Setari Cookie-uri

va rog ajutati-ma cu un sfat

buna.sunt sotie de 4 luni si relatie de 3 ani din care aproape 3 stati impreuna....sotul meu nu mai stie sa fie romantic, le face ca din topor pe toate, nu are initiativa in nici o activitate in 2, pentru el munca si a face bani conteaza mai mult decat orice iar acum "micile" momente de tandreturi sau surprizele facute sunt tot mai rare..iar cand le face nu prea sunt facute cu pasiune...parca ar fi un pusti de 20 de ani(si avem 26 respectiv 32 de ani)....sau doar dak ii bat eu apropouri atunci reactioneaza si el...dar cu greu si atunci...nu este romantic din fire...sa fie asta oare o dificultate ptr el?
ce as putea face sa-l schimb...il iubesc enorm de mult si el la fel si nu as dori k asta sa afecteze intr-un fel sau altul casnicia noastra
Va rog ajutati-ma cu un sfat
roxi_radulescu
Postat pe 1 Martie 2010 04:29
Draga mnea
daca stii ca il iubesti enorm, si el l afel pe tine ce dracu mai trebe atat romantism, o data vremurile roz au trecut si in jurul nostru si si in buzunar, nu te-ai gandit ca omul are de intretinut o casa sa fie toate in frigider si caldura si etc etc, si se macina cu gandul cum fac maine sa fie bine, uit eu de exemplu sant cam cum e el, si eu as face bani din ori ce, am minim 30-40 de domenii de activitate si cu toate la un loc abia stiu cum sa fac maine ca bunastarea sa existe in continuare si sa fie si totul bine.Mai lasal in amaru lui ca are destule pe capul lui, si ce am scris acum sa ii fie de inteles si la prietena mea ca si ea imi tachineaza deja sufletul afara din mine pe aceeasi tema/.in puii mei.
cj25har
Postat pe 15 Iunie 2010 08:58
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 sau www.nuntacluj.page.tl

cj25har
Postat pe 15 Iunie 2010 08:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Crezi in zodii? 16 De la: Cassey 20 August 2009 12:35
Depresia..cum scap de ea? 11 De la: cj25har 15 Iunie 2010 08:16
ce as putea sa fac? 24 De la: Barbie30_ 3 Ianuarie 2011 21:15
M-a cerut!!!! 18 De la: cj25har 19 Iunie 2010 10:40
lamuriti-ma 14 De la: cosmilumi 29 Martie 2012 18:33