Setari Cookie-uri

vreau un bebe dar nu vreau casatorie...

buna tuturor!.. am o problema...imi doresc un copil din tot sufletul , dar nu vreau sa ma casatoresc.....evident nu imi pot face familia de rusine, sa raman insarcinata fara a fi maritata
cat despre maritis.....nu-i vad rostul...sa-l vad pe 'ala' zi si noapte...NON-STOP nu as suporta...si daca va ganditi ca nu am iubit...ei bine am iubit si inca fffff mult dar nu as putea traii cu unu in casa mea...ce e de facut????
hd34dia
Postat pe 6 Aprilie 2009 14:29
De la: hd34dia, la data 2009-04-06 14:29:04buna tuturor!.. am o problema...imi doresc un copil din tot sufletul , dar nu vreau sa ma casatoresc.....evident nu imi pot face familia de rusine, sa raman insarcinata fara a fi maritata
cat despre maritis.....nu-i vad rostul...sa-l vad pe 'ala' zi si noapte...NON-STOP nu as suporta...si daca va ganditi ca nu am iubit...ei bine am iubit si inca fffff mult dar nu as putea traii cu unu in casa mea...ce e de facut????


mai asteapta pana......................o sa afli si tu ce vrei cu adevarat de la viatza
donttouch
Postat pe 6 Aprilie 2009 14:33
Asteapta sa te indragostesti
Dor_a
Postat pe 6 Aprilie 2009 14:35
De la: hd34dia, la data 2009-04-06 14:29:04buna tuturor!.. am o problema...imi doresc un copil din tot sufletul , dar nu vreau sa ma casatoresc.....evident nu imi pot face familia de rusine, sa raman insarcinata fara a fi maritata
cat despre maritis.....nu-i vad rostul...sa-l vad pe 'ala' zi si noapte...NON-STOP nu as suporta...si daca va ganditi ca nu am iubit...ei bine am iubit si inca fffff mult dar nu as putea traii cu unu in casa mea...ce e de facut????

da pe tine te suporti?!
da pe copil crezi ca ai sa il suporti non-stop prin casa?!
da cand te-o intreba de tata ce ai sa ii spui?! ca nu ai vrut si nu vrei sa il suporti non stop pe ala in casa...
coffeeta
Postat pe 6 Aprilie 2009 14:36
te mariti il lasi pe "ala" sa-si planteze samanta si porma divortezi si`l trimiti la ma-sa ! tsaca paca
priest
Postat pe 6 Aprilie 2009 14:38
hmmm.... shi p mine ma batea gandul asta candva... shi zau dc ma gandeam la consecinte... shi zau dc a fost bine... nush cati ani ai... dar gandesti k o pustoaica... un copil nu e o jucarie... nici un animalut.... in primu rand gandeste te la cate analize tb facute in timpul sarcinii... shi apoi nasterea... shi apoi crescutul.... singura? cat egoism... shi cat curaj!
pai dc nu vrei sa ti faci familia de rushine du te de fa o insamantare artificiala... dar sa nu te plangi mai tz de surprize....
shi tu ce oi dori acu? k incep sa ma ratoiesc! sa fii aplaudata pt decizia luata? crezi k dc ai iubit o data in viatza shi nu ai avut noroc...crezi k gata?! nu se mai gasesc alte sanse la fericire totala? adik o familie intreaga?
shi ce-i cu ifosele astea? k nu vz rostu la maritis?!!!!! WTF pai nu il suoporti in casa ta pe iubit... atunci muta te la el next time, dragutzo
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 6 Aprilie 2009 16:18
daca ai chiar 23 de ani ....e de inteles ..... si eu am trecut prin asta de 2 ori , prima data pe la varsta ta dar vroiam copil cu tot cu tata, iar a 2 oara ... a fost acum 3, ani cand vroiam un copil si atat , asa cum a mai zis cineva fara sa ma gandesc la consecinte , noroc ca nu am avut cu cine sa-l fac , acum la 30 de ani imi doresc foarte tare un copil dar gandesc diferit....ca ne mai schimbam in viata , as vrea si maine un bebe , insa prefer sa-l astept sa vina cand o fi vremea lui si bineteles imi doresc sa ma bucur de el cand va veni pe lume sa ma bucur cand va vorbi prima oara , cand ii va creste primul dinte , cand va face primi pasi ...... sa ma bucur in fiecare zi de el dar neaparat alaturi de barbatul care imi va da aceasta bucurie. mai asteapta cu copilul si cred eu ca peste cativa ani chiar o sa til doresti pe "ala" langa tine in fiecare zi si noapte .
ferero
Postat pe 9 Mai 2009 06:44
De la: hd34dia, la data 2009-04-06 14:29:04buna tuturor!.. am o problema...imi doresc un copil din tot sufletul , dar nu vreau sa ma casatoresc.....evident nu imi pot face familia de rusine, sa raman insarcinata fara a fi maritata
cat despre maritis.....nu-i vad rostul...sa-l vad pe 'ala' zi si noapte...NON-STOP nu as suporta...si daca va ganditi ca nu am iubit...ei bine am iubit si inca fffff mult dar nu as putea traii cu unu in casa mea...ce e de facut????

rabdare si timpul iti va arata ce sa faci
yumy
Postat pe 10 Mai 2009 08:59
Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 14:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Daca nu suna a doua zi dupa prima noapte de amor, s-a terminat totul? 45 De la: kudika_5457 24 Aprilie 2012 15:36
ce faci cand inima iti spune ceva iar creierul altceva? 17 De la: kudika_19790 30 Martie 2013 16:28
Relatie stabila 136 De la: kudika_1001304 12 Februarie 2016 12:10
Caut Motivația.... 45 De la: CosminEu 12 Februarie 2016 12:52
Fetele,obisnuite sa invinga de fiecare data ? 34 De la: chipeyes2002 11 Aprilie 2012 07:20