Setari Cookie-uri

pantofi sau sandale pentru rochia de seara

am bal anul asta. caut rochie si pantofi sau sandale asortate. din pacate, bugetul nu este tocmai darnic :(
vreun magazin ifetin si bun? cineva????
BuzBuz
Postat pe 20 Februarie 2009 12:47
scuza-ma ca te intreb ti-ai facut vreun target pe ziua de azi?? sa deschizi cat mai multe topicuri?????

dandanaua_reloaded
Postat pe 20 Februarie 2009 12:49
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-20 12:49:21scuza-ma ca te intreb ti-ai facut vreun target pe ziua de azi?? sa deschizi cat mai multe topicuri?????


de ce esti rea cu mine? u nu ai zile in care te plicti?
oricum, stii vreun magazin?
BuzBuz
Postat pe 20 Februarie 2009 13:00
daca ma plictisesc fac exact ceea ce fac acum... adica misto de aia care se tot intreaba in nestire pe kudika despre drame existentiale referitoare la rochiide seara.

si nu, nu stiu vreun magazin ... pt ca pefer sa-mi croiesc si sa-mi cos singura rochiile .
dandanaua_reloaded
Postat pe 20 Februarie 2009 13:04
pai vezi? din cauza persoanelor ca tine e forumul asta plin de injuraturi...
haideti sa nu mai fim rele!
dandanaua, daca chiar faci rochii, nu ne faci si noua?
buz, ai incercat sa cutreieri mall-urile. sunt reduceri si sunt chiar ieftine.
plus k am vazut pantofi frumosi pe la o tipa pe aici e forum shoes_addict parca era nickul ei. plus papucei.ro. plus k sunt reduceri mari la musetter si vicina!
oannaoanna
Postat pe 20 Februarie 2009 13:09
sry, musette
oannaoanna
Postat pe 20 Februarie 2009 13:11
De la: oannaoanna, la data 2009-02-20 13:09:53pai vezi? din cauza persoanelor ca tine e forumul asta plin de injuraturi...
haideti sa nu mai fim rele!
dandanaua, daca chiar faci rochii, nu ne faci si noua?
buz, ai incercat sa cutreieri mall-urile. sunt reduceri si sunt chiar ieftine.
plus k am vazut pantofi frumosi pe la o tipa pe aici e forum shoes_addict parca era nickul ei. plus papucei.ro. plus k sunt reduceri mari la musetter si vicina!



exista o gramada de topicuri cu aceste teme ! ok ? cautati ! daca va e lene sa cautati si deschideti topicuri din plictiseala, meritati sa se faca misto de voi !

Postat pe 20 Februarie 2009 13:15
daca deschizi 3 topicuri cu aceeasi intrebare nu esti plictisita ci devi enervanta,
si nu rochiile pe care le croiesc si cos mi le fac personal doar atunci cand am nevoie de ele.
dandanaua_reloaded
Postat pe 20 Februarie 2009 13:19
mai lasati-ne fetelor. nu aveti chef sa raspundeti, nu raspundeti. voi cautati cearta aiurea aici? eu nu ma voi cobori la acest nivel si nici nu ma voi obosi sa ma cert cu voi. spor la scandal!
pa!
oannaoanna
Postat pe 20 Februarie 2009 13:26
Fata, esti pastilata ?

Postat pe 20 Februarie 2009 13:30
De la: BuzBuz, la data 2009-02-20 12:47:51am bal anul asta. caut rochie si pantofi sau sandale asortate. din pacate, bugetul nu este tocmai darnic :(
vreun magazin ifetin si bun? cineva????

Imbracamintea depinde acum de calitatile tale fizice, de personalitatea si stilul tau, de culorile care te aventajeaza pe tine , care iti plac tie , localitatea balului si cum ai precizat bugetul care iti sta la dispozitie...Trage mai bine o fuga prin magazine, sau vizioneaza cateva siteuri de moda sa vezi ce ti-ar place tie...

Full_Metal_Jacket
Postat pe 20 Februarie 2009 13:33
De la: BuzBuz, la data 2009-02-20 12:47:51am bal anul asta. caut rochie si pantofi sau sandale asortate. din pacate, bugetul nu este tocmai darnic :(
vreun magazin ifetin si bun? cineva????



ma ofer eu sa ii dau o pereche de pantofi...i am purtat la balul de la facultate,sunt noi nouti... nu mai fiti rele mai fetelor... e criza
SweetHappyButterfly
Postat pe 20 Februarie 2009 13:39
thanx! asa voi face. m-am mai uitat prin magazine, dar n-am vazut nimic grozav. am sperat ca poate stiti voi vreo adresa a vreunui magazin interesant. de exemplu, eu am descoperit unul f tare pe lipscani, lashez parca se numeste. nu voiam rochia propriu-zisa ci "indicii" catre magazine :D dar ma rog, ma voi descurca singura fiindcas pe aici nu cred ca exista sfaturi prietenoase prea mult. Oricum, iti multumesc.

De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-02-20 13:33:19
De la: BuzBuz, la data 2009-02-20 12:47:51am bal anul asta. caut rochie si pantofi sau sandale asortate. din pacate, bugetul nu este tocmai darnic :(
vreun magazin ifetin si bun? cineva????

Imbracamintea depinde acum de calitatile tale fizice, de personalitatea si stilul tau, de culorile care te aventajeaza pe tine , care iti plac tie , localitatea balului si cum ai precizat bugetul care iti sta la dispozitie...Trage mai bine o fuga prin magazine, sau vizioneaza cateva siteuri de moda sa vezi ce ti-ar place tie...

BuzBuz
Postat pe 20 Februarie 2009 13:40
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-02-20 13:39:35
De la: BuzBuz, la data 2009-02-20 12:47:51am bal anul asta. caut rochie si pantofi sau sandale asortate. din pacate, bugetul nu este tocmai darnic :(
vreun magazin ifetin si bun? cineva????



ma ofer eu sa ii dau o pereche de pantofi...i am purtat la balul de la facultate,sunt noi nouti... nu mai fiti rele mai fetelor... e criza


Nu gereraliza Eu nu am fost rea
Full_Metal_Jacket
Postat pe 20 Februarie 2009 13:41
pui o poza pe pagina ta personala?

De la: BuzBuz, la data 2009-02-20 13:40:29thanx! asa voi face. m-am mai uitat prin magazine, dar n-am vazut nimic grozav. am sperat ca poate stiti voi vreo adresa a vreunui magazin interesant. de exemplu, eu am descoperit unul f tare pe lipscani, lashez parca se numeste. nu voiam rochia propriu-zisa ci "indicii" catre magazine :D dar ma rog, ma voi descurca singura fiindcas pe aici nu cred ca exista sfaturi prietenoase prea mult. Oricum, iti multumesc.

De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-02-20 13:33:19
De la: BuzBuz, la data 2009-02-20 12:47:51am bal anul asta. caut rochie si pantofi sau sandale asortate. din pacate, bugetul nu este tocmai darnic :(
vreun magazin ifetin si bun? cineva????

Imbracamintea depinde acum de calitatile tale fizice, de personalitatea si stilul tau, de culorile care te aventajeaza pe tine , care iti plac tie , localitatea balului si cum ai precizat bugetul care iti sta la dispozitie...Trage mai bine o fuga prin magazine, sau vizioneaza cateva siteuri de moda sa vezi ce ti-ar place tie...

BuzBuz
Postat pe 20 Februarie 2009 13:41
De la: BuzBuz, la data 2009-02-20 13:40:29thanx! asa voi face. m-am mai uitat prin magazine, dar n-am vazut nimic grozav. am sperat ca poate stiti voi vreo adresa a vreunui magazin interesant. de exemplu, eu am descoperit unul f tare pe lipscani, lashez parca se numeste. nu voiam rochia propriu-zisa ci "indicii" catre magazine :D dar ma rog, ma voi descurca singura fiindcas pe aici nu cred ca exista sfaturi prietenoase prea mult. Oricum, iti multumesc.

De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-02-20 13:33:19
De la: BuzBuz, la data 2009-02-20 12:47:51am bal anul asta. caut rochie si pantofi sau sandale asortate. din pacate, bugetul nu este tocmai darnic :(
vreun magazin ifetin si bun? cineva????

Imbracamintea depinde acum de calitatile tale fizice, de personalitatea si stilul tau, de culorile care te aventajeaza pe tine , care iti plac tie , localitatea balului si cum ai precizat bugetul care iti sta la dispozitie...Trage mai bine o fuga prin magazine, sau vizioneaza cateva siteuri de moda sa vezi ce ti-ar place tie...


Nu locuiesc in Bucuresti. Uitate si pe net,poate vezi ceva dragut la quelle.ro

http://www.quelle.ro/ro/q4r/home/sonderaktion/kommunion_festliche_bekleidung/fuer_sie/
Full_Metal_Jacket
Postat pe 20 Februarie 2009 13:45
stiu. tie iti multumeam :D

De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-02-20 13:41:06
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-02-20 13:39:35
De la: BuzBuz, la data 2009-02-20 12:47:51am bal anul asta. caut rochie si pantofi sau sandale asortate. din pacate, bugetul nu este tocmai darnic :(
vreun magazin ifetin si bun? cineva????



ma ofer eu sa ii dau o pereche de pantofi...i am purtat la balul de la facultate,sunt noi nouti... nu mai fiti rele mai fetelor... e criza


Nu gereraliza Eu nu am fost rea
BuzBuz
Postat pe 20 Februarie 2009 13:45
thanx!

De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-02-20 13:45:02
De la: BuzBuz, la data 2009-02-20 13:40:29thanx! asa voi face. m-am mai uitat prin magazine, dar n-am vazut nimic grozav. am sperat ca poate stiti voi vreo adresa a vreunui magazin interesant. de exemplu, eu am descoperit unul f tare pe lipscani, lashez parca se numeste. nu voiam rochia propriu-zisa ci "indicii" catre magazine :D dar ma rog, ma voi descurca singura fiindcas pe aici nu cred ca exista sfaturi prietenoase prea mult. Oricum, iti multumesc.

De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-02-20 13:33:19
De la: BuzBuz, la data 2009-02-20 12:47:51am bal anul asta. caut rochie si pantofi sau sandale asortate. din pacate, bugetul nu este tocmai darnic :(
vreun magazin ifetin si bun? cineva????

Imbracamintea depinde acum de calitatile tale fizice, de personalitatea si stilul tau, de culorile care te aventajeaza pe tine , care iti plac tie , localitatea balului si cum ai precizat bugetul care iti sta la dispozitie...Trage mai bine o fuga prin magazine, sau vizioneaza cateva siteuri de moda sa vezi ce ti-ar place tie...


Nu locuiesc in Bucuresti. Uitate si pe net,poate vezi ceva dragut la quelle.ro

http://www.quelle.ro/ro/q4r/home/sonderaktion/kommunion_festliche_bekleidung/fuer_sie/
BuzBuz
Postat pe 20 Februarie 2009 13:46
De la: BuzBuz, la data 2009-02-20 12:47:51am bal anul asta. caut rochie si pantofi sau sandale asortate. din pacate, bugetul nu este tocmai darnic :(
vreun magazin ifetin si bun? cineva????


anyway,daca vrei pantofii ma anunti...sunt negri de lac...si au un toc asa potrivit... i am luat special pt bal pentru ca nu eram acasa si nu aveam acolo pantofii mei...si a trebuit sa mi cumpar altii... oricum nu ii mai port k mai am unii asemanatori...nu iti cer bani pe ei stai linistita
SweetHappyButterfly
Postat pe 20 Februarie 2009 13:49
Nu pricep care a problema unor duduite pe aici , stati toata ziua pe forum si faceti inventarul care ce posteaza , de cate ori? Fata aceasta a cerut un sfat si e dreptul ei sa deschida cate topicuri vrea , de asta se cheama forum ! Clatiti-va ochii si cu altceva in afara de forumul asta si poate nu mai sunteti asa intepate si ahtiate sa faceti ordine in pagini virtuale
Pentru Buzbuz , e normal sa vrei sa arati bine la balul tau si o sa reusesti si fara foarte multi bani !

Foarte frumos gestul tau Butterfly!
Petek
Postat pe 24 Februarie 2009 20:00
De la: BuzBuz, la data 2009-02-20 13:00:36
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-20 12:49:21scuza-ma ca te intreb ti-ai facut vreun target pe ziua de azi?? sa deschizi cat mai multe topicuri?????


de ce esti rea cu mine? u nu ai zile in care te plicti?
oricum, stii vreun magazin?


Intrerbarea e inutila Buzbuz . peste 7000 de mesaje , este evident ca se plictiseste non-stop de nu are alta ocupatie
Petek
Postat pe 24 Februarie 2009 20:05
cred ca sandale
_dulcik_
Postat pe 24 Februarie 2009 21:47
De la: _dulcik_, la data 2009-02-24 21:47:34cred ca sandale

depinde de anotimp daca e iarna sau primavara pantofi daca e vara e sanda, dar depinde si de rochie cu cat e mai decoltata si mai decupata cu atat e mai bine sa optezi pentru sandale distractie placuta
yumy
Postat pe 28 Februarie 2009 12:26
si eu cred ca sandale...............si nu te supi pe fetele care au chef mereu de cearta...............of cita lume rea
mikela_my
Postat pe 3 Martie 2009 13:59
De la: Petek, la data 2009-02-24 20:05:04
De la: BuzBuz, la data 2009-02-20 13:00:36
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-20 12:49:21scuza-ma ca te intreb ti-ai facut vreun target pe ziua de azi?? sa deschizi cat mai multe topicuri?????


de ce esti rea cu mine? u nu ai zile in care te plicti?
oricum, stii vreun magazin?


Intrerbarea e inutila Buzbuz . peste 7000 de mesaje , este evident ca se plictiseste non-stop de nu are alta ocupatie


Ai omis o varianta. Cea care - de asta data e cea adevarata. E la birou. Ca mai noi toti
Pe de alta parte, ce ma amuza la voi e ca veniti si foarte superior le spuneti altora ca "stau pe forum" Da' voi de unde scrieti dragutilor? De pe Coasta de Azur? De la Capsa? De pe Rue de la Paix? Din jungla amazoanelor?
Dor_a
Postat pe 3 Martie 2009 14:41
On topic: la rochia de seara, definitiv sandale. Acum, depide de codul vestimentar al evenimentului. Daca e vorba de formal attire, atunci asta e, mergi in rochie de seara... Dar daca evenimentul accepta si tinuta de cocktail, atunci ai un spectru mai larg si clar, poti pune si pantofi...
Pe de alta parte, parerea mea e ca oricum nu ar trebui sa cheltui mult pe o tinuta pe care probabil o sa o porti o singura data...
Nu pot sa iti dau idei de magazine... Sunt convinsa ca cele pe care le stiam eu, nu mai sunt acolo...
Dor_a
Postat pe 3 Martie 2009 14:51
bravo dora... ....
mikela_my
Postat pe 3 Martie 2009 15:41
Alege ceva in care te simti tu bine .... indiferent ca e sanda sau pantofi
_dulcik_
Postat pe 3 Martie 2009 20:49
La o rochie de seara clar sanda sau genul de pantof deschis in fatza. evita sa porti pantofi inchisi in fatza cand ai picioarele goale. acum ceva timp am avut nevoie de doua rochii de seara, pe una am luat din baneasa de la ipekyol cu 5mil si ceva nu mai stiu exact, dar rochitza era pana la genunchi, din colectia noua, iar a doua rochie imi trebuia neaparat lunga, iar dupa ce am tot cautat am hotarat sa mi-o fac la tipa care face costumatiile si rochiile de la dansez pentru tine, dar pentru ca rochia sa iasa asa cum am vrut eu m-a costat ceva mai mult decat daca as fi luat-o din magazin de la guy laroche de exemplu unde nu sunt tocmai ieftine. ti-am spus toate astea pentru ca am vazut pe pielea mea ca cel mai bine cumperi rochitza de-a gata si pentru asta iti recomand zara, e destul de ieftin si au foarte multe rochitze dragute si pe partea de incaltaminte sunt foarte misto.
pentru bal ia-ti cel mai bine o rochitza pana pe la genunchi si largutza... te vei zbengui, crede-ma
Spor la shopping :)



btw.. I`m a shopaholic :(
oana_love
Postat pe 20 Martie 2009 23:41
in ce te simti tu cel mai confortabil...eu de exemplu la balu dintr-a 12 m-am imbracat in rochitza cu sandale si spre dimineatza adica dupa vreo 4 ore m-am incaltat in adidasi si dupa ce am stat asa vreo 20 de minute mi-am amintit ca tb sa ma schimb.
_dulcik_
Postat pe 21 Martie 2009 22:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pantofi cu un nou stil - Lenjerie sexy 1 De la: Ralucashop 13 Noiembrie 2009 09:16
Ce parere aveti despre sandalele cu siret ? 34 De la: Darkmagic 26 Iunie 2015 17:40
espadrile 4 De la: kudika051526 13 Iulie 2009 12:21
Sandale super comode 3 De la: emaemanuella11 25 Iunie 2015 17:28
cu ce pot asorta o geaca de piele roz ?:) 20 De la: kika25 12 Octombrie 2009 20:14