu am decat sa astept si cred ca pt fiecare exista cineva care va aparea pana la urma... sper...

SCZ ca intervin,spun si eu cu putina jena varsta la care am devenit "femeie'...adk p la 27 si un pic ma simteam de pe alta planeta,pt ca totul in jurul nostru debordeaza de sexualitate sau tinde exagerare.Nu regret ca am asteptat,pt ca l-am intalnit pe EL,ne iubim si acum la fel d mult,chiar mai mult decat la inceput si ce sa spun,a fost persoana potrivita ,am simtit 100% ca trebuie sa se intample cu el!Succes fetele si nu renuntati la principiile voastre si la sentimente...ele sunt cele mai importante....!
luyyzz
Postat pe 4 Mai 2009 23:25
da' si io sunt virginica
Diavolyta_
Postat pe 4 Mai 2009 23:27
Eu am facut sex prima oara la 20 de ani, dupa doua relatii stabile in care am motivat ca nu as fi pregatita. Pana cand l-am cunoscut pe el, actualul meu iubit. Am simtit efectiv de cand l-am vazut ca el e barbatul cu care as vrea sa fac sex. Stiu, suna ciudat, idealist, dar asa a fost. La doar o saptamana am facut sex cu el, cu toate ca era extrem de imp. pt mine ca totul sa fie perfect. A fost frumos si de doi ani locuim impreuna. Tocmai am facut sex, acu o ora. Doarme langa mine, iar eu stau cu laptopul in pat sa scriu pe forumul kudika :) Da, e f ok sexul, dar din pacate fara orgasm. Astept sa vina si acel moment. Pana atunci, enjoy sex girls!
kristinaright
Postat pe 5 Mai 2009 02:01
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-04 23:27:09da' si io sunt virginica


asa te mai cheama???
deelisha
Postat pe 5 Mai 2009 11:08
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-04 23:27:09da' si io sunt virginica
nu te cred
dontworibehapi
Postat pe 5 Mai 2009 11:13
De la: dontworibehapi, la data 2009-05-05 11:13:18
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-04 23:27:09da' si io sunt virginica
nu te cred


de ce nu crezi fata???adicatelea ce???ne minte??
deelisha
Postat pe 5 Mai 2009 11:30
bravo tie,kitty.foarte frumos si sunt sigura ca esti si frumoasa si desteapta.cunosc genul si din fericire,inca exista.rabdare si incredere in tine.si-nca ceva,nu lasa pe teribilisti sa-ti zica ca ar fi ceva in neregula cu tine.e f bine si frumos,iar cand va fi sa fei EL,va fi innebunit dupa asa ceva si f fericit.crede-ma ca stiu ce spun.cat despre o varsta propice?nu-i lege,dar nu mai devreme de 18 ani,oricat de dezvoltate fizic ati parea,pentru ca aparatul genital inca nu a atins maximul dezvoltarii sale si asta-i parerea tuturor ginecologilor.pacat ca unele tare va mai grabiti si pierdeti si emotia adevarata a momentului si multe altele.dar de,tare mai suntem trendy noi,incat devenim mame pe la12 ani.infricosator si trist.
mia79x
Postat pe 5 Mai 2009 11:40
Caut virgina....pentru o aventura,sa vad cum este cu o virgina:D anunt serios

Postat pe 5 Mai 2009 13:51
buna..da cred ca esti ,,ciudata,,.printrea atatea fete care se gandesc numai la sex..probabil ca esti o visatoare ca si mine dealtfel..stai linistita nu esti deloc freak..pt ca esti inca virgina..sincer nu mai credeam ca exista...si un barbat care te iubeste pff sau oricare nu cred ca s-ar speria de faptul ca nu ai avut relatii sexulale pana acum..toata chesti e ca daca le spui asta din start o sa te creada pt ca o sa spuna ca e ceva in neregula cu tine sau doamne stiue eu ce idei isi pot face..intai cunoaste un barbat si dupa ii spui..si nu ii da impresia ca esti virgina sau macar nu ii spune direct..ci evita intentionat subiectul..la un moment dat o sa isi de-a seama..ce si cum..wow deci sincer e foarte greu de crezut ca esti fata si inca esti virgina..la varsa ta..dar nu mi-o lua..ai tot respectul meu..sincer mi-as dori sa am o sotie care sa nu fi avut pe nimeni in viata ei ever..pff cum ar fi asta..
A si cum a mai spus o fata pe aici...nu incerca sa scapi de asta ca de o boala sau ceva..o chestie naspa...nu e naspa deloc..
iti spune eu ce ar putea fi naspa sa fi cu omul pe care il iubesti si asa..si sa se gandeasca ,pff ca oare e destul de bun pt tine ?ai pretentii de la el?
asteapta momentul potriviti si persoana potrivita and enjoy

Postat pe 5 Mai 2009 14:44
Drag mea posedezi o comoditate foarte scumpa...in California o fata de 23 de ani si-a vindut virginitatea pentru 3 milioane de dolari...deci esti deasupra tuturor ca valoare..ai grija sa nu te risipesti pe vreun coate goale...felicitari ...cred ca esti inteligenta si ai valori pe care ulte fete le-au pierdut...sau nu le-au avut niciodata...
jermaine168
Postat pe 5 Mai 2009 15:26
De la: don_baxter0, la data 2009-05-05 13:51:02Caut virgina....pentru o aventura,sa vad cum este cu o virgina:D anunt serios


cauta la matrimoniale poate gasesti una ratacita
_dulcik_
Postat pe 5 Mai 2009 23:00
De la: deelisha, la data 2009-05-05 11:30:28
De la: dontworibehapi, la data 2009-05-05 11:13:18
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-04 23:27:09da' si io sunt virginica
nu te cred


de ce nu crezi fata???adicatelea ce???ne minte??


cum puteti spune voi ca io mint??
Sa va fie rushine ca nu aveti incredere in mine
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 01:48
De la: deelisha, la data 2009-05-05 11:08:44
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-04 23:27:09da' si io sunt virginica


asa te mai cheama???


in vis, da' nici acolo la ce vise am cateodata

Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 01:49
"Femeile sunt precum merele neculese. Cele mai bune sunt in varful pomului. Majoritatea barbatilor nu vor sa se intinda dupa cele bune fiindca se tem sa nu cada si sa se raneasca. Prefera, in schimb, merele cazute pe jos, care nu sunt la fel de bune, dar usor de luat. Merele din varful pomului se gandesc ca este ceva in neregula cu ele, cand, de fapt, sunt extraordinare. Trebuie numai sa astepte sa apara barbatul potrivit, care sa fie suficient de curajos sa urce pana in varful pomului."

Freud
Rocker
Postat pe 6 Mai 2009 17:38
De la: Rocker, la data 2009-05-06 17:38:03"Femeile sunt precum merele neculese. Cele mai bune sunt in varful pomului. Majoritatea barbatilor nu vor sa se intinda dupa cele bune fiindca se tem sa nu cada si sa se raneasca. Prefera, in schimb, merele cazute pe jos, care nu sunt la fel de bune, dar usor de luat. Merele din varful pomului se gandesc ca este ceva in neregula cu ele, cand, de fapt, sunt extraordinare. Trebuie numai sa astepte sa apara barbatul potrivit, care sa fie suficient de curajos sa urce pana in varful pomului."

Freud


etta
Postat pe 6 Mai 2009 17:40
De la: Rocker, la data 2009-05-06 17:38:03"Femeile sunt precum merele neculese. Cele mai bune sunt in varful pomului. Majoritatea barbatilor nu vor sa se intinda dupa cele bune fiindca se tem sa nu cada si sa se raneasca. Prefera, in schimb, merele cazute pe jos, care nu sunt la fel de bune, dar usor de luat. Merele din varful pomului se gandesc ca este ceva in neregula cu ele, cand, de fapt, sunt extraordinare. Trebuie numai sa astepte sa apara barbatul potrivit, care sa fie suficient de curajos sa urce pana in varful pomului."

Freud
_dulcik_
Postat pe 6 Mai 2009 23:14
sa speram ca asa va fi...
monaq
Postat pe 6 Mai 2009 23:17
Draga de tine! Nu e nici o problema ca esti virgina! Dar daca vrei sa scapi si sa nu mai fi,nu ezita sa ma contactezi. Nu oi fi eu barbatul perfect darte pot ajuta sa scapi de aceasta 'problema'
JhonnyB
Postat pe 16 Mai 2009 00:01
Varsta ideala este atunci cand consideri tu ca esti pregatita si ai intalnit si barbatul potrivit.Prima relatie e f importanta
ionia
Postat pe 22 Mai 2009 17:14
De la: JhonnyB, la data 2009-05-16 00:01:59 Draga de tine! Nu e nici o problema ca esti virgina! Dar daca vrei sa scapi si sa nu mai fi,nu ezita sa ma contactezi. Nu oi fi eu barbatul perfect darte pot ajuta sa scapi de aceasta 'problema'



Ha ha ha .Mai sa fie oare o coincidenta ? Am mai vazut pe cineva cu nick-ul tau cu ani in urma , era la fel de dispus ca si tine .Bafta multaaaaaa
ionia
Postat pe 22 Mai 2009 17:18
De la: kitty_grl, la data 2008-10-18 16:07:30Da exact.. am 23 de ani si pana acum nu am intretinut relatii sexuale cu nici un baiat..
Poate va ganditi ca sunt urata, grasa etc..
No way..sunt foarte ok.. sunt chiar mult peste medie.. majoritatea prietenilor mei fiind draguti.. dar.. pur si simplu nu am simtit ca este momentul potrivit sa fac sex cu nici unul dintre ei...
Acum ma gandesc ca daca o sa-mi fac un iubit.. o sa i se para deplasat ca pana la varsta asta sunt inca virgina..
Ultimului meu prieten i-am spus ..si a fost foarte surprins..(asta e si motivul pt care nu mai suntem impreuna cred..s-a speriat..:))
Exista o varsta ideala pentru a incepe activitatea sexuala??
Sunt o fata ciudata??
Ar trebui sa nu mai spun nimic inainte ca sa nu-i mai fac pe barbati sa zica ca sunt o freack..???



esti o raritate..bravo...nu prea mai gasesti fete virgine la 23 de ani...
blacka
Postat pe 22 Mai 2009 17:29
De la: blacka, la data 2009-05-22 17:29:56
De la: kitty_grl, la data 2008-10-18 16:07:30Da exact.. am 23 de ani si pana acum nu am intretinut relatii sexuale cu nici un baiat..
Poate va ganditi ca sunt urata, grasa etc..
No way..sunt foarte ok.. sunt chiar mult peste medie.. majoritatea prietenilor mei fiind draguti.. dar.. pur si simplu nu am simtit ca este momentul potrivit sa fac sex cu nici unul dintre ei...
Acum ma gandesc ca daca o sa-mi fac un iubit.. o sa i se para deplasat ca pana la varsta asta sunt inca virgina..
Ultimului meu prieten i-am spus ..si a fost foarte surprins..(asta e si motivul pt care nu mai suntem impreuna cred..s-a speriat..:))
Exista o varsta ideala pentru a incepe activitatea sexuala??
Sunt o fata ciudata??
Ar trebui sa nu mai spun nimic inainte ca sa nu-i mai fac pe barbati sa zica ca sunt o freack..???




esti o raritate..bravo...nu prea mai gasesti fete virgine la 23 de ani...




pai si eu daca am rezistat pana la 24?
coffeeta
Postat pe 22 Mai 2009 20:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Probleme in pat! Ajutor! 252 De la: PISSYCUTZA19 20 Februarie 2016 13:40
este posibil ca o femeie frigida sa devina nimfomana ??? 0 De la: 12 Noiembrie 2009 22:15
permanent pt par 10 De la: Andrei24 9 Decembrie 2009 21:32
AJUTORR!! HEELP!! Si toate cele... 59 De la: stefanant 18 Octombrie 2009 23:07
intrebare 69 De la: kudika045035 5 Septembrie 2009 22:05