Setari Cookie-uri

ce-si doresc femeile?

De la: Summer_, la data 2010-06-18 21:50:41
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-17 00:00:39
De la: leo_, la data 2010-06-16 23:57:52
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-15 16:25:49
De la: leo_, la data 2010-06-15 12:46:20
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-11 18:42:59nu mai adaug nimic..
poate adaugati voi


ce-si doresc in materie de ce?

de la viata vor la fel ca si barbatii succes, admiratie si prosperitate, cariera

de la societate vor recunoastere, atentie, respect, diverse servicii

de la dragoste vor implinire
bine, aici nu stiu nici ele ce vor, stiu doar ce nu vor.



si era in materie de moment:P
cam lung si cam rau..dar e ok:P...
si tu ce te-ai fi asteptat sa ceara o tipa:)?(ceara=asteptari de la tine)

de la mine o tipa? bani, seriozitate, loialitate, pricepere in mai multe lucruri, atentie la cateva gesturi romantice. etc.


u incepi cu bani?
asta crezi k vrea o tipa? in general?
ioi...nasol
eu vreau ceai:)


Uite ca te contrazic...eu vreau si bani...eu aduc bani, trebuie sa aduca si el, am pretentii de la el pt ca este baiat destept, cu educatie buna, scoala, facultate...Vreau sa aduca si el bani si sa ne simtim bine, sa nu ne lipseasca nimic, sa iesim unde vrem si cand vrem simulte altele !
Evident ca banii nu primeaza, insa atunci cand pot sa vina, de ce sa ii refuzam ?

Eu cred ca Leo a zis f bine ce a zis, banii nu pe primul lor dar oricum...sunt si ei pe acolo, si apreciez fetele care recunosc asta, din fericire sunt destule !

nu consider ca banii aduc fericirea..cand nu mai sunt..ce faci?
asa..o relatie la care..."dak avem bine, dak nu, iarasi bine" merge mai bineasa cred.
e f bin eca aduci bani si u in casa(pe limbaj normal), dar dak de maine sa zicem k ati fi aman2 someri? nha..cum ii?se desparte omu'? nu.
si dak nu e ziua comuna de salariu? poate vrei o ceva noua..si nu ai u bani..are el..doar nu stai pana la salariul tau..?in fine..
nu ma fac pe mine fericita banii si nici nu-mi place ca au fost in locul trocului..societate evoluata pe naiba..cate se intampla din cauza lor..vai de noi..
poti fi libera sa faci si simte ce vrei
eu ma stiu si nu ma schimb
banii sunt aiurea..si nu poti avea prieteni adevarati cu ei..cel putin nu cat timp ai baniL:))
dragon_fly88
Postat pe 18 Iunie 2010 21:59
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-18 21:59:34
De la: Summer_, la data 2010-06-18 21:50:41
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-17 00:00:39
De la: leo_, la data 2010-06-16 23:57:52
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-15 16:25:49
De la: leo_, la data 2010-06-15 12:46:20
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-11 18:42:59nu mai adaug nimic..
poate adaugati voi


ce-si doresc in materie de ce?

de la viata vor la fel ca si barbatii succes, admiratie si prosperitate, cariera

de la societate vor recunoastere, atentie, respect, diverse servicii

de la dragoste vor implinire
bine, aici nu stiu nici ele ce vor, stiu doar ce nu vor.



si era in materie de moment:P
cam lung si cam rau..dar e ok:P...
si tu ce te-ai fi asteptat sa ceara o tipa:)?(ceara=asteptari de la tine)

de la mine o tipa? bani, seriozitate, loialitate, pricepere in mai multe lucruri, atentie la cateva gesturi romantice. etc.


u incepi cu bani?
asta crezi k vrea o tipa? in general?
ioi...nasol
eu vreau ceai:)


Uite ca te contrazic...eu vreau si bani...eu aduc bani, trebuie sa aduca si el, am pretentii de la el pt ca este baiat destept, cu educatie buna, scoala, facultate...Vreau sa aduca si el bani si sa ne simtim bine, sa nu ne lipseasca nimic, sa iesim unde vrem si cand vrem simulte altele !
Evident ca banii nu primeaza, insa atunci cand pot sa vina, de ce sa ii refuzam ?

Eu cred ca Leo a zis f bine ce a zis, banii nu pe primul lor dar oricum...sunt si ei pe acolo, si apreciez fetele care recunosc asta, din fericire sunt destule !

nu consider ca banii aduc fericirea..cand nu mai sunt..ce faci?
asa..o relatie la care..."dak avem bine, dak nu, iarasi bine" merge mai bineasa cred.
e f bin eca aduci bani si u in casa(pe limbaj normal), dar dak de maine sa zicem k ati fi aman2 someri? nha..cum ii?se desparte omu'? nu.
si dak nu e ziua comuna de salariu? poate vrei o ceva noua..si nu ai u bani..are el..doar nu stai pana la salariul tau..?in fine..
nu ma fac pe mine fericita banii si nici nu-mi place ca au fost in locul trocului..societate evoluata pe naiba..cate se intampla din cauza lor..vai de noi..
poti fi libera sa faci si simte ce vrei
eu ma stiu si nu ma schimb
banii sunt aiurea..si nu poti avea prieteni adevarati cu ei..cel putin nu cat timp ai baniL:))


Eu ti-am raspuns din punctul meu de vedere !
Nu l-as lasa pe el daca nu ar avea bani dintr-o data din cine stie ce motiv, insa este greu de crezut ca va ajunge in aceasta situatie pt ca este f destept, se descurca orice ar fi...Asta apreciez in primul rand la un barbat, sa fie inteligent, descurcaret, muncitor...nu pt mine, ci ca sa fiu mandra de el, pt ca si eu am de tras o gramada in meseria mea, meserie f stabila...si imi place sa invatam unul de la altul...sa evoluam impreuna...
Acum nu te gandi ca ma duce in week-end la Milano si in timpul saptamanii in Dubai :)) Doar ne permitem sa facem ceea ce ne place...si da, au fost si perioade mai dificile, cand primeam pachet de la ai mei, ieseam in sufragerie l aun film cu prietenii etc astea le facem si acum dar facem si altele

Banii sunt un bun necesar daca nu te lacomesti, iar prietenii adevarati sunt alaturi de tine si cand ai bani, si cand nu ai !
Summer_
Postat pe 18 Iunie 2010 23:47
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-18 21:41:17
De la: yumalai, la data 2010-06-18 21:31:53
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-14 18:32:14fericirea nu vine cautand-o si dorind-o:) si nici nu tb tinuta numai pt tine sau noi:)..ci sa o impartasim:)
sanatatea trebuie sa o pastram si apreciem cand e data...
la tinerete parca putem misca muntii..si de adevarat...ar tb sa avem si limite
normal k tb sa-i multumim LUI pt toate ce ne inconjoara..dar mai tb sa si pastram, nui numai sa folosim in exces....sa nu apreciem natura..sa trecem indiferenti pe langa suferinta si durere:)
cred k-mi doresc sa fim oameni corecti cu noi si altii:)

fericirea vine atunci cand o meriti si te astepti mai putin
de impartit aici e cam complicat, sunt multe lucruri care ne aduc fericirea si oricat ne-am dorii nu putem imparti fericirea noastra cu ei
sanatatea e cam greu de pastrat mai ales daca te nasti cu probleme de sanatate si intr-o lume in care poluarea mediului a devenit o problema majora pt sanatatea populatiei, cu atat e mai greu de mentinut

putem sa incercam sa le adaptam pt noi:)
oricum..trebuie sa fim mereu la capitolul ok pt noi si altii:)
fericirea trebuie si impartasita cu cine trebuie..trebuie si relele spuse..iar sanatatea..putem sa mancam, sa traim, sa fim cum vrem noi..de noi depinde-dak vrei aer curat..poti merge o sapt la munte, dak ai cum si-ti O2 hematiile..:) dak nu..mai sunt si alte moduri prin care poti face ceva ok pt sanatate:)

he he he daca ma iei sa ma duc la munte o dam in bani, deci concluzia ca fara ei nu prea putem, ei intretin fericirea, sanatatea, frumusetea
yumy
Postat pe 19 Iunie 2010 06:51
Eu nu-mi doresc mai mult fata de ce am acum .Un trai decent , o slujba buna , un sot dragalas si o relatie trainica cu el studiile aproape ca le-am finalizat . Poate doar un bebe , daca s-o mai putea.

Postat pe 19 Iunie 2010 09:45
u incepi cu bani?
asta crezi k vrea o tipa? in general?
ioi...nasol
eu vreau ceai:)



..o mangaiere la necaz si multa sprijinire......atentie si nu egoism....sinceritate si nu minciuna.....pasiune ....surprize placute ....o plimbare in ploaie ....si multa dragoste ......hmmmm da!!!..asta isi doresc
ionelyizza
Postat pe 19 Iunie 2010 12:23
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-18 20:19:55
De la: leo_, la data 2010-06-18 12:42:42
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-17 09:24:54
De la: leo_, la data 2010-06-17 09:09:59
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-17 00:00:39
De la: leo_, la data 2010-06-16 23:57:52
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-15 16:25:49
De la: leo_, la data 2010-06-15 12:46:20
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-11 18:42:59nu mai adaug nimic..
poate adaugati voi


ce-si doresc in materie de ce?

de la viata vor la fel ca si barbatii succes, admiratie si prosperitate, cariera

de la societate vor recunoastere, atentie, respect, diverse servicii

de la dragoste vor implinire
bine, aici nu stiu nici ele ce vor, stiu doar ce nu vor.



si era in materie de moment:P
cam lung si cam rau..dar e ok:P...
si tu ce te-ai fi asteptat sa ceara o tipa:)?(ceara=asteptari de la tine)

de la mine o tipa? bani, seriozitate, loialitate, pricepere in mai multe lucruri, atentie la cateva gesturi romantice. etc.


u incepi cu bani?
asta crezi k vrea o tipa? in general?
ioi...nasol
eu vreau ceai:)


banii sunt primul motiv de cearta intr-un cuplu (bine, intr-un cuplu care nu traieste pe cheltuiala parintilor), iar eu am trait pe pielea mea asta incat am ajuns la concluzia ca daca ii ai trebuie sa fii idiot sa nu faci relatia perfecta pentru ca restul depinde de tine. gesturile romantice, spontaneitatea, hai si indatoririle casnice si cele sociale depind de tine, daca te calibrezi esti omul perfect insa banii depind tot timpul de altii. si nu am vazut inca femeia care sa aprecieze barbatii saraci. pana si prietena mea spunea ca ea nu ar sta impreuna cu un barbat care nu are ma
sina si chiar e una din cele mai dezinteresate femei din punct de vedere material.


mda...cee sa zic..eu una apreciez cum e soiul tipului..si fara masina si tot ar fi ok..dak m-ar intelege atunci cand nici eu nu am chef de mine..dar asta e alta pbma..
masina..si dak faci accident? si ramai cu pbme..?crezi k te-ar mai place la fel? eu sper ca da:)
pt neposesorii de masina...e alt risc:))
mnoh..acum fiecare ce vrea..:))
eu vreau...ceai cu gheata:)


sa te auda d-zeu, insa eu zic ca l-ai inlocui ulterior cu altul cu aceleasi calitati + masina. :))) merg si eu acasa si imi fac un cocktail nonalcoolic cu ceai si kiwi si piersici... abia astept sa ajung. e cald...

stiu cum sunt:P
hmmmm....vreau si eu..dak te pricepi sa-l faci..:)


mi-au placut tot timpul lucrurile care te scot din cotidian, iar intr-o seara cu prietena am facut un mic retetar si adaugam continuu la el. reteta de care vb am luat-o de pe net acum ceva timp si e preferata prietenei mele pentru ca ea nu consuma alcool. se face asa: 4 linguri de ceai verde, 2 piersici, 2 lamai, 2 linguri rase de zahar pudra, 8 portii de inghetata de vanilie, 10-20 de cuburi de gheata, eventula 2-3 kiwi. infuzezi ceaiul verde in 1/2 de litru de apa fierbinte 2 minute, apoi torni in alt vas si infuzezi iar in 500 ml vreo 3 min dupa care strecori. torni ceaiul in vasul cu cuburi cu gheata (cat mai multe ca sa se raceasca mai rapid). decojesti si kiwi piersicile, le tai in bucati mici, storci lamaile si pui amestecul impreuna cu zaharul la mixer si scoti un pireu din ele. la compozitia asta adaugi ceaiul si inghetata si le bati pana fac spuma. dupa, le pui in cupele pentru cocktail si eventual ornezi cu frunze de menta (se gaseste mai mult decat altele in supermaketuri si e mai ieftina). daca vrei in loc de menta poti folosi un condiment mai puternic, mie mi-a dat rezultate anasonul stelat.
apropo... primavara si vara e indicat sa se bea cocktaiuluri si nu sucurile pe care le servesc terasele. mai ales daca ai examene de dat sau sustii probe fizice. compacteaza multe vitamine in putina substanta si nu ingrasa.
leo_
Postat pe 19 Iunie 2010 18:16
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-18 21:59:34
nu consider ca banii aduc fericirea..cand nu mai sunt..ce faci?
asa..o relatie la care..."dak avem bine, dak nu, iarasi bine" merge mai bineasa cred.
e f bin eca aduci bani si u in casa(pe limbaj normal), dar dak de maine sa zicem k ati fi aman2 someri? nha..cum ii?se desparte omu'? nu.
si dak nu e ziua comuna de salariu? poate vrei o ceva noua..si nu ai u bani..are el..doar nu stai pana la salariul tau..?in fine..
nu ma fac pe mine fericita banii si nici nu-mi place ca au fost in locul trocului..societate evoluata pe naiba..cate se intampla din cauza lor..vai de noi..
poti fi libera sa faci si simte ce vrei
eu ma stiu si nu ma schimb
banii sunt aiurea..si nu poti avea prieteni adevarati cu ei..cel putin nu cat timp ai baniL:))


pai nu te fac pentru ca poate ai avut tot timpul destui. cand nu ai bani sa iti cumperi o pasta de dinti iti spun eu ca daca gasesti 10 lei esti fericita pentru ca poti sa ti-o cumperi. nu banii ne fac fericiti ci puterea pe care o dau (cand ai 1000 de lei in buzunar doar de cheltuiala pe ziua respectiva altfel mergi pe strada sunt sigur, mai dreapta, privind peste capetele celorlalti, mai libera) si obiectele pe care o cumpara.

cel mai simplu lucru, ca sa te edifici ia piramida lui maslow si vezi pentru fiecare trunchi unde se incadreaza banii si ce pot face pentru trunchiul respectiv. fericirea izvoraste din implinirea acelor nevoi scrise acolo. deci in felul asta banii influenteaza fericirea.



leo_
Postat pe 19 Iunie 2010 18:33
hm...
e bine ca mai lipsesc:)
multumesc pt msje:)
si sunteti de treaba cu totii..pana acum credeam ca ma iau la tranta cu toti:))
ok:) mai astept opiniii
ah..o notificare: nu am avut bani destui, dar deocamdata este o intb poate aiurea pt unii poate nu pt altii...
in fine..eu imi doresc sa nu mai vad suferinta, nedreptate..si lucruri d-astea
da..nu banii aduc fericirea...si nici nu o intretin totusi..ci doar uneori iti da iluzia ca ai putea mai mult sa faci..din ceea ce credeai ca erai in stare..
se zice ca-s ochiul dracului..mda..eu una nu mai zic nimic de ei..
mersi pt idee @leo:)
pe zile d-astea..as vrea si eu pauza:(
dragon_fly88
Postat pe 19 Iunie 2010 22:13
De la: ionelyizza, la data 2010-06-19 12:23:53u incepi cu bani?
asta crezi k vrea o tipa? in general?
ioi...nasol
eu vreau ceai:)



..o mangaiere la necaz si multa sprijinire......atentie si nu egoism....sinceritate si nu minciuna.....pasiune ....surprize placute ....o plimbare in ploaie ....si multa dragoste ......hmmmm da!!!..asta isi doresc
foarte frumos, dar cam greu in zilele noastre, intr-o lume guvernata de calculatoare si operatii estetice
yumy
Postat pe 20 Iunie 2010 07:16
De la: yumalai, la data 2010-06-20 07:16:31
De la: ionelyizza, la data 2010-06-19 12:23:53u incepi cu bani?
asta crezi k vrea o tipa? in general?
ioi...nasol
eu vreau ceai:)



..o mangaiere la necaz si multa sprijinire......atentie si nu egoism....sinceritate si nu minciuna.....pasiune ....surprize placute ....o plimbare in ploaie ....si multa dragoste ......hmmmm da!!!..asta isi doresc
foarte frumos, dar cam greu in zilele noastre, intr-o lume guvernata de calculatoare si operatii estetice

...d efapt mai corect"intr-o lume cu oameni superficiali,rai, egoisti, lacomi, profitori, falsi..."
poate cei de la tara nu au auzit de atatea falsuri totusi..
hai sa speram ca mai exista oameni:)
dragon_fly88
Postat pe 20 Iunie 2010 16:24
da ce oamenii de la tara nu pot fii falsi sau ce, pt o palma de pamant sunt in stare si de crima, egoismul exista de cand s-a facut lumea, calculatorul nu prea.....
yumy
Postat pe 21 Iunie 2010 21:22
@ yumalai
la pasajul asta ma refeream: intr-o lume guvernata de calculatoare si operatii estetice-scris de tine
la care eu am adaugat ce era mai sus
nu am zis ca nu ar omori pt o palma de pamant..ci nu prea sunt adeptii operatiilor estetice..nu-s atat de falsi(nu ink)...
e ok ce zic?
oamenii tb sa se descopere..nu se poate sa fie om rau suta-n mie
dragon_fly88
Postat pe 21 Iunie 2010 23:39
da, dar nu e nevoie sa fii adeptul operatiilor estetice ca sa fii un om fals
eu am vrut sa zic ca in ziua de azi oamenii sunt prea ocupati de aspectul fizic si isi ocupa timpul cu activitati pe calculator incat nu mai au timp de plimbari romantice in parc , s-a dus vremea romantismului
yumy
Postat pe 22 Iunie 2010 07:41
De la: yumalai, la data 2010-06-22 07:41:54da, dar nu e nevoie sa fii adeptul operatiilor estetice ca sa fii un om fals
eu am vrut sa zic ca in ziua de azi oamenii sunt prea ocupati de aspectul fizic si isi ocupa timpul cu activitati pe calculator incat nu mai au timp de plimbari romantice in parc , s-a dus vremea romantismului



Ei da...zici tu asta, unii oameni mai ies si din casa in los sa stea toata z iua pe forum ! Uite un exemplu, decat sa iti pierzi atata vreem pe forum, iesi, socializeaza pe viu, nu prin intermediul calculatorului !
Summer_
Postat pe 22 Iunie 2010 20:58
@yumalai
mda..cam asa ceva...chiar am facut un proiect cu chestia asta..era d.p.d.v psho-socio-info.. blabla...la multe materii:)
sunt oameni s oameni...
si sunt altii care te toaca de nervi, de singura cale..sa ai neuroni e sa-i eviti...

@summer
da, tb putin din fiecare


sincer, pe forum se poate sta putin, mult sau deloc. fiecare alege sa stea cat vrea
o seara buna
dragon_fly88
Postat pe 22 Iunie 2010 21:20
De la: Summer_, la data 2010-06-22 20:58:28
De la: yumalai, la data 2010-06-22 07:41:54da, dar nu e nevoie sa fii adeptul operatiilor estetice ca sa fii un om fals
eu am vrut sa zic ca in ziua de azi oamenii sunt prea ocupati de aspectul fizic si isi ocupa timpul cu activitati pe calculator incat nu mai au timp de plimbari romantice in parc , s-a dus vremea romantismului



Ei da...zici tu asta, unii oameni mai ies si din casa in los sa stea toata z iua pe forum ! Uite un exemplu, decat sa iti pierzi atata vreem pe forum, iesi, socializeaza pe viu, nu prin intermediul calculatorului !
cine vorbea:))=))
yumy
Postat pe 24 Iunie 2010 16:29
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-22 21:20:35@yumalai
mda..cam asa ceva...chiar am facut un proiect cu chestia asta..era d.p.d.v psho-socio-info.. blabla...la multe materii:)
sunt oameni s oameni...
si sunt altii care te toaca de nervi, de singura cale..sa ai neuroni e sa-i eviti...

@summer
da, tb putin din fiecare


sincer, pe forum se poate sta putin, mult sau deloc. fiecare alege sa stea cat vrea
o seara buna

asa e fiecare alege ce cat si cum
pupici si o zi placuta
yumy
Postat pe 24 Iunie 2010 16:29
vreau o baie calda..cu spuma...ca de cand nu am avut parte de relax..nici anul nu mi-l aduc aminte..
dragon_fly88
Postat pe 24 Iunie 2010 22:05
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-24 22:05:16 vreau o baie calda..cu spuma...ca de cand nu am avut parte de relax..nici anul nu mi-l aduc aminte..


libelula mica ................ce ti-au taiat astia gazul ????????
anastasia_m
Postat pe 24 Iunie 2010 22:08
De la: anastasia_m, la data 2010-06-24 22:08:17
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-24 22:05:16 vreau o baie calda..cu spuma...ca de cand nu am avut parte de relax..nici anul nu mi-l aduc aminte..


libelula mica ................ce ti-au taiat astia gazul ????????

nuu..dak zbor toata ziua...nu ma hodinesc si eu
si as vrea relax....
dragon_fly88
Postat pe 24 Iunie 2010 22:10
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-24 22:10:53
De la: anastasia_m, la data 2010-06-24 22:08:17
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-24 22:05:16 vreau o baie calda..cu spuma...ca de cand nu am avut parte de relax..nici anul nu mi-l aduc aminte..


libelula mica ................ce ti-au taiat astia gazul ????????

nuu..dak zbor toata ziua...nu ma hodinesc si eu
si as vrea relax....


aahammmm................mai hodihneste-te si tu
anastasia_m
Postat pe 24 Iunie 2010 22:12
De la: anastasia_m, la data 2010-06-24 22:12:48
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-24 22:10:53
De la: anastasia_m, la data 2010-06-24 22:08:17
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-24 22:05:16 vreau o baie calda..cu spuma...ca de cand nu am avut parte de relax..nici anul nu mi-l aduc aminte..


libelula mica ................ce ti-au taiat astia gazul ????????

nuu..dak zbor toata ziua...nu ma hodinesc si eu
si as vrea relax....


aahammmm................mai hodihneste-te si tu

daaaa..o sa incerc
dragon_fly88
Postat pe 24 Iunie 2010 22:16
as vrea o imbatisare mda..nu va inghesuiti..
dragon_fly88
Postat pe 25 Iunie 2010 10:21
Eu sunt foarte fericita cand imi cumpar ceva ce imi place. De exemplu mi-am cumparat o masca intensiva pentru par de la Keune. In ziua respectiva cand a ajuns coletul ( am comandat-o online) am fost super fericita, am zambt mai mult
ronna20
Postat pe 25 Iunie 2010 15:30
iubire neconditionata..pe care ti-o poate oferi un copil
roz5blue6lila7
Postat pe 25 Iunie 2010 15:33
1. sanatate ptr tine si familie
2. un servici interesant
3 timp liber si concedii frumoase
4. o locuintza confortabila
5. un barbat care a). sa te atraga si b). sa nu fie egoist
6.copii frumosi, destepti si sanatosi
(punctul 5b) e cel mai greu de gasit)
DayC
Postat pe 25 Iunie 2010 18:45
ddaaaaa.....
uneori cand cumparam ce vrem suntem mai fericite decat dak am manca o inghetata...
si da..familia ne face fericite..si uneori si un tip gasit cum si cand trebuie..sau putem fi noi alea gasite
mai astept imbratisarea
dragon_fly88
Postat pe 26 Iunie 2010 12:09
happy stau acasa si lenevesc
yumy
Postat pe 26 Iunie 2010 12:42
De la: yumalai, la data 2010-06-26 12:42:53happy stau acasa si lenevesc

si euuuuuuu
hm...e tare urat afara.. ca altfel..zburam..
dragon_fly88
Postat pe 26 Iunie 2010 12:44
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-26 12:44:56
De la: yumalai, la data 2010-06-26 12:42:53happy stau acasa si lenevesc

si euuuuuuu
hm...e tare urat afara.. ca altfel..zburam..

o daaaaaaaaa hai puiule zboara
yumy
Postat pe 26 Iunie 2010 12:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Viata Nebuna 17 De la: Barbie30_ 22 Decembrie 2010 17:35
ce inseamna visele astea... 100 De la: kudika115153 15 Aprilie 2011 11:21
Sondaj plansul public 1 De la: Floh 31 August 2011 18:28
Bijuterii, accesorii 1 De la: andra_220891 25 Noiembrie 2012 23:56
Dacã îți place sexul, ești curvã! Sau curvar! De la caz la caz. 165 De la: Radu_Cristian_1 12 Noiembrie 2014 12:58