Setari Cookie-uri

Bien Savvy- cele mai frumoase rochii de mireasa

Buna fetelor,
Vreau sa va impartasesc si voua un trick ,pentru ca sa va scutesc de zile, saptamani, sau luni intregi de cautat prin magazine, dupa rochia de mireasa ideala. Eu ma marit in iunie, iar rochita mi-am achizitionat-o ieri, dupa mult timp in care am cautat cea mai buna investitie, de la BIEN SAVVY.
Au de departe cele mai frumoase rochii de mireasa din Romania. Sunt superbe, iar preturile nu au concurenta! Sunt rochi de designer, in care DA, poti spune acel DA, imbracata asemeni unei printese! Eu am cumparat-o din bucuresti, de la magazinul Bien Savvy de langa restaurant Horoscop, zona Unirii. I-am gasit pe internet, pe www.biensavvy.ro, m-am programat la o sedinta de consiliere, fetele m-au primit in atelierul din Popa Soare, si m-au ajutat sa fac cea mai buna alegere. Au fost rabdatoare, am probat tot ce mi-a placut... Si m-am convins: BIEN SAVVY ARE CELE MAI FRUMOASE ROCHII DE MIREASA! Sunt mandra de investitia mea. Daca o sa am fata, o sa i-o las mostenire. Merita!!!

Postat pe 8 Martie 2009 18:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
JoySilver magazin cu 10 vechime pe piata Bijuteriilor din argint. 1 De la: joysilverbijuterii 30 Martie 2011 16:07
Dam de baut! 1 De la: carla10 17 Noiembrie 2010 17:47
Shopping online 153 De la: pysoyas 20 Ianuarie 2017 13:31
sosete cu flori de la mosu' schior 1 De la: www_e_flora_ro 4 Decembrie 2009 10:41
Malluri 2 De la: bestiutza_ 8 Aprilie 2010 23:29