Setari Cookie-uri

In luna de miere in Tenerife a fost cineva?

Buna,

Eu ma marit la anul in mai.
Asfi vrut o zona unde pot sa fac plaja ,baie..mi-a sugerat cineva Tenerife,astept si alte idei..
As fi vrut niste impresii de la cele care au facutluna de miere in astfel de locuri (nu grecia sau turcia-am fost deja, e f frumos ,dar as fi vrut sa vad si altceva)
Am mai cautat eu pe net..as fi vrut si ceva special, pt tineri casatoriti,dar nu am idee si bineinteles la un pret rezonabil.

Va multumesc anticipat
cristinel85
Postat pe 21 Septembrie 2009 20:48

buna,
daca imi spui in ce perioada vrei sa ai luna de miere, cate zile si un buget aproximativ iti pot face eu o oferta. lucrez la o agentie de turism si ar fi bine sa-mi lasi un e-mail sa comunicam mai usor...
o zi buna
123girl
Postat pe 7 Octombrie 2009 15:04
e superba insula si vremea e numai buna de plaja, plimbari -pentru ca ai multe locuri interesante de vizitat-jungle park, loro park, santa cruz, turul insulei etc..

iti recomand sejurul de 2 saptamani, noi in prima saptamana am vizitat tot si in cea de-a doua am lenevit la soare

SUPER locatia pentru luna de miere!!
georgysi
Postat pe 13 Octombrie 2009 10:51
Buna...personal nu am fost in Tenerife, dar cumnata mea acolo si-a facut "luna" de miere...a venit inapoi f impresionata, adica nu se compara cu Grecia sau Turcia...super servicii. Cred ca este o destinatie super pentru saptamana de miere. pupici
home_nails
Postat pe 13 Octombrie 2009 11:10
Buna , noi am fos in Tenerife . Iti recomand calduros, este superb, nu te poti plictisi si iti recomand doua saptamani nu una ca sa poti spune ca ai vazut si facut tot ce e de vazut acolo. Iti recomand ca si hoteluri Jardin de Nivaria, Jardin Tropical, Gala. Pe acestea le stiu de acolo, la Gala am stat . E usor sa gasesti informatii despre ele pe net dar in realitate sunt mult mai frumoase decat ce am vazut in poze pe net. http://www.hi5.com/friend/photos/displayReorderPhotos.do?albumId=235936288&albumSet=1 aici sunt si cateva poze. Noi am stat doar o saptamana si nu am vazut chiar tot.
Arlene
Postat pe 13 Octombrie 2009 13:07
eu tot in mai amnunta si ma gandeam la turcia sau tenerife .bineinteles?
MONYK_ADRIANA
Postat pe 13 Octombrie 2009 14:18
tenerife este un loc superb
Noi acolo am facut luna de miere si este fff frumos
Noi am fost in Costa Adeje(plaja cu nisip alb)
nu exista comparatie turcia-Tenerife
luoanastyle
Postat pe 16 Martie 2010 03:44
neata..noi am fost in luna de miere anul trecut in augut..pe 4 iulie ne-am casatorit!...in belek-antalya-turcia:)..a fost superb..de vis:P...dar daca ai fost..recomand spania...palma de mallorca...si neparat barcelona...e superb!...zi buna va doresc!
hanamaria2k
Postat pe 16 Martie 2010 07:00
Noi vom merge anul acesta in Tenerife (nu mai este luna de miere din pacate, ci doar concediu, dar nu conteaza asta, fiecare vacanta trebuie sa fie speciala si frumoasa), hotel Roca Nivaria, Costa Adeje. Este pe locul 3 pe trip advisor. Are rating ft bun, din ce m-am documentat eu il recomand.
b_ralu_83
Postat pe 20 Aprilie 2010 21:01
buna! noi nu demult am fost in luna de miere.am fost in insulele canare, dar nu in tenerife ci in fuerteventura. e perfect pentr luna de miere. noi am fost in coralejo,..plaja era alba, apa avea dimineatao culoare,la amiaza alta, si seara alta.:X deci suuuperb.am fost intr-un hotel de 5 stele, in riu tres islas, un complex de hoteluri in intreaga lume..a fost absolut superb.dak va permiteti nu ezitati sa mergeti.:X va recomand cu caldura.
chetegalina
Postat pe 3 Iulie 2010 04:49
Buna ! parerea mea ca o destinatie perfecta pentru luna de miere este Republica Dominicana. Ce-i drept putin mai scumpa, dar isi face toti bani.
Si pentru oferte de calatorii in luna de miere site-ul "http://thehoneymoon.ro" este perfect! Casa de Piatra si mult succes
kudika500045
Postat pe 11 Februarie 2012 22:23
Intr-adevar in Tenerife merita sa fie facuta luna de miere. Peisaje si activitati de relaxare , cluburi si alte nebunii sunt super pentru o vacanta in 2
kudika_17683
Postat pe 10 Decembrie 2012 11:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pentru toate mamicile: Atentie cand mergeti la cumparaturi insotite de copii!!!!! 15 De la: cj25har 18 Iunie 2010 19:09
Luna de miere in Austria? 13 De la: grace006179 17 Noiembrie 2009 13:09
Medici ginecologi constanta 3 De la: cj25har 11 Iunie 2010 21:38
Dupa nunta ne merge foarte rau 70 De la: grace007819 20 Mai 2016 13:20
luna de miere 10 De la: andreea25graversen 25 Iunie 2009 14:11