Setari Cookie-uri

caut rochie de mireasa cluj

Buna fetelor. Anul viitor in mai am nunta si mi-as dori sa mi inchiriez rochie pentru ca mie imi plac doar rochiile extravagante si nu merita sa dau o suma asa de mare pentru o singura zi. As dori sa stiu unde poti inchiria rochii deosebite in cluj? sau daca aveti de vanzare sau inchiriere rochii frumoase anuntati-ma va rog. Multumesc
lavidora
Postat pe 1 Noiembrie 2010 12:17
buna la toate viitoarele mirese. inchiriez sau vand rochita de mireasa model englezesc de culoare alba. rochita este compusa din 2 buc- corset si fusta. marimea este de 38-40 cm si 180 cm lunga. atat si fusta cat si corsetul se pot face mai mari sau mai mici depinde de marimea bustului,taliei sau inaltimii. marginea de jos a fustei este brodata si pe rochita sunt cusute de mana floricele din material.corsetul este lucrat de mana si contine perlute si pailete.rochita este cumparata pe data de 04.08.2010 din germania si a fost imbracata o data. poze puteti vedea pe profilul meu la albumul nunta mea. daca doriti mai multe detalii trimite-ti mesaj pe profil sau un e-mail pe adresa railia22@yahoo.com la rochita ofer gratuit manusi, si gentuta toate in culoarea alba.daca se inchiriaza rochia ofer si perinita de verighete ptr biserica.rochita este curatata profesional. rochita se afla in orasul medias jud sibiu. pretul este avantajos ptr ca stiu cat coasta o nunta,sunt trecuta prin acest mare eveniment.pret pentru vanzare este de 300E iar ptr inchiriere este de 150E ambele preturi sunt negociabile. va doresc la viitoarele mirese o zi de neuitat . casa de piatra tuturor si multa fericire

railia22
Postat pe 6 Noiembrie 2010 12:41
Buna.

Daca iti plac rochiile foarte frumoase si, prin urmare, scumpe, sunt sigura ca adori rochiile de la Maggie Sottero. Eu m-am indragostit de Brielle, de cum am probat-o. Acum, sta "parasita" si isi cauta o alta dragoste. Iti pun poza oficiala, dar daca te intereseaza, pot sa-ti dau poze de la nunta. Rochia are certificat de autenticitate, a fost purtata o singura data si este intr-o stare exceptionala. Culoarea e diamond white, iar marimea, 34. O vand la mai putin de jumatate din pret. Daca suna tentant, scrie-mi fie un mesaj privat, fie pe adresa de mail: andraflorescu@hotmail.com
Ah, da era sa uit. Si eu sunt in Cluj :)
andra_fl
Postat pe 8 Noiembrie 2010 17:33
Pentru toate miresicile interesate de ACHIZITIONAREA sau INCHIRIEREA unei rochii de mireasa !

La salonul BestBride de pe str.Tudor Arghezi,nr.22 (in spatele hotelului Intercontinental ) gasiti rochii de mireasa ce poarta semnatura unor designer celebri: Maggie Sottero,Benjamin Roberts,Pronuptia Paris,Mori Lee,Scarlett Collection.

Oferim si serviciul de inchiriere a rochitelor de mireasa cu preturi incepand de la doar 350 RON !!!

Putem trimite rochitele prin Fan Curier numai ca in prealabil ar trebui sa veniti dv la o proba .
bestbride
Postat pe 10 Noiembrie 2010 16:11
As dori sa vad rochita dar nu ai cumva id pe yahoo?nu stiu cum sa te contactez pe hot mail fara sa mi fac cont .merci.id ul meu de m s e lavi_cool_girl@yahoo.com
lavidora
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:22
scuze mesajul era pt andra
lavidora
Postat pe 14 Noiembrie 2010 18:28
salut am rochita sirena foarte frumoasa am avut nunta in 3 octombrie cu pietre si cu dantela foarte sexi am 25 ani si dac vrei intra pe mess nicoleta.luca si iti arat poze sau la nr tel 0744983050
nikiii
Postat pe 3 Octombrie 2011 17:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand Rochie mireasa Maggi Sottero !!!! pret avantajos 1 De la: adinaa 7 Martie 2010 17:19
botezul napotului meu 3 De la: alexa_alyna 5 Mai 2010 07:27
cum putem sa ne facem singur lumanarile? 13 De la: kudika419496 17 August 2011 22:24
Rochii de mireasa la comanda 1 De la: tapuf 28 Octombrie 2011 11:51
Lenjerie intima 1 De la: levant 27 Ianuarie 2010 09:32