Setari Cookie-uri

Vopsea de par LORVENN

Stie cineva unde pot gasi si eu vopsea de par LORVENN in Bucuresti? Eu am stat in Constanta si pana si acolo o gaseam in 2-3 locuri, dar aici m-am uitat la Unirea si alte magazine de cosmetice si nu am vazut pe nicaieri. Ma poate ajuta cineva? Pretty plz ? :)
roxannap
Postat pe 5 Ianuarie 2010 11:47
search pe google
yumy
Postat pe 8 Ianuarie 2010 10:35
Eu am cumparat azi vopsea Lorvenn de la City Mall. E un magazin mare la parter cu parfumuri, machiaje, lenjerie etc...printre care si vopsea.
Flory1981
Postat pe 28 Ianuarie 2010 23:28
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 14:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
par 3 De la: albinuta1981 8 Decembrie 2008 22:03
vreau sa'mi iasa culoarea din par 77 De la: ruthless 20 Noiembrie 2015 20:45
par uscatt si dess 15 De la: balrog 14 Martie 2011 12:50
Am mare nevoie de ajutor... 24 De la: kudika_1001304 15 Februarie 2016 12:01
ulei de migdale pentru par 1 De la: Jenny23 2 Aprilie 2012 00:33