Setari Cookie-uri

COSMOPOLITAN SPA – Salon de intretinere corporala

COSMOPOLITAN SPA – Salon de intretinere corporala –
Noi iti oferim momente de rasfat pentru ca tu sa scapi de stresul si tensiunile acumulate, tratamente pentru a-ti remodela si infrumuseta trupul si pentru a-ti pastra tineretea si prospetimea.
Poti ajunge la noi foarte simplu. Suntem in centrul orasului!
Echipa noastra va ofera servicii de hair styling, manichiura/pedichiura, cosmetica, masaj si modelare corporala. Informatii si programari la telefon 0731167167 sau pe www.cosmopolitanspa.ro.
Cosmopolitanspa
Postat pe 2 Decembrie 2008 13:53
Intersant! Aveti ceva legatura cu revista?

Postat pe 2 Decembrie 2008 13:55
N-ar fi rau sa actualizati pagina aia: nr de telefon e de SUA, nu aveti pagina de romana si scrie destul de mult in ceva ce seamana a latina. M-ati convins de seriozitate

Postat pe 2 Decembrie 2008 14:20
De la: crista_galli, la data 2008-12-02 14:20:48N-ar fi rau sa actualizati pagina aia: nr de telefon e de SUA, nu aveti pagina de romana si scrie destul de mult in ceva ce seamana a latina. M-ati convins de seriozitate


esti cam pretentioasa cucoana , chiar le vrei pe toate acum ?
iris_4_ever
Postat pe 2 Decembrie 2008 15:18
De la: Iris4ever, la data 2008-12-02 15:18:41
De la: crista_galli, la data 2008-12-02 14:20:48N-ar fi rau sa actualizati pagina aia: nr de telefon e de SUA, nu aveti pagina de romana si scrie destul de mult in ceva ce seamana a latina. M-ati convins de seriozitate


esti cam pretentioasa cucoana , chiar le vrei pe toate acum ?

as vrea macar sa citesc fara sa iau manualul de latina in brate ca am uitat dintr-a noua pana acuma

Postat pe 2 Decembrie 2008 15:45
sincer, mult prea scump.... eu fac masaj anticelulitic de 8 luni , foarte bun si in niciun caz atat de scump
ilinca
Postat pe 10 Martie 2009 16:55
Dau si eu un feed-back despre acest salon...

Tocmai ce am incheiat o discutie telefonica cu domnisoara manager al acestui salon, si pe scurt, am fost facuta "proasta" si "inculta"... Deci, de astfel de SPA veti avea parte la acest salon asa-zis de lux...

Am achizitionat un voucher online si intrucat nu am reusit sa ii prind la telefon in perioada de o saptamana rezervata pentru programari (27.02-02.03.2011) pentru ca era tot timpul ocupat, am sunat dupa ce aceasta perioada s-a incheiat (pe 21.03.2011), dar in perioada de valabilitate a voucherului (pana la 31.03.2011).

Deci, as fi putut beneficia de serviciu (manichiura+pedichiura) daca dansii ar fi binevoit sa verifice si sa imi faca o programare.

In schimb, am primit replici de genul: "dvs. nu stiti sa cititi, scria clar termenul pana la care puteti suna", "nu stiti ce cumparati", "asta e nivelul dvs. de cultura"... cand am intrebat-o ca ma face "inculta, proasta pe fata" mi-a replicat "daca asta e parerea dvs despre dvs..."

Am primit un tratament pe care ce-i drept abia astepti sa il primesti ca si client, un perdaf ca la carte.

Cu siguranta nu voi calca niciodata pragul acestui salon, sunt destule saloane care ofera servicii similare (manichiura, pedichiura etc.) si la o calitate mult mai buna sau cel putin stiu cum sa isi trateze clientii!
rox_mika
Postat pe 21 Martie 2011 17:51
Dau si eu un feed-back despre acest salon...
Am cumparat un vaucher care includea vopsit, tratament, tuns coafat styling mani+pedi , si pensat.
Rau am facut ca l-am cumparat, fiindca dupa ce mi-am facut rezervarea si am ajuns la coafor mi-am dat seama ca nu e decat un balon de sapun acest COSMOPOLITAN SPA din Bucuresti.
Si acum povestea: coafeza fiind ocupata cu o alta clienta,ii spune ucenicei sa imi aplice vopseaua. Vine ucenica se uita la mine, ii spun ca nu vreau sa-mi schimp culoarea doar sa mi-o improspatez, alege combinatiile de culori si imi pune vopseaua desi eu i-am atras atentia ca mi se pare ca nu este exact ce doream, ea insista ca este perfect si iata-ma dupa spalat cu o culoare blond morcoviu din blond mediu, cum eram eu. suparata ii spun coafezei -GIORGIANA pe numele ei- ca sunt total nemultumita, ca ma ustura f. tare pielea capului, ea ii spune ucenicei sa mi tina tratamentul un pic mai mult si gata rezolvarea. la final cand m-a spalat si a constata ce culoare mi-a iesit incera sa-mi spuna ca e o culoare f frumoasa - eu aratam ca o bobina de fir de lana in degrade de la radacina f decoplorata pana spre farf unde se inchidea pana aproape de culoarea mea initial- pana la urma fiindca eu i-am spus coafezei GEORGIANA ca trebuie sa imi repare culoarea a acceptat ca trebuie sa ma vopseasca din nou si iata-ma dupa 2 zile la coafor din nou. Acum culoarea este astfel la radacina blond mediu iar in lungul firului se inchide pana la saten inchis, este ars si pt ca oxidantul de la prima vopsea mi-a ars pielea capului acum am si pielea f uscata si ma mananca ingrozitor capul. de akltfel nu va recomand sa nu va vopsiti cu OISTER cavi este o vopsea noua pe piata si cred ca destul de ieftinica, in plus fara un test in prealabil - pe care salonul este clar ca nu il face desi recomanda marca in detrimentul Revlonului -puteti sa patiti ca mine si sa va alegeti cu un scalp afectat despul de grav.

In plus salonul incearca sa-si faca reclama prin aceaste vauchere insa foloseste produse ieftine si in nici un caz nu se intampla in salon ce vinde in promotie. si spun acest lucru pt ca ceea ce ei numeau pretentios "tratament" era doar aplicarea unei masti si spalarea ei atat de rapid incat nici nu apuca sa actioneze pe par.
kudika513536
Postat pe 6 Martie 2012 11:19
Daca as fi citit parerile pe forumuri n-as fi mers la ei in veci.mare prostie.am fost initial pt o manichiura pedichiura...ok nu zic nu...pana la momentul aplicarii ojei cand mi s- spus..."pai vrei si oja?ti-am facut tratamentul cu parafina si n-o sa se prinda bine oja de unghii".Am crezut pe cuvant manichiurista...am dat 5 lei si am asteptat sa intru la vopsit,tuns,masca varfuri deteriorate...tratement joico...adica nu orice jaf de sampon din comert.dupa cei 5 lei manichiurista s-a razgandit hai totusi sa imi aplice oja...ca doar na eram prietene dupa bacsis.n-am mai ajuns sa ma vopsesc ca nu mai exista timpul necesar si de ce sa o fac pe fuga sa iasa cine stie ce.M-am lasat convinsa de manichiurista sa vin a doua zi la stilist...cica baiatul e mai bun decat fata....asteptand sa mi se usuce oja am asistat la toate barfele fetelor de la salon...cine cu cine si-o trage...afland cu stupoare ca manichiurista e prietena stilistului...am plecat de acolo cu o parere nu tocmai buna...Am revenit a doua zi sa ma tunda ala cu toporul nu cu foarfeca...si cu parul in nuante de verde (cica decolorantul dinainte fiind de vina).am solicitat o nuanta de blond care sa mi se potriveasca si am zis stilistului sa ma tunda cum ar tunde-o pe iubita lui....mare greseala...pe care n-o voi repeta.un salon de fitze dar cu iz de "bomba de cartier",imi pare rau dar nu-l recomand...mentionez ca am trimis un mail pe adresa lor...nici macar bunul imt sa-si ceara scuze...probabil n-a ajuns mesajul unde trebuie.
kudika514905
Postat pe 13 Martie 2012 21:52
Imi pare rau ca ai patit-o si tu. Eu special am postat sa vada toata lumea ca sunt varza la vopsit si coafat, tuns etc.
dar ma mir ca totusi au folosit joico.Au preparat culoarea in fata ta? nu te-au pacalit? caci eu am fost cu doar cateva zile inaintea ta si mi-au spus ca nu mai se lucreaza insalon cu joico, ba chiat ca vroiau sa renunte si la Revlon Diapazon. Si vroiaia sa-ti raspunda cineva la mesaj? pai nu ai vazut care este descrierea atitudinii patroanei pe care a facut=o rox-mika? asta este atitudinea menegerului acestia sunt angajatii, pt ca o persoana de calitate atrage acelasi gen de oameni.
kudika513536
Postat pe 14 Martie 2012 15:39
habar n-am ce mi-au pus in par...tatamentul cica era cu masca joico asa scria pe hartii...am incercat sa vad ce scrie pe sticlele de langa chiuveta dar sincera sa fiu n-am reusit...da vopseaua a preparat-o in fatza mea...se pare ca oricum a fost degeaba....si cand ma gandesc ca prima oara cand am auzit de salon am vrut sa-mi pun mese la ei....bine ca n-am apucat...deci pentru ei un mare NUUUUUUUUUUUUUUUUU
kudika514905
Postat pe 15 Martie 2012 00:52
sa mai adaug ca atat cat am stat la "bomba de salon" a sunat telefonul incontinuu...pentru ca fetele nu se oboseau sa raspunda pe motiv ca "da-le dracului ca m-au innebunit cu voucherele astea...."
kudika514905
Postat pe 15 Martie 2012 00:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tratament facial cu laser + marire buze doar 400 euro 2 De la: Barbie30_ 23 Februarie 2011 11:10
good news-am slabit cu PowerPlate! 12 De la: alina_plocon 16 Octombrie 2009 12:02
Lipoaspiratie cu jet de apa Body Jet 5 De la: Kristina_moon 8 Februarie 2012 02:29
Masaj anticelulitic 16 De la: mariaa_29 12 Iulie 2009 21:20
costurile unei otoplastii 4 De la: estetique88 7 Martie 2013 11:53