Setari Cookie-uri

Virgina la 23 de ani...

uof doamne ...fata draga...nu am zis de noi sau de tine ca esti ciudata....ci dealte persoane...ca sa nu le fac nebune pt k stau la socola(sunt din iasi), sau persoane cu dizabilitati(care au sdr Down, sau tetrapareza)...bun recunosc ca nu sunt ciudati ci doar bolnavi...da in principal m-am referit la cei nebuni...acum ai inteles? si nu am ras de ei...de prima data de cand am postat ai citit gresit ce am postat...sau poate m-am exprimat eu gresit....din moment ce am zis ca sunt la fel ca tine nu inseamna ca te consider ciudata....
si pt baieti...this is not a cat fight...is an explanation...
daca vrei sa mai vb trimite-mi un mesaj pe privat sa iti explic...
teonaxp
Postat pe 8 Februarie 2009 18:56
si reactia e aia pt k slava domnului sunt normala...din unele pdv e rau pt k eu stau inca cu ai mei...dar am sa stau cu ei pana pe la vreo 30 de ani
pt tine
teonaxp
Postat pe 8 Februarie 2009 18:57
Parerea mea e ca ai facut foarte bine ca te-ai pastrat.... treci la pasul urmator atunci cand crezi ca a venit momentul si crezi ca el chiar merita....nu face greseala sa te arunci in patul unui nemernic doar pt ca ai 23 de ani si looomea te ia in ras.....ca esti virgina....asteapta-ti jumatatea
_dulcik_
Postat pe 9 Februarie 2009 00:24
corect gandit
Sweetie88
Postat pe 9 Februarie 2009 01:08
offfffffffffff..dileme
morticia_adams
Postat pe 9 Februarie 2009 01:13
dar daca ar fi existat un tip...sincera sa fiu nu cred ca as fi avut timp de el....in mijlocul saptamanii e greu..si la sf de sapt abia astept sa dorm si eu...
deci de aia sunt cum sunt
si imi puneam intrebari dc sunt cum sunt...recunosc k imi place de un rezident...are niste ochi...scuzati k sunt offtopic...am vrut sa ma descarc...ce l-as daca as avea tupeu...uff..
teonaxp
Postat pe 9 Februarie 2009 18:36
Bea odata ceva tare o vodka si dupa sa vezi ce curaj prinzi
_dulcik_
Postat pe 9 Februarie 2009 21:23
De la: teonaxp, la data 2009-02-09 18:36:52 dar daca ar fi existat un tip...sincera sa fiu nu cred ca as fi avut timp de el....in mijlocul saptamanii e greu..si la sf de sapt abia astept sa dorm si eu...
deci de aia sunt cum sunt
si imi puneam intrebari dc sunt cum sunt...recunosc k imi place de un rezident...are niste ochi...scuzati k sunt offtopic...am vrut sa ma descarc...ce l-as daca as avea tupeu...uff..



invita-l in camera de garda

Postat pe 9 Februarie 2009 21:28
good idea....dak as sti cand are garda...si de obicei daca esti rezident stai cu mai multi in aceeasi camera...as vrea eu sa fie camerele de garda ca in "Anatomia lui Grey".
dar cum de acum nu voi mai invata la spitalul respectiv... greu tare:))
ma gandesc k el rezident nu se uita la mine studenta...si probabil nu voi afla decat pana imi iau inima in dinti si sa ii zic ceva...
pana atunci ma multumesc sa il admir si sa topai de bucurie knd il vad
i know i'm pretty lame....
teonaxp
Postat pe 10 Februarie 2009 17:41
De la: teonaxp, la data 2009-02-10 17:41:16 good idea....dak as sti cand are garda...si de obicei daca esti rezident stai cu mai multi in aceeasi camera...as vrea eu sa fie camerele de garda ca in "Anatomia lui Grey".
dar cum de acum nu voi mai invata la spitalul respectiv... greu tare:))
ma gandesc k el rezident nu se uita la mine studenta...si probabil nu voi afla decat pana imi iau inima in dinti si sa ii zic ceva...
pana atunci ma multumesc sa il admir si sa topai de bucurie knd il vad
i know i'm pretty lame....


haaaa..sa fii tu sanatoasa. Probabil ca si el se gandeste la tine dar nu are curajul sa faca primul pas.
Haidi bre...sunt convins ca gasesti tu o solutie sa te infiltrezi langa el.
Iradiatu_
Postat pe 10 Februarie 2009 17:45
De la: teonaxp, la data 2009-02-10 17:41:16 good idea....dak as sti cand are garda...si de obicei daca esti rezident stai cu mai multi in aceeasi camera...as vrea eu sa fie camerele de garda ca in "Anatomia lui Grey".
dar cum de acum nu voi mai invata la spitalul respectiv... greu tare:))
ma gandesc k el rezident nu se uita la mine studenta...si probabil nu voi afla decat pana imi iau inima in dinti si sa ii zic ceva...
pana atunci ma multumesc sa il admir si sa topai de bucurie knd il vad
i know i'm pretty lame....



Trebuie neaparat sa il abordezi, daca zici ca nu ramai in acel spital, ce ai de pierdut ?
Ia exemplu din grey's, traieste momentul, eu zic ca s-ar uita la o studenta..la mine s-a uitat un asistent de la facultate ( eu sunt la stoma )
as vrea si eu sa gasesc un medic buuun ca in grey's, un fel de McDreamy

Postat pe 10 Februarie 2009 19:15
iooooiii....anii studentiei...rezidentiiiii sa vedeti ce comori se ascund la laborator
_oktober_
Postat pe 10 Februarie 2009 19:55
ce comori? vorbesti de borcane de alea sau de oamenii din spatele microscoapelor...pai...eu am invatat anul trecut acolo unde lucreaza el...si daca am norocul o colega va face la clinica unde lucreaza el...si poate poate....dar pana nu il vad...si stiu k e ideea cu traitul clipei...dar nu ma pricep...
ah...si e un fel de mc'dreamy combinat cu mc'steamy(nu combinatia de manwhore...de fapt ce stiu eu?!)... (are niste oki verzi albastri...mama mama...)
k sa nu mai aberez pe topicul fetelor...imi puteti spune si mie cum sa fac a new topic:D msik
pupici
teonaxp
Postat pe 11 Februarie 2009 23:42
De la: Mihaella, la data 2008-10-19 00:09:29
De la: aditza70, la data 2008-10-18 16:56:21
Completez ca ar fi de preferat daca te-ai pastrat virgina sa te si mariti virgina...alegerea iti apartine.
Succes!


Frateeeeeee!!!!!!!!!!!!!
Sa te mariti virgina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
In anul 2010 si ceva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Incredibil frate!
Nu pot sa nu imi amintesc de un e-mail de acum ceva timp, era o prezentare powerpoit, o tipa super, care intalneste barbatul visurilor ei, ea fiind virgina, si ea ii cere ca el sa se abtina de la orice .... pana in ziua nuntii, si el accepta, fapt pentru care ea a fost in culmea fericirii, pentru ca si-a gasit barbatul potrivit, nu numai ca era incantator, dar o si intelegea....
Si vine ziua nuntii, super petrecere, dupa care indragostitii se retrag in intimitatea lor, si ... ei se dezbraca si ....(pana acum totul era text scris)... si .... urmeaza o fotografie .... siiiiiii ... el avea un penis de 2 centimetri lungime !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Foarte tare frate!!!!!!!!!!!!

Marita-te virgina!!!!!!!!!!!!!!!!!

De unde stii ca te vei simti bine cu el????????????????????
De unde sti ca va potriviti??????????????

Laser frate!

Fete care se marita virgine in anul 2010!

Rocker
Postat pe 11 Februarie 2009 23:42
da nu a zis nimeni ca noi vrem sa ne casatorim...la mine chestia asta e undeva cam peste 10 ani...dak nu ma loveste microbul dragostei mai tare intre timp...
doamne k rau mai gandesti...k sa nu zic altceva si sa jignesc
teonaxp
Postat pe 12 Februarie 2009 16:09
De la: Rocker, la data 2009-02-11 23:42:48
De la: Mihaella, la data 2008-10-19 00:09:29
De la: aditza70, la data 2008-10-18 16:56:21
Completez ca ar fi de preferat daca te-ai pastrat virgina sa te si mariti virgina...alegerea iti apartine.
Succes!


Frateeeeeee!!!!!!!!!!!!!
Sa te mariti virgina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
In anul 2010 si ceva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Incredibil frate!
Nu pot sa nu imi amintesc de un e-mail de acum ceva timp, era o prezentare powerpoit, o tipa super, care intalneste barbatul visurilor ei, ea fiind virgina, si ea ii cere ca el sa se abtina de la orice .... pana in ziua nuntii, si el accepta, fapt pentru care ea a fost in culmea fericirii, pentru ca si-a gasit barbatul potrivit, nu numai ca era incantator, dar o si intelegea....
Si vine ziua nuntii, super petrecere, dupa care indragostitii se retrag in intimitatea lor, si ... ei se dezbraca si ....(pana acum totul era text scris)... si .... urmeaza o fotografie .... siiiiiii ... el avea un penis de 2 centimetri lungime !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Foarte tare frate!!!!!!!!!!!!

Marita-te virgina!!!!!!!!!!!!!!!!!

De unde stii ca te vei simti bine cu el????????????????????
De unde sti ca va potriviti??????????????

Laser frate!

Fete care se marita virgine in anul 2010!









heloo
trezirea
nu e nimik gresit in a fi virgina ...
si in plus cate fete cu penis ai vazut tu in viata ta??
flururas
Postat pe 12 Februarie 2009 16:17
pt tipul care a zis de anul 2010...mai suntem la inceput de 2009 si cred ca noi toate fetele suntem putin pretentioase(eu una asa ma consider)...
pt fetele care stiu...s-ar putea sa il vad maine din nou...abia astept....he is my mc'dreamy
ok...recunosc ca am si un mc'steamy:)) ...totusi vroiam sa deschid un nou topic dar nu stiu cum sa o fac...un sfat va rog...:Dmultumesc si pupici
ah si pt cei si cele care si-au inceput saptamana cu scoala sau servici sa aveti o sapt cat mai usoara si frumoasa...(io inca sunt in sesiune:d)
teonaxp
Postat pe 16 Februarie 2009 20:52
parerea mea.......e sa iti gasesti unu expert in arta amorului la care sa nu tii catusi de putin la el , te culci cu el si prinzi experienta
daca stai sa astepti sa gasesti un barbat care sa te dezvirgineze ca in fillme sau povesti astepti degeaba , deobicei fetele care intretin relatiisexuale cu iubitul lor si nu se potrivesc la pat raman cu un gust amar
asa k.....
ana_marcov
Postat pe 17 Februarie 2009 07:59
Respect tie si respect 89 in primul rand hmmm 23 ani = nu fi trista nimeni nu moare virgin viata ne ...... pe toti
Pablo_Escobar_baron_Of_cocain
Postat pe 17 Februarie 2009 11:21
exact asta credeam si eu despre mine acum un an . Insa totul se rezolva atunci cand gasesti persoana potrivita.
simonycik
Postat pe 17 Februarie 2009 11:44
oh dar nici nu imi este frica ca mor asa...chiar nu ma simt deloc diferita fata de celelalte fete...
plus ca nu se vede....si sincera sa fiu nu cred ca se simte...pt ca stand de vorba cu prietenele mele...(ele avand prieten de ceva timp)...a venit vorba de sex...si eu le intreb daca se simt bine cu parteneru...ma rog discutii ca intre fete.Ei ...vroiam sa ajung la faptul ca au fost f mirate k eu nu am p nimeni...
deocamdata mi-este bine asa...am momente cand sunt k o epava si nu vreau sa ma vada nimeni cand sunt asa...
Pupici
ps: cand il voi gasi voi sti k e al meu...k deh...ce-i al tau e pus deoparte:))
teonaxp
Postat pe 17 Februarie 2009 21:07
Eu nu am nc o problema legata de virginitate.. nici macar inhibitii nu cred k am
Ma simt bine virgina,ma simt mai mandra de mine sincera sa fiu.
Dar mi-am dat seama k la mine,faptul k am ales sa fiu virgina era STRICT legata de o veche dorinta,gand - aceea de a m marita virgina. Pt k am mai crescut, perceptia mi s-a skimbat..
Cred k e bine sa cunosti si daca sunteti compatibili in pat ,dinainte ! ! !
Pe vremea bunicii mele ( care in acest moment se afla pe patul de moarte din pacate) , partea buna era ca pacatuiai mai putin , dar..nu toate o duceau bine ! ..din cauza probl la pat ,multe au dus o viata chinuita. Sincer nu vreau asa ceva pt mine . Cu riscul de a face pacate,prefer sa fiu initiata,sa am experienta buna inainte sa ma marit. Bine,asta nu inseamna sa ma culc cu cine imi vine,ci in cadrul unei relatii serioase !

BAFTA!
Sweetie88
Postat pe 19 Februarie 2009 01:01
imi pare rau pentru bunica ta:(....
si eu cred acelasi lucru:*
teonaxp
Postat pe 19 Februarie 2009 14:26
De la: flururas, la data 2009-02-12 16:17:39
De la: Rocker, la data 2009-02-11 23:42:48
De la: Mihaella, la data 2008-10-19 00:09:29
De la: aditza70, la data 2008-10-18 16:56:21
Completez ca ar fi de preferat daca te-ai pastrat virgina sa te si mariti virgina...alegerea iti apartine.
Succes!


Frateeeeeee!!!!!!!!!!!!!
Sa te mariti virgina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
... si .... urmeaza o fotografie .... siiiiiii ... el avea un penis de 2 centimetri lungime !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Foarte tare frate!!!!!!!!!!!!

Marita-te virgina!!!!!!!!!!!!!!!!!

De unde stii ca te vei simti bine cu el????????????????????
De unde sti ca va potriviti??????????????

Laser frate!

Fete care se marita virgine in anul 2010!



heloo
trezirea
nu e nimik gresit in a fi virgina ...
si in plus cate fete cu penis ai vazut tu in viata ta??



Bine, bine, trezirea ...

Dar nu ar fi rau sa te trezesti si tu, daca tot este sa ne trezim....

tu spui : "...si in plus cate fete cu penis ai vazut tu in viata ta??"
Care este treaba cu fete cu penis ca eu nu inteleg?

Eu am scris:
" ... ... siiiiiii ... el avea un penis de 2 centimetri lungime !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

el...

EL - pronume personal singular masculin....

Nu am spus ca ar fi ceva gresit sa fie virgina.
Am spus ca poate fi gresit SA SE MARITE VIRGINA.
Poate nimeri foarte foarte rau...
Cred ca ar trebui sa fie impreuna cu respectivul mai mult timp inainte, si sa vada daca se potrivesc sau nu.
Si cand spun mai mult timp nu ma refer la 3 luni.
Stiu persoane care la 3 luni de cand au cunoscut pe cineva s-au casatorit.
Si apoi au divortat.
Stiu si o fata absolut superba, care s-a maritat virgina. A avut doi copii cu sotul ei, si acum au divortat.

Eu am fost prieten cu sotia mea 7 ani de zile inainte sa ne casatorim.
Cand am cerut-o de nevastaam stiut sigur ca ea este cea care mi se potriveste mie cel mai bine.

Rocker
Postat pe 19 Februarie 2009 18:01
Eu am avut o prietena virgina la 29 de ani si nu ca era ciudata sau cu stiu eu ce probleme...pur si simplu pana atunci nu i-a venit ceasu/...
si cunosc mai multe cazuri le admir,le respect...le susutin.
Vine el si momentu potrivit sau nu depinde...



Si eu la 23 eram cu plodu in poala acu la 24 nu-l mai tin io in poala se tine el de poala mea.

Nu faceti ca mine
DeliaD
Postat pe 10 Martie 2009 09:06
Pana la urma nu ai dc sa iti faci griji... sunt destule cazuri... nu esti singura
_dulcik_
Postat pe 10 Martie 2009 19:24
De la: _dulcik_, la data 2009-03-10 19:24:56Pana la urma nu ai dc sa iti faci griji... sunt destule cazuri... nu esti singura



corect,am o amica care va implini 27 de ani si tot virgina este.Este si o fata draguta si inteligenta dar a avut ghinion in viata.

Iar pana nu demult mai stiam 2 fete virgine la 24,respectiv 25,acuma una dintre ele se va marita!!!
escobar
Postat pe 13 Martie 2009 15:49
esti de aprecitat...sincer....ma bucur ca mai exista fete ca tine...pastreaza-te pt iubirea vietii tale....nu sa o faci doar de dragul sa nu mai fi virgina....cu rabdare .....bafta
mikela_my
Postat pe 13 Martie 2009 15:57
e bine de stiut totusi ca inca mai exista virgine....
_dulcik_
Postat pe 13 Martie 2009 16:49
mikela_my
Postat pe 13 Martie 2009 20:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O intrebare... 8 De la: veta13 5 Ianuarie 2009 15:48
când nu mai pofteºti......ce e de fãcut? 29 De la: dark_eye 7 Februarie 2011 22:11
Heeeelp si pentru mine si pentru prietenul meu .... 11 De la: BabyDoll23 3 Octombrie 2012 10:14
Sex cu minori 33 De la: anderson 13 Ianuarie 2010 14:51
Ce parere aveti despre damele de companie? 476 De la: llore21 2 Decembrie 2010 22:53