Setari Cookie-uri

Virgina la 23 de ani...

si eu sunt virgina , eu chiar am vrut sa imi incep viata sexuala cu fost prieten insa nu vrea el mi-a zis ca dupa aia ma doare mai tare daca ne despartim bine asta a fost si unu din motive , ce rost mai are sa stai cu un om daca el nu vrea sa se implice sa riste pentru tine nu? am 2o de ani
SexintheCity
Postat pe 25 Mai 2009 18:08
De la: rinah, la data 2009-05-25 18:08:05si eu sunt virgina , eu chiar am vrut sa imi incep viata sexuala cu fost prieten insa nu vrea el mi-a zis ca dupa aia ma doare mai tare daca ne despartim bine asta a fost si unu din motive , ce rost mai are sa stai cu un om daca el nu vrea sa se implice sa riste pentru tine nu? am 2o de ani


Unde esti virgina?
Diavolyta_
Postat pe 25 Mai 2009 18:11
Are dreptate.
Desi multi barbati n-ar fi scapat o asemenea "ocazie" prietenul tau se dovedeste un tip foarte serios. Eu as zice sa nu-l scapi asa usor din miini. Astfel de barbati sint rari. Si recunosc ca eu nu sint unul dintre ei.

Iar cind veti simti amindoi ca relatia voastra e serioasa, veti face si pasul asta.
Iar daca va veti desparti cumva, abia asa veti ramine prieteni.
Crede-ma!
brad71
Postat pe 26 Mai 2009 16:25
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-25 18:11:14
De la: rinah, la data 2009-05-25 18:08:05si eu sunt virgina , eu chiar am vrut sa imi incep viata sexuala cu fost prieten insa nu vrea el mi-a zis ca dupa aia ma doare mai tare daca ne despartim bine asta a fost si unu din motive , ce rost mai are sa stai cu un om daca el nu vrea sa se implice sa riste pentru tine nu? am 2o de ani


Unde esti virgina?

eee si tu acuma in urechi
ralu_zar
Postat pe 26 Mai 2009 16:34
Da ne-am despartit :(( a zis ca a mai trecut prin situatii in care tipa era virgina si ca a avut certuri cu paritntii tipei :( de parca suntem in sec 19 of nu mai stiu ce sa zic il iubesc inca desi au fost multe si mi-a dovedit ca nu mai vrea sa fim iubiti el vrea sa fie liber sa faca orice si cu oricine off ma doare m-am saturat de cate ori am povestit tot si de cate ori am plans si mi-am adus aminte si am sperat ca va fii bine si mi-am facut iluzi ca va mai fii ceva :(( acuma nu ma mai atasez nu mai simt nu mai vreau , il vreau numai pe el desi nu e reciproca afirmatia asta , el nu ma vrea inapoi :((
SexintheCity
Postat pe 27 Mai 2009 00:26
De la: rinah, la data 2009-05-27 00:26:06Da ne-am despartit :(( a zis ca a mai trecut prin situatii in care tipa era virgina si ca a avut certuri cu paritntii tipei :( de parca suntem in sec 19 of nu mai stiu ce sa zic il iubesc inca desi au fost multe si mi-a dovedit ca nu mai vrea sa fim iubiti el vrea sa fie liber sa faca orice si cu oricine off ma doare m-am saturat de cate ori am povestit tot si de cate ori am plans si mi-am adus aminte si am sperat ca va fii bine si mi-am facut iluzi ca va mai fii ceva :(( acuma nu ma mai atasez nu mai simt nu mai vreau , il vreau numai pe el desi nu e reciproca afirmatia asta , el nu ma vrea inapoi :((


Culca'te cu el atunci.... Daca vrei ca el sa se culce cu tine si apoi sa te paraseasca... n'ai decat....
Diavolyta_
Postat pe 27 Mai 2009 02:07
De la: ralu_zar, la data 2009-05-26 16:34:13
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-25 18:11:14
De la: rinah, la data 2009-05-25 18:08:05si eu sunt virgina , eu chiar am vrut sa imi incep viata sexuala cu fost prieten insa nu vrea el mi-a zis ca dupa aia ma doare mai tare daca ne despartim bine asta a fost si unu din motive , ce rost mai are sa stai cu un om daca el nu vrea sa se implice sa riste pentru tine nu? am 2o de ani


Unde esti virgina?

eee si tu acuma in urechi


Nu in urechi ... Ci in Nas


Diavolyta_
Postat pe 27 Mai 2009 02:08
Rinah, parerea mea e sa suferi dupa el, dar sa nu te culci cu cineva doar pentru ca zburda hormonii. Baietii vin si pleaca, cei mai multi vor dori sa se culce cu tine doar pentru ca esti virgina. Si apoi vei suferi si mai mult. Parerea mea e sa-l astepti pe EL. Si atunci sa fie ceva mirific.
brad71
Postat pe 27 Mai 2009 16:22
Multumesc pentru sfat , sufar dupa el momentan , incet incet invat si eu sa spun nu , nu numai la baieti ci in general , eu sunt cam prea naiva si generoasa asa ca ma fac rea :)) el inca mai pastra legatura maram vrea sa ramanem amici si mai intra din cand in cand sa vada daca sufar dupa el , daca il vreau inapoi , daca am pe altul si sa imi zica ca lui i-a trecut tot ca nu are probleme si regrete ca sunt doar o amintire , asa ca , ultima data cand a intrat mi-a zis ca a auzit ca sunt cu altu , l-am rugat frumos sa ma stearga din lista de mes si sa nu ma mai caute :(( asa a fost cel mai bine daca vrei sa uiti pe cineva nu pastrezi legatura si nu poti fii prietena cu el daca inca il mai iubesti :((
SexintheCity
Postat pe 27 Mai 2009 22:24
Rinah...asteapta baiatul potrivit sa fie ceva frumos sa te aprecieze cum trebuie...eu mi-am luat tzeapa...am asteptat 22 de ani baiatul potrivit...m-am indragostit ca o idioata...si am facut cea mai mare greseala ca m-am culcat cu fostul...la o luna dupa ce s-a intamplat asta ne-am despartit...pe motiv ca el nu a putut sa imi ofere toate lucrurile de care eu am nevoie..si ca sunt o super fata si am nevoie de ceva mai bun...pretexte...bine si acum oricum e plecat la capatul celalalt al tarii..la oradea...si eu sunt din constanta...deci nu te grabii si ai sa vezi k o sa fie frumos...eu m-am grabit ca nu am dat`o cui a trebuit si nu a stiut sa aprecieze cum trebuie..desi el a zis ca m-a apreciat si ma apreciaza ft mult..tampenii..Acum imi pare bine ca a iesit definitiv din viata mea...sper sa nu`mi mai aduc aminte de el i snici macar in poze sa`l mai vad..nici nu se pune problema sa mai ramanem prieteni(desi el asa si-ar dori :)))...Si eu sunt la fel de visatoare si generoasa ca tine...Asa ca nu te grabii si asteapta pe cine trebuie..nu o sa regreti
Laurine018
Postat pe 28 Mai 2009 16:37
Ms de sfat lala , nu ma grabesc sa imi incept viata sexulala ci sa il uit caci sufar dupa el de zici ca sunt nebuna , ma gandesc la el , mi dor de el , incep sa plang din senin , ma uit pe strada dupa el si nu mi se pare nici unu asa de perfect pentru mine chiar daca noi eram f. diferiti , nu aveam mai nimik in comun ,
SexintheCity
Postat pe 29 Mai 2009 01:17
Crede-ma..o sa iti treaca cand o sa cunosti pe altcineva care sa iti ofere multe lucruri si o sa se poarte frumos cu tine..o sa uiti...stiu ca nu ai cum sa ma crezi acum...dar asa am zis si eu...ca el e cel mai ca el nimeni etc..Dumnezeu iti arata cand nu e sa fie ceva..o relatie..;) si bine e si faza ca poate nu ai prieten si te simti singura ca ai nevoie pe cineva acolo..k asa sunt si eu..Off femeile astea ar trebui sa fim mai puternice :)...mult succes si ai grija de tine si incearca sa iti ocupi timpul cu activitati care iti plac cel mai mult..mergi la shopping..iesi cu prietenii tai...o sa fie bine ai sa vezi ;)
Laurine018
Postat pe 29 Mai 2009 16:39
off plang de nebuna si ma simt vinovata pentru despartire , dintr-o fata amuzanta , energica , cu chef de viata de distractie am devenit o epava:(( nu mai am chef de nimik , zac in pat , plang ( eu care plang rar de tot ) da acum mi s-a rupt sufletul asta simt :(( incerc sa il uit , nu stau in casa , am iesit cu altul dar nu a mers , imi aminteam de el si ii vedeam numai defecte respectivului:(( of sunt un dezastru :(( , mi-e asa de rusine de toti fiindca sufar atata , de cei din familie fiindac toti ma vedeau ca pe o fata hotarata , tare , desteapta , de prieteni fiindca m-au sfatuit de atatea ori sa nu pun suflet . Ma simt urata desi toti imi spun ca sunt frumoasa :(( Asa as vrea sa trec o data peste tot:(( da ceva ma tine pe loc , ceva ma face sa plang , in viata mea nu m-a mai durut ceva asa de tare:(( m-am pierdut pe mine am vrut sa daruiesc totul , habar nu are cat sufar , cat de mica m-a facut sa ma simt , cat de tare m-a durut ultimul loc din viata lui , cat de rau mi-a facut .
SexintheCity
Postat pe 31 Mai 2009 14:22
Offf mai...in aceeasi situatie sunt si eu..ti-am povestit...e recenta faza..m-am culcat de 4 ori in viata mea cu un baiat si la o luna ne-am si despartit...asta s-a intamplat la inceputul lui aprilie anul asta .. Si pentru nimeni nu am simtit ce am simtit cu el...nici un alt baiat nu m-a facut sa simt ceva cand ma sarut..si am mai avut multe relatii..si el o facea al naibii de bine .. eu inca il iubesc dar el e departe acuma .. il visasem si de Boboteaza anul asta..:)) si nu doar pe el..intr`un vis ft ft marcant..cu lucruri care ni se intamplasera pana in mom ala si care au urmat sa se intample :)) .. dar nah asta e viatza...mi-a fost cam greu inca imi e.. dar nah incerc sa uit..si oricum sunt genul de persoana care orice i s-ar intampla trebuie sa rada macar o data pe zi. Hai curaj te rog eu muult:*
Laurine018
Postat pe 31 Mai 2009 18:35
te inteleg Laurici si eu am patit cam la fel....capul sus ! cine sa-i mai inteleaga !
Si eu sunt la fel vesela si optimista ..dar cel mai greu e seara cand ajungi in pat ...iti revin toate amintirile :)
Toate cele bune fetelor ! sper sa gasim fiecare pe cineva special k doar n-or fi toti niste nenorociti !
ramiii
Postat pe 1 Iunie 2009 17:59
Si cei foarte speciali pot fi niste nenorociti uneori, dar asta e alta poveste ;)

Doar ca cei speciali sint iertati mai usor
brad71
Postat pe 2 Iunie 2009 16:23
ms pt toate incurajarile , incerc sa ma ridic , chiar daca sunt undeva pe jos si tot asa de mica ma simt desi am 170 :))
SexintheCity
Postat pe 4 Iunie 2009 11:33
hai la taica sa te scape de belea
priest
Postat pe 4 Iunie 2009 11:34
Fiecare este stapan pe viata sa si nu este obligat sa dea explicatii nimanui atata timp cat nu afecteaza cu ceva pe cei din jur! Alegerea este doar a ta si nu cred ca e bine sa faci sex doar sa intri in randul celor care au facut-o deja, trebuie sa-ti doresti acest lucru, sa existe incredere intre tine si partenerul tau si neaparat atractie! Parerea mea este ca importanta acordata virginitatii unei femei scade tot mai mult si e bine asa. Totul tinea de orgoliul barbatilor care isi doreau o femeie "neatinsa", ei sa fie unici! Vremurile si mentalitatile s-au schimbat foarte mult, iar femeile pot aproape la fel ca barbatii sa-si traiasca viata sexuala alaturi de cine vor. Spun aproape deoarece mai exista acele prejudecati...Sexul are un rol foarte important intr-o relatie, iar incompatibilitatea partenerilor nu favorizeaza deloc relatia. Deci, sa te mariti virgina e ca si cum ai juca la lotto!
Din punct de vedere fiziologic sexul este chiar indicat, cu conditia ca nu exista riscul transmiterii unei boli sau unei sarcini nedorite!!! Eu iti doresc sa gasesti acel prieten intelegator, si rabdator, astfel incat sa se intample din dorinta ta si nu insistenta lui..., iar dupa - have fun! :)
alina_paris
Postat pe 31 August 2009 08:03
Nu esti ciudata, esti o fata cum putine mai sunt la ora aceasta! Felicitari, domnisoara, sa ai parte de un baiat pe masura,si asa vei fi fericita,numai atentie la partener! Eu am fost la fel ,iar la 23 ani m-am casatorit! Ce sa spun sotul nu e gelos, plec unde vreau si cand vreau ,are incredere in mine,dar el crede ,ca a fost normal, sa fiu asa, ceea ce ma cam deranjeaza, fiindca multe colege de-ale mele, de liceu chiar, faceau sex de mult! Eu cred c-a sunt o frigida, nu m-a interesat aspectul acesta nici atunci, nici dupa casatorie, Important este, sa fie si el, cu un caracter deosebit, sa te respecte pentru calitatile tale! Nu-ti fa probleme,n-o sa rada nimeni de asa ceva,si-apoi, noi facem ce vrem, si cand vrem, cu fizicul nostru-nu-i asa? Saai parte de noroc! Cu respect--Ala
kudika008125
Postat pe 31 August 2009 09:27
ce sa zic 23 nu-i o varsta de speriat.........stai linistita.......eu am fost pana la 31......cred ca nici nu mai exita cazuri.........am intalnit pe cineva care m-a atras ff tare...am simtit ca el e alesul.........dar logic s-a speriat de moarte............a fugit neinteresandul de suferinta mea.............acum nu cred ca a fost alegerea corecta.........dar daca nu a-si fi facut asta probabil ca a-si fi regretat...........a fost singurul barbat care m-a atras in sensul asta............mi-as fi dorit sa ma fi apreciat, sau sa fim impreuna.......oare trebuia sa mai astept? cine stie daca a-si mai fi simtit la fel ptr un altul..........si pana cand?
kudika048217
Postat pe 31 August 2009 10:18
nu te ingrijora eu am 24 si sunt virgina niciodata nu miam facut griji ca o sami fie rusine cu asta nu vorbesc cu nimeni despre viata mea personala acum sunt indragostita si cat de curand o sami pierd virginitatea nu pentru ca mam indragostit ci pentru ca este cel mai atent si cel mai cump barbat .apropo am fost odata pe punctul de a ma culca cu el dar nu sa intamplat deorece sia dat seama ca sunt virgina si mia zis ca prima noapte de amor trebuie sa fie ceva de vis asa ca maine plecam in malaga pentru a petrece cateva zile linistiti ............. A si daca nul intalneam pe el sa simt eu ca vreau din toata inima sa facem amor nu ma grabeam niciodata sa nu simti ca e tarziu ci doar sa gasesti persoana potrivita si daca tu nu simti cal doresti cu adevarat nu o face
seicaqm
Postat pe 31 August 2009 14:21
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-24 05:21:13aualeu inca mai rezisti uite acu o sa fiu rau si o sa-ti zic ceva"Dumnezeu TI-a dat-o sa o dai nu sa mergi cu ea in rai ...IERTARE



rusinica, parintzele!;)) si mie mi-au spus vorba asta cativa baieti si.... au ramas cu vorba
polinik
Postat pe 31 August 2009 15:06
tot ceea ce trebuie sa intelegi e in mesajul de mai sus.psihicul face totul.eu am fost virgina pana la 22 de ani.dupa ce am facut-o,am cazut intr-o depresie totatal pentru ca el fusese un bou,care a uitat ca sunt o fiinta umana si m-a tratat ca pe un gunoi.dar din pacate eu i-am permis sa faca asta si pot spune k si acum la 23 de ani ink il mai iubesc.dar as vrea sa uit totul si nu pot,atat de uarat a fost.ai grija sa fii cu un om care sa te respecte si sa aiba grija de tine sai iti va fi bine.nu-ti mai faq atatea griji ca nu te0ai culcat cu nmeni.nu scrie asta pe fruntea ta.iar in ceea ce priveste faptuk ca fostul tau prieten a plecat cand i-am spus k esti virgina te sperie,atunci nu o mai psune nimanui.decat atunci cadn simti ca iubesti.dar ai grija sa fii iubita.
kudika061307
Postat pe 31 August 2009 22:15
acum,ca am vazut ca exista fete care sunt virgine si la varste mai mari de 20 de ani,nu mai sunt atat de atacata. eu am 18 ani si sunt virgina. si asta ma ingrijora putin(cel putin pana acum),pt ca sunt total ok(nu vreau sa ma laud acum cu calitatile mele)
bun...sa trecem mai departe problema era ca,nu sunt virgina pt ca asta vreau ci pur si simplu nu am gasit baiatul potrivit. ideea este sa vreau sa o fac cu el. nu astept neaparat marea dragoste pt pasul asta(dar ar fi ideal daca s-ar intampla asa).dar eu,pana acum, nu am simtit dorinta nebuna sa o fac cu niciunul din prietenii mei,fapt pt care,de unii dintre ei m-am si despartit. insa voi fetelor,mi-ati alungat grija. o sa astept oricat va fi nevoie sa gasesc baiatul care chiar sa ma faca sa imi doresc sa o fac . curaj si tie! o sa vina si vremea noastra...sincer imi place sa rad mult pe seama subiectului astuia pt ca ma face sa imi dau seama cat de fraiera sunt ca ma agit atat pt virginitatea mea
kudika014176
Postat pe 22 Septembrie 2009 15:51
sincer...asteapta atat cat e nevoie ....apare el......eu am asteptat [ana la 31 ptr ca nici un baiat nu ma atras in sensul asta ...........si nu am vrut sa fie asa ca trebuia................la 31 am simtit asta cu un barbat care stiam ca nu-mi va oferi mai nimic...........m-am gandit 9 luni ce sa fac...............dar dorinta ca el sa fie primul era f mare cu toate ca eram constienta ca nu -mi va oferii nimic si m-am pregatit ptr o dezamagire.Am constatat ca niciodata nu esti pregatit ptr asta.............dar am mers pana la capat ptr ca el a fost singurul care ma atras...........posibil sa fi gresit.......poate trebuia sa mai astept........dar acum privind inapoi chiar daca dezamagirea a fost mare ...............sunt totusi fericita ca am facut pasul.........caci eu l-am iubit f tare si ma atras tot atat de tare..........si am profitat de asta........apoi urmatorii baieti intalniti nu ma atrag deloc..........chiar daca unul dintre ei sa purtat f frumos cu mine.......pot sa zic exceptional............si el este cel care mi-a oferit o adevarata noapte de dragoste........chiar daca nu suntem acum impreuna............Acum pot face diferenta..........prima mea noapte a fost un fiasco...poate ca m-am pripit atunci.....dar daca nu a-si fi avut atunci curajul poate ca si azi eram la fel...........la 31 nu mai e ca la 18 clar......deja incepusem sa ma tem sa fiu cu un barbat ......ii cam refuzam pe toti.Ptr mine chiar daca prima noapte a fost un fiasco si am fost tratata f urat....ma facut poate sa ma trezesc.........Am fost rasplatita insa cu o urmatoare noapte la mult timp cu un alt partener care mi-a oferit acea noapte care o meritam......
kudika048217
Postat pe 23 Septembrie 2009 07:55
Lenjerie intima sexy,accesorii,babydoll,rochit e si lenjerie potrivite pentru o seara romantica cu partenerul sau pentru acele persoane care sunt mai indraznete. Vizitati siteul www.lenjerie-chic.ro


http://www.youtube.com/watch?v=jNmVL0XnucA
dudett_
Postat pe 23 Septembrie 2009 14:39
Orice baiat cand cunoaste o astfel de fata se gandeste in 2 feluri:
a) Este o fata foarte linistita,izolata,fara prieteni si prietene, care a trait intr-o familie mai stricta ce a impus sa nu faca nimic pana ce nu se casatoreste si ea saraca ii e frica sa nu o dea afara din casa (ca de obicei asa ameninta"sa nu mai vii la usa mea, te duci cu el unde vrei");
b) Este o fata atat de enervanta,care vorbeste toata ziua si vrea sa impresioneze pe toata lumea, 3 din 5 cuvinte sunt numai prostii pai scuzama ca nici "altceva" nu i-as da, dar apoi sa mai facem ceva..
Dar in amandoua cazurile de mai sus este imposibil sa nu aibe dorinte sexuale,sa nu se autosatisfaca macar... Dar de ele vor sa fie mai ceva decat restul...
Eu merg pe principiul ca o data ce constientizezi tot ce cuprinde sexul cu bune si rele, dc esti o fata care iubeste cu adevarat si stie sa se faca placuta, poate sa faca ce vrea fara sa depaseasca pragul bunului simt...Sunt de parere ca viata merita traita din toate punctele de vedere nu numai sex....dar hai sa fim seriosi ca pana la urma fara sex nu poti fii un om normal ...si dupa aceea te casatoresti copii, serviciu, rutina....si adolescenta inexistenta...
kudika076523
Postat pe 23 Octombrie 2009 17:39
cunosc eu unu'... l-as decapita asa putin, dar din pacate nu e treaba mea :-j
RUXXU
Postat pe 25 Octombrie 2009 22:53
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-04 23:27:09da' si io sunt virginica [/quote

] Ya right, sa te cred?
love_strike
Postat pe 27 Octombrie 2009 21:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
As putea fii insarcinata? 2 De la: kudika_972970 28 August 2014 19:44
am o problema ? 17 De la: Ramyta 30 Aprilie 2009 12:51
Ajutati-ma!!!Va rog... 23 De la: kudika098645 24 Martie 2010 23:14
sexul, afectiunea, intr-o relatie de lunga durata! 17 De la: karaelena 1 Octombrie 2009 20:20
De la vis la cosmar.. dati-mi o parere! VA ROGG... 42 De la: kudika950037 23 Februarie 2015 04:58