Setari Cookie-uri

Topic pentru injuraturi si jigniri

Eu inteleg ca tu esti obisnuit cu animale in loc de femei. De asemenea, nu pricep nimic din ce scrii, cred ca esti prea logic pentru mine. Dar eu nici nu am varsta ta matusalemica sa fi capatat atata intelepciune!
Kathara
Postat pe 30 Octombrie 2008 00:37
De la: stef80, la data 2008-10-30 00:46:32de varta mea ,nu te lua...
e undeva la 40..!!

de s_exul meu ,nici atat !!
poate rupe oricand ,un h imen ca al tau..,gros ca urechea..


Vezi, inca n-ai aflat ca virginitatea nu tine de himen .. ti-am zis, din epoca de piatra (tineretea ta) lucrurile s-au schimbat dramatic.

Cat despre sexul tau ... te rog, nu am decat vreo 4 lamai in casa! Ti-am mai spus si iti repet - ai niste obsesii sexuale clare dovada si ce debitasi pe aici. Nu ma intereseaza, du-te si-ti fecundeaza prostutele!
Kathara
Postat pe 30 Octombrie 2008 00:49
bine zis ..,decat pe m (u) ia b elita ...,mai bine lipsa
sau, ma multumesc cu ce mi-a daruit cerul !!
PRINTESA MEA(THAILANDEZA)

Postat pe 30 Octombrie 2008 00:54
De la: crista_galli, la data 2008-10-29 23:31:23ai avea mult mai multa stima din partea mea si ai da dovada de mult mai multa intelepciune daca ai ignora-o pe Oana...... dar deh, asa te mai distrezi si tu, nu?


Nu ma intereseaza stima ta, imi pare rau ca sunt asa abrupta. Ti-am observat parerile cu alte ocazi si pur si am ajuns la concluzia ca nu esti o persoana de a carei opinie sa tin cont.
beyonce_indragostita
Postat pe 30 Octombrie 2008 08:34
De la: stef80, la data 2008-10-30 00:46:32de varsta mea ,nu te lua...
e undeva la 40..!!

de s_exul meu ,nici atat !!
poate rupe oricand ,un h imen ca al tau..,gros ca urechea..

sincer..,esti pe invers??????
si de m u ia ce mai stii ????????


Imi vine sa vomit!!!! Barbatii de varsta ta provoaca greata fetelor tinere, mai ales cand fac comentarii de genul asta!

Mai bine i-ai spunei oanei toate chestiile astea, ca doar va intelegeti bine! Si spune-i sa-si ia un avovat sa-i explice cum sta treaba cu protejarea identitatii utilizatorilor de un forum. Desi ma indoiesc ca va intelege, atat de multa prostie cuibarita in capul enei fiinte rar mi-a fost dat sa vad!
beyonce_indragostita
Postat pe 30 Octombrie 2008 08:40
De la: Iris4ever, la data 2008-10-29 23:32:43[Ma faci sa rad sincer , acum incerci sa ne explici ca defapt prostia nu doare si ca tu esti bine merci.
Ai dreptate , daca ar durea nu ai mai avea timp sa te joci cu ,cuvintele cum o faci acum .

Stii la fel de bine ca si mine ca oriunde ai posta ceva legat de ea ai avea parte de reply-ul pe care il astepti cu atata ardoare asa ca lasa-ne cu explicatii din astea ca suntem satui ok ?

E simplu ca buna ziua, ai fost rugata sa faci ceva si nu ti-a pasat , nu ca ar trebui sa-ti pese dar tine de bunul simt care-ti lipseste cu desavarsire se pare.


Mai oameni buni, pe voi nu va duce mintea deloc-deloc!Ce e asa greu de inteles? Daca creatura aia ma ataca pe un topic, nu pot sa-i raspund pe altul! Atat timp cat mitomana posteaza pe "cafenea", acolo ii voi raspunde si eu. Cand va posta aici, ii voi raspunde aici! Problema nu e la mine, e la ea.

Nu reusiti decat sa provocati mila si greata! Am vazut de putine ori niste oameni care nu inteleg nimuic din ce li se spune si care nu sunt capabili sa aiba nici macar judecata unei gaini.

Asadar si prin urmare nu-mi mai comenta posturile fiindca nu intelegi nimic din ele. Si mai ales lasa la o parte discutiile despre ce cred eu despre inteligenta, fiindca asta chiar te depaseste!
beyonce_indragostita
Postat pe 30 Octombrie 2008 08:45
De la: stef80, la data 2008-10-29 23:35:18
De la: wolfy, la data 2008-10-29 22:38:14
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-29 19:40:32Datorita unor utilizatori carora le place si le face deosebita placere sa jigneasca si sa injure , am deschis acest topic special pentru ei. Aici puteti sa va desfasurati liber fara a mai " murdari " alt topic de pe Kudika..

Asa ca dragelor va invit aici sa va exprimati liber....


Dragutule, nu esti de o inteligenta stralucita! Eu nu injur, iar de jignit nu jignesc decat daca la randul meu am fost jignota. Invit-o pe oana! Sau nu, mai bine deschide u topic separat - PENTRU CEI CARE VOR SA AMENINTE CU BATAIA!


le vezi pe "invers"..????????


Ce anume vad pe invers draga? Ia lamureste-ma! Am amenintat eu vreodata cu bataia pe cineva de pe forum? Dar Oana?
beyonce_indragostita
Postat pe 30 Octombrie 2008 08:46
De la: stef80, la data 2008-10-30 00:23:15stii ceva de m_ui_ia


Asa, si ce vrei sa facem noi daca tu stii cine e mia? Nu mai pot eu de o tipa care o cunoaste pe oana si stie detalii picante din viata ei de doi bani!

Oricum nu cred ca stii nimic, se vede dupa supozitiile absolut cretine pe care le faci. Dar in fine, din mintea ta nu poate sa iasa altceva!

beyonce_indragostita
Postat pe 30 Octombrie 2008 08:50
buna dimineata ,certaretilor !!

am sa incerc sa te luminez ,wolfy..

sa trecem la analiza postarilor tale de pe prima pag
stiut fiind faptul, ca m-am ferit mai tot timpul sa te jignesc personal
desi am cam facut-o ,oferindu-ti cate o floare

iti raspund deocamdata intrebarii tale de mai sus :
el(dragutul)..,nu este un el si o SUPERBA DOAMNA !!

Postat pe 30 Octombrie 2008 08:56
De la: wolfy, la data 2008-10-29 22:40:16
De la: stef80, la data 2008-10-29 21:49:48CE PORC SUNT...
ASTA ESTE... , BARBATII ESTE PORC SUNT
AM PROMIS CA.., NUMAI INTRU PE FORUM..


SUNT ZOOFIL
SI AICI VREU SA LE FREC ,PRIN TOATE GAURILE EXISTENTE ,PE TOATE ANIMALELE DE PE FORUMUL ASTA..

PLACERE ESTE DE PARTEA MEA ...
ASA CA VA ASTEPT LA APEL ..,SCROAFELOR CU SORICUL GROS..!!
SA VA IA DRACU SI SA VA DUCA IN PUSTIURI...
NU-MI CER SCZ FETELOR..,DESI MERITATI...
DAR GASCA CELR 7 C ACATI,ISI VA LUA AICI, CE MERITA..!!

PANA LI SE VOR UMPLE GAURILE, CARE INCA NU SUNT PLINE..



Mama ce post! Acum priceop de ce te intelegi bine cu oanna81!


ai atacat si m-ai jignit prima ,spunandu-mi prost
corect ,pana aici..????????
intrebare..:
TE-AI SIMTIT VIZATA CA FACAND PARTE DIN ACEL GRUP..?????

Postat pe 30 Octombrie 2008 09:01
De la: wolfy, la data 2008-10-30 08:50:44
De la: stef80, la data 2008-10-30 00:23:15stii ceva de m_ui_ia


Asa, si ce vrei sa facem noi daca tu stii cine e mia? Nu mai pot eu de o tipa care o cunoaste pe oana si stie detalii picante din viata ei de doi bani!

Oricum nu cred ca stii nimic, se vede dupa supozitiile absolut cretine pe care le faci. Dar in fine, din mintea ta nu poate sa iasa altceva!

urmeaza demonstratia, ca stiu mult mai multe ,decat poate duce mintea unei literate..
ceea ce faci aici in postul asta ,nu faci decat sa incerci inca odata sa indepartezi persoana in cauza,de userul mia

"stie detalii picante"

Postat pe 30 Octombrie 2008 09:08
traiasca sultanu!

Postat pe 30 Octombrie 2008 09:08
sa traiesc bine si cu cine vreau eu !!
nu cu SCROAFE !!

Postat pe 30 Octombrie 2008 09:15
De la: stef80, la data 2008-10-29 23:48:50
De la: Kathara, la data 2008-10-29 23:40:09
De la: Iris4ever, la data 2008-10-29 23:25:22Oana nu a dat nume cand a atacat asa ca nu era cazul sa va considerati lezate si oricum oana postase mesajul respectiv cu cateva zile in urma aparand de abia azi.

Rugamintea de a nu mai posta nimic care sa degenereze intr-o alta cearta a sosit dupa ce a postat una din voi reply-ul catre ea ....rugaminte pe care nimeni nu a luat-o in considerare defapt.

Ma refer la toate , wolfi , kathara , cruella ..inclusiv oana


Era destul de clar la cine se refera oana - si evident ca a degenerata tunci cand cineva a raspuns, doar nu te poti certa cu una singura. E usor cand arunci cu noroi si o cafenea intreaga nu face altceva decat sa te aprobe si sa te mangaie cu duioasa compatimire. Daca voiati liniste trebuie sa-i atrageti atentia ca subiectul nu are ce cauta acolo, nu era normal sa va revoltati ca niste oameni au raspuns atunci cand au fost atacati.


kathara... ,lumea va percepe asa cum sunteti !!
sau cum suntem
nu ai sa reusesti sa te ascunzi ,in spatele umbrei tale nicicum,asa cum nici noi, n-o putem face..
diferenta ..,o fac ceilalti !!
noi ne-am expus ..,pe cand ceilalti sunt cameleoni forumisti !!
ca tot este de injuraturi..


ATENTIE wolfy..
demonstratia va fi inteleasa ,sper s de tine..

Postat pe 30 Octombrie 2008 09:17
De la: Kathara, la data 2008-10-30 00:03:25
De la: stef80, la data 2008-10-29 23:54:25
De la: Kathara, la data 2008-10-29 23:44:24Cat despre Oana - fii linistita, eu una am sunat un prieten avocat ca sa-mi confirme cat de proasta esti. Am ras de-a binelea pe seama ta, pe urma a inceput sa-mi povesteasca ce stie de la procurori in materie de prosti care vor sa mamance timpul oamenilor ocupati - era unul cu un cric care m-a amuzat teribil. Mult noroc in aflarea Ip-ului meu, ba chiar ma rog sa-ti reuseasca, chiar am nevoie urgenta de niste bani, ai priceput mitomana frustrata?


ai sunat un avocat.., sa-ti spuna cat de proasta este oana?????????

iti curge inteliginta prin urechi, precum cleiu' pe rasinoase

poi..,de la procurori vrei sa afli despre prosti
elodia....,sa ne traiesti multi ani !!


Da ... pai le zicea asa cu foc pe forum ca am zis ca poate ma inseala pe mine cunostintele de drept .. ghici ce? Nu ma inselau!

In fine, eu n-am nicio chestiune cu tine daca tu simti nevoia asa sa injuri din senin .. problema ta si a familiei tale!


familia mea este pomenita si introdusa in "jocul miei"..

si de acum ,veti vedea postarile katharei,..!!
orb sa fii,sa nu o recunosti pe mia..

Postat pe 30 Octombrie 2008 09:21
De la: Kathara, la data 2008-10-30 00:10:30What? Mai nene, du-te si te culca, te bagi exact ca musca in lapte! Vezi-ti de batranete si de reumatsme, ei dracie, te bagi in disctutia unor femei tinere care in general nu cam te baga in seama! Nu inteleg cum pot fi unele asa de gaine sa se lasa calcate de sultan (ce gluma sordida), dar mie uneia mi-mi arde de mosuleti libidinosi, sunt destui prin tramvaie. Ei, dracie!





wolfy...astept sa te exprimi

acum ,cred ca nu mai exista indoieli pentru nimeni !!!

Postat pe 30 Octombrie 2008 09:24
De la: Kathara, la data 2008-10-30 00:23:36
De la: mafia_nrr1, la data 2008-10-30 00:15:32
De la: Kathara, la data 2008-10-30 00:10:30What? Mai nene, du-te si te culca, te bagi exact ca musca in lapte! Vezi-ti de batranete si de reumatsme, ei dracie, te bagi in disctutia unor femei tinere care in general nu cam te baga in seama! Nu inteleg cum pot fi unele asa de gaine sa se lasa calcate de sultan (ce gluma sordida), dar mie uneia mi-mi arde de mosuleti libidinosi, sunt destui prin tramvaie. Ei, dracie!


iti cam tremura corpul cand scrii.... offf..inca te mai crezi tinerica... bravo tie.....

la stef este vorba de tineretea interioara..si cu suflet tanar si curat...

iar daca tu la o anumita varsta te crezi batrana este treaba'n tine..nu'n altii


Asta-i blah blah de Oprah si de 3 ori femeie. Suflet tanar, sa veziunde era si-l ratasem eu! Aici e patologica treaba, mi se pare clar - v-am zis, daca voi va blegiti precum gainile cand trece un cocos, chit ca nu mai are nicio pana si motul rau de tot pleostit e ghinionul vostru! Deocamdata eu nu l-am bagat in seama pe mosulica si daca mi-ar returna favoarea ar fi super.

Si da, imi tremura corpul cand scriu, ma enerveaza libidinismul, mai ales cand e tolerat, mai ales cand e incurajat.

Postat pe 30 Octombrie 2008 09:26
De la: Kathara, la data 2008-10-30 00:24:19
De la: stef80, la data 2008-10-30 00:21:07
De la: Kathara, la data 2008-10-30 00:10:30What? Mai nene, du-te si te culca, te bagi exact ca musca in lapte! Vezi-ti de batranete si de reumatsme, ei dracie, te bagi in disctutia unor femei tinere care in general nu cam te baga in seama! Nu inteleg cum pot fi unele asa de gaine sa se lasa calcate de sultan (ce gluma sordida), dar mie uneia mi-mi arde de mosuleti libidinosi, sunt destui prin tramvaie. Ei, dracie!


libidinoasa esti tu ...,ca semeni cu oalta libidinoasa..!!


Frumoasa replica mosulica, tocmai pe nivelul tau!

Postat pe 30 Octombrie 2008 09:27
De la: Kathara, la data 2008-10-30 00:28:00
De la: stef80, la data 2008-10-30 00:19:25
De la: Kathara, la data 2008-10-30 00:10:30What? Mai nene, du-te si te culca, te bagi exact ca musca in lapte! Vezi-ti de batranete si de reumatsme, ei dracie, te bagi in disctutia unor femei tinere care in general nu cam te baga in seama! Nu inteleg cum pot fi unele asa de gaine sa se lasa calcate de sultan (ce gluma sordida), dar mie uneia mi-mi arde de mosuleti libidinosi, sunt destui prin tramvaie. Ei, dracie!


de s u p t iti place..????????
ca tot nu te-am jignit pana acum si nici nu vreau sa o fac..
desi bag sama ..
si lumea nu ma crede ca eu STIU cine a fost m(u)ia bel i ta..


Mai nene, mi se rupe in cincispe mii de ce stii tu si ce nu stii. Eu ti-am zis ca nu ma intereseaza persoana ta, nu ma da pe spate si in general ma cam desgusta. Daca tie ti se pare normal ca un nene la cinzeci plus sa-i spuna unei femei pe jumatate cat varsta lui de practici sexuale despre care o fi citit pe usa unui WC public, problema ta. Deocamdata mie-mi plac aia de le miroase gura a micsunele chit ca n-au bani de pasta de dinti, nu aia de put a pasta de fixat proteza sau cum i-a zice.

Postat pe 30 Octombrie 2008 09:27
si uite cum am lamurit problema ,cu unul dintre cei 7 k.kt
deja p ute mai putin aici !!
urmeaza altul..
o fi oare, tot literat..

Postat pe 30 Octombrie 2008 09:34
De la: wolfy, la data 2008-10-30 08:34:54
De la: crista_galli, la data 2008-10-29 23:31:23ai avea mult mai multa stima din partea mea si ai da dovada de mult mai multa intelepciune daca ai ignora-o pe Oana...... dar deh, asa te mai distrezi si tu, nu?


Nu ma intereseaza stima ta, imi pare rau ca sunt asa abrupta. Ti-am observat parerile cu alte ocazi si pur si am ajuns la concluzia ca nu esti o persoana de a carei opinie sa tin cont.


normal, daca n-am fost de acord cu tine

mama ce de psihologi pe forumul asta, ma duc sa ma reprofilez

Postat pe 30 Octombrie 2008 09:45
De la: stef80, la data 2008-10-30 09:34:37si uite cum am lamurit problema ,cu unul dintre cei 7 k.kt
deja p ute mai putin aici !!
urmeaza altul..
o fi oare, tot literat..


Sa inteleg ca tu crezi ca eu sunt Mia. Hai sa te fac prost explicit ca sa fiu sigura ca ai priceput!

Mai libidinos batran, vazi-ti de batranetile tale, cred ca am fost destul de explicita cand ti-am zis ca imi fac scarba aerele tale de tinerel spilcuit cu prea multa briantina in par si matreata pe umeri. Inteleg ca tu esti obisnuit sa fii inte-o societate de de "kkt" si "scroafe", de, fiecare se inconjoara cu oamenii care corespund cel mai bine nevoilor spirtuale - tocmai de-aia nu prea pricep de ce n-ai inteles subtilul "mars, nu ma intereseaza" din posturile mele. Plimba-ti blidul pe la fete mai naive, mie imi provoci numai scarba!
Kathara
Postat pe 30 Octombrie 2008 10:14
De la: wolfy, la data 2008-10-30 08:45:37
De la: Iris4ever, la data 2008-10-29 23:32:43[Ma faci sa rad sincer , acum incerci sa ne explici ca defapt prostia nu doare si ca tu esti bine merci.
Ai dreptate , daca ar durea nu ai mai avea timp sa te joci cu ,cuvintele cum o faci acum .

Stii la fel de bine ca si mine ca oriunde ai posta ceva legat de ea ai avea parte de reply-ul pe care il astepti cu atata ardoare asa ca lasa-ne cu explicatii din astea ca suntem satui ok ?

E simplu ca buna ziua, ai fost rugata sa faci ceva si nu ti-a pasat , nu ca ar trebui sa-ti pese dar tine de bunul simt care-ti lipseste cu desavarsire se pare.


Mai oameni buni, pe voi nu va duce mintea deloc-deloc!Ce e asa greu de inteles? Daca creatura aia ma ataca pe un topic, nu pot sa-i raspund pe altul! Atat timp cat mitomana posteaza pe "cafenea", acolo ii voi raspunde si eu. Cand va posta aici, ii voi raspunde aici! Problema nu e la mine, e la ea.

Nu reusiti decat sa provocati mila si greata! Am vazut de putine ori niste oameni care nu inteleg nimuic din ce li se spune si care nu sunt capabili sa aiba nici macar judecata unei gaini.

Asadar si prin urmare nu-mi mai comenta posturile fiindca nu intelegi nimic din ele. Si mai ales lasa la o parte discutiile despre ce cred eu despre inteligenta, fiindca asta chiar te depaseste!


Superioritatea de care dai dovada in mesajele tale ar tenta pe cineva sa creada ca esti capabila de mai multa intelegere dar se pare ca doar atat stii.
Daca creatura aia se arunca in put de ce nu ai face si tu la fel

Ai dreptate , chiar ma depaseste,esti asa de convinsa ca faci bine ceea ce faci incat mai ai putin si incepi sa te venerezi
iris_4_ever
Postat pe 30 Octombrie 2008 11:49
sa ne inclinam in fata zeitatilor !!!!......salam-salam !!!!.......

uitasem astia.......
etta
Postat pe 30 Octombrie 2008 11:51
De la: etta, la data 2008-10-30 11:51:07 sa ne inclinam in fata zeitatilor !!!!......salam-salam !!!!.......

uitasem astia.......


taci tu ca incepe sa creada ca vb serios
iris_4_ever
Postat pe 30 Octombrie 2008 11:56
azi nu ma bag ,ca am de facut curatenie !!!....ca ,de, daca atata am invatat......am ajuns la coada .....aspiratorului !!!!......
etta
Postat pe 30 Octombrie 2008 12:01
Si eu tre sa o tai la avocat si oricum nu inteleg nimic din ce se scrie aici asa ca stau cuminte
iris_4_ever
Postat pe 30 Octombrie 2008 12:09
doamnelor.... ladyes .....
mi-ati facut ziua!!!
you have made my day.......!!!!


am ras de ma doare stomacul si am lacrimi pe obraji de la atata chinuiala filologica de a intelege care ce vrea sa spuna...

deci mi-am luat samante negre prajite si va urmaresc din umbra....

mai ceva ca la OTV!!!
adica zeroTV...

dandanaua_reloaded
Postat pe 30 Octombrie 2008 12:13
dupa ce mi s-a sters ultimul post si mai ales dupa rugamintea unei bune prietene..,am sa incerc sa ma abtin un timp..
am sa fac asta ,pentru prietenii mei

Postat pe 30 Octombrie 2008 13:37
De la: stef80, la data 2008-10-29 23:27:56pe dreaq...
bag sama ,e loc de penetrari
ca tot ma tinu PERVERSA ,o ora si..,pe telefon..
pupici, gainusa mea de 4 kg



Sper ca e vorba de o alta "cruella", ca eu una n-am nicio treaba cu "protipendada" ... de pe forumul Kudika:))))
Cruella_de_vil
Postat pe 30 Octombrie 2008 13:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cristale vii 35 De la: Aer_D 28 Noiembrie 2012 19:04
Ce ai face tu? 6 De la: blackladyrose 16 Noiembrie 2014 04:22
am si eu o intrebare... 1 De la: loredana_tomescu 30 Iunie 2008 21:53
Nu stiu ce sa fac?! 72 De la: nico0025 16 Martie 2014 15:16
Help! 8 De la: me_and_point 11 August 2012 00:23