Setari Cookie-uri

Pentru femeile nesatisfacute si discrete, care doresc sa ramana discrete dar satisfacute

De la: PROMISScuU, la data 2009-01-23 15:53:05
De la: irinaandreia, la data 2009-01-23 15:39:22Baaai, mi s-au lungit urechile de cand astept!!! Dati-mi macar apa plata

Poftiti apa dvs plata!
Dar va rog sa asteptati aparitia ofertelor si sa selectati codul si persoana, aferent necesitatilor dumneavoastra !
V-ash sugera domnul cu varsta mare si IQul mic ... credeti-ma, va poate aduce satisfactii nebanuite ! Poate-l ajutati sa incropeasca o oferta!



Neah...varsta mare e buna doar daca esti vreo sticla de vin. Iar mie imi trebuie unul cu IQ mare sa ma ghideze...ca sunt blonda.
Din ofertele tale mi s-ar potrivi ceva amestecat. Deci mai ai de lucrat la ele.
mersi pt apa...macar sa fiu o nesatisfacuta hidratata
irinaandreia
Postat pe 23 Ianuarie 2009 15:59
IQ 135 cu 20cm e suficient ?
redshift
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:00
ete matronule acu vazui de ce bordelul e gol.
rusine sa iti fie,fugii cu tot cu orgasmele noastre,nu e frumos,nuuu,nu
daca tot intrai acilea ia te rog serveste-ma cu urmatoarele:
- cod 55SUNTSTATUTA: v.a.g.i.n.a.l.a si c.l.i.t.o.r.i.d.i.a.n.a - pentru femei reale
- cod 66ANDANTE: muzicala - pentru melomane
- cod 77FASTANDFURIOUS: rapida - pentru cele grabite
si rapiiiid ca-s pe fuga,mi-e ca am lasat bordelul gol.......
matracucu
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:04
E putin mai mic decat al meu, dar merge... ca doar nu caut orgasme intelectuale
irinaandreia
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:04
IQ ala conteaza mai putin, ca doar nu vrei orgasme matematice ci o minte inventiva si dezinvolta....
redshift
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:06
Ok ok...si cine are "masurile" astea?... ca vreau sa-l iau de barbat
irinaandreia
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:09
De la: laurathegirl, la data 2009-01-23 16:04:21ete matronule acu vazui de ce bordelul e gol.
rusine sa iti fie,fugii cu tot cu orgasmele noastre,nu e frumos,nuuu,nu
daca tot intrai acilea ia te rog serveste-ma cu urmatoarele:
- cod 55SUNTSTATUTA: v.a.g.i.n.a.l.a si c.l.i.t.o.r.i.d.i.a.n.a - pentru femei reale
- cod 66ANDANTE: muzicala - pentru melomane
- cod 77FASTANDFURIOUS: rapida - pentru cele grabite
si rapiiiid ca-s pe fuga,mi-e ca am lasat bordelul gol.......

Ooo, vizita dvs ne onoreaza! Nici nu am deschis bine si vaz ca avem oaspete de alese!
pentru primul cod v-ash sugera un "batz roshu" desi pare un pic cam moralist dar se da repede pe brazda ( sper sa nu ti-l sufle blonda inainte )
pentru al doilea va sugerez azi http://www.youtube.com/watch?v=OF9H5K5zs94
iar pentru ultimul va poftesc sa luati pozitia animalului confuzat de identitatea lui : pozitie sau animal?
PROMISScuU
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:11
De la: irinaandreia, la data 2009-01-23 16:09:26Ok ok...si cine are "masurile" astea?... ca vreau sa-l iau de barbat


Io le am, da nu vreau ma insor.
redshift
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:13
Daca de barbat nu vrei, vino sa te iau de altceva
irinaandreia
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:16
ok,ma bag pe pozitzia sau animalu ca la mine instinctu ma ghideaza.....si e animalic....
multzam de primire matronule si ia seama de acu incolo ca vb ca de la egal la egal......
daca doresti oareshce initziere in treburi gospodaresti,clipeste des si te voi ajuta(am la borcan o gramada de ..ametzeli).
aaa,si acuma daca ti-ai deschis ghesheftul tau,nu mai intri prin bordel ???????
matracucu
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:16
De la: irinaandreia, la data 2009-01-23 16:16:09Daca de barbat nu vrei, vino sa te iau de altceva


Ia zi tu fata lu tata, de ce vrei sa ma iei ?
redshift
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:19
De la: laurathegirl, la data 2009-01-23 16:16:14ok,ma bag pe pozitzia sau animalu ca la mine instinctu ma ghideaza.....si e animalic....
multzam de primire matronule si ia seama de acu incolo ca vb ca de la egal la egal......
daca doresti oareshce initziere in treburi gospodaresti,clipeste des si te voi ajuta(am la borcan o gramada de ..ametzeli).
aaa,si acuma daca ti-ai deschis ghesheftul tau,nu mai intri prin bordel ???????

Pai, nu e rea intentie! Trebuie sa ii organizez putin pe domni ca uite ce dezorganizati si confuzi sunt? Asta mic, cu potential , prima data a intrat si mai mai sa ma bata ca intinez sobrietatea forumului si ca sunt lipsit de sex iar acu ... mai are putin si se plimba cu dansa in mana blondei ... si inca nu a facut o oferta concreta, clara ... o s-o faca ca prostu de placere si parca-l vad ca vine si cu burta la gura si plangand ca a fost sedus si abandonat ...
PROMISScuU
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:20
De la: PROMISScuU, la data 2009-01-23 16:20:46
De la: laurathegirl, la data 2009-01-23 16:16:14ok,ma bag pe pozitzia sau animalu ca la mine instinctu ma ghideaza.....si e animalic....
multzam de primire matronule si ia seama de acu incolo ca vb ca de la egal la egal......
daca doresti oareshce initziere in treburi gospodaresti,clipeste des si te voi ajuta(am la borcan o gramada de ..ametzeli).
aaa,si acuma daca ti-ai deschis ghesheftul tau,nu mai intri prin bordel ???????

Pai, nu e rea intentie! Trebuie sa ii organizez putin pe domni ca uite ce dezorganizati si confuzi sunt? Asta mic, cu potential , prima data a intrat si mai mai sa ma bata ca intinez sobrietatea forumului si ca sunt lipsit de sex iar acu ... mai are putin si se plimba cu dansa in mana blondei ... si inca nu a facut o oferta concreta, clara ... o s-o faca ca prostu de placere si parca-l vad ca vine si cu burta la gura si plangand ca a fost sedus si abandonat ...


Pai tu ce faci matronule? Imi strici combinatia?
irinaandreia
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:23
De la: redshift, la data 2009-01-23 16:19:05
De la: irinaandreia, la data 2009-01-23 16:16:09Daca de barbat nu vrei, vino sa te iau de altceva


Ia zi tu fata lu tata, de ce vrei sa ma iei ?


De aia 20(...sper ca sunt cm, nu ani) Poate asa ma conectez si eu la o sursa de inteligenta de 135
irinaandreia
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:25
irina,nu vazui ca-i tzeapaaaaaaaaaaaaa?????
ia da-i viteza !!!!
matracucu
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:26
De la: irinaandreia, la data 2009-01-23 16:23:12
De la: PROMISScuU, la data 2009-01-23 16:20:46
De la: laurathegirl, la data 2009-01-23 16:16:14ok,ma bag pe pozitzia sau animalu ca la mine instinctu ma ghideaza.....si e animalic....
multzam de primire matronule si ia seama de acu incolo ca vb ca de la egal la egal......
daca doresti oareshce initziere in treburi gospodaresti,clipeste des si te voi ajuta(am la borcan o gramada de ..ametzeli).
aaa,si acuma daca ti-ai deschis ghesheftul tau,nu mai intri prin bordel ???????

Pai, nu e rea intentie! Trebuie sa ii organizez putin pe domni ca uite ce dezorganizati si confuzi sunt? Asta mic, cu potential , prima data a intrat si mai mai sa ma bata ca intinez sobrietatea forumului si ca sunt lipsit de sex iar acu ... mai are putin si se plimba cu dansa in mana blondei ... si inca nu a facut o oferta concreta, clara ... o s-o faca ca prostu de placere si parca-l vad ca vine si cu burta la gura si plangand ca a fost sedus si abandonat ...


Pai tu ce faci matronule? Imi strici combinatia?

Mai, tu, gaina batrana cu experientza "b.o.r.d.e.l.u.l.u.i" mi l-ai stricat deja pe batzul rosu. Aici trebuie s a respecte un algoritm ca e spre binele lui :
1. Sa puna oferta
2. Sa intre in sindicat
3. Sa ne spuna unde si cu cine se duce
...
ca asa ... tu mi-l iei ... mi-l ... si vine acasa ca el nu a primit bani si ca nici nu ii mai vine ... perioada si ... el a avut incredere in etablisment, ca parea onorabil ...si alte texte d-astea si greseli de incepator
PROMISScuU
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:27
De la: irinaandreia, la data 2009-01-23 16:25:42
De la: redshift, la data 2009-01-23 16:19:05
De la: irinaandreia, la data 2009-01-23 16:16:09Daca de barbat nu vrei, vino sa te iau de altceva


Ia zi tu fata lu tata, de ce vrei sa ma iei ?


De aia 20(...sper ca sunt cm, nu ani) Poate asa ma conectez si eu la o sursa de inteligenta de 135


cm sunt, o sa o cantaresc sa-ti zic si cate kg. Si da, bancurile cu blonde sunt misto
redshift
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:30
asa e arty,ai dreptate,asa o sa faca,plus de asta o sa isi dea si ochii peste cap spunand ca o avea mai mare insa ceva i s-a intamplat si numai tu esti de vina.......ai mare grija...
bun,atunci dupa ce ii pregatesti,ii initziezi,faci controlul calitatzii si ce mai faci tu,impinge-i la mine in bordel ca fetele sunt incinse rau........
matracucu
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:38
De la: laurathegirl, la data 2009-01-23 16:38:51asa e arty,ai dreptate,asa o sa faca,plus de asta o sa isi dea si ochii peste cap spunand ca o avea mai mare insa ceva i s-a intamplat si numai tu esti de vina.......ai mare grija...
bun,atunci dupa ce ii pregatesti,ii initziezi,faci controlul calitatzii si ce mai faci tu,impinge-i la mine in bordel ca fetele sunt incinse rau........

Pai, pentru fete am deschis si eu aici. Nu ii pot impinge acolo ! Eu vad asta ca un fel de completare. Putem organiza apoi ... "cantonamente" comune ... pentru a trece la un nivel profesional superior!
Dar cred ca mie imi va fi mult mia greu decat ti-a fost tie ... ca astia ai mei ... sunt mai fluturasi decat fetele tale ... eu va trebui sa-i disciplinez si organizez din greu ... sa le insuflu deontologia si disciplina profesionala ...
PROMISScuU
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:46
irinaandreia, incurci itele la greu !
Adica vrei cucurigu mare, IQ mare si sa fie si tinerel !! ho ho ! vorba lo mosu' !
Pai daca are dimensiune, e tinerel si are si IQ, pai ala e filozof, ca urmare nu are de ce sa f*uta !
Pai vezi!!!!
hai baga alta cerere, poate te rezolva matronu' in marea lui milostenie.

Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:46
despre ce femei nesatisfacute dar care doresc sa ramana discrete si satisfacute este vorba ca nu mai inteleg nimic pe bune
ilyescorina
Postat pe 23 Ianuarie 2009 17:21
De la: laurathegirl, la data 2009-01-23 16:38:51asa e arty,ai dreptate,asa o sa faca,plus de asta o sa isi dea si ochii peste cap spunand ca o avea mai mare insa ceva i s-a intamplat si numai tu esti de vina.......ai mare grija...
bun,atunci dupa ce ii pregatesti,ii initziezi,faci controlul calitatzii si ce mai faci tu,impinge-i la mine in bordel ca fetele sunt incinse rau........


Pai bine mai despletito, tu cu cine tii aici?
irinaandreia
Postat pe 23 Ianuarie 2009 20:44
De la: Roco, la data 2009-01-23 16:46:46irinaandreia, incurci itele la greu !
Adica vrei cucurigu mare, IQ mare si sa fie si tinerel !! ho ho ! vorba lo mosu' !
Pai daca are dimensiune, e tinerel si are si IQ, pai ala e filozof, ca urmare nu are de ce sa f*uta !
Pai vezi!!!!
hai baga alta cerere, poate te rezolva matronu' in marea lui milostenie.


Stai tu linistit ca filozof devine mai spre batraneti cand nu mai are ce face cu dimensiunea
Acum e numai bun de pus in geam aici, la bordelul de barbati
irinaandreia
Postat pe 23 Ianuarie 2009 20:47
De la: ilyescorina, la data 2009-01-23 17:21:27despre ce femei nesatisfacute dar care doresc sa ramana discrete si satisfacute este vorba ca nu mai inteleg nimic pe bune



doamna doreste discretie!!?

Postat pe 23 Ianuarie 2009 21:00
ei ii dau un cadou special celui care reuseste sa ma inveseleasca azi...hai, nu dispareti acu" !!!!am timp de pierdut si bani de cheltui t

Postat pe 26 Ianuarie 2009 12:26

- cod 01NAMTIMP: programata - pentru femeile casatorite sau cu obligatii
- cod 23SUNTTIMIDA: cerebrala - pentru femeile virtuale
- cod 00ACUMAICI: reala - pentru femeile hotarate
- cod 76WOMENRULEZ: a orgoliului - pentru feministe
- cod 69COGITOERGOSUM: a inteligentei - pentru blonde
- cod 55SUNTSTATUTA: v.a.g.i.n.a.l.a si c.l.i.t.o.r.i.d.i.a.n.a - pentru femei reale
- cod 66ANDANTE: muzicala - pentru melomane
- cod 77FASTANDFURIOUS: rapida - pentru cele grabite
- cod 68ARMONY: placuta - pentru estete



eu le vreau pe toate..............placuta.rapida.muzicala...ca tare imi place.....blonde.......
tot pachetul........cat mai repede........daca se poate.........
portitza_Maria
Postat pe 26 Ianuarie 2009 12:30
v-am spus eu fetelor ca nu sunt barbati seriosi, drept dovada au fugit manacand pamantul !

Postat pe 26 Ianuarie 2009 12:34
De la: oktober, la data 2009-01-26 12:34:31v-am spus eu fetelor ca nu sunt barbati seriosi, drept dovada au fugit manacand pamantul !

Nu a fugit nimeni, era doar un moment de reculegere.
redshift
Postat pe 26 Ianuarie 2009 12:37
momentul asta dureaza...cat?

Postat pe 26 Ianuarie 2009 12:40
De la: oktober, la data 2009-01-26 12:26:25ei ii dau un cadou special celui care reuseste sa ma inveseleasca azi...hai, nu dispareti acu" !!!!am timp de pierdut si bani de cheltui t

Putem incepe cu pozele de la profilul meu, albumul Funny!
PROMISScuU
Postat pe 26 Ianuarie 2009 12:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pastile pentru cresterea apetitului sexual? 40 De la: timisoara64 25 Ianuarie 2010 12:34
Anticonceptionale 4 De la: kudika020674 4 Octombrie 2009 16:38
excitatie mamara? :|:D 58 De la: cantafabule 8 Octombrie 2009 22:19
femei bisexuale 10 De la: PRALEA_ 21 Iulie 2011 16:28
help me girls !! 34 De la: rondina 6 Septembrie 2013 16:38