Setari Cookie-uri

M-am indragostit de medicul meu!

De la: karos, la data 2009-05-14 16:15:55Daca vii cu detalii .. desi numele nu-mi spune mare lucru, stilul epistolar cam da :D
So..?

Sigur iti spune si numele ( uita-te pe poze si ai sa ma recunosti); GIJoe este soldatul american necunoscut; ( si initiala numelui)
Cele bune!
G_I_JOE
Postat pe 15 Mai 2009 12:03
De la: G_I_JOE, la data 2009-05-15 12:03:08
De la: karos, la data 2009-05-14 16:15:55Daca vii cu detalii .. desi numele nu-mi spune mare lucru, stilul epistolar cam da :D
So..?

Sigur iti spune si numele ( uita-te pe poze si ai sa ma recunosti); GIJoe este soldatul american necunoscut; ( si initiala numelui)
Cele bune!


Ma dau batuta
Ori memoria imi joaca feste, ori ... Recunosc cinstit ca ceva-ceva tot imispune, da' prefer sa intreb decat sa dau cu bata-n balta :D
karos
Postat pe 15 Mai 2009 14:17
Nu mai exista inca un topic tot cu medicu'? Parca ala era ginecolog.. si nici pana acum n-am aflat deznodamantul...
Vampitza
Postat pe 18 Mai 2009 20:50
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-15 01:12:55Alta
crissa_909
Postat pe 19 Mai 2009 15:39
De la: Vampitza, la data 2009-05-18 20:50:17Nu mai exista inca un topic tot cu medicu'? Parca ala era ginecolog.. si nici pana acum n-am aflat deznodamantul...

La cel cu ginecologu` inca se mai studiaza problema si acum;
Ba- mai mult, de cand si-a pierdut ginecologul proteza....prin cabinet- stau ambii si o cauta...
G_I_JOE
Postat pe 20 Mai 2009 09:56
eu sunt curioasa ce s-a mai intamplat cu tipa care-l astepta pe ... vanzatorul de pizza, de pantofi?! Ce era, doamne? Care era din State si mai era si negru ... parca in aprilie venea, nu? Nu mai stiu ce topic era ...
karos
Postat pe 20 Mai 2009 12:21
De la: karos, la data 2009-05-20 12:21:42eu sunt curioasa ce s-a mai intamplat cu tipa care-l astepta pe ... vanzatorul de pizza, de pantofi?! Ce era, doamne? Care era din State si mai era si negru ... parca in aprilie venea, nu? Nu mai stiu ce topic era ...

Adica- sa fii Al Bundy- negru! Asta da- pedeapsa! :-))
G_I_JOE
Postat pe 21 Mai 2009 09:37
De la: G_I_JOE, la data 2009-05-20 09:56:19
De la: Vampitza, la data 2009-05-18 20:50:17Nu mai exista inca un topic tot cu medicu'? Parca ala era ginecolog.. si nici pana acum n-am aflat deznodamantul...

La cel cu ginecologu` inca se mai studiaza problema si acum;
Ba- mai mult, de cand si-a pierdut ginecologul proteza....prin cabinet- stau ambii si o cauta...
Uite in sfarsit cineva care stie ce s-a intamplat . Celalalt topic este in suferinta .. pe moarte as zice.. a disparut cea care l-a inceput (e ocupata dupa cum zici).. deci.. plictiseala ;))
Vampitza
Postat pe 21 Mai 2009 22:36
Cat sunt de proaste unele feme!!!!!!!!!!...Cred ca daca deschid usa unui cabinet si se uita un doctor dragalas la ele ,gata l-au si dat pe spate!...Asta e cu doua taisuri...ori o face ca sa ii dai mai multa spaga ,sa te faca sa spui -VAI CE BUN E DOMN'DOCTOR!-...ori asa e el din fire,fustangiu si cine ii pica bine ,cine nu?!....Sunt as medicala si lucrez cu ei de atata vreme...ii vad cum le ameteste de cap pe toate si...proastele-PUN BOTUL-!...Ba mai mult, atat de credule sunt incat se si viseaza mirese,plimbate peste tot...cand de fapt dupa o noapte,doua de tavaleala uita de existenta lor!...Nu v-as dori vreodata sa fiti de fata atunci cand rad de cele care cad ca mustele,se tavalesc cu ei....spun cu voce tare tot ce ii place fiecareia,ce pozitie prefera,si cat de mult doreste sa fie frecata!..SI SA TINETI MINTE UN SINGUR LUCRU...N I C I U N M E D I C NU S E I N S O A R A D E C A T C U O D O C T O R I T A!...Pentru ei nu exista alta meserie,si nu sunt oameni mai VALOROSI decat EI....restul reprezinta PLEAVA SOCIETATII!....Crede fiecare ce vrea...am avut ocazia sa ma casatoresc cu un medic...si stiti ce am facut?...Am refuza!...Si nu regret!...
elda_2oo5_yahoo_com
Postat pe 19 Iunie 2009 00:23
esti sigura ce te-ai indragostit ?si nu e atractia sexuala?e o mare diferenta intre ele
gugulina74
Postat pe 7 August 2009 23:09
inainte sa te arunci cu capul inainte gandestete binee.lasi un om care te iubeste pentruuuuuuuuuu?
kudika058564
Postat pe 21 August 2009 09:13
nu cont pe cine iubesti cel mai mult.. iubirea in zilele noastre a devenit una supericiala si materiala.. din punctul meu de vedere ar trebui sa ramai cu cine iti este mai bine ..fii atenta la micile atentii care ti le ofera viitorul sotz.nu cred k ar fii ceva iesit din comun sa il inviti pe doctor la o cafea,vezi daca merita.succes
mikaimee
Postat pe 21 August 2009 09:26
noi femeile prin firea noastra nevinovata, naiva si un pic prostute cand vine vorba despre un barbat, suntem in limba dupa barbatul care are grija de noi, si stie cum sa ne "gadile" mandria si visele sa zic asa, si avem tendinta sa ii cadem in plasa, asa a patit si cea cu ginecologul si asa ai patit si tu, avand in vedere ca in mainile lui era viata ta, asta a facut sa te atraga medicul, pastreaza-ti sotul, nu fugii in bratele unuia p care u il cunosti si care poate maine dupa ce se foloseste de tine pt a-si satisface pfotele nu te mai cauta, nu uita k in cabinetele lor intra mii sau sute sau zeci de femie, si poate asta le face si lor...le atrage, le prinde in plasa, se joaca cu el si apoi le da drumu...asa k mai gandeste-te...si oricum, orice decizie ai lua e decizia ta, nu regreta, fa ce crezi tu k e mai bn
natasha69
Postat pe 26 August 2009 16:29
pfff.grija grija mare la medici ca multi au patit-o:P subsemnata aici de fatza dar la mine n-a fost mai mult decat o atractie de moment.(tot intr-o interventie chirurgicala)si nah...find studenta la medicina vad multi doctori in fiecare zi si cineva scria mai sus ceva de genul ce zic ei dupaia...cam asa e...de-ati stii cum isi impartasesc escapadele extraconjugale cu alti colegi v-ati face cruce cu ambele maini si n-ati mai vrea doctori niciodata in patul vostru:))
digital_chocolate
Postat pe 14 Septembrie 2009 00:56
acum o sa fiu putin dar oricum fiind vorba de chirurgi...de cate ori il vad ii cant melodia aia de la chelloo daca eram chirurg uitam in tine ceasu` meu cu cuc patentu` si-un cutit de paine
digital_chocolate
Postat pe 14 Septembrie 2009 11:56
De la: Lore_lorena, la data 2009-09-14 00:56:33pfff.grija grija mare la medici ca multi au patit-o:P subsemnata aici de fatza dar la mine n-a fost mai mult decat o atractie de moment.(tot intr-o interventie chirurgicala)si nah...find studenta la medicina vad multi doctori in fiecare zi si cineva scria mai sus ceva de genul ce zic ei dupaia...cam asa e...de-ati stii cum isi impartasesc escapadele extraconjugale cu alti colegi v-ati face cruce cu ambele maini si n-ati mai vrea doctori niciodata in patul vostru:))


nu e chiar asa. eu sunt cu un medic stomatolog, e o relatie frumoasa, plina de iubire si cu multe planuri de viitor.....nu trebuie sa generalizati.nu sunt toti medicii la fel
c_catalina
Postat pe 14 Septembrie 2009 22:28
hmm stomatologii sunt alta rasa:))
digital_chocolate
Postat pe 15 Septembrie 2009 00:07
De la: Lore_lorena, la data 2009-09-15 00:07:56hmm stomatologii sunt alta rasa:))



c_catalina
Postat pe 15 Septembrie 2009 20:37
De la: Lore_lorena, la data 2009-09-15 00:07:56hmm stomatologii sunt alta rasa:))

homo stomatologus, probabil...
Lucia38
Postat pe 15 Septembrie 2009 20:40
De la: elda_2oo5_yahoo_com, la data 2009-06-19 00:23:20Cat sunt de proaste unele feme!!!!!!!!!!...Cred ca daca deschid usa unui cabinet si se uita un doctor dragalas la ele ,gata l-au si dat pe spate!...Asta e cu doua taisuri...ori o face ca sa ii dai mai multa spaga ,sa te faca sa spui -VAI CE BUN E DOMN'DOCTOR!-...ori asa e el din fire,fustangiu si cine ii pica bine ,cine nu?!....Sunt as medicala si lucrez cu ei de atata vreme...ii vad cum le ameteste de cap pe toate si...proastele-PUN BOTUL-!...Ba mai mult, atat de credule sunt incat se si viseaza mirese,plimbate peste tot...cand de fapt dupa o noapte,doua de tavaleala uita de existenta lor!...Nu v-as dori vreodata sa fiti de fata atunci cand rad de cele care cad ca mustele,se tavalesc cu ei....spun cu voce tare tot ce ii place fiecareia,ce pozitie prefera,si cat de mult doreste sa fie frecata!..SI SA TINETI MINTE UN SINGUR LUCRU...N I C I U N M E D I C NU S E I N S O A R A D E C A T C U O D O C T O R I T A!...Pentru ei nu exista alta meserie,si nu sunt oameni mai VALOROSI decat EI....restul reprezinta PLEAVA SOCIETATII!....Crede fiecare ce vrea...am avut ocazia sa ma casatoresc cu un medic...si stiti ce am facut?...Am refuza!...Si nu regret!...

s-or fi casatorind medicii cu doctoritze, dar asta nu inseamna ca se si sexuiesc cu ele...
Lucia38
Postat pe 15 Septembrie 2009 20:41
De la: medeea_o, la data 2008-10-27 18:41:46Cu cateva saptamani in urma am suferit o interventie chirurgicala. Imaginati-va ca doctorul la care mergeti e un barbat extrem de atragator, spiritual, ganditi-va ca pe masa de operatie am ras incontinuu in hohote... De atunci, il visez in fiecare noapte, nu stiu ce mi se intampla. Am o relatie foarte serioasa, peste putin timp ma casatoresc, niciodata n-am dat ocazia vreunui alt barbat sa-mi faca curte, pot sa spun ca am acasa aproape tot ce mi-am dorit. Spun aproape pentru ca nu exista barbat perfect, dar ne completam minunat. Poate va par superficiala...Chiar nu sunt, am dat tot ce am avut mai bun pentru relatia pe care o am, doar ca el e putin imatur...nu stiu. Prin natura serviciului pe care-l cunosc foarte multi barbati, dar nimeni nu a avut vreun efect asupra mea ca doctorul... Am ajuns ca dimineata iubitul meu sa ma alinte incercand sa ma trezeasca si eu sa-l resping pentru a-l putea visa pe doctor in continuare. Jur ca-mi doresc sa fiu doar cu iubitul meu, dar nu stiu ce se petrece in mintea mea...


hmm ala de acasa are impresia probabil ca are o relatie superba si implinita. aldrecu sa fiu daca se merita sa mai faci casa,familie,copii in ziua de azi. citind asemenea exemple de intelepciune,asemenea zvacniri ale unicului neuron, venite de la asemenea zana a iubirii,realizand ca ala poate pleaca la munca precum un bou,sa aduca bani in casa,sa hraneasca o iubita de care el e mandru, ce saliveaza dupa doctor. ma intreb daca oare nu facem noi mai bine atunci "sexuim" (ca sa nu fiu mai vulgar decat e necesar) si ne imbracam repede si plecam...o asemenea domnita ,asta ar merita....sa o dea dmn'doctor de toate paturile si de toti peretii din spital,sa o lase si fara bani si sa uite numele ei in a2a secunda

multe din acele nefericite,singure,amarate ce bocesc noaptea singure in pat,merita soarta de care au parte
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 15 Septembrie 2009 21:01
De la: medeea_o, la data 2008-10-27 18:41:46Cu cateva saptamani in urma am suferit o interventie chirurgicala. Imaginati-va ca doctorul la care mergeti e un barbat extrem de atragator, spiritual, ganditi-va ca pe masa de operatie am ras incontinuu in hohote... De atunci, il visez in fiecare noapte, nu stiu ce mi se intampla. Am o relatie foarte serioasa, peste putin timp ma casatoresc, niciodata n-am dat ocazia vreunui alt barbat sa-mi faca curte, pot sa spun ca am acasa aproape tot ce mi-am dorit. Spun aproape pentru ca nu exista barbat perfect, dar ne completam minunat. Poate va par superficiala...Chiar nu sunt, am dat tot ce am avut mai bun pentru relatia pe care o am, doar ca el e putin imatur...nu stiu. Prin natura serviciului pe care-l cunosc foarte multi barbati, dar nimeni nu a avut vreun efect asupra mea ca doctorul... Am ajuns ca dimineata iubitul meu sa ma alinte incercand sa ma trezeasca si eu sa-l resping pentru a-l putea visa pe doctor in continuare. Jur ca-mi doresc sa fiu doar cu iubitul meu, dar nu stiu ce se petrece in mintea mea...


Stai liniºtitã,am soluþia perfectã pentru tine.Îmbracã-þi iubitul în doctor ºi lasã-l sã te taie!
MIS0GIN
Postat pe 1 Octombrie 2009 16:10
De la: medeea_o, la data 2008-10-28 16:37:32a fost o operatie estetica, dar va asigur ca n-a fost un moft, n-as mai face-o a doua oara.


A,deci eºti ºi urâtã.
MIS0GIN
Postat pe 1 Octombrie 2009 16:12
De la: Raluk90, la data 2008-11-11 09:43:45sincer eu nu te critic ca sunt intr-o situatie cam asemanatoare cu a ta.si eu am relatie serioasa imi iubesc mult forte mult prietenul si nimeni de cand sunt cu el nu mai mi-a atras privirea dar de curand am avut o lucrare la dantura si dentistu meu mi-a atras privirea si interesu.nici eu nu stiu ce se intampla cu mn dar asta e.treb sa ne gandim ca avem o relatie cu cineva si acesti medici sa ramana pt noi doar un vis frumos.te pup


Îþi recomand un medic legist,sunt cei mai buni,te poate rãvãºi de-a dreptul, îþi spun!
MIS0GIN
Postat pe 1 Octombrie 2009 16:15
De la: Lore_lorena, la data 2009-09-14 00:56:33pfff.grija grija mare la medici ca multi au patit-o:P subsemnata aici de fatza dar la mine n-a fost mai mult decat o atractie de moment.(tot intr-o interventie chirurgicala)si nah...find studenta la medicina vad multi doctori in fiecare zi si cineva scria mai sus ceva de genul ce zic ei dupaia...cam asa e...de-ati stii cum isi impartasesc escapadele extraconjugale cu alti colegi v-ati face cruce cu ambele maini si n-ati mai vrea doctori niciodata in patul vostru:))


Oh aºa e fatã, primul proctolog nu-l poþi uita niciodatã.
MIS0GIN
Postat pe 1 Octombrie 2009 16:19
De la: Lore_lorena, la data 2009-09-14 11:56:08acum o sa fiu putin dar oricum fiind vorba de chirurgi...de cate ori il vad ii cant melodia aia de la chelloo daca eram chirurg uitam in tine ceasu` meu cu cuc patentu` si-un cutit de paine


"Melodia aia de la chello"...doamne fereºte maicã!!!Din cauza unora ca tine existã violenþa.
MIS0GIN
Postat pe 1 Octombrie 2009 16:23
De la: c_catalina, la data 2009-09-14 22:28:55
De la: Lore_lorena, la data 2009-09-14 00:56:33pfff.grija grija mare la medici ca multi au patit-o:P subsemnata aici de fatza dar la mine n-a fost mai mult decat o atractie de moment.(tot intr-o interventie chirurgicala)si nah...find studenta la medicina vad multi doctori in fiecare zi si cineva scria mai sus ceva de genul ce zic ei dupaia...cam asa e...de-ati stii cum isi impartasesc escapadele extraconjugale cu alti colegi v-ati face cruce cu ambele maini si n-ati mai vrea doctori niciodata in patul vostru:))


nu e chiar asa. eu sunt cu un medic stomatolog, e o relatie frumoasa, plina de iubire si cu multe planuri de viitor.....nu trebuie sa generalizati.nu sunt toti medicii la fel


Îi zâmbeºti cu mâna la gurã de fricã?
MIS0GIN
Postat pe 1 Octombrie 2009 16:25
De la: Lore_lorena, la data 2009-09-15 00:07:56hmm stomatologii sunt alta rasa:))


Da,sunt opuºii proctologului tãu.
MIS0GIN
Postat pe 1 Octombrie 2009 16:26
Auzi draga...eu observ ca te plictisesti teribil si cauti disperat o ocupatie. Te inteleg...fiecare dintre noi are momente de genul asta ..dar..zau asa, comentariile tale sunt lipsite de haz.
Vrei sa pari si tu ironic si interesant si nu stii frate cum sa faci...lasa-ma sa-ti spun scumpul meu: ironiile tale sunt false si plictisitoare si ne simtim agasati de prezenta ta inutila in peisaj.
Imi pare sincer rau ca treci printr-o criza de pubertate...asta e...inteleg..se intampla la varsta asta...majoritatea trecem prin asa ceva, dar te-as sfatui sa incerci sa-ti temperezi iesirile de prost gust...nu de alta dar tare ma ingrijorez ca vei pica in penibil si vei avea inca un esec trist in incercarile tale asidue si exagerate de a atrage atentia.
Daca ai in scoala ta un psiholog te incurajez cu mare drag sa ii faci o vizita
arhanghel
Postat pe 7 Octombrie 2009 23:48
buna..............si eu m-am indragostit de medicul meu si sincer nu este atat de grav sa ceri parerea altora.,e normal sa fie asa atata timp cat vezi in fata ta un barbat care-ti place care poate avea si alta meserie, poate fi o poveste de dragoste de neuitat, pe lumea asta sunt multe lucruri imprevizibile, nici eu nu aveam de unde sa stiu ca am sa fac un accident cu masina ca apoi sa nimeresc pe mana unui medic ortoped de care sa ma indragostesc ulterior de el si chiar daca sunt perfect constienta ca amandoi trecem prin aceeasi atractie nici unul din noi nu rupe bariera din bun-simt si respect.
lavinia77
Postat pe 15 Noiembrie 2009 18:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
metode de contraceptie 5 De la: kudika_12233 23 Octombrie 2013 18:27
Sunt genul de fata disperata...dar ma tratez! 32 De la: kudika083394 2 Decembrie 2009 19:43
kosmodisk 2 De la: oana_20 8 Octombrie 2014 18:32
medici ginecologi in brasov 30 De la: alesandu 19 Noiembrie 2013 12:44
estetica dentara 1 De la: Stomatologie_Moderna_1 28 Iunie 2012 23:37