Setari Cookie-uri

ar putea cineva sa ma ajute cu mai multe informatii

Sunt Alina din buzau am 22 de ani am urmat fel si fel de tratamente chiar m-am dus sa fac si operatie cu gandul ca voi avea un copil sotul meu este mai mare decat mine si isi doreste ff mult un copil ..m-am operat anul trecut de chisturi ovariene am avut un chist de 7 cm si unu de 5 cm ......am avut complicatii am facut un hematom in fine.m-au redeschi si mi-au pus niste furtene ca sa dreneze dar asta nu e nimic..si mi-a spus doctorul ca ovarele mele sunt de portelan sotul meu si-a faut analiza sa vada daca nu cumva el este de vina am urmat de 2 ori tratament cu hormoni gonasi de 500 ......dar nimic as vrea sa fac in Vitro ajutati-ma va rog sunt disperata ....nu vreau sa mi se mai spuna stearpa ....acest cuvant im omoara orice speranta si im spulbera toate visele si chiar im este frica ca intr-o buna zii sotul meu ma va parasi ...

alina22bz
Postat pe 24 Iulie 2009 00:32
Dupa cum ti-am raspuns si la celalalt post al tau...iti mai zic o data , sunt oarecum in domeniul medical iar problema pe care o ai tu nu poate fi rezolvata asa usor....cu atat mai putin pe un forum...suna, programeaza-te si mergi cu toata increderea la dna Dr Ranga pt ca sigur te va ajuta.ce-i drept daca esti din buzau este o oarecare distanta pana la bucuresti, dar decat sa stai asa in inscertitudine, mai bine vino si rezolva problema din timp.
te pup si multa multa bafta
leilaalexandru
Postat pe 24 Iulie 2009 02:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Doctor ginecolog in Galati 1 De la: kudika093021 27 Octombrie 2011 19:28
Medic familie 4 De la: office_salinasusesi_ro 13 Aprilie 2010 11:16
Omini Clinic Iasi 2 De la: kudika332239 31 Ianuarie 2012 22:16
Chisturi ovariene 2 De la: CRUDIUTALIDA 18 Noiembrie 2009 17:07
deviatie de sept - unde ma pot opera cu laser? 22 De la: amalia79_healthy 1 Decembrie 2013 17:09