Setari Cookie-uri

sex in trei - 5 reguli chiar adevarate

pt mihaelatuclea:imi cer scz daca sunt impertinenta,dar mi se pare o ipocrizie ceea ce sustii...m-am saturat sa vad oameni care nu spun lucrurilor pe nume..atat de inhibati si care cred ca detin adevarul absolut...draga mea,fiecare face ce vrea si cu cine vrea...asa ca nu o mai face pe maica tereza ca nu cred ca esti...de obicei persoanele care se scuza se acuza...asa ca nu as vrea sa stiu ce fantezii perverse iti mai debiteaza mintea..daca nu esti de acord cu asta,nu inseamna ca noi ceilalti care suntem deschisi la nou suntem nebuni...asa ca sfatul meu e sa gadesti inainte de a scrie si de a jicni pe cineva...pacat ca pana la varsta pe care probabil o ai(fiind si casatorita) nu ai invatat sa vb cu cei din jurul tau
healthy006555
Postat pe 23 Septembrie 2009 17:33
Carmen ai perfecta dreptate .N-am incercat , dar sincer as vrea sa incer aceasta experienta , deoarece sunt foarte curioasa si dornica de satisfacere reciproca.Vad ca stii toate regulile de bun simt si cred din dezvazuile tale ca esti o buna meseriasa , ca sa nu zic profesoara .Daca ai cunostinta de o asemenea partida te astept cu un mail
Mary_Anel
Postat pe 25 Septembrie 2009 19:06
ai perfecta dreptate criss
Mary_Anel
Postat pe 25 Septembrie 2009 19:10
tu ai incercat de ne zici ? sau esti fana?
m_geani
Postat pe 19 Octombrie 2009 22:02
MARE PACAT!!!!VA DARUITI LUI
vidya
Postat pe 7 Noiembrie 2009 01:55
NU MAI VCRITICA SCUMPO OAMENI , DOAR PTR K NU AI CE FACE PRIN KSA ... DAK TE DUCE KPU SA VB D FACALETE NU CRED EU K EJTI O SFANTA ... FIECARE FACE CE VREA SI ISI CONDIMENTEAZA RELATIOA CUM VREA ... EU UNA CRED K U EJTI UN PIC CAM FRUSTRATA SI SOTUL TAU SI MAI SI ... D CURIOZITATE L AI INTREBAT VREODATA DAK AR FI INTERESAT D AJA CV ?? CRED K AI RAMANE UN PIC MAI MULT DECAT SURPRINSA ./....
healthy006322
Postat pe 30 Noiembrie 2009 17:10
nu stiu voi ce noroc aveti dar noi in toata Timisoara asta nu prea am gasit o straina dornica... sau nu am stiut sa cautam. Am incercat cu o amica, dar nu e chiar ok, e cam ciudat. Mai cautam... :D
Acuma puteam sa si cumparam una, dar nu stiu cat de Ok e, cat de curat adica, cum sa zic.
cuplu_tm
Postat pe 2 Decembrie 2009 12:12
Suntem un cuplu tanar ea (18), eu (22) fara prea multa experienta. Ne dorim in principal sa cunoastem persoane noi si sa ne simtim bine. Cautam o fata open minded cu care sa iesim in oras, sa ne distram si sa radem.

Amandoi suntem niste persoane cu mult bun simt, sufletiste si cu preocupari diverse (de a vedea o piesa de teatru pana a ne duce intr-un club si a dansa).

Cred ca conteaza cel mai mult sa ne simtim bine si sa ne potrivim. De aceea preferam initial sa vorbim cu tine pe mess, sa facem schimb de poze, si in final sa ne intalnim in oras. Dupa aceea am putea sa experimentam lucruri mai intime...

ID:cuplutanar20@yahoo.com
Cuplutanar
Postat pe 18 Noiembrie 2010 18:29
Daca mai este valabil ce ai spus..uite id-ul meu :color_me_julie
kudika365635
Postat pe 9 Februarie 2011 23:58
@pusel : dak mai este valabil ce spuneai uite id-ul meu : color_me_julie
kudika365635
Postat pe 10 Februarie 2011 00:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tratament vaginita cronica 12 De la: MissRainbow 1 Februarie 2012 09:50
Va rog sa ma ajutati!!:*:* 17 De la: M_Geany 15 Aprilie 2010 13:10
Imi intarzie ciclul. 22 De la: Makeeda 9 Iulie 2013 15:59
sint infectata?cu ce?care o fi cauza? 43 De la: didyi 17 Decembrie 2011 14:05
PENTRU SANATATEA TA ! 1 De la: ioanabobocea 21 Noiembrie 2009 07:24