Setari Cookie-uri

Este posibil sa iubesti doi barbati in acelasi timp?

NU, categoric NU e posibil sa iubesti in acelasi timp doua persoane.
DAR, pt ca din pacate exista un dar, poti sa-ti DORESTI doi barbati in acelasi timp.
Poti sa-ti doresti UNUL in pat, pt ca te-a facut sa simti fiori despre care nu stiai ca exista, pt ca te-a facut sa te simti femeie, pt ca te-a facut sa te simti iubita, respectata, dar despre care nu esti sigura ca este suficient de responsabil pentru o familie sau nu esti sigura ca sentimentele lui fata de tine se vor pastra in timp.
Poti sa-ti doresti ALTUL in viata de zi cu zi pt ca este responsabil, pt ca te iubeste, pt ca ai garantia ca copiilor tai cu el nu le va lipsi numic, mai ales nu le va lipsi un tata.Dar care n-a reusit pana acum sa te faca sa uiti cum te cheama in pat cand faceti dragoste. Cu care faci dragoste asteptand ca sa se termine odata pt ca trebuie sa pui rufele la uscat sau ca se trezeste ala micu din somn.
Daca ai putea sa-i contopesti pe astia doi si sa faci din ei unul, ar fi ideal.Dar cum asa ceva nu e posibil pe care l-ai alege?
aprov
Postat pe 22 Februarie 2009 10:21
E urat si greu ce ti se intampla Cristina...si trebuie sa te gandesti si la partenerul tau actual...poate el merita o iubire pe masura celor oferite si nu mintea ta½putata½ prin tari straine...
Cum am mai zis cu alte ocazii urmeaza ti inima si vei face cea mai buna alegere...daca nu, in ultima instanta, ia un carnetel si noteaza partile bune si partile proaste la fiecare si vezi care iese in avantaj......insa tot sustin varianta cu urmeaza ti inima si atunci te vei simti cel mai bine!!!
PS:suna-ma daca mai ai nevoie de un umar....
eugenia19832003
Postat pe 22 Februarie 2009 10:22
poti iubi 2 barbati in acelasi timp,eu nu am crezut asta dar am simtit asta,am fost cu fostul 5 ani,relatie care a fost un real cosmar,simteam ca nu mai rezist dar l am iubit cum niu voi mai iubi vreodata in viata asta,cu toate astea am renuntat,nu mai suportam scenele si rautatea luim au facut sa renunt,am cunoscut pe actualul,baiat serios avem intentia de a ne casatori,insa in inima mea a ramas o intrebare,chiar il iubesc? pt ca gandul meu zboara adesea la fostul pur si simplu imi este dor de el,mi e teama ca ma voi casatori si nu voi putea supravietui de aceasta pers,ca sent mele nu vor fi destul de puternice
stefanmihael_PH
Postat pe 22 Februarie 2009 10:24
Trec si eu printr-o situatie oarecum asemanatoare. Am fost ceva vreme cu un tip, pe care as putea spune ca l-am iubit/il iubesc mai mult decat m-am iubit pe mine vreodata. Ne-am despartit din diverse motive, desi relatia pe care am avut-o a fost una de poveste si invidiata de toti care ne cunosteau. Am fost despartiti timp de jumatate de an, perioada in care am hotarat sa depasesc momentul. Am cunoscut un alt barbat, foarte destept, charismatic, care stie ce vrea de la viata. Dar intre timp, fostul meu a decis sa se intoarca la mn. L-am parasit pe acel barbat pentru fostul. Dupa impacare, am fost fericita, dar si trista in acelasi timp. Imi lipsea ceva din suflet (pot spune ca cel cu care am hotarat sa imi reiau viata imi oferea TOT ce aveam nevoie, eram foarte fericita cu el). Dupa cateva luni de la impacare am discutat cu fostul, ajungand la concluzia ca nu mai exista sentimentele necesare care sa ne motiveze sa continuam relatia, asa ca am decis sa ne despartim din nou. M-am simtit asa de usurata, parca mi se luase o piatra de pe suflet. La scurt timp, mi-a venit in minte imaginea cuiva.... a celui pe care il lasasem pentru fostul...Oare s-a meritat sa fiu nefericita cateva luni, doar pentru faptul ca in trecut a fost frumos? Nu cred.
Cauta in sufletul tau, pune in balanta ce simti pentru fiecare si incearca sa nu te cramponezi de trecut! Este cea mai mare greseala! Am trait-o pe pielea mea si iti spun sincer! Alege cu inima!
Iti urez noroc, iar alegerea pe care o faci sa fie cea mai buna!
BebE_ShtrumF
Postat pe 22 Februarie 2009 10:25
Cred ca poti iubi si 3 in acelasi timp, daca ai grija ! si iti imparti dragostea echitabil si proportionat.
A iubit cineva 3 sau mai multi in acelasi timp? O rog sa povesteasca sa ne demonstreze ca se poate cand exista iubire.

Postat pe 22 Februarie 2009 10:35
rau
dmxxxz
Postat pe 22 Februarie 2009 10:36
De la: Roco, la data 2009-02-22 10:35:29Cred ca poti iubi si 3 in acelasi timp, daca ai grija ! si iti imparti dragostea echitabil si proportionat.
A iubit cineva 3 sau mai multi in acelasi timp? O rog sa povesteasca sa ne demonstreze ca se poate cand exista iubire.


Te referi ca spatiu sau ca timp?

Stai!Nu da!

ella_c
Postat pe 22 Februarie 2009 10:41
Cred ca da..yo iubesc 3 dar nuj pe care sigur...toti sunt foarte dragutzi...doi baieti sunt de la scoala si sunt amandpoi in aceiasi clasa,langa clasa mea...ji unul este vecinul meu...un baiat se poarta cu mn diferit de celelalte fete(adik cu mn e gentelman iar cu colegele si prietenele mele se poarta ciudat...nu le respecta cum o face cu mine),colegul lui se poarta minunat cu toate fetele dar pe mine ma baga cel mai mult in seama(in ora de sport numai pe langa mine a stat...desi trebuia sa dea la poarta..dadea mereu pe langa mine..si imi spunea sai dau mingea..si cand sa io dau..se apropie de mn...singura problema este ca unei prietene ii place de el ..asa ca am renuntat la el),vecinul meu e si el dragutz(nu suntem vecini propriu-zis...adik stam in aceiasi comuna) si se poarta frumos cu mn dar tot o prietena il place(vorbesc cu el in fiecare zi pe mess..si ma inteleg bine cu el)...ala de la scoala care e liber toate colegele mele imi spun ca este un nesimtit..dar cu mn se poarta minunat....ji de aceea incerc sa mil scot din cap dar in fiecare zi ma gandesc la el...de fapt cum pot sal scot din cap daca il vad in fiecare zi???e greu..nici nu jtiu pe cine iubesc...nu vreau sa ranesc pe nimeni..dar numi place sa sufar eu doar ca sa nu sufere prietenele mele sau baietii...nu jtiu ce sa fac..ji cum sa fac..e greu...
danaangel96
Postat pe 22 Februarie 2009 10:42
De la: ella_c, la data 2009-02-22 10:41:33
De la: Roco, la data 2009-02-22 10:35:29Cred ca poti iubi si 3 in acelasi timp, daca ai grija ! si iti imparti dragostea echitabil si proportionat.
A iubit cineva 3 sau mai multi in acelasi timp? O rog sa povesteasca sa ne demonstreze ca se poate cand exista iubire.


Te referi ca spatiu sau ca timp?

Da.

Postat pe 22 Februarie 2009 10:43
De la: danaangel96, la data 2009-02-22 10:42:17Cred ca da..yo iubesc 3 dar nuj pe care sigur...toti sunt foarte dragutzi...doi baieti sunt de la scoala si sunt amandpoi in aceiasi clasa,langa clasa mea...ji unul este vecinul meu...un baiat se poarta cu mn diferit de celelalte fete(adik cu mn e gentelman iar cu colegele si prietenele mele se poarta ciudat...nu le respecta cum o face cu mine),colegul lui se poarta minunat cu toate fetele dar pe mine ma baga cel mai mult in seama(in ora de sport numai pe langa mine a stat...desi trebuia sa dea la poarta..dadea mereu pe langa mine..si imi spunea sai dau mingea..si cand sa io dau..se apropie de mn...singura problema este ca unei prietene ii place de el ..asa ca am renuntat la el),vecinul meu e si el dragutz(nu suntem vecini propriu-zis...adik stam in aceiasi comuna) si se poarta frumos cu mn dar tot o prietena il place(vorbesc cu el in fiecare zi pe mess..si ma inteleg bine cu el)...ala de la scoala care e liber toate colegele mele imi spun ca este un nesimtit..dar cu mn se poarta minunat....ji de aceea incerc sa mil scot din cap dar in fiecare zi ma gandesc la el...de fapt cum pot sal scot din cap daca il vad in fiecare zi???e greu..nici nu jtiu pe cine iubesc...nu vreau sa ranesc pe nimeni..dar numi place sa sufar eu doar ca sa nu sufere prietenele mele sau baietii...nu jtiu ce sa fac..ji cum sa fac..e greu...


Cred ca intrebarea lui Roco nu este pentru tine!
Tu esti la acadele...inca!

Bucura-te de bombonele acum...Ma insel sau ai aprox 13 ani??
ella_c
Postat pe 22 Februarie 2009 10:46
De la: Roco, la data 2009-02-22 10:43:48
De la: ella_c, la data 2009-02-22 10:41:33
De la: Roco, la data 2009-02-22 10:35:29Cred ca poti iubi si 3 in acelasi timp, daca ai grija ! si iti imparti dragostea echitabil si proportionat.
A iubit cineva 3 sau mai multi in acelasi timp? O rog sa povesteasca sa ne demonstreze ca se poate cand exista iubire.


Te referi ca spatiu sau ca timp?

Da.




Raspunsul meu e NU!

ella_c
Postat pe 22 Februarie 2009 10:47
Fa-ti o lista....imparte o coala de hartie in 2 coloane:Fostul si Actualul;si scrie acolo toate defectele si calitatile fiecaruia,in final adauga si asteptarile tale si vezi care le poate indeplini.Oricum trebuie sa te gandesti bine si sa analizezi motivul pt care te-ai despartit de fost,ce a facut,ce n-a facut,ce anume ink te mai atrage la el...poate doar impresia ca nu se terminase?in cazul asta,poate aranjezi o intalnire cu el si atunci il vezi cum simte,ce mai simte si daca mai simte ceva pt tine...si daca s-a schimbat.Dar gandeste-te si la actual,el nu a gresit cu nimic,este sincer cu tine(cred eu)...dar daca a disparut scanteia,iarasi trebuie sa-ti dai seama si eventual sa iei decizia....incearca sa-i privesti din afara,sa fii putin Obiectiva.Te pup si curaj! Oricum,deciziile cele mai bune,sunt cele potrivite in acel moment;)
laura_wahshyya
Postat pe 22 Februarie 2009 10:49
in aceasi situatie am fost si eu si am renuntat la al2-lea de tot dupa 3 ani jumate in care chiar mi-am dat interesul dar nimic nu a mers chiar dak imi facea toate mofturile, ma iubea era f atent cu mine ,ne intelegeam bine si la pat,dar dak ma intalneam cu primul chiar si 2 ore simteam k eram fericita.acum nu sunt cu nici unul pt k am considerat, k la al2-lea trebuie sa renunt pt k nu merita sa il tin langa mine doar asa k sa am pe cineva odata si odata tot se termina iar cu primul ma intalnesc km la 2 luni pt k el e student la bucuresti e o chestie ciudata nu e ceva serios intre noi dar tot odata visam k dupa ce terminam cu studiile va fi.cred k trebuie sa apara si un altreilea sa vad cum reactionez dar un al treilea care sa fie la acelasi nivel cu primul ma refer si la situatia materiala k pana una alta nu doar iubirea conteaza a am uitat sa mentionez nr 2 a facut o fac la id si nu profeseaza in domeniu si asta fiindca l-am impins eu pe cand nr 1 face o fac din care va iesi cineva cu siguranta si altfel se discuta unele lucruri la un nivel mai inalt.parerea mea e sa te gandesti bine dar cred k ar trebui sa renunti la amandoi si sa lasi un pic sa treaca timpul poate apare un al treilea si va fi combinatia aceea care o vrei eu una asta ast sa fie un pic din toate k doar iubire nu e bine va merge dar nu f mult ,doar bani la fel te vei simti sg la un moment dat dar cu bani.sper sa iei decizia corecta si sa-ti mearga cat mai bine desi nu sunt in masura sa dau sfaturi cred k vei trage o concluzie din toate mesaje si vei lua decizia corecta oricum cu siguranta nu iubesti 2 barbati doar ca barbatul visat se afla intre cei doi.
kandiana
Postat pe 22 Februarie 2009 10:49
De la: danaangel96, la data 2009-02-22 10:42:17Cred ca da..yo iubesc 3 dar nuj pe care sigur...toti sunt foarte dragutzi...

Felicitari ! Vedeti ca se poate !
Dana, iti doresc sa te bucuri de toti 3 si la mai mare!

Postat pe 22 Februarie 2009 10:51
De la: kandiana, la data 2009-02-22 10:49:46in aceasi situatie am fost si eu si am renuntat la al2-lea de tot dupa 3 ani jumate in care chiar mi-am dat interesul dar nimic nu a mers chiar dak imi facea toate mofturile, ma iubea era f atent cu mine ,ne intelegeam bine si la pat,dar dak ma intalneam cu primul chiar si 2 ore simteam k eram fericita.acum nu sunt cu nici unul pt k am considerat, k la al2-lea trebuie sa renunt pt k nu merita sa il tin langa mine doar asa k sa am pe cineva odata si odata tot se termina iar cu primul ma intalnesc km la 2 luni pt k el e student la bucuresti e o chestie ciudata nu e ceva serios intre noi dar tot odata visam k dupa ce terminam cu studiile va fi.cred k trebuie sa apara si un altreilea sa vad cum reactionez dar un al treilea care sa fie la acelasi nivel cu primul ma refer si la situatia materiala k pana una alta nu doar iubirea conteaza a am uitat sa mentionez nr 2 a facut o fac la id si nu profeseaza in domeniu si asta fiindca l-am impins eu pe cand nr 1 face o fac din care va iesi cineva cu siguranta si altfel se discuta unele lucruri la un nivel mai inalt.parerea mea e sa te gandesti bine dar cred k ar trebui sa renunti la amandoi si sa lasi un pic sa treaca timpul poate apare un al treilea si va fi combinatia aceea care o vrei eu una asta ast sa fie un pic din toate k doar iubire nu e bine va merge dar nu f mult ,doar bani la fel te vei simti sg la un moment dat dar cu bani.sper sa iei decizia corecta si sa-ti mearga cat mai bine desi nu sunt in masura sa dau sfaturi cred k vei trage o concluzie din toate mesaje si vei lua decizia corecta oricum cu siguranta nu iubesti 2 barbati doar ca barbatul visat se afla intre cei doi.



Bai nene..ma uimiti!!!Sunteti atat de multe ca imi vine si mie sa incerc!
Frate...cum dormiti noaptea??Cum te culci cu unu' ziua si te duci la altu' seara?

Cum se face?Cum se poate trai cu asta??Cum poti sa ceri respect cand tu nu respecti pe niciunul??
Astept si eu raspuns ..sau sa deschid un topic?


ella_c
Postat pe 22 Februarie 2009 10:53
Alege ma pe mine nu stii proverbu cand doi se cearta eu castig
cristichisu
Postat pe 22 Februarie 2009 10:58
De la: cristichisu, la data 2009-02-22 10:58:17Alege ma pe mine nu stii proverbu cand doi se cearta eu castig


tu cu cine votezi?

ella_c
Postat pe 22 Februarie 2009 10:59
Daca nu ti s-a intamplat nu inseamna ca nu este posibil. Sunt persoane care sunt mai sentimentale si atrag mai repede dragostea celor din jur.
paula27
Postat pe 22 Februarie 2009 11:02
Eram sigura...pana acum curgeau raspunsurile..
topic inchis?

Toate ca toate..iubim,cate 2 ,cate 3...ii incrucisam,ii aliniem..
Dar cu sexu' cum procedati..??

Si ia spuneti...ca tot intreb pe aici..dupa ce va maritati nu injurati amantele..nenorocitele?


ella_c
Postat pe 22 Februarie 2009 11:04
buna...extensii clip on la cel mai bun pret pt detalii biancam225@yahoo.com
biancam225
Postat pe 22 Februarie 2009 11:04
De la: paula27, la data 2009-02-22 11:02:17Daca nu ti s-a intamplat nu inseamna ca nu este posibil. Sunt persoane care sunt mai sentimentale si atrag mai repede dragostea celor din jur.


Jura tu ca nu mi s-a intamplat!!

Sentimentale???Nu ma face sa rad...Dar barbatii sentimentali care au cate 2 ..ai??
ella_c
Postat pe 22 Februarie 2009 11:06
De la: biancam225, la data 2009-02-22 11:04:48buna...extensii clip on la cel mai bun pret pt detalii biancam225@yahoo.com


Marfa !Exact ce-mi doream...Tu lipseai din peisaj..
ella_c
Postat pe 22 Februarie 2009 11:07
da se poate....de unu te topesti iar pe altu il iubesti...poti iubii 2 persoane in acelasi timp...dar trebuie sa pui in balanta partile bune si rele...ca sa poti sa realizezi unde cantareste m-ai mult balanta ... numai asa poti sa-ti dai seama ca este doar o iluzie ca iubesti 2 baieti in acelas timp... asta este parerea mea....si eu am simtit o data asa... dar mi-am dat seama...ca traiam din amintiri povestea unei veki iubiri....=((
princess_ruxy_rafinata
Postat pe 22 Februarie 2009 11:12
De la: Roco, la data 2009-02-22 10:43:48
De la: ella_c, la data 2009-02-22 10:41:33
De la: Roco, la data 2009-02-22 10:35:29Cred ca poti iubi si 3 in acelasi timp, daca ai grija ! si iti imparti dragostea echitabil si proportionat.
A iubit cineva 3 sau mai multi in acelasi timp? O rog sa povesteasca sa ne demonstreze ca se poate cand exista iubire.


Te referi ca spatiu sau ca timp?

Da.


Iubirea, asa cum o inteleg eu, este uniunea profunda intre doua suflete, pana dincolo de fire, astfel incat ajungi sa nu mai ai nevoie de cuvinte pentru a-l intelege pe cel drag... il simti, ii citesti gesturile, tacerea, ii simti vibratiile sufletului. Iubirea aceea pasionala, careia nu-i gasesti cuvinte pentru a o exprima, da profunzime si stralucire gandurilor si ascutime simturilor astfel incat ajungi in cele mai ascunse cotloane ale sufletului celui drag. Iubirea aceea de care vorbesc eu, se daruieste fara sa astepte ceva in schimb... inseamna uitare de sine, inseamna a trai pentru celalalt. Iubirea aceea sublima, chiar si atunci cand s-a terminat, nu te face sa suferi pentru ca esti fericit ca te-ai daruit... restul, simple detalii. Inseamna sa nu-ti gasesti limita sentimentelor tale, sa aduci fericire in sufletul celui drag si asta sa te umple de bucurie. Iubirea de care vorbesc eu "intruneste in sine toate contradictiile" (cum spune Balzac), fara a fi un non-sens. Asta numesc eu iubire adevarata intre un barbat si o femeie.
Dar poti iubi in multe feluri: exista si iubire bazata pe respect reciproc si intelegere. Insa iubire adevarata, profunda, numesc ce am descris mai sus: bazata pe fluturii din stomac si pe uniunea dintre doua suflete pana dincolo de fire. Si in felul asta nu cred ca poti iubi doua persoane in acelasi timp. Cine afirma contrariul, nu vorbeste de iubirea profunda, ci de-o iubire conditionata de diverse calitati regasite la unul si la altul.
Dar asta e doar un punct de vedere... poate un pic prea personal.
misstiqque
Postat pe 22 Februarie 2009 11:16
rafinata..asa e ca ai citit doar primul mesaj de pe topic?


eu inca astep,,poate imi raspunde si mie una "patita".Chiar vreau sa stiu..
Si nu fac misto..
ella_c
Postat pe 22 Februarie 2009 11:17
r
ella_c
Postat pe 22 Februarie 2009 11:17
Parerea mea e ca SE POATE !!! Poti sa iubesti 2 barbati in acelasi timp !! Nu la fel, si poate nu cu aceeasi intensitate, dar ... oh da !! se poate! Cand ma intalnesc cu fostul prieten (cu care am avut o relatie de 5 ani, si pentru care as fi facut orice e posibil omeneste) simt k imi fuge pamantul de sub picioare si k ma aprind instantaneu, tremur toate si nici nu am putere sa vorbesc, desi a trecut anul de cand ne-am despartit, iar de vorbit nu am vorbit deloc, un simplu "ceau" daca ne zarim prin oras o data la cateva luni !! Acum ies cu cineva de aproape 8 luni, si desi la inceput imi doream cu disperare sa uit, sa sterg orice amintire, sa merg mai departe ... acum simt k il iubesc sincer, m-a facut sa simt fiorii dragostei din nou, este as putea spune un barbat ideal, pe care majoritatea femeilor si l-ar dori langa ele .. se cunoaste cu fostul meu prieten, imi cunoaste trecutul, nu exista secrete intre noi ... si totusi ii iubesc pe amandoi !! Nu imi doresc sa fiu din nou cu fostul prieten, am tot ce imi doresc la actualul prieten, dar adevarul e k sentimente puternice am pentru amandoi ! K nu e ok, si nu e corect fata de actualul ... da! dar asta nu inseamna k nu se poate! !
In cazul tau cristinamy, ar fi ok sa te hotarasti ce faci si ce iti doresti, pe care il doresti !! In ce priveste faptul k actualului ii mai fug ochii ... parerea mea k orice barbat se mai uita, problema ar fi daca ramane numai cu privitul ?! Pupici, iubiti-va mult !
Unik_Deea
Postat pe 22 Februarie 2009 11:18
De la: misstiqque, la data 2009-02-22 11:16:03
De la: Roco, la data 2009-02-22 10:43:48
De la: ella_c, la data 2009-02-22 10:41:33
De la: Roco, la data 2009-02-22 10:35:29Cred ca poti iubi si 3 in acelasi timp, daca ai grija ! si iti imparti dragostea echitabil si proportionat.
A iubit cineva 3 sau mai multi in acelasi timp? O rog sa povesteasca sa ne demonstreze ca se poate cand exista iubire.


Te referi ca spatiu sau ca timp?

Da.


Iubirea, asa cum o inteleg eu, este uniunea profunda intre doua suflete, pana dincolo de fire, astfel incat ajungi sa nu mai ai nevoie de cuvinte pentru a-l intelege pe cel drag... il simti, ii citesti gesturile, tacerea, ii simti vibratiile sufletului. Iubirea aceea pasionala, careia nu-i gasesti cuvinte pentru a o exprima, da profunzime si stralucire gandurilor si ascutime simturilor astfel incat ajungi in cele mai ascunse cotloane ale sufletului celui drag. Iubirea aceea de care vorbesc eu, se daruieste fara sa astepte ceva in schimb... inseamna uitare de sine, inseamna a trai pentru celalalt. Iubirea aceea sublima, chiar si atunci cand s-a terminat, nu te face sa suferi pentru ca esti fericit ca te-ai daruit... restul, simple detalii. Inseamna sa nu-ti gasesti limita sentimentelor tale, sa aduci fericire in sufletul celui drag si asta sa te umple de bucurie. Iubirea de care vorbesc eu "intruneste in sine toate contradictiile" (cum spune Balzac), fara a fi un non-sens. Asta numesc eu iubire adevarata intre un barbat si o femeie.
Dar poti iubi in multe feluri: exista si iubire bazata pe respect reciproc si intelegere. Insa iubire adevarata, profunda, numesc ce am descris mai sus: bazata pe fluturii din stomac si pe uniunea dintre doua suflete pana dincolo de fire. Si in felul asta nu cred ca poti iubi doua persoane in acelasi timp. Cine afirma contrariul, nu vorbeste de iubirea profunda, ci de-o iubire conditionata de diverse calitati regasite la unul si la altul.
Dar asta e doar un punct de vedere... poate un pic prea personal.
[/quote


ella_c
Postat pe 22 Februarie 2009 11:20
I-am raspuns lui Roco, desi am sesizat ... ironia...

Ella,
misstiqque
Postat pe 22 Februarie 2009 11:24
nu e placut ce se intampla......nu poti iubi doi in acelasi timp...dar poti trai cu iluzia asta...eu am trecut printr-o situatie asemanatoare....adika trec......pur si simplu...nush pe cn iubesc..de exemplu...ies in club si dansez q prietenul meu...dar daka in club e si fostul,nu pot sa nul caut cu privirea...imi repet k nu trebuie sa il privesc...sai ii caut privirea...dar nu pot....nush nici eu cei q mn...am momente in care simt ca imi iubesc prietenul...dar si momente in care mie dor de fostull... ...nu vreau sa ranesc pe nimeni...dar nush ce sa fac...mereu fostul,,...ma gandesc la el....oare ce face...e bine...mii de intrebari despre el... ...
sad_miky9423
Postat pe 22 Februarie 2009 11:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sper sa aveti timp sa cititi :) 57 De la: scorpio67 6 Martie 2011 18:08
ce este iubirea? 96 De la: contesina 9 Iunie 2011 12:23
va rog o parere! 8 De la: kudika044610 20 Iulie 2009 16:15
Nu vreau sa renunt!!! 176 De la: lizutza_girl 5 Septembrie 2009 17:38
Dilema 12 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 12 Septembrie 2010 23:45