Setari Cookie-uri

cum ne mentinem de sarbatori ?

as dorii si eu o idee in legatura cu silueta :D.. eu am un organism ff de kkt si dk mananc mai mult dekt trebuie imedat pun pe mine:( de vro 6 luni tot sunt intr un regim continuu, nu mai pap dupa 6 , am mai exclus animte mancaruri + dulciuri ( asta pt k aveam vro 60 de kg prin ianuarie anu' asta, iar prin metoda asta am slabit pana la 54 kg in momentu de fatza + alte prob de santate :( ) si mai ales acum sunt pe cale de a plek la munte cu niste prieteni si imi imaginez ce o sa fie acolo fel de fel de mancaruri si mai ales k se vad manca cu siguranta dupa 6 seara . Nu vreau sa par fitoasa dar cand eram mai plinuta e un sentiment aiurea si m am chinuit prea mult sa ajung aici. De aceea ma intrebam voi ce faceti care sunteti pe aproape de situatia mea....? Ca si sa vad cum unii mananca frituri mici si etc si io sa mananc banane si portocale nu mie bine :))))) va pup si astept pareri...................
alina_luminita
Postat pe 22 Decembrie 2008 22:14
buna, stii ce sa faci ca sa nu te ingrasi de sarbtori? sa mananci putin si sa nu te ghiftuiesti cu de toate doar esti fata si tre sa te mentii si sa arti superb mereu

Postat pe 22 Decembrie 2008 22:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
frumusetea- atuu sau povarã? 48 De la: Cherry_bob 22 August 2014 17:00
Cedez premiul de la "syoss self-styling academy " 9 De la: Barbie30 29 August 2010 13:49
KANGOO JUMPS & AEROBICS 1 De la: LlORRI 1 Septembrie 2009 15:19
operatia cu laser de corectie a vederii 21 De la: aleena83 10 Iunie 2016 09:39
simplu si usor 4 De la: kudika002442 14 Martie 2009 00:50