Setari Cookie-uri

Cred ca-mi place de medicul meu....!

de-aia eu cer mereu femeie ginecolog

auzi tu sa ma mangaie medicul pe acolo, cand eu vin la un consult
eu am o problema medicala si ala sa se apuce sa-si bage mainile, sa-mi mangaie punctul G si altele
macar a folosit departatorul? ca daca nu, e grav... e foarte grav
kitty_krieger
Postat pe 1 Aprilie 2009 11:34
De la: azalis, la data 2009-04-01 11:17:39tot v-ati paruit pana la urma, pacat , eu eram curioasa cum decurge intalnirea, bafta la toti!


Problema e urmatoarea: cei care posteaza cate o "problema existentiala" omit (de ce oare?? ) ca parerile sunt (SUNT, nu POT FI) intodeauna impartite.
Dom'le, cand iti faci problemele personale publice, fii pregatit pentru orice!

Ceea ce e si mai haios, e ca doar cei cu experiente (cel putin) ciudate sunt cei care deschid topicuri. Deci, cei care au cele mai multe sanse sa gaseasca pareri diferite de ale lor...
Si dupa aceea, suparare mare ca nu le da nimeni o medalie... Nu degeaba am deschis topicul "Cele mai tampe afirmatii" Ca sa-i premieze si pe ei cineva... Asa cum exista si Oscarul Bivolilor ... Era, insa, prea multa munca sa tot copy/pastuim acolo, ca putini nu's cei care intra in competitie...
Dor_a
Postat pe 1 Aprilie 2009 11:45
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-01 11:34:53de-aia eu cer mereu femeie ginecolog

auzi tu sa ma mangaie medicul pe acolo, cand eu vin la un consult
eu am o problema medicala si ala sa se apuce sa-si bage mainile, sa-mi mangaie punctul G si altele
macar a folosit departatorul? ca daca nu, e grav... e foarte grav


Iry, nu e asa.
Etica profesionala a tipului e de doi lei, i-adevarat (cel putin in cazul asta).
Dar pe de alta parte, eu cred ca a "prins" el si niste vibratii anume... Ca dovada, fetei i-a placut si mai vrea... Deci... ce te face sa crezi ca e vina (doar) a lui?
Dor_a
Postat pe 1 Aprilie 2009 11:48
De la: Dor_a, la data 2009-04-01 11:48:14
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-01 11:34:53de-aia eu cer mereu femeie ginecolog

auzi tu sa ma mangaie medicul pe acolo, cand eu vin la un consult
eu am o problema medicala si ala sa se apuce sa-si bage mainile, sa-mi mangaie punctul G si altele
macar a folosit departatorul? ca daca nu, e grav... e foarte grav


Iry, nu e asa.
Etica profesionala a tipului e de doi lei, i-adevarat (cel putin in cazul asta).
Dar pe de alta parte, eu cred ca a "prins" el si niste vibratii anume... Ca dovada, fetei i-a placut si mai vrea... Deci... ce te face sa crezi ca e vina (doar) a lui?

unde am spus eu asta?
chiar daca o fi prins "vibratii", trebuia sa-si faca treaba conform juramantului lui Hipocrat si sa-i ofere orgasme la ea acasa
kitty_krieger
Postat pe 1 Aprilie 2009 11:50
De la: Dor_a, la data 2009-04-01 11:45:44
De la: azalis, la data 2009-04-01 11:17:39tot v-ati paruit pana la urma, pacat , eu eram curioasa cum decurge intalnirea, bafta la toti!


Problema e urmatoarea: cei care posteaza cate o "problema existentiala" omit (de ce oare?? ) ca parerile sunt (SUNT, nu POT FI) intodeauna impartite.
Dom'le, cand iti faci problemele personale publice, fii pregatit pentru orice!

Ceea ce e si mai haios, e ca doar cei cu experiente (cel putin) ciudate sunt cei care deschid topicuri. Deci, cei care au cele mai multe sanse sa gaseasca pareri diferite de ale lor...
Si dupa aceea, suparare mare ca nu le da nimeni o medalie... Nu degeaba am deschis topicul "Cele mai tampe afirmatii" Ca sa-i premieze si pe ei cineva... Asa cum exista si Oscarul Bivolilor ... Era, insa, prea multa munca sa tot copy/pastuim acolo, ca putini nu's cei care intra in competitie...


Una este sa dai un sfat si alta sa faci mishto....Oricum Ayda sa descurcat exemplar si elegant in fatza coalitiei...ceea ce ma face sa cred ca topicul nu a fost la misto.Bvo fata...asta denota inteligenta.Respect!
VisareInVant
Postat pe 1 Aprilie 2009 11:52
woow!!!hai ca i buna si cu voi, saracu om de ar sti ce se intampla pe aici...ar fugi mancand pamantul eu stiu accepta si tu o intanlire si vezi ce iese bafta multa
catch_a_fire
Postat pe 1 Aprilie 2009 11:55
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-01 11:50:12
De la: Dor_a, la data 2009-04-01 11:48:14
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-01 11:34:53de-aia eu cer mereu femeie ginecolog

auzi tu sa ma mangaie medicul pe acolo, cand eu vin la un consult
eu am o problema medicala si ala sa se apuce sa-si bage mainile, sa-mi mangaie punctul G si altele
macar a folosit departatorul? ca daca nu, e grav... e foarte grav


Iry, nu e asa.
Etica profesionala a tipului e de doi lei, i-adevarat (cel putin in cazul asta).
Dar pe de alta parte, eu cred ca a "prins" el si niste vibratii anume... Ca dovada, fetei i-a placut si mai vrea... Deci... ce te face sa crezi ca e vina (doar) a lui?

unde am spus eu asta?
chiar daca o fi prins "vibratii", trebuia sa-si faca treaba conform juramantului lui Hipocrat si sa-i ofere orgasme la ea acasa


Voiam sa spun ca "nu e asa", nu toti doctorii ginecologi barbati sunt asa... Ce naiba, eu doar la barbati am fost si nici unuia nu i-a trecut prin minte sa ma "mangaie delicat" ... Deci... eu zic ca problema nu e ca e el barbat... Tre' sa mai fie si alte "ingrediente" sa se ajunga la asta...
Dor_a
Postat pe 1 Aprilie 2009 11:59
stiu dora, era un comentariu adiacent

eu oricum cer mereu femei ginecolog, si nu din cauza ca un barbat m-ar putea mangaia in nush ce fel, pur si simplu pentru ca asa ma simt mai bine

eram ironica, dar ai interpretat gresit... probabil si pentru ca exprimarea mea lasa loc de interpretari

kitty_krieger
Postat pe 1 Aprilie 2009 12:18
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-01 12:18:33stiu dora, era un comentariu adiacent

eu oricum cer mereu femei ginecolog, si nu din cauza ca un barbat m-ar putea mangaia in nush ce fel, pur si simplu pentru ca asa ma simt mai bine

eram ironica, dar ai interpretat gresit... probabil si pentru ca exprimarea mea lasa loc de interpretari



Hihi! Am vazut eu ca erai ironica, pisi rau!
Doar voiam sa ma esplichez
Dor_a
Postat pe 1 Aprilie 2009 13:41
n`avem vesti ?
priest
Postat pe 2 Aprilie 2009 11:07
De la: priest, la data 2009-04-02 11:07:21n`avem vesti ?


E ocupata acum... Isi face programare la doctor...
Bai, daca stai sa te gandesti... e bine asa... si economic. Pentru nenea doctoru', vreau sa zic... Nu tre' s-o mai invite pe ici-pe colo, nu tu flori, cine sofisticate, conversatie stralucitoare... O pune cu picioarele in V din prima - consultatie, nu? - si continua de-acolo!
Dor_a
Postat pe 2 Aprilie 2009 11:25
De la: Dor_a, la data 2009-04-02 11:25:48
De la: priest, la data 2009-04-02 11:07:21n`avem vesti ?


E ocupata acum... Isi face programare la doctor...
Bai, daca stai sa te gandesti... e bine asa... si economic. Pentru nenea doctoru', vreau sa zic... Nu tre' s-o mai invite pe ici-pe colo, nu tu flori, cine sofisticate, conversatie stralucitoare... O pune cu picioarele in V din prima - consultatie, nu? - si continua de-acolo!
hhhh ce rautacioasa esti
priest
Postat pe 2 Aprilie 2009 12:20
De la: priest, la data 2009-04-02 12:20:30
De la: Dor_a, la data 2009-04-02 11:25:48
De la: priest, la data 2009-04-02 11:07:21n`avem vesti ?


E ocupata acum... Isi face programare la doctor...
Bai, daca stai sa te gandesti... e bine asa... si economic. Pentru nenea doctoru', vreau sa zic... Nu tre' s-o mai invite pe ici-pe colo, nu tu flori, cine sofisticate, conversatie stralucitoare... O pune cu picioarele in V din prima - consultatie, nu? - si continua de-acolo!
hhhh ce rautacioasa esti


Ce-ai parinte, ti s-a facut sa ma dojenesti?
Pai n-ai citit ce-a scris fata? Asa s-a intamplat! Ce ma inerveeezi! Adica ea le face si io sunt aia a naibii? Pai dreptate e asta?
Dor_a
Postat pe 2 Aprilie 2009 16:15
De la: Dor_a, la data 2009-04-02 16:15:11
De la: priest, la data 2009-04-02 12:20:30
De la: Dor_a, la data 2009-04-02 11:25:48
De la: priest, la data 2009-04-02 11:07:21n`avem vesti ?


E ocupata acum... Isi face programare la doctor...
Bai, daca stai sa te gandesti... e bine asa... si economic. Pentru nenea doctoru', vreau sa zic... Nu tre' s-o mai invite pe ici-pe colo, nu tu flori, cine sofisticate, conversatie stralucitoare... O pune cu picioarele in V din prima - consultatie, nu? - si continua de-acolo!
hhhh ce rautacioasa esti


Ce-ai parinte, ti s-a facut sa ma dojenesti?
Pai n-ai citit ce-a scris fata? Asa s-a intamplat! Ce ma inerveeezi! Adica ea le face si io sunt aia a naibii? Pai dreptate e asta?
eee hai ca n-am vrut sa te faultez
priest
Postat pe 2 Aprilie 2009 16:17
Buna tuturor! Ce dor mi-a fost de voi ... vad ca ati avut ce comenta si nu cred ca mi-ati simtit lipsa!

Postat pe 3 Aprilie 2009 17:42
De la: Ayda_Eminoviciu, la data 2009-04-03 17:42:43Buna tuturor! Ce dor mi-a fost de voi ... vad ca ati avut ce comenta si nu cred ca mi-ati simtit lipsa!
deci ? ce s-a mai intamplat ?
priest
Postat pe 3 Aprilie 2009 18:03
De la: priest, la data 2009-04-03 18:03:31
De la: Ayda_Eminoviciu, la data 2009-04-03 17:42:43Buna tuturor! Ce dor mi-a fost de voi ... vad ca ati avut ce comenta si nu cred ca mi-ati simtit lipsa!
deci ? ce s-a mai intamplat ?



Ehhh... nimic din ce ai crede tu... Doar privesc ce se scrie! Atat!
Sper sa nu te dezamagesc!

Postat pe 3 Aprilie 2009 18:13
De la: Ayda_Eminoviciu, la data 2009-04-03 18:13:48
De la: priest, la data 2009-04-03 18:03:31
De la: Ayda_Eminoviciu, la data 2009-04-03 17:42:43Buna tuturor! Ce dor mi-a fost de voi ... vad ca ati avut ce comenta si nu cred ca mi-ati simtit lipsa!
deci ? ce s-a mai intamplat ?



Ehhh... nimic din ce ai crede tu... Doar privesc ce se scrie! Atat!
Sper sa nu te dezamagesc!
n-ai de unde sa stii ce as putea crede eu caci sunt de multe ori imprevizibil insa iti doresc mult succes in continuare !
priest
Postat pe 3 Aprilie 2009 18:24
http://www.atac-online.ro/01-04-2009/Socant-Incredibil-dar-adevarat-Violata-sub-anestezie-si-cu-perfuzii.html


Ce parere aveti doamnelor si domnisoarelor, care comentati cat e ziulica de mare pe acest site si implicit pe topicul meu???


Postat pe 3 Aprilie 2009 18:41
De la: Ayda_Eminoviciu, la data 2009-04-03 18:41:46http://www.atac-online.ro/01-04-2009/Socant-Incredibil-dar-adevarat-Violata-sub-anestezie-si-cu-perfuzii.html


Ce parere aveti doamnelor si domnisoarelor, care comentati cat e ziulica de mare pe acest site si implicit pe topicul meu???



omg... ai patit-o????????
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 3 Aprilie 2009 19:35
da, da , vezi ai grija cu doctorii astia ca maine poimaine te duci la control si te trezesti cu iubitul tau medic peste tine pe masa


PS: tu ti-ai cerut-o, tu ai pus linkul
kitty_krieger
Postat pe 3 Aprilie 2009 19:36
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-03 19:36:58da, da , vezi ai grija cu doctorii astia ca maine poimaine te duci la control si te trezesti cu iubitul tau medic peste tine pe masa


PS: tu ti-ai cerut-o, tu ai pus linkul





Postat pe 3 Aprilie 2009 19:40
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-03 19:36:58da, da , vezi ai grija cu doctorii astia ca maine poimaine te duci la control si te trezesti cu iubitul tau medic peste tine pe masa


PS: tu ti-ai cerut-o, tu ai pus linkul


io s de parere k shi a cerut o shi la prima vizita.. shi la a doua... shi urmeaza in episodul urmatoar
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 3 Aprilie 2009 19:41
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-03 19:41:16
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-03 19:36:58da, da , vezi ai grija cu doctorii astia ca maine poimaine te duci la control si te trezesti cu iubitul tau medic peste tine pe masa


PS: tu ti-ai cerut-o, tu ai pus linkul


io s de parere k shi a cerut o shi la prima vizita.. shi la a doua... shi urmeaza in episodul urmatoar

aoleo, da' stii ce-am facut eu: mai intai am scris comentul si apoi am intrat pe link am avut eu un feeling
kitty_krieger
Postat pe 3 Aprilie 2009 19:49
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-03 19:49:32
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-03 19:41:16
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-03 19:36:58da, da , vezi ai grija cu doctorii astia ca maine poimaine te duci la control si te trezesti cu iubitul tau medic peste tine pe masa


PS: tu ti-ai cerut-o, tu ai pus linkul


io s de parere k shi a cerut o shi la prima vizita.. shi la a doua... shi urmeaza in episodul urmatoar

aoleo, da' stii ce-am facut eu: mai intai am scris comentul si apoi am intrat pe link am avut eu un feeling

uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 3 Aprilie 2009 20:10
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-03 19:49:32
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-03 19:41:16
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-03 19:36:58da, da , vezi ai grija cu doctorii astia ca maine poimaine te duci la control si te trezesti cu iubitul tau medic peste tine pe masa


PS: tu ti-ai cerut-o, tu ai pus linkul


io s de parere k shi a cerut o shi la prima vizita.. shi la a doua... shi urmeaza in episodul urmatoar

aoleo, da' stii ce-am facut eu: mai intai am scris comentul si apoi am intrat pe link am avut eu un feeling




Ufff fetelor....

Postat pe 3 Aprilie 2009 20:10
ayda, sa stii ca n-am absolut nimic cu tine personal, am scris si mai sus, mi se pare lipsit de etica ce a facut doctorul la care te-ai dus tu.... daca voia neaparat sa-ti ofere placere, trebuia sa astepte pana erati amandoi intr-un pat (pat normal)
Pe mine m-ar pune serios pe ganduri o astfel de comportare, indiferent cat de mult mi-a placut sau am vrut sa o faca
kitty_krieger
Postat pe 3 Aprilie 2009 20:41
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-03 20:41:46ayda, sa stii ca n-am absolut nimic cu tine personal, am scris si mai sus, mi se pare lipsit de etica ce a facut doctorul la care te-ai dus tu.... daca voia neaparat sa-ti ofere placere, trebuia sa astepte pana erati amandoi intr-un pat (pat normal)
Pe mine m-ar pune serios pe ganduri o astfel de comportare, indiferent cat de mult mi-a placut sau am vrut sa o faca



inteleg...de aceeasi parere in clipa de fata...

Postat pe 3 Aprilie 2009 21:03
DACA AI DOAR ATATA MINTE INCAT SA ITI PUI PE LINK ASEMENEA ABERATII SI SA IL CREEZI TU SI PE URMA TOT TU SA FII INDIGNATA IMI PARE RAU SI DR GINECOLOG ESTE TOT OM DAR DEPINDE DE CARE SI EU AM TOT DR GINECOLOG DAR NU SE COMPORTA CA AL TAU DAR ESTE O MICA MARE DEOSEBIRE INTRE NOI SI EU SI DR MEU SUNTEM CASATORITI SI AVEM LIMITE DE BUNA DECENTA TU PUTEAI SA SPUI CA ESTI MARITATA STIA EL ASTA TU AI FOST DE VINA ASTA ESTE MAI DEPARTE FA CE VREI
NICOLETA69
Postat pe 4 Aprilie 2009 11:50
ceva noutati, orgasme fantasmagorice ?
priest
Postat pe 8 Aprilie 2009 10:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ok. Ma intriga un tip...ce fac? 43 De la: Miss_Stardust 10 Mai 2010 16:50
ce e de facut 4 De la: gabrielita26 1 Iulie 2011 23:26
Ce inseamna sa fii bun si frumos? 1 De la: danzavo 21 Decembrie 2009 15:58
Buna! 1 De la: kudika_1040347 13 Aprilie 2020 12:05
Anunt Matrimonial ! (Caut nora pentru mama) 120 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:12