apropos.de..sindromul premenstrual

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
...observ ca la mine s/a schimbat...nu mai e ca inainte..nu ma mai doare nici un cap si nici o burta si n/am nici un fel de nerv...e total aiurea...mi/e atat de somn..si ma simt asa de obosita..ma umflu..ma trezesc dimineatza umflata la fatza..si mi/e corpul greu ca de mort...o fi ceva in neregula cu mine??
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
Adevarul e ca acest sindrom e una din cele mai capricioase si mai tampite manifestari... Si partea proasta e ca doar psihicul te poate ajuta sa treci peste ele...
LovelyFlor Avatarul lui LovelyFlor

11 mesaje
Oras: deva

N-ar trebui sa conteze atata starea de disconfort...n-ar trebui sa ai ziua naspa din cauza asta
Ce fel de semnatura>?pt ce?:))
amondineeee Avatarul lui amondineeee

210 mesaje
Oras: cluj

De la: kudika066423, la data 2009-09-23 21:16:33...observ ca la mine s/a schimbat...nu mai e ca inainte..nu ma mai doare nici un cap si nici o burta si n/am nici un fel de nerv...e total aiurea...mi/e atat de somn..si ma simt asa de obosita..ma umflu..ma trezesc dimineatza umflata la fatza..si mi/e corpul greu ca de mort...o fi ceva in neregula cu mine??

nu te-ai gandit sa mergi la un doctor?sincer..la mine nu s-a manifestat niciodata in modul asta..mna..poate pt ca toate suntem asa de diferite..eu zic sa mergi la un control sa fi linistita ca totul e in regula
ingeras_yella21 Avatarul lui ingeras_yella21

66 mesaje
Oras: bacau

si la mine tot asa, plus ca ma enervez mai repede ca de obicei dar` nu sunt in stare sa arat ce simt pt ca sunt extenuata in s.p.m. ... nush ce sa ma mai fac cu oboseala aia...
stie cineva de la ce vine si cum se poate remedia?
Intotdeauna fa-ti timp si curaj sa zambesti